ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیرکار چیلر تراکمی در تهران

همانطور که می‌دانید چیلر دستگاهی است که از آن برای سرد کردن و تأمین انرژی برودتی ساختمان‌ها استفاده می‌شود. همچنین این دستگاه در برخی از کارگاه‌ها برای سرد کردن دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی نیز کاربرد دارد. چیلر تراکمی به دستگاه کمپرسور نیاز نیاز دارد و با انرژی الکتریکی عمل می‌کند. گاهی ممکن است به هر دلیلی این دستگاه خراب شود و به عیب‌یابی، سرویس و تعمیر نیاز داشته باشد. از آنجا که حمل این دستگاه و بردن آن به تعمیرگاه کار راحتی نیست، بدادم برس پیشنهاد می‌دهد آن را در ساختمان خود تعمیر کنید. اگر می‌خواهید در مورد تعمیرکار چیلر تراکمی در تهران بیشتر بدانید، با ما همراه باشید.

خدمات تعمیرکار چیلر تراکمی

امروزه بیشتر ساختمان‌های مسکونی و اداری دارای چیلرهای تراکمی هستند تا در روزهای گرم سال بتوانند انرژی برودتی را تأمین کنند. اما از آنجا که این سیستم جدید است و هنوز بسیاری از ساختمان‌ها از آن برخوردار نیستند، تعمیر و سرویس آن به افراد متخصص و آشنا به تجهیزات چیلر تراکمی نیاز دارد. در این رابطه داشتن تخصص، مهارت و تجربه تعمیرکار برای سرویس چیلر اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

بدادم برس از جمله شرکت‌هایی است که با یک تماس شما، تکنیسین‌های حرفه‌ای را برطرف کردن عیب و مشکل چیلر به ساختمان شما می‌فرستد. این کار قطعا به افرادی نیاز دارد که بتوانند مشکلات چیلر را بررسی و آن را مشخص کنند. ممکن است قسمتی از سیستم خراب شده باشد و تنها با یک تعمیر ساده در محل بتوان آن را مثل روز اول تعمیر کرد. اما گاهی نیز برای سرویس چیلر تراکمی به تعویض برخی از قطعات نیاز دارد که تعمیرکار باید با نحوه تعویض و انتخاب بهترین قطعات آشنایی داشته باشد.
خدمات شرکت تعمیرکار چیلر تراکمی در تهران
عیب یابی چیلر تراکمی یکی از مهم‌ترین بخش‌های تعمیر است که ابتدا باید نقص و مشکل تجهیزات این سیستم مشخص شود. سپس در صورت نیاز تعمیر و یا قطعه آن تعویض شود. از جمله خدماتی که توسط شرکت‌های نصب تعمیرکار چیلر تراکمی در تهران ارائه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برفک زدن کمپرسور
  • استارت نزدن کمپرسور
  • ایجاد اتصالی در قطعات دستگاه
  • دائم کار کردن دستگاه بدون خاموشی
  • خنک نکردن ساختمان به اندازه کافی

به طور کلی چیلرها شامل دو نوع برقی و مکانیکی است و تعمیرکار چیلر هم باید به هر دو نوع سیستم تسلط کافی داشته باشد. در تیم بدادم برس ابتدا از تماس گیرنده نوع چیلر پرسیده می‌شود و سپس براساس نوع آن، تکنیسین‌های حرفه‌ای در محل حاضر می‌شوند.

تعمیرکارهای حرفه‌ای با همان مراجعه اول می‌توانند این سیستم را به طور کامل بررسی کنند تا مشکل آن مشخص شود. ممکن است برخی از قطعات دستگاه در حال حاضر به خوبی عمل کنند، اما در آینده نزدیک خراب شوند و دوباره شما را با هوای گرم ساختمان در روزهای طاقت فرسای تابستان روبرو کنند. در این مواقع با مشخص شدن این قطعات و تعویض یا تعمیر آن‌ها می‌توان از خاموشی چیلر در آینده جلوگیری کرد.

تفاوت چیلر جذبی و تراکمی

انواع چیلر شامل دو نوع جذبی و تراکمی است که از نظر انرژی تأمین شده برای عملکردشان با یکدیگر تفاوت دارند. چیلرهای تراکمی با برق کار می‌کنند و به کمپرسور متصل هستند. در حالی که چیلرهای جذبی با ژانراتور ابزوربر کار می‌کنند و با سوخت طبیعی مثل بنزین یا گازوئیل عمل می‌کنند.
تعمیرکار چیلر تراکمی در تیم بدادم برس با این نوع چیلر و نحوه عملکردشان آشنایی کافی دارد. فراموش نکنید با توجه به نوع سخت و مصرف انرژی در این دستگاه‌ها، قطعات به کار رفته نیز متفاوت است و بنابراین تعمیرکارهای متفاوتی را طلب می‌کنند.

تعمیر چیلر یورک در تهران

یورک یکی از برندهای معروف و شناخته شده در زمینه تولید چیلر است که تعمیرکاران حرفه‌ای با قطعا ریز و درشت آن آشنایی کافی دارند. اگر به یک شرکت تعمیر کار چیلر تراکمی در تهران مراجعه می‌کنید، حتما از برند دستگاه چیلر نام ببرید تا تکنیسین‌ها زمان بازدید از دستگاه، تجهیزات و قطعات مورد نیاز برای آن را با خود به همراه داشته باشند.

همچنین اگر قصد تعمیر چیلر کریر در تهران را دارید، می‌توانید با شرکت بدادم برس تماس بگیرید. این برند نیز در بین تعمیرکاران این شرکت شناخته شده است و با تسلطی که بر روی قطعات و تجهیزات دستگاه‌های کریر دارند، می‌توانند مشکل آن را برطرف کنند.

همچنین بدانید:

نحوه وکیوم چیلر تراکمی

هزینه تعمیر چیلر تراکمی چقدر است؟

همیشه هزینه تعمیرات به میزان خرابی و نوع قطعه‌ای که ممکن است به تعمیر یا تعویض نیاز داشته باشد، بستگی دارد. در مواقعی که کمپرسور به عنوان اصلی‌ترین جز چیلر خراب شده باشد، هزینه بیشتری را طلب می‌کند. اما گاهی نیز قطع شدن یا اتصالی در قطعات باعث خراب شدن دستگاه می‌شود که با یک تعمیر یک ساعته قابل برطرف شدن است و هزینه زیادی هم نخواهد داشت. به طور کلی اگر تعمیر و سرویس چیلر با تعویض قطعه همراه باشد، هزینه تعمیر بیشتر است.

حرف آخر
اگر به دنبال بهترین تعمیرکار چیلر تراکمی در تهران هستید، می‌توانید با تیم بدادم برس تماس بگیرید و نوع چیلر و برند آن را ذکر کنید. برای برقراری ارتباط با این شرکت کافیست با شماره تلفن 09101413902 تماس بگیرید تا تکنیسین‌های حرفه‌ای در اسرع وقت در ساختمان شما حاضر شوند.

سوالات متداول

تعمیر چیلر تراکمی چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان تعمیر و سرویس این دستگاه به میزان خرابی بستگی دارد. اگر میزان خرابی به حدی باشد که به تعویض قطعه نیاز داشته باشد، زمان تعمیر طولانی‌تر خواهد بود.

هزینه تعمیر چیلر چقدر است؟

چیلرهای مکانیکی و برقی از نظر میزان هزینه تعمیر با یکدیگر متفاوت هستند. همچنین برند هم یک عامل تعیین‌کننده در میزان هزینه تعمیر چیلر است.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>