ما را در شبکه های اجتماعی

َشماره تماس تعمیر بخاری گازی انرژی

تعمیر بخاری گازی انرژی

اگرچه این روزها سیستم‌های گرمایشی متنوعی از جمله پکیج و رادیاتور در بازار موجود است، اما هنوز هم بخاری‌های گازی در بسیاری از خانه‌ها استفاده می‌شوند. در ابتدای شروع فصل سرما، بسیاری از بخاری‌های خراب شده سال قبل خود مواجه هستند. اگر همین روزها به تعمیرگاه‌های وسایل گرمایشی و سرمایشی سر بزنید، با تعداد زیادی بخاری گازی خراب روبرو می‌شوید. اما در این مواقع چه راه‌حلی وجود دارد تا بخاری برای مدت طولانی در صف تعمیرات قرار نگیرد؟ مراکز زیادی برای تعمیر بخاری گازی انرژی در تهران وجود دارد که خدمات متعددی را ارائه می‌دهند.

خدمات تعمیرگاه‌های بخاری گازی

مهم‌ترین اقداماتی که در خانه باید برای استفاده درست از این دستگاه انجام دهید، نصب صحیح و بررسی لوله‌های بخاری است. گازگرفتگی یکی از خطراتی است که جان ساکنین ساختمان‌هایی را که از بخاری گازی استفاده می‌کنند، تهدید می‌کند. بنابراین باید هر چند ماه یک بار لوله‌های بخاری را چک کنید.
اما گاهی بخاری گازی فن دار یا معمولی دچار مشکلاتی می‌شود که قادر به رفع آن نیستید. عیب‌یابی و سرویس این دستگاه یکی از مهم ترین خدماتی است که در مراکز تعمیر بخاری گازی انرژی در غرب تهران ارائه می‌شود.

خدمات مرتبط با نصب و راه اندازی و یا سرویس و تعمیرات بخاری گازی عبارتست از:

– بررسی فندک و شمعک بخاری گازی
– بررسی و تعمیر ترموکوپل بخاری
– بررسی و تعمیر ترموستات بخاری
– تعویض شیشه بخاری

سرویس بخاری گازی توسط تعمیرگاه

سرویس بخاری گازی توسط تعمیرگاه

یکی از خدمات تعمیرگاه‌های بخاری گازی، سرویس این دستگاه است. شستشو و تمیز کردن مشعل یکی از اقداماتی که باید به شکل تخصصی و در تعمیرگاه انجام شود. شستشوی این دستگاه در خانه باعث خراب شدن سایر قطعات از جمله ترموستات بخاری می‌شود.
همچنین در این مراکز برای سرویس دستگاه اقدامات دیگری مثل تنظیم حداقل و حداکثر شعله بخاری نیز صورت می‌گیرد. بخاری بعد از چند سال قدرت اولیه خود را از دست می‌دهد و از میزان شعله آن کم می‌شود. بنابراین برای تنظیم مجدد شعله می‌توانید آن را به تعمیرگاه ببرید.

بررسی انواع ایراد بخاری انرژی

انرژی یکی از برندهای مطرح کشور در زمینه تولید دستگاه‌های گرمایشی و سرمایشی است. سرویس بخاری همزمان با عیب‌یابی آن انجام می‌شود. به طوری که باید مشکلات این دستگاه مشخص شود و بتوانید آن را صحیح و سالم از تعمیرگاه تحویل بگیرید. اما ایرادات بخاری شامل چه مواردی است و چه خدماتی برای برطرف کردن این مشکلات صورت می‌گیرد:

نشت گاز از بخاری
یکی از دلایلی که ممکن است به تعمیر بخاری گازی انرژی نیاز پیدا کنید، نشت گاز و احساس بوی آن در اتاق است. این مشکل به سه دلیل رخ می‌دهد:

  • مسدود شدن مجرای دودکش
  • کوچک بودن قطر دودکش
  • نداشتن کلاهک دوکش

شماره تماس برای تعمیر هیتر گازی انرژی در تهران

 

گاهی به تعمیر بخاری فن دار انرژی در تعمیرگاه نیاز نیست و با بررسی این مشکلات می‌توان به راحتی آن را در خانه برطرف کرد. اگر با یک مرکز خدمات تعمیرات انواع بخاری و هیتر برقی و گازی در تهران تماس بگیرید و مشکل را بگویید حتما شما را راهنمایی می‌کند. در نتیجه بدون هزینه می‌توانید مشکل را برطرف کنید.

روشن نشدن مشعل و انتشار بوی گاز
یکی دیگر از دلایلی که ممکن است به تعمیر بخاری گازی انرژی نیاز داشته باشد، پراکنده شدن بوی گاز در محیط اتاق است. اما در همین زمان با هر تلاشی، شمعک روشن نمی‌شود. در این مواقع ممکن است ورودی مشعل مسدود شده باشد که می‌توانید آن را بررسی کنید.
اما دلیل دیگر این مشکل، انحراف نازل گاز است که در اثر ضربه یا شل شدن پیچ‌ها اتفاق می‌افتد. اگر با سفت کردن پیچ‌ها مشکل برطرف نشد می‌توانید با یک مرکز تعمیر بخاری گازی انرژی در غرب تهران تماس بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی بخاری گازی انرژی
یکی دیگر از دلایل نیاز به تعمیر این دستگاه، خاموش شدن ناگهانی است که می‌توان دلیل آن را در عدم گرم شدن ترموکوپل و تنظیم نبودن شعله‌های شمعک جستجو کرد. برای اینکه جریان الکتریسیته تولید شود و هسته بوبین را جذب کند، باید سر ترموکوپل به طور کامل در شعله شمعک قرار بگیرد. در غیر این صورت مسیر عبور گاز بسته می‌شود و با خاموش شدن ناگهانی بخاری روبرو خواهید شد. این مشکل توسط تعمیرکار حرفه‌ای برطرف می‌شود و نمی‌توانید آن را تنظیم کنید.

تنظیم ترموستات بخاری انرژی
یکی از قطعات مهم در بخاری گازی، ترموکوپل یا ترموستات است که به محض خاموش شدن شعله، جلوی نشت گاز را می‌بندد. این قطعه دارای یک حسگر است که مانع از آتش سوزی و نشت گاز در اتاق می‌شود. بنابراین اگر به هر دلیلی خراب شود، بخاری خاموش می‌شود و قادر به روشن کردن آن نخواهید بود. برداشتن این قطعه هم خطرات مرگباری را به دنبال دارد، بنابراین در صورت خراب شدن، باید آن را تعویض کنید.
ترموکوپل انواع مختلف الکترونیکی و الکترومانیکی دارد. یک تعمیرکار حرفه‌ای باید با کارکرد هر دو نوع قطعه آشنایی کافی داشته باشد.

تعویض شیشه شکسته بخاری
از دیگر خدماتی که توسط بهترین مرکز تعمیر بخاری گازی انرژی در تهران انجام می‌شود، تعویض شیشه است. شیشه‌ بخاری اغلب به دلیل ضربه، فشار، تغییرات ناگهانی دما و یا ریختن آب روی شیشه اتفاق می‌افتد. در صورتی که آن را تعویض نکنید، گاز سمی ناشی از سوخت گاز وارد فضای اتاق می‌شود که جان ساکنین را تهدید می‌کند و خطرناک است.

 

کلام آخر
بخاری از جمله وسایل گرمایشی بسیار مهم است که در روزهای سرد زمستان برایتان اهمیت زیادی پیدا می‌کند. به طوری که حتی به یک بخاری قدیمی هم راضی می‌شوید، البته به شرط اینکه درست کار کند و بتواند گرمای مورد نیاز اتاق را تأمین کند. وقتی این دستگاه خراب می‌شود، لازم نیست به دنبال دستگاه گران قیمت دیگری باشید. بلکه با مراجعه به یک تعمیرگاه معتبر می‌توانید مشکل آن را پیدا و برطرف کنید.
خدمات تعمیرات انواع بخاری و هیتر برقی و گازی در تهران می‌تواند قبل از مراجعه به شما مشاوره لازم را ارائه دهد. به طوری که اگر نیازی به بردن بخاری به تعمیرگاه نیست، مشکل آن را در خانه برطرف کنید. برای این کار کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۴۱۳۹۰۲ تماس بگیرید.

سوالات متداول در خصوص بررسی انواع ایراد بخاری انرژی

هزینه تعمیر بخاری گازی چقدر است؟

هزینه تعمیر به نوع قطعه خراب شده بستگی دارد که می‌تواند بین 50 تا 500 هزار تومان باشد. همچنین قیمت شیشه هم می‌تواند برحسب کیفیت و جنس آن متفاوت باشد.

مدت زمان تعمیر یک بخار گازی چقدر طول می‌کشد؟

عیب‌یابی و بررسی بخاری طی چند ساعت صورت می‌گیرد و در صورت فراهم بودن قطعات می‌توانید دستگاه را یک روزه تحویل بگیرید.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>