ما را در شبکه های اجتماعی

بازسازی دستشویی

بازسازی دستشویی می تواند با دلایل و اهداف مختلفی انجام شود:

  • تبدیل کاسه توالت سنتی ایرانی به توالت فرنگی
  • ایراد در بندکشی کاشی های توالت
  • رنگ پریدگی یا شکستگی کاشی های کف، سقف و دیواره ی توالت
  • نشتی آب به طبقات زیرین
  • پوسیدگی لوله ها و قدیمی شدن و زنگ زدن تجهیزات سرویس بهداشتی
  • تنوع دادن و به روز کردن دستشویی با ایجاد یک سری تغییرات
  • تغییر محل جاگیری سرویس بهداشتی در منزل به دلایل متعدد
  • بازسازی دستشویی به علت افزایش ابعاد
  • تبدیل سروریس بهداشتی پیوسته به جدا از هم

بازسازی کف سرویس بهداشتی

از آنجایی که دستشویی و حمام مرطوب ترین نقاط منزل محسوب می شوند؛ در نتیجه سریع تر دچار فرسایش و خرابی می شوند. بازسازی کف سرویس بهداشتی می تواند با دلایل متفاوتی داشته باشد. این دلایل شامل شکستگی کاشی ها، نشتی آب از کف به علت خرابی ایزوگام، شکستن کاسه توالت و تعویض آن با کاسه توالت جدید، مشکلات لوله کشی و سیستم آبرسانی و … است.

در بعضی موارد ممکن است شیب بندی کف سرویس مناسب نباشد که در این صورت باید تخریب انجام گیرد و مطابق استاتداردها شیب بندی انجام گیرد تا آب در یک ناحیه جمع نشود. گاهی نیز ممکن است قصد داشته باشید کف پوش قدیمی را با کف پوشی مدرن و با کیفیت تعویض کنید؛ که این کار نیز جزو بازسازی کف سرویس بهداشتی محسوب می شود. پیشنهاد ما به شما مطالعه ی مقاله ی بازسازی سرویس بهداشتی | بازسازی حمام | بازسازی دستشویی در همین سایت است.

بازسازی دستشویی قدیمی

گاهی ممکن است دستشویی منزل یا محل کار شما از لحاظ فنی و تاسیساتی مشکلی نداشته باشد اما قدیمی باشد و شما به جای تخریب آن قصد بازسازی داشته باشید. برای بازسازی دستشویی قدیمی می توانید از نو کردن شیرآلات شروع کنید. با عایق بندی و بندکشی به صورت دوره ای از متحمل شدن خسارات هزینه بر جلوگیری می کنید. همچنین در صورت وجود شکستگی یا پوسیدگی در کاشی های کف، سقف و دیواره بهتر است جهت رفع آن اقدام کنید. اگر سیستم آب و فاضلاب سرویس بهداشتی شما دچار مشکل شده، زمان مناسبی است که هنگام بازسازی به رفع آن عیوب نیز بپردازید. با این رویکرد در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی می کنید.

بازسازی سرویس بهداشتی بدون تخریب

مسلما تغییرات اساسی مانند بازسازی کف سرویس بهداشتی، تعمیر لوله ها و تعویض سنگ توالت را نمی توان بدون تخریب انجام داد. منظور از بازسازی سرویس بهداشتی بدون تخریب اقداماتی ست که جهت زیباسازی یا تغییرات جزئی انجام می شود.

این نوع بازسازی برای دستشویی هایی که سالم است و نیاز به تنوع دارد بیشتر کاربرد دارد. البته می توان یک سری تعمیراتی که به تخریب نیاز دارد را به روش های دیگر بدون تخریب انجام داد. بستگی به تعمیرکار مربوطه و میزان هزینه ای که شما به عنوان کارفرما می خواهید انجام دهید دارد.

بازسازی سرویس بهداشتی کوچک

یکی از دغده های اصلی در بازسازی سرویس بهداشتی کوچک این است که فضا بزرگ تر از آنچه که هست نشان داده شود. برای این کار از تکنیک های متفاوتی باید استفاده کرد. تغییر نورپردازی در سرویس بهداشتی، استفاده از سقف کاذب و آینه ی مناسب باعث بزرگ تر به نظر رسیدن دستشویی شما خواهد شد. همچنین با تعبیه ی کابینت های کشودار می توان از فضا نهایت استفاده را برد.

رنگ سرویس بهداشتی نیز در بزرگ تر به نظر رسیدن آن موثر است.

همچنین بخوانید: مشاوره بازسازی ساختمان

هزینه ی بازسازی سرویس بهداشتی

هزینه ی بازسازی سرویس بهداشتی با توجه به نوع خدمتی که مدنظر شماست متفاوت خواهد بود. همچنین در بازسازی یک دستشویی ممکن است تجهیزات و تاسیساتی که خریداری می شود به هزینه های تعمیر و بازسازی افزوده شود. گاهی ممکن است بازسازی سرویس بهداشتی بدون تخریب باشد که به طبع هزینه های آن کمتر خواهد بود. جهت کسب اطلاعات دقیق در زمینه ی بازسازی سرویس بهداشتی با ما تماس بگیرید. تیم فنی کارآفرینان هم داستان با نام تجاری بدادم برس. شماره تماس: 09101413902

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>