با ما همراه باشید

تعمیر بخاری

تعمیر بخاری گازی | اعزام تعمیرکار بخاری به محل

 
 
تعمیر بخاری یکی از خدمات مجموعه بدادم برس در حوزه تعمیر تاسیسات گرمایشی است و مشتریان بسیاری برای تعمیر بخاری گازی با بدادم برس تماس می گیرند. در این مطلب با نحوه خدمت رسانی بدادم برس در حوزه تعمیرات بخاری آشنا خواهید شد. شما م توانید با شماره تلفن های مجموعه تماس گرفته و به رایگان از هزینه تعمیرات بخاری مطلع شوید.
هر کجای تهران که هستید برای تعمیر بخاری گازی در تهران با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار بخاری به محل تان اعزام کنیم. سرویس بخاری، عیب یابی بخاری و تعمیرات بخاری توسظ بهترین تعمیرکاران بخاری در تهران انجام خواهد شد.

برای تعمیر بخاری گازی و اعزام تعمیرکار بخاری گازی به سراسر تهران با ما تماس بگیرید.

تعمیر بخاری گازی در تهران با بهترین تعمیرکار بخاری

یکی از خدمات ما در بدادم برس، تعمیر بخاری توسط تعمیرکاران مجرب است. این خدمت مانند خدمات دیگر به صورت شبانه روزی انجام می شود. تنها کافی است با شماره تلفن های 24 ساعته ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان از بهترین تعمیرکار بخاری بهره مند شوید.

شما می توانید درباره مشکلات خود با متخصصان ما صحبت کنید و به صورت رایگان از ان ها مشاوره بگیرید. اما در ادامه برای آن که بتوانید برخی مشکلات بخاری تان را حل کنید یا بتوانید درست آن را عیب یابی کنید، برخی از مشکلات رایج را آورده ایم که می توانید آن ها را مطالعه کنید.

 

خدمات تعمیر بخاری گازی در بدادم برس شامل چه مواردی است؟

تعمیرکاران بخاری ما خدمات زیر را ارائه می دهند و هر یکاز قسمت های بخاری گازی یا بخاری برقی دچار خرابی باشد، می توانند تعمیر کنند.

 • تعمیر ترموکوپل بخاری گازی
 • تعمیر بخاری برقی
 • تعمیر المنت بخاری برقی
 • تعمیر شمعک بخاری گازی
 • تعمیر بخاری برقی فن دار
 • تعمیر انواع بخاری
 • تعمیر فندک بحاری
 • و …

تعمیر بخاری گازی در تهران

 

تعمیر ترموکوپل بخاری گازی

ترموکوپل بخاری گازی یکی از اصلی ترین قسمت های بخاری است، که نسبت به سایر قسمت های بخاری بیشتر دچار خرابی می شود و به همین دلیل تعمیر ترموکوپل بخاری یکی از چالش هایی است که ممکن است برای شما پیش بیاید این قطعه از بخاری هم توسط تعمیرکاران مجموعه بدادم برس عیب یابی و تعمیر می شود.

ترموکوپل بخاری گازی وظیفه‌ی کنترل جریان گاز را دارد و از این نظر  نقش اساسی در وسایل گازسوز ایفا می کند. ساختمان ترموکوپل از دو فلز غیر هم جنس تشکیل شده است که از یک طرف به هم متصل می باشند. چنانچه قسمت اتصال را حرارت بدهیم در دو سر آزاد طرف دیگر آن ها جریان الکتریسیته بوجود می آید. محل اتصال دو فلز ترموکوپل توسط شمعک (پیلوت) گرم می شود. انتهای دیگر ترموکوپل به بوبینی متصل می شود که در نتیجه برق تولیدی باعث میدان مغناطیسی در بوبین شده و هسته بوبین را همیشه به حالت جذب (بطرف داخل بوبین) نگه می دارد.

در سر آزاد بوبین واشر ظریفی نصب شده است که در صورتی که به هر دلیل شعله خاموش یا قطع گردد جریان ترموالکتریک ایجاد شده توسط ترموکوپل قطع شده و بوبین خاصیت مغناطیسی خود را از دست داده و فنری که پشت هسته بوبین قرار دارد آن را به بیرون رانده و واشر آن مسیر اصلی گاز را می بندد.

به همین دلیل است که در هنگام روشن کردن وسایل گاز سوز ترموکوپل دار حدود ۲۰ ثانیه باید دگمه آن را نگه داشت تا ترموکوپل گرم و برق تولیدی ، هسته (سوپاپ) بوبین را در حالت جذب نگه دارد و مسیر گاز باز شود. لازم بتوضیح است که برقی که به این صورت تولید می شود بسیار کم است. پس می توانیم بگوییم که ترموکوپل یک مولد جریان الکتریکی است.

با توجه به توضیحات داده شده مشخص می شود که ترموکوپل بخاری گازی، وسیله ای بسیار ضروری از نظر ایمنی وسایل گاز سوز می باشد و اهمیت ترموکوپل زمانی که گاز قطع می شود و دوباره باز می گردد مشخص می شود. زیرا در صورتی که مثلا” گاز شبکه قطع شود و مجددا” بر گشت داشته باشد از تجمع گاز و خطر آتش سوزی و انفجار جلوگیری می کند.

از آنجاییکه رایج ترین نوع بخاری که در کشور ما استفاده می شود، بخاری های گازی می باشد به همین جهت تعمیر ترموکوپل بخاری گازی نیز در مجموعه فعالیت ها خدمات این تیم گنجانده شده است. برای تعمیر این قطعه از بخاری گازی، فقط کافی است با شماره های ما تماس بگیرید تا همکاران و تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنند.

نکته اصلی در عیب یابی و تعمیر ترموکوپل بخاری گازی این است که اگر در هنگام روشن کردن بخاری (پس از نگهداشتن بمدت 20 ثانیه) با رها کردن دگمه فرمان به منظور روشن ماندن شمعک، گاز قطع و شمعک خاموش شود  مشکل از ترموکوپل یا بوبین بخاری شما است.

 

تعمیر بخاری گازی

چه زمانی باید به فکر تعمیر بخاری باشیم؟

برخی مواقع نیاز به تعمیرات بحاری قطعی است و توصیه می شود از یک تعمیرکار بخاری که تجربه کافی در تعمیر انواع بخاری را دارد، کمک بگیرید. تعدادی از مواردی که نیاز به تعمیر بخاری وحود دارد را در ادامه بررسی کرده ایم. هر یک از موارد زیر که برایتان پیش آمد، برای تعمیرات بخاری در محل با ما تماس بگیرید تا نزدیک ترین تعمیرکار بخاری گازی را به محل شما اعزام کنیم.

1- استشمام بوی گاز از بخاری گازی

اگر بوی گاز از بخاری گازی استشمام می کنید لازم است از یک تعمیرکار بخاری گازی برای تعمیر بخاری گازی کمک بگیرید. تعمیرکاران بخاری گازی بدادم برس در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان تعمیرات بخاری گازی هستند. با یک تماس می توانید از تعمیرات بخار گازی در محل بهره مند شوید. چرا بخاری بوی گاز می دهد؟ اتین موضوع دلایل متفاوتی دارد. . استشمام بوی گاز از بخاری گازی در شرایط مختلف اتفاق می افتد.

 • استشمام بوی گاز ناشی از سوخت با روشن شدن بخاری
 • استشمام بوی گاز خام پس از روشن کردن بخاری
 • از بخاری روشن و در حال کار بوی گاز خام به مشام می رسد
 • استشمام بوی گاز ناشی از سوخت با روشن شدن بخاری

 

تعمیرات بخاری گازی

2- شمعك بخاری خاموش می شود

اگر در هنگام روشن كردن بخاری با رها كردن دکمه فرمان به منظور روشن ماندن شمعك، گاز قطع و شمعك بخاری خاموش می شود، نیاز به تعمیرکار بحاری گازی برای تعمیرات بخاری دارید. و این مشکل به دلایل زیر رخ می دهد.

 • خرابی بوبین

در صورتی كه ترموكوپل سالم باشد . عیب از بوبین می باشد مطابق آنچه در مبحث ترموكوپل و بوبین از فهرست لوازم گازسوز گفته شده بوبین را آزمایش كنید ودر صورت معیوب بودن آن را تعویض نمایید.

3- شعله پیلوت كوتاه است و تنظیم نمی شود

با وجود فشار گاز مناسب در شبكه لوله كشی، شعله پیلوت كوتاه است و تنظیم نمی شود. دلیل به وجود آمدن این مشکل را گفته ایم. اگر خودتان در زمینه تعمیرات بخاری تخصص ندارید از تعمیرکار بخاری برای عیب یابی بخاری و تعمیر بخاری کمک بگیرید.

 • كثیفی بیش از حد فیلتر

كاور شیر كنترل را بر داشته با توجه به شكل گسترده شیر كنترل، فیلتر مربوطه را تعویض نمایید.

 

4- خرابی مشعل بخاری

مشعل یکی از بخش های اصلی بخاری است که در صورت وجود اختلال در آن، مشکلاتی در کارکرد بخاری به وجود می آورد. از جمله این مشکلات می توان به آبی نیودن شعله بخاری گازی، نشت گاز و استشمام گاز از بخاری در زمان روشن بودن آن اشاره کرد.

 

5- خرابی پیلوت بخاری گازی

یکی دیگر از اجزای بخاری که ممکن است پس از مدتی به هر دلیلی درست کار نکند، پیلوت است. معمولا مشکلاتی که کاربران بخاری های گازی با آن برخورد می کنند، روشن نماندن پیلوت، نزدن فندک بخاری و اختلال در کارکرد ترموکوبل است که مورد خطرناکی به حساب می آید.

مشعل یکی از بخش های اصلی بخاری است که در صورت وجود اختلال در آن، مشکلاتی در کارکرد بخاری به وجود می آورد. از جمله این مشکلات می توان به آبی نیودن شعله بخاری گازی، نشت گاز و استشمام گاز از بخاری در زمان روشن بودن آن اشاره کرد.

تعمیرات بخاری

هزینه تعمیر بخاری گازی چقدر است؟

هزینه تعمیرات بخاری گازی به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مطلب در خصوص آنها صحبت کرده ایم اما اگر بخواهیم توضیحات روشن تری به شما بدهیم چند مورد را باید برشماریم که عبارتند از:

 1. نوع و مدل بخاری گازی
 2. نوع مشکل بوجود آمده
 3. میزان قطعات یدکی مصرفی
 4. کیفیت قطعات یدکی
 5. سطح تعمیر یا سرویس مورد نیاز بخاری

تمام موارد فوق در تعیین دقیق هزینه تعمیر بخاری گازی تاثیر مستقیم می گذارند ولی ذکر این نکته ضروری‌ است که سیاست مجموعه بدادم برس به حداقل رساندن مبلغ اجرت و هزینه پرداخت شده توسط هموطنان عزیز با ارائه با کیفیت می باشد.

 

چرا تعمیر بخاری با بدادم برس ؟

 • خدمت رسانی سراسر تهران و اطراف تهران
 • ایاب و ذهاب نصاب شومینه در سراسر تهران رایگان
 • دریافت کمترین اجرت ممکن از مشتریان
 • امکان اخذ مشاوره تلفنی رایگان از کارشناسان درباره نصب شومینه و شرایط آن
 • امکان درخواست نصاب شومینه بدون نیاز به ثبت درخواست در سایت، تکمیل فرم و نصب اپلیکیشن. تنها با یک تماس

 

سوالات متداول تعمیر بخاری

چگونه از بدادم برس خدمات تعمیر بخاری بگیریم ؟

تنها کافی است با ما تماس بگیرید و آدرس محل سکونت تان را اعلام کنید. تعمیرکار بخاری با شما تماس می گیرد و زمانی را برای مراجعه به محل تان با شما هماهنگ می کند.

تعمیر بخاری شامل چه بخاری هایی می شود؟

تعمیر بخاری گازی
تعمیر بخاری دیواری
تعمیر بخاری هیزمی
تعمیر بخاری برقی و …

هزینه تعمیر بخاری چقدر است؟

تعمیر بخاری در بدادم برس با کمترین هزینه و با ایاب ذهاب رایگان در تهران انجام می شود.

تعمیر بخاری در چه محدوده ای ارائه می شود؟

تعمیرکاران بخاری بدادم برس در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما شهروندان تهرانی هستند.

انتشار در شبکه های اجتماعی:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

11 پاسخ

 1. با سلام واحترام
  سوالی داشتم و اون اینه که لوله بجاری چطور باید نصب شود تا گاز گرفتگی بوجود نیاید؟
  با سپاس

 2. سلام. با شماره تلفن های ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید تا متخصصان ما راهنماییتون کنند. 26705349-021

 3. سلام . با تغییر نازل سر رگولاتور می توانید از گار شهری یا گاز کپسولی استفاده کنید. اما بهتر هست که اینکار توسط یک سرویس کار انجام بشه. چون خطر نشتی گاز هست.

 4. لوله بخاری از بیرون حد اقل ۱ متر از سقف بالاتر باشد و از کلاهک T استفاده شود.

 5. سلام. برای هماهنگی با شماره تلفن های مجموعه تماس بگیرید. ممنون
  021-26705349

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :