ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر برد یونیت دندانپزشکی در تهران

تعمیر برد یونیت دندانپزشکی

آیا شما برای تعمیر برد یونیت دندانپزشکی نمی دانید باید به کجا مراجعه کنید!! نگران در ادامه با ما همراه باشید.

عیب یابی یونیت دندانپزشکی

عیب یابی یونیت دندانپزشکی یکی از مراحل تعمیرات یونیت دندانپزشکی محسوب می شود که مرحله ای حساس است و باید کسی که عیب یابی یونیت دندانپزشکی را انجام می دهددر این زمینه تخصص داشته باشد ا به درستی بتواند مشکلات یونیت را تشخیص دهد.

از آنجائی که یونیت دندانپزشکی طی ساعات طولانی تحت فشار کاری بسیار بالایی قراردارد، مشکلاتی از قبیل گرفتگی خطوط ساکشن، خرابی کمپرسور هوا، نشتی آب و هوا از مدارها، سوختن چراغ ها  و غیره همیشه گریبان گیر پزشکان می شود.

تعمیرات یونیت دندانپزشکی میتواند به خودی خود بسیار پرهزینه باشد، بخصوص اگر دستگاه قدیمی و فرسوده باشد، لذا اهمیت عیبب دقیق و صحیح دستگاه ،بسیار کلیدی و حیاتی می باشد، بنابراین توصیه ما اینست که در مواقع بروز ایراد، ابتدا تشخیص درست عیب را مد نظر قرار دهید و سپس دست به انجام تعمیرات بزنید.

بطور کلی عیب یابی یونیت دندانپزشکی شامل بخش های الکتریکی ، مکانیکی و پنوماتیک می باشد که متاسفانه در بسیاری موارد بدلیل ضعف در مهارت تکنسین مربوطه وعیب یابی نادرست ، باعث ایجاد مشکلات بیشتر برای دستگاه و تحمیل هزینه های گزاف به کارفرما شده است.

از ایرادات رایج یونیت دندانپزشک می توان به مواردی چون، ایراد در بردها و مدارهای الکتریکی، مدارهای ساکشن، کلیدهای دستگاه، بلوک های کنترلی، شیرهای پنوماتیک، موتور و گیربکس، فیلترهای آب و هوا، فیوزها، میکروسوئیچ ها، و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

هزینه نصب یونیت دندانپزشکی

هزینه نصب یونیت دندانپزشکی تحت تاثیر مولفه های بسیاری می باشد، که مهمترین آن مولفه فنی دستگاه می باشد. دستگاهی که دارای کیفیت فنی و تکنولوژیکی بالایی باشد، به طبع هزینه های نصب و راه اندازی و آموزش آن نیز افزایش می یابد و کیفیت بالای نصب برای کارفرما در درجه اول اهمیت قرار خواهد گرفت .

یکی دیگر از مولفه های تاثیر گذار ، موقعیت مکانی کلینیک دندانپزشکی می باشد که بر اساس دوری یا نزدیکی به موقیعیت جغرافیایی ارائه دهنده خدمات، افزایش و کاهش می یابد.

بطور کلی هزینه های نصب دستگاه شامل هزینه های طراحی ، موقعیت نصب یونیت، زیرسازی و آماده سازی و فراهم کردن فضای کافی محل نصب، لوله کشی آب، لوله کشی هوای فشرده، لوله کشی کانال برق، راه اندازی و تست دستگاه می باشد.

شماره تماس برای تعمیر برد یونیت

شرکت بدادم برس یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیر یونیت که به شکل حضوری و تلفنی به شما مشاوره ارائه می‌دهد. برای ارتباط با این شرکت می‌توانید با شماره 09101413902 تماس بگیرید.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :