بازسازی ساختمان

آّیا شما هم به فکر بازسازی ساختمان‌تان هستید؟ آیا موقعیت مکانی آپارتمان خود را دوست دارید و به جای تغییر دادن موقعیت خود به دنبال تغییر فضای داخلی منزلتان هستید؟ در بسیاری از موارد به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب و یا نزدیکی محل زندگی به محل کار و مدرسه بچه‌‌ها ما حاضر به جابه جایی نیستیم؛ در عوض به دنبال بهترین راه برای بازسازی ساختمان خود می‌گردیم تا اصطلاحا دستی به سر و روی محل زندگی خود بکشیم.

“بدادم برس” اينجاست تا با تجربه و تخصص به شما در بازسازی منزل، محل کار و ساختمان هایتان کمک کند

برخی از تجربیات "بدادم برس"

پروژه elver
پروژه manta
پروژه bowfin

بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی و نوسازی ساختمان همیشه یکی از تقاضاهای صاحبان خانه‌های مسکونی، مطب‌ها، داروخانه‌ها و مراکز درمانی، مکان‌های تجاری وهمینطور دفاتر و محل کار بوده است.

بازسازی ساختمان عملیات ترمیم و مرمت است که به منظور افزایش عمر یک بنا انجام می‌شود. بازسازی خانه و محل کار جنبه‌های مختلفی دارد و برای شروع، بررسی‌های کامل توسط متخصصان مربوطه انجام می‌شود. مشکلات ساختاری ناشی از فرسودگی و گذر زمان بایستی برطرف شوند. بازسازی ساختمان به منظور ایجاد تغییر هر چیزی در یک بنا انجام می‌شود که احتیاج به تعمیر دارد.

بازسازی ممکن است جزئی یا کلی باشد. جزئی به این معنی که بازسازی را فقط برای قسمت خاصی از منزل یا محیط کار، مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … به کار ببرید. اما همیشه بازسازی ساختمان جهت ترمیم انجام نمی‌شود. گاهی بازسازی را برای زیباتر شدن فضا نیز استفاده می‌کنند. اخیرا بازسازی مطب و کلینیک و همینطور داروخانه نیز بسیار انجام می‌شود. از آنجایی که حجم مراجعه‌کنندگان آنها در طول سال بسیار بیشتر از گذشته است، بازسازی این مکان‌ها بسیار اهمیت دارد.

مشاورین خلاق بازسازی ساختمان “بدادم برس” مشتاقانه پاسخگوی تماس شما هستند

بازسازی و دکوراسیون مراکز درمانی

امروزه زیبایی و دکوراسیون مراکز درمانی نیز در انتخاب آن‌ها توسط مراجعه کنندگان تاثیرگذار است.

از ویترین زیبای یک داروخانه گرفته تا هارمونی رنگ‌ها در یک مطب روانشناسی یا دکوراسیون یک اتاق عمل و تاثیر آن در کاهش استرس بیمار، همگی به طور مستقیم و غیرمستقیم بر تعداد مراجعه‌کنندگان این مراکز درمانی اثرگذار خواهد بود.

بازسازی مراکز ادای و تجاری

مراکز تجاری و اداری یکی از ارکان اصلی کسب‌وکار و مجموعه شهری هستند، بر همین اساس از اهمیت بالایی برخودار هستند.

دکور قدیمی و مرده یک مرکز ادرای می‌تواند در راندمان کاری کارمندان تاثیر بگذارد و یا کهنه بودن سازه یک مرکز تجاری، ریسک جانی و مالی فراوانی را به همراه بیارود.

پس بهتر است پیش از وقوع، پیشگیری نماییم!

بازسازی منازل مسکونی

بارسازی و طراحی دکوراسیون منازل مسکونی، که بعضا موجب گرم‌تر شدن محیط زندگی و دل‌انگیز شدن فضای خانه می‌شود.

با توجه به کوچک شدن منازل، این علم می‌تواند در بهینه‌سازی فضا و همچنین هماهنگی و جلوه‌گری رنگ‌های به‌کار گرفته شده در محیط زندگی‌مان کمک کننده باشد.

از اوقات در منزل ماندن لذت ببرید!

 

 

نیاز به کمک دارید ؟

با مشاوران بدادم‌برس در تماس باشید

تماس با کارشناس

چرا باید یک ساختمان را بازسازی کنیم؟

بازسازی ساختمان همیشه به دلیل فرسودگی و گذر زمان طولانی در یک محیط انجام نمی شود. گاهی خستگی از محیط و ایجاد کمی تنوع باعث می شود افراد به بازسازی خانه هایشان روی بیاورند. در این قسمت تعدادی از دلایل بازسازی خانه را آورده ایم که البته محدود به این موارد نمی شوند و دلایل بازسازی خانه و آپارتمان بیشتر هستند:

 • بازسازی ممکن است به دلیل قدمت ساختمان و گذشتن چند سال از عمر احداث هر ساختمانی انجام شود تا به این شکل از تخریب بیشتر و فرو ریختن ساختمان جلوگیری شود.
 • بازسازی می تواند به دلیل وجود مشکل در قسمت هایی مانند لوله کشی ساختمان انجام شود.
 • نارضایتی مالک خانه از پلن ساختمان و دکوراسیون آن و ایجاد تغییرات متناسب با سلیقه خود 

هزینه بازسازی ساختمان در تهران چقدر است؟

برآورد هزینه در تهران توسط تیم و بعد از بازدید از محل انجام می‌شود. در صورتی که قصد دارید برای بازسازی اقدام کنید، با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا شما را با یک کارشناس باتجربه برای تخمین هزینه بازسازی خانه کلنگی و قدیمی مرتبط کنیم. نکته ای که در بدادم برس همواره در همه خدمات ما مورد نظر قرار گرفته، ارائه خدمات با بهترین کیفیت و کمترین هزینه برای مشتریان است. مشتریان ما لایق بهترین‌ها هستند.

چرا بایستی بدادم برس را برای بازسازی ساختمان انتخاب کنید؟

 • مشاوره و بازدید از محل مورد نظر شما به صورت رایگان
 • اجرای بازسازی منزل و محیط کار شما با کمترین هزینه‌ها
 • بازسازی منزل در تهران با بهره مندی از تیم حرفه‌ای
 • برآورد هزینه بازسازی و تعمیرات به صورت رایگان
 • ارائه بهترین ایده برای بازسازی منزل
 • اجرای بازسازی منزل صفر تا صد

بازسازی ساختمان شامل چه مواردی میشود؟

 • بازسازی آشپزخانه
 • بازسازی سقف ساختمان
 • بازسازی کف ساختمان
 • بازسازی سرویس بهداشتی
 • بازسازی نما ساختمان

هزینه بازسازی ساختمان چقدر است؟

تیم حرفه ای بدادم برس برای برآورد هزینه بازسازی ساختمان از منزل شما به رایگان بازدید کرده و هزینه نهایی بازسازی ساختمان را به شما اعلام می کند.

بازسازی ساختمان توسط تیم بدادم برس شامل چه خدماتی است؟

بازسازی آشپزخانه قدیمی ، بازسازی سرویس بهداشتی، بازسازی اتاق خواب، بازسازی مراکز درمانی از جمله داروخانه، کلینیک دندانپزشکی

بازسازی ساختمان در چه محدوده ای ارائه می شود؟

برای بازسازی ساختمان در سراسر تهران و اطراف تهران می‌توانید با ما تماس بگیرید.