ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیرات شوفاژ شبانه روزی

تیم فنی شرکت کارآفرینان هم داستان تعمیرات شوفاژ شبانه روزی  به صورت 24 ساعته ارائه خواهد داد.

وقتی با گرم نشدن رادیاتور مواجه می‌شوید، اولین کار باز کردن پیچ دستگاه است. آیا صدای آب را می‌شنوید؟ باز کردن پیچ را تا زمانی که تمام آب تخلیه شود، انجام دهید و در آخر پیچ را ببندید.

در قسمت زیرین پکیچ یک پیچ وجود دارد که می‌توانید برای تنطیم فشار آن را باز کرده و تا زمانی این کار را انجام دهید که فشار به 1.5 برسد. سپس دوباره پیچ را محکم کنید.
به این صورت که قسمت پایین شوفاژ سرد و قسمت بالای آن گرم است به این معنی که آب گرم در قسمت پایین توانایی گردش نیست. همچنین اگر متوجه شدید که دمای اتاق‌ها تفاوت دارد و برخی سرد تر هستند احتمالا مشکل وجود رسوب در لوله‌ها است.

تعمیرات شوفاژ شبانه روزی تهران

چنانچه با انجام مراحل بالا متوجه شدید که رادیاتو قادر به گرم شدن نیست ابتدا سیستم گرمایش را چک نموده و از روشن بودن آن اطمینان حاصل کرده و مراحل زیر را ادامه دهید:

وجود مشکل در سیستم گرمایش اصلی

چنانچه کل رادیاتورها کار نکرده و گرم نباشند احتمال زیاد مشکل از سیستم مرکزی است. در اینجا بهتر است آب گرم آشپزخانه و حمام را چک کنید. اگر آن‌ها هم گرم نباشد بهتر است از تیم حرفه ای و با تجربه به دادم برس کمک گرفته و با صرف بودجه کم مشکل به وجود آمده را حل کنید.

ایجاد مشکل در کنترل حرارت

اگرچه این مشکل نادر بوده و احتمال آن کم است اما به هرحال ممکن است پیش بیاید. در اینجا فشار دیگ در حد مجاز بوده و دیگ بخار به طور صحیح کار می‌کند، اما رادیاتورها گرم نیستند. مشکل در پنل الکترونیکی است. این پنل قادر به کنترل زمان گرمایش مرکزی بوده وهمچنین سیگنال را به دیگ بخار ارسال می‌کند.

همچنین بدانید:

گرم نشدن شوفاژ | چرا شوفاژ گرم نمی شود؟

سخن پایانی

اکنون که فصل سرماست، درست کار کردن سیستم گرمایشی از اهمیت زیادی برخوردار است. چنانچه این سیستم و رادیاتور قادر به گرم گردن منزل شما نبودند بهتر است با تیم تعمیراتی به دادم برس تماس گرفته و مشکل به وجود آمده را رفع کنید. این تیم با داشتن نیروی کار حرفه ای قادر است تمام مشکلات مربوط به پکیج و رادیاتور را که منجر به عدم گرمایش آن‌ها شده حل کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 26705349021 و یا شماره تلفن 09101413902 تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما ارتباط برقرار کنند.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>