ما را در شبکه های اجتماعی

چه زمانی باید به فکر بازسازی حمام بود؟

بازسازی حمام

ممکن است با دلایل متفاوتی فکر بازسازی حمام به ذهن تان خطور کند. اگر حس می کنید سرویس بهداشتی تان قدیمی شده یا نیاز به تعمیرات اساسی دارد ولی نمی دانید باید از کجا شروع کنید، کدام قسمت ها قابلیت بازسازی دارد و هزینه ی بازسازی حمام به چه صورت است؛ پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما باشید.

چه زمانی باید به فکر بازسازی حمام بود؟

شما در موقعیت های متفاوتی به فکر بازسازی حمام خود می افتید. ممکن است مشکلی پیش پا افتاده مانند شکستگی سر دوش وتعویض آن یا مشکلاتی اساسی مثل نشتی آب به طبقات زیرین داشته باشید. در هر صورت اقدام به موقع و مناسب ضروری است.

در ادامه به برخی از مواردی که باعث می شود به فکر بازسازی حمام بیافتید اشاره خواهیم کرد:

  • اضافه کردن وان به حمام
  • لوله کشی حمام دچار مشکل شده باشد و سیستم آب رسانی را مختل کند.
  • کمبود جا برای تعبیه ی توالت فرنگی در سرویس بهداشتی و نصب آن در حمام
  • تغییر رنگ و طرح کاشی های حمام جهت تنوع و نو کردن حمام قدیمی
  • نشتی آب به طبقات زیرین
  • شکستگی قسمتی از کاشی های دیوار یا کف حمام
  • تغییر دوش و شیرآلات قدیمی با مدل های مدرن
  • گرفتگی لوله ها و تجهیزات حمام اعم از شیر آب و دوش
  • اضافه کردن سیستم تهویه یا پنجره
  • تعمیر یا تعویض سیستم نورپردازی

بازسازی حمام به چه صورت است؟

برای بازسازی حمام می توان چند مشکل را همزمان حل کرد. مثلا هنگامی که کاشی های سقف، دیوارها یا کف حمام دچار شکستگی شده باشد و از طرفی قصد تعمیر سیستم لوله کشی یا نصب وان را دارید؛ امکان انجام همزمان این اعمال ممکن است. چون حمام مرطوب ترین قسمت خانه است امکان خرابی تاسیات آن نیز از بقیه ی قسمت های منزل بیشتر است در نتیجه هنگام تعمیرات ساختمانی از مصالح مرغوب استفاده کنید. توجه داشته باشید هنگام تعمیر سیستم لوله کشی بهتر است از لوله های pvc استفاده شود. اگر حمام شما دارای این تجهیزات است لوله های قدیمی را تعمیر کنید اگر نه لوله ها را تعویض کنید.

پیشنهاد ما به شما مطالعه ی مقاله ی بازسازی دستشویی است.

بازسازی کف حمام

جهت بازسازی کف حمام اول از همه باید بدانید که می خواهید روی کاشی های قبلی عمل بازسازی را انجام دهید یا پس از جدا کردن کاشی های قدیمی قرار است کاشی های جدید تعبیه شوند. هنگام بازسازی کف توجه به این نکته بسیار ضروری است که از کاشی ها یا کف پوش مناسب استفاده کنید. برخی کاشی ها سطحی سر دارند که امکان زمین خوردن فرد را افزایش می دهد همچنین بهتر است سطح کاشی مات نباشد. چون کاشی های مات زودتر کثیف می شوند. همچنین اگر برای تعمیرات حمام از از مصالح مناسب و باکیفیت استفاده کنید مجبور به تعویض پشت سر هم نیستید.

در همین زمینه می توانید مقاله ی بازسازی کف ساختمان | بازسازی کف خانه و آپارتمان را مطالعه کنید.

حداقل هزینه بازسازی حمام چقدر است؟

بسته به نوع خدماتی که مدنظر شماست هزینه های بازسازی و تعمیرات حمام متفاوت است. همچنین هنگام تعمیرات نیاز به یک سری تجهیزات و شیرآلات وجود دارد که هزینه ی آن را نیز باید در نظر بگیرید. اگر حداقل هزینه ی بازسازی حمام را با توجه به حداقل تعمیرات و تجهیزات بخواهیم تخمین بزنیم، از 1 میلیون تومان آغاز می شود. بدیهی است که هر چقدر تغییرات اساسی تر باشد هزینه ها نی بیشتر می شود. برای مثال تغییر قطر یا طول لوله ها هزینه برتر از تغییر سر دوش خواهد بود.

بازسازی حمام منزل در تهران

تیم فنی بدادم برس مجری خدمات بازسازی ساختمان، بازسازی حمام منزل در تهران را پوشش می دهد. حمام تان قدیمی شده است؟ قصد تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام خود را دارید؟ می خواهید وان یا توالت فرنگی به حمام خود اضافه کنید ؟ برای تنوع یا به علت قدیمی شدن کاشی های حمام تان قصد ایجاد تغییر در آن ها را دارید؟ کافیست با ما تماس بگیرید. شماره تماس: 09101413902

انتشار در شبکه های اجتماعی:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

عیب یابی و تعمیر

تعمیر یونیت دندانپزشکی

قلب تپنده و مرکز اصلی هر مطب دندانپزشکی، یونیت است که شباهت زیادی به صندلی دارد. حتی برخی صندلی و یونیت را با همدیگر اشتباه

بیشتر بدانید>>
هواکش صنعتی و خانگی

تعمیر و سرویس هواکش صنعتی

سیستم تهویه صنعتی برای برای کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، رستوران و سایر فضاهای وسیع کاربرد دارد. این هواکش صنعتی مکنده به جابجا کردن هوای آلوده داخل ساختمان

بیشتر بدانید>>