ما را در شبکه های اجتماعی

اجرای تاسیسات استخر سونا جکوزی مازندران

در سال‌های اخیر صنعت ساخت استخر سونا جکوزی رشد قابل توجهی داشته است و حالا بسیاری از ساختمان‌های مدرن دارای این امکانات هستند. اما ساخت سونا و جکوزی استان مازندران با توجه به رشد ویلاسازی اهمیت بیشتری پیدا کرده است. از سوی دیگر این تجهیزات به نگهداری هم نیاز دارند. اجرای سیستم الکتریکی، انتخاب نوع پمپ و فیلترها و حتی بررسی شیمی آب برای تاسیسات استخر سونا و جکوزی در مازندران به تخصص و مهارت نیاز دارد. تیم بدادم برس از جمله مجموعه‌های اجرای این امکانات است که می‌تواند در هر یک از شهرستان‌های این استان تجهیزات مورد نیاز شما را تأمین کند.

تاسیسات استخر سونا جکوزی در ساری

برای اجرای تاسیسات جکوزی، استخر و سونا آشنایی تیم اجرا با تجهیزات مورد نیاز در استخر، رنگ و پرداخت‌های سطوح، بررسی شیمی آب، انواع فیلتراسیون، سیستم‌های گرمایش و الکتریکی و پمپاژهای مکانیکی اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور کلی استخری که برای سالن‌های اختصاصی و یا ساختمان‌های مسکونی و ویلاها اجرا می‌شوند باید دارای چندین بخش باشند که عبارتند از:

• سونا بخار
• سونا خشک
• جکوزی
• سالن استخر
• استخر شنا
• ورودی
• رختکن
• دوش‌ها
• حوضچه آب سرد
• سرویس بهداشتی

همچنین موتورخانه بخش دیگری است که برای اجرای تاسیسات استخر سونا جکوزی مازندران ضرورت دارد. این بخش دارای تجهیزاتی است که عبارتند از ديگ آبگرم، ديگ بخار، سختی‌گیر، فيلتر شنی، مبدل حرارتى، منبع كويل‌دار، موگير، پمپ و شيرآلات و اتصالات.

نحوه اجرای تاسیسات استخر سونا جکوزی

برای اجرای این تاسیسات در شهرهای نور، بابل، سرخرود، نوشهر، فریدون کنار، قائمهشر، آمل، نوشهر و ساری سه بخش اجرا می‌شود که عبارتند از:

  • بخش اول: اجرای واحد گرمایش استخر، جکوزی و سونا
  • بخش دوم: اجرای تصفیه آب
  • بخش سوم: راه‌اندازی پمپاژ

اجرا و راه‌اندازی هر یک از این سه بخش به سیستم تاسیسات و موتورخانه یکپارچه استخر نیاز است تا بتوان فضای کافی و کاملی را برای شنا کردن فراهم کرد. برای تاسیسات استخر سونا جکوزی در بابل یا سایر شهرها به موتورخانه نیاز است تا تاسیسات در آن قرار بگیرد.

همچنین به منظور بررسی موتورخانه استخر و اجرای آن باید ابتدا فضای مورد نیاز برای ساخت استخر بررسی شود. وجود فضای کافی برای قرار دادن تجهیزات یکی از ضروریات ساخت جکوزی، استخر و سوناست.

 

امکانات مورد نیاز برای تاسیسات استخر مازندران

امکانات مورد نیاز برای تاسیسات استخر مازندران

همانطور که اشاره کردیم برای راه‌اندازی تاسیسات استخر سونا جکوزی در آمل در این استان به تجهیزات مختلفی نیاز است که عبارتند از:

انتخاب نوع استخر شنا

یکی از مراحل اجرای تاسیسات استخر سونا جکوزی در آمل و سایر شهرهای مازندران انتخاب نوع استخر است که می‌تواند روباز یا سرپوشیده باشد. اگر استخر سرپوشیده انتخاب می‌شود، به تجهیزات دیگری از جمله سیستم تهویه مطبوع هم نیاز دارد. همچنین درجه حرارت سالن باید در محدود مشخصی باشد. در این صورت به وسایل گرمایشی و سرمایشی نیاز دارد که باید برای سالن تأمین شود. دمای آب باید بین 26 و 27 درجه سانتیگراد بماند.

بررسی آب استخر

تمیز و بهداشتی بودن آب هم یکی دیگر از نکات مهم در اجرای تاسیسات استخر سونا جکوزی در نور و یا سایر شهرهای این استان است. برای این منظور باید آب استخر به طور مداوم آزمایش شود تا از بهداشتی بودن آن مطمئن شوید. ph آب باید بین 2.7 تا 2.8 باشد. اگر میزان اسیدی بودن آب استخر بالا رود باعث حساسیت پوستی، سوزش چشم و کدر شدن آب استخر می‌شود.

در زمان راه‌اندازی باید راه خروج آب کهنه و تعویض آب ایجاد شود و در عین حال این روش به صورت اتوماتیک و با تجهیزات پیشرفته صورت بگیرد. آموزش نحوه نگهداری استخر در مازندران از جمله خدماتی است که توسط تیم بدادم برس ارائه می‌شود.

اجرای تاسیسات جکوزی

شرایط دما و امکانات جکوزی با استخر تفاوت دارد. به طوری که دمای آن باید بین 36 تا 42 درجه سانتیگراد باقی بماند. هر چند بهداشتی بودن آب درون جکوزی هم درست مثل استخر اهمیت زیادی در سلامت افراد دارد. تیم بدادم برس برای اجرای تاسیسات استخر سونا جکوزی در سرخرود و یا سایر شهرهای استان مازندران از سیستم جت پمپ استفاده می‌کند. این سیستم قادر است با فشار بیشتری آب را به سمت بدن شناور پرتاپ کند که به آب درمانی جکوزی هم شهرت دارد.

اجرای سونا در مازندران

تاسيسات سوناى بخار با رطوبت نسبی تا 99% از دیگر خدماتی است که توسط بدادم برس به شهروندان استان مازندران ارائه می‌شود. به طور کلی این تیم در اجرای دو نوع تاسیسات سونای بخار و سونای خشک فعالیت دارد. برای اجرای سونای بخار از تاسیسات موتورخانه استفاده می‌شود و بنابراین در زمان ساخت سونا و جکوزی استان مازندران توجه ویژه‌ای به این قسمت می‌شود.

کلام آخر
اجرای تاسیسات استخر سونا جکوزی در نوشهر و سایر شهرهای استان مازندران مثل فریدونکار و … به تخصص و مهارت نیاز دارد. آشنایی با تمامی تجهیزات راه‌اندازی و اصول نگهداری از استخر، سونا و جکوزی (همچننی خدمات برق کاری در شمال ) از جمله مهارت‌های تیم بدادم برس است. شما می‌توانید با شماره تلفن 09101413902 تماس بگیرید در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم. همچنین می‌توانید جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما صحبت کنید.

 

 صفحه اینستاگرام بدادم برس را دنبال کنید

 

سوالات متداول در حوزه اجرای تاسیسات استخر سونا جکوزی مازندران

آیا برای تاسیس استخر و جکوزی به حوضچه آب سرد نیاز است؟

در تیم بدادم برس برای اجرای حوضچه‌های آب سرد در استخر و جکوزی از سیستم سرمایش (چیلر) استفاده می‌شود تا درجه حرارت آب پایین نگه داشته شود.

تاسیس و اجرای استخر، جکوزی و سونا چقدر طول می‌کشد؟

تاسیس این امکانات همراه با تجهیزات کامل به وسعت آن‌ها بستگی دارد. در ساختمان‌های ویلایی که وسعت زیادی ندارند، ممکن است بین 3 تا 7 روز طول بکشد. برای سالن‌های اختصاصی این مدت به 20 روز افزایش می‌یابد.

هزینه اجرای تاسیسات استخر سونا و جکوزی مازندران چقدر است؟

هزینه آن به میزان تجهیزات و برندهای مورد استفاده در هر یک بستگی دارد. برای راه‌اندازی جکوزی، سونا و استخر می‌توانید از ساده‌ترین تا پیشرفته‌ترین تجهیزات اتوماتیک استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>