ما را در شبکه های اجتماعی

بازسازی خانه های 50 متری در تهران

اینکه خانه های کوچک قدیمی را با رویکرد دلباز و نو دیده شدن، بازسازی کنید یکی از اقتصادی ترین و بهترین روش های ایجاد تنوع و استفاده ی بهینه از فضا است. در این مقاله با موضوع بازسازی خانه های 50 متری در تهران در خدمت شما هستیم. با بدادم برس همراه باشید.

بازسازی خانه و ساختمان چیست؟

به هر گونه تغییر و تصرفی در زمینه ی بهسازی محیط و ترمیم قسمت های فرسوده خانه و ساختمان می گویند.

بازسازی خانه و ساختمان چیست؟

بازسازی خانه های قدیمی

بازسازی خانه های قدیمی شامل موارد زیر است:

تعویض یا تخریب دیوارها و سقف خانه: هر گونه ترک، شکستگی، پوسیدگی و ایراد در دیوارها و سقف ساختمان باید اصلاح، تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

تعویض در و پنجره های قدیمی: اگر پنجره یا در قدیمی باشد و نتوان آن را تعمیر کرد تعویض می شود. در مواردی که تنها ایراد در و پنجره رنگ پریدگی یا زنگ زدگی است؛ با رنگ کردن مشکل حل می شود.

تعمیر یا تعویض کف ساختمان: در بعضی خانه های قدیمی کف ساختمان سیمان یا سرامیک است که شاید در فصل تابستان مشکل حادی به وجود نیاید ولی در زمستان سرما را از کف خانه به کل ساختمان منتقل می کند و باعث هدررفت انرژی خواهد شد. می توانید با تعویض جنس کف خانه به پارکت از این مشکلات جلوگیری کنید.

 

نصب پارکت در منزل

 

تغییر دکوراسیون داخلی خانه های 50 متری

مطمئنا شما نیز به خانه هایی برخورده اید که درنگاه اول بزرگ تر از متراژ خود به نظر برسند. ساختمان هایی که از فضا استفاده ی بهینه می کنند، اصول دکوراسیون داخلی را رعایت می کنند از فضاهای مرده استفاده ی لازم را می کنند و نمی گذارند فضایی در ساختمان هدر برود.

بازسازی خانه های 50 متری

هدف عمده در بازسازی خانه های 50 متری استفاده ی بهینه از فضا است. به طوری که حتی یک متر هم هدر نرود. برای رسیدن به این هدف ممکن است نیاز باشد دیواری از میان برداشته شود، جای پنجره ها تغییر پیدا کند، آشپزخانه از حالت اپن به حالت جزیره تبدیل شود و یا نیاز شود پله ای تعبیه شود یا برداشته شود.

نمونه بازسازی خانه های ۵۰ متری

هزینه بازسازی خانه های 50 متری

هزینه ی بازسازی خانه های 50 متری بسته به نوع تغییرات و بازسازی مدنظر شما متغیر است. ممکن است بازسازی مدنظر شما با هزینه ی حداقلی صورت بگیرد یا اینکه قصد تغییر کلی اسکلت ساختمان را داشته باشید که در این صورت به طبع هزینه های شما افزایش خواهد یافت. معمولا خانه های کوچک 50 متری با هدف بهینه سازی فضا بازسازی می شوند. در نتیجه هزینه ی بازسازی شان بیشتر خواهد بود اما یقینا از خرید خانه ی جدید بسیار منطقی تر و به صرفه تر است. در همین باب مقاله ی بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه را نیز بخوانید.

تغییر دکوراسیون داخلی خانه های 50 متری

سخن پایانی

تیم فنی بدادم برس ارائه دهنده و مجری طرح بازسازی و نوسازی ساختمان های کلنگی و قدیمی در خدمت شما عزیزان تهرانی است. کافیست با ما تماس بگیرید. 0910141390226705349-021

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>