ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر اگزاست فن در تهران

برای تعمیر این دستگاه داشتن تخصص و مهارت برای عیب‌یابی و برطرف کردن مشکل ضرورت دارد. قبل از هر چیز تعمیر کار اگزاست فن در تهران باید با نوع دستگاه آشنایی داشته باشد. همانطور که می‌دانید این تجهیزات و دستگاه‌ها انواع مختلفی از جمله اگزاست فن سانتریفوژ یوتیلیتی، دو طرفه، بین کانالی، فشار بالا، رادیال، آکسیال دیواری، آکسیال پنجره‌ای، سقفی و …. دارد. اگرچه کارکرد هر یک از اگزاست فن‌ها با یکدیگر تفاوت زیادی ندارد، اما ساختار و نحوه تعبیه قطعات آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

برای انتخاب مرکز تعمیر اگزاست فن در تهران باید به دنبال جایی باشید که هر یک از انواع این دستگاه را به خوبی بشناسد. در عین حال با کارکرد قطعات و برندهای مختلف در بازار آشنایی داشته باشد. اگر یکی از این قطعات به تعویض نیاز داشته باشد، تعمیرکار باید بین قطعات با کارکرد خوب، متوسط و بد چندین نمونه را به شما معرفی کند.

نگهداری اگزاست فن

نگهداری اگزاست فن شامل چه اقداماتی است؟

در ابتدا باید نصب این دستگاه هواکش به درستی انجام شود. اگر هواکش را در داخل لوله یا کانال نصب می‌کنید، نباید هوا را پس دهد. اگر کوپلینگ‌ها درست نصب شده باشند، تا سال‌های زیادی و بدون نیاز به تعمیر کار می‌کنند. البته برای مراقبت از این دستگاه به رعایت موارد بیشتری نیاز دارید:

بررسی مداوم دستگاه
اگزاست فن از تعداد زیادی قطعه تشکیل شده است که باید به طور مرتب بررسی شوند. در صورتی که یکی از قطعات معیوب شود، می‌تواند به کارکرد کل سیستم آسیب وارد کند. اگر به تعویض قطعه نیاز داشته باشید، شماره سریال دستگاه و مدل آن ضروری است. به همین دلیل زمان خرید این اطلاعات را نگهداری کنید. پلاک از جمله قسمت‌هایی است که اطلاعات مربوط به اگزاست فن در آن ثبت می‌شود که باید همیشه آن را تمیز نگهدارید.

نظافت‌کاری دستگاه
به مرور زمان پره‌های دستگاه به دلیل قرار گرفتن در مسیر ذرات چربی، گرد و غبار و … کثیف می‌شود. به طوری که جرم زیادی روی این قطعات می‌نشیند. این جرم به مرور زمان روی پره‌ها فشار وارد می‌کند و تعادل چرخ فن را برهم می‌زند. به همین دلیل باید به صورت دوره‌ای پره‌های اگزاست فن را با استفاده از اسپری‌های ضدچربی تمیز کنید.

بررسی یاتاقان
یکی از قطعات بسیار مهم در این دستگاه، یاتاقان است که بیشترین خرابی از همین قسمت شروع می‌شود. به صورت دوره‌ای باید این قطعه را چک کنید. ممکن است یاتاقان به روغنکاری نیاز داشته باشد که روغن مخصوص آن را باید تهیه کنید. جلوگیری از نشت گرد و خاک هم از دیگر اقداماتی است که برای نگهداری از این قطعه نیاز دارید.

توجه داشته باشید اگزاست فن نباید در معرض تشعشات حرارتی و گرمای زیاد قرار بگیرد. عملکرد دستگاه روی سرعت‌های بالا به مرور زمان به یاتاقان آسیب وارد می‌کند. همچنین کشش نادرست تسمه، ناهمترازی، بالانس نبودن و … هم آسیب زیادی به فن و یاتاقان وارد می‌کند.

خرید اگزاست فن در تهران

برای تهیه این دستگاه هواکش باید انواع آن را بررسی کنید که شامل تیپ سقفی، تیپ آکسیال و تیپ یوتیلیتی است. همچنین باید به برند و کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه توجه کنید. اگزاست فن باید بتواند در محیط‌های بسته بسته به ابعاد و متراژ آن عمل کند. بنابراین زمان خرید این محصول باید به قدرت مکش دستگاه و ابعاد محیط توجه داشته باشید.
برای تهیه این دستگاه می‌توانید به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید و یا آن را به صورت اینترنتی از فروشگاه‌های آنلاین سفارش دهید. قبل از خرید اگزاست فن در تهران باید اطلاعات مربوط به هر محصول را با دقت بررسی کرده و سپس با مقایسه بین چند دستگاه، بهترین و مناسب‌ترین را خریداری کنید.

شماره تماس برای تعمیر اگزاست فن در تهران: 09101413902

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>