ما را در شبکه های اجتماعی

بازسازی کلینیک زیبایی در تهران

طراحی داخلی کلینیک زیبایی اهمیت زیادی دارد و باید نسبت به سایر کلینیک‌های پزشکی برتری داشته باشد. به هر حال مراجعه‌کنندگان به چنین مراکزی انتظار دارند کلینیکشان از نظر ظاهری لوکس باشد. اگر چند سال پیش کلینیک زیبایی خود را تاسیس یا ساختمان آن را به تازگی خریداری کرده‌اید، می‌توانید با بازسازی آن را به محلی لاکچری و خاص تبدیل کنید. برای این کار تیم فنی شرکت کارآفرینان هم داستان با نام تجاری بدادم برس چندین تکنیک و راه‌حل را ارائه می‌دهد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

نحوه زدن کلینیک زیبایی به چه صورته؟

در حال حاضر طرح‌های جدیدی برای کلینیک‌های زیبایی وجود دارد که می‌توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت مشاهده کنید. اما تصمیم‌گیری در مورد اینکه طراحی داخلی کلینیک زیبایی‌تان چه شکلی باشد، کار راحتی نیست. پیدا کردن ایده دکوراسیون برای بازسازی کلینیک زیبایی در تهران اهمیت زیادی دارد که باید در همان مرحله اول صورت بگیرد.

برخی از کارهایی که باید برای تعمیر و بازسازی چنین مراکزی انجام دهید عبارتند از:

توجه به ابعاد کلینیک زیبایی

قبل از هر چیز باید ابعاد کلینیک را درنظر بگیرید و سپس متناسب با آن یک طرح چیدمان و طراحی دکوراتیو را انتخاب کنید. یک نکته مهم که قبل از هر چیز باید به آن توجه داشته باشید، پنجره‌هایی است که برای تأمین نور طبیعی محیط لازم هستند. اگر سالن انتظار کلینیک باریک و کشیده باشد، قطعا به چنین پنجره‌ای نیاز دارید که احساس صمیمت‌ بیشتری را در کلینیک ایجاد کند.

در بازسازی کلینیک زیبایی باید از یک معماری نقشه‌کشی ساختمان کمک بگیرید تا جایگاه اتاق‌ها را دوباره برایتان طراحی کند. حتی اگر ابعاد ساختمان کوچکتر از چیزی باشد که مدنظرتان است، طراح با اصول مهندسی می‌تواند نقشه داخلی کلینیک را به نحوی طراحی کند که بیشترین استفاده را از فضا داشته باشید.

استفاده از پارتیشن‌های اداری و میز کانتر

از آنجایی که ممکن است حتی با بازسازی کلینیک زیبایی در تهران نتوانید برخی از اتاق‌ها را آن طور که انتظار دارید، ایجاد کنید، بهتر است از پارتیشن و میز کانتر استفاده کنید. برای قسمت پذیرش می‌توانید از یک میز کانتر استفاده کنید که به راحتی فضای مجزایی را در سالن انتظار ایجاد می‌کند. همچنین پارتیشن اداری هم مثل دیوار عمل می‌کند و به دلیل اشغال فضای کمتر، به صرفه‌جویی در محیط هم کمک می‌کند.

طرح‌بندی سالن‌ و اتاق‌ها

با توجه به استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های مختلف در کلینیک‌های زیبایی باید به نظم وسایل هم توجه داشته باشید. حتی اگر مرکز زیبایی شما کوچک است، با کشیدن پرده‌های خوش‌رنگ و لعاب هم می‌توانید فضاهای مجزایی را برای قرار دادن وسایل و تجهیزات ایجاد کنید.

همچنین بخوانید:

اصول طراحی کلینیک زیبایی

هر قسمتی از کلینیک که به خدمات مشخصی اختصاص دارد، باید از طریق کشیدن پرده (یا پارتیشن) مشخص شود و تجهیزات و دستگاه‌های مربوط به آن را در همانجا قرار دهید.

استفاده از آینه‌کاری

اجرای آینه‌کاری روی دیواری یکی از جدیدترین تکنیک‌ها برای بازسازی کلینیک زیبایی در تهران است که می‌توانید با کمک تیم کارآفرینان هم داستان آن را برای مرکز خود اجرا کنید. آینه‌ها نه تنها برای چنین مراکزی لازم هستند و مراجعه‌کننده بعد از دریافت هر خدماتی باید بتواند خودش را در آن مشاهده کند، بلکه بر روی دکوراسیون محیط هم تاثیرگذار هستند. بنابراین باید آینه‌کاری مدرن و تزئینی را برای قسمت سالن انتظار و آینه قدی را برای اتاق ارائه خدمات در نظر داشته باشید.

انتخاب تم مناسب برای کلینیک

در بازسازی کلینیک زیبایی باید به تم مناسب مرکز هم توجه داشته باشید که از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر قرار باشد تم دیوار، سقف، نورپردازی و کف هر کدام صدای متفاوتی داشته باشند، نظم محیط به هم می‌ریزد. بنابراین بهتر است پالت رنگ را انتخاب کنید و سپس قسمت‌های مختلف از جمله دیوارها، سقف و کف و حتی نورپردازی را متناسب با این پالت رنگی انتخاب کنید.

در پایان وقتی بخواهید تجهیزات و دستگاه‌ها را برای سالن تهیه کنید، با توجه به پالت رنگ استفاده شده، انتخاب خود را انجام می‌دهید. همچنین سایر تزئینات از جمله تابلو، مبلمان و یا نقاشی و … هم برحسب همین تم مشخص می‌شود.

در نظر گرفتن نظر مشتریان کلینیک

طبق گفته تیم بدادم برس، باید برای بازسازی کلینیک زیبایی در تهران از دیدگاه مشتریان خود نیز اطلاع داشته باشید. به سراغ صفحات رقبای خود در شبکه‌های اجتماعی بروید و نظرات مشتریان آن‌ها را بخوانید. آن‌ها از چه چیزی طرحی خوششان می‌آید و نظرشان در رابطه با محیط و فضای کلینیک زیبایی رقیب چیست. ایرادات و نواقص کلینیک رقیب را در زمان بازسازی از طرح خود حذف کنید.

حرف آخر

بازسازی کلینیک‌های زیبایی کار ساده‌ای نیست و به دلیل حساسیت بالای مراجعه‌کنندگان و مشتریان این مراکز، باید حرفه‌ای عمل کنید. آنچه در این مطلب گفته شد توصیه‌هایی از سوی تیم آفرینان هم داستان با نام تجاری بدادم برس بود که البته برای اجرا باید با مشورت کارشناسان حرفه‌ای عمل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانید با شماره 26705349-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول درحوزه بازسازی کلینیک زیبایی در تهران:

هزینه بازسازی کلینیک زیبایی در تهران چقدر است؟

بازسازی این مراکز به ابعاد و متراژ مرکز و میزان نیاز به بازسازی و مرمت بستگی دارد. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت می‌توانید با شماره 26705349-021 تماس بگیرید.

مدت زمان بازسازی کلینیک‌هایی زیبایی چقدر است؟

مدت زمان تعمیر یک کلینیک زیبایی ممکن است بین 10 روز تا یک ماه باشد. البته این مدت زمان به میزان تغییراتی که باید در مرکز ایجاد شود، بستگی دارد.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>