ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر شوفاژ در مازندران

شوفاژ یا رادیاتور به عنوان یکی از راحت‌ترین و ساده‌ترین وسایل گرمایشی در ساختمان است که هزینه نگهداری و تعمیر زیادی ندارد. با این حال بعد از مدتی این سیستم هم دچار پوسیدگی و زنگ زدگی، گرفتگی لوله‌ها، رسوب و هوا گرفتن می‌شود. در مناطق شمال کشور به دلیل رطوبت بالای آب و هوا، پوسیدگی رادیاتور بیشتر دیده شده است. در این مواقع اولین کاری که با انجام دهید چیست؟ شرکت بدادم برس یکی از ارائه‌دهنده‌های خدمات تعمیر شوفاژ در مازندران است که به محض بروز هر گونه مشکل می‌توانید با آن تماس بگیرید. اما چه زمانی به تعمیرکار نیاز دارید؟ در ادامه با ما همراه شوید تا بیشتر در این مورد صحبت کنیم.

علائم خرابی رادیاتور
برای تعمیر شوفاژ در ساری و سایر شهرهای مازندران ابتدا باید مشخص شود که دستگاه خراب شده است. گاهی شوفاژ خراب نیست و فقط به تنظیم شیر گاز نیاز دارد. از جمله علائم خرابی این وسیله گرمایشی و دلایل نیاز به تعمیر شوفاژ در مازندران می‌توان به موارد زیر اشاره کنیم.

کارکردن با سر و صدای زیاد
ممکن است رادیاتور خانه را مثل گذشته گرم کند، اما همچنان زمان روشن بودن سر و صدای زیادی را ایجاد کند. در این مواقع لوله‌ها و پمپ پکیج به دلیل رسوب زیاد و یا ضایعات ناشی از زنگ زدن گرفته شده است. پس نیاز به تعمیرکار رادیاتور دارید تا دستگاه را هواگیری کند.

نشتی رادیاتور
در خانه نشسته‌اید اما احساس می‌کنید فرش زیر پای شما کمی خیس شده است. وقتی علت را بررسی می‌کنید متوجه می‌شوید از لوله‌های شوفاژ مقداری آب به سمت کف خانه سرازیر می‌شود. در این مواقع باید با یک مرکز تعمیر شوفاژ در آمل یا سایر شهرهای مازندران تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کند.

دلیل اصلی نشتی آب از شوفاژ ممکن است به خاطر اتصال نادرست لوله‌ها، شکسته شدن اتصالات و لوله، نصب غیراستاندارد رادیاتور، سوراخ شدن مبدل رادیاتور و خراب شدن شیر تخلیه پکیج باشد. قبل از اینکه با تعمیرگاه شوفاژ تماس بگیرید، بهتر است ابتدا خودتان تمامی اتصالات و لوله‌ها را بررسی کنید. اگر شیر تخلیه، اتصالات یا لوله قدیمی و فرسوده شده، بهترین راه برای رفع مشکل، تماس با مرکز خدمات تعمیر و سرویس شوفاژ است.

همچنین بدانید:

چگونه از سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ مطلع شویم؟

گرم نشدن خانه
مسئولیت اصلی رادیاتور در ساختمان، گرم کردن است. اما وقتی فضای خانه گرم نمی‌شود و با تنظیم درجه حرارت به همان حالت باقی می‌ماند، اولین کاری که باید انجام دهید، تماس با یک مرکز تعمیر شوفاژ در نور یا نوشهر است. البته اگر در این شهرها یا هر شهر دیگری از استان مازندران زندگی می‌کنید، می‌توانید با تعمیرگاه‌هایی که در نزدیکی محل سکونت شماست، تماس بگیرید.

وقتی رادیاتور خانه را به خوبی گرم نمی‌کند، چند دلیل دارد:

  • افت و نوسان فشار گاز
  • رسوب گرفتن مبدل سیستم
  • پایین آمدن فشار آب ورودی به پکیج
  • ایجاد هوا در لوله‌های پکیج
  • خراب شدن شیر سه طرفه
  • خرابی برد پکیج

مرکز تعمیر شوفاژ در مازندران اولین اقدامی که برای رفع این مشکل انجام دهد، بررسی فشار گاز و آب ورودی سیستم است. رسوب‌گیری، هواگیری و بررسی سایر قطعات و اجزا رادیاتور از دیگر اقداماتی است که جهت تعمیر شوفاژ انجام می‌شود.

 

 تعمیر شوفاژ در شمال

روشن شدن انفجاری پکیج

پکیج قسمتی از سیستم گرمایشی است که برای گرم کردن آب رادیاتور کاربرد دارد. هرگونه علائم خرابی در این دستگاه می‌تواند باعث مختل شدن عملکرد شوفاژ شود. یکی از مشکلات رایجی که در پکیج دیده شده، انفجاری روشن شدن دستگاه است. دلیل این خرابی می‌تواند به خاطر نشتی برق، ضعیف شدن جرقه دستگاه، خرابی دودکش، تنظیم نبودن فشار گاز، کافی نبودن اکسیژن و یا کثیف شدن جرقه‌زن باشد.

گاهی بدون نیاز به تعمیرکار می‌توانید دلیل خرابی پکیج را پیدا کنید، اما بهترین راه برطرف کردن آن، کمک گرفتن از یک متخصص رادیاتور است. در این مواقع با یک مرکز خدمات تعمیر شوفاژ در شمال تماس بگیرید. بررسی مشکل فشار گاز، برق دستگاه و دودکش یا تعویض الکترود جرقه زن به فرد ماهر نیاز دارد.

 

آیا نیاز به تعمیرکار پکیج در مازندران هستید!!

تعمیر شوفاژ در شمال

با توجه به مشکلات رایجی که ممکن است بعد از چند سال در رادیاتورها انجام شود، لازم است با تعمیرگاه‌های شهر خود آشنا باشید. طبق گفته تیم بدادم برس در هر شهری از مازندران که زندگی می‌کنید می‌توانید با یک مرکز تعمیر شوفاژ در نوشهر، بابل، محمودآباد، نوشهر، فریدون کنار، سرخرود و آمل تماس بگیرید. کارشناسان و تکنیسین‌های تعمیر رادیاتور فقط با یک تماس شما در محل سکونت یا محل کار شما حاضر می‌شوند و رادیاتور را عیب‌یابی می‌کنند.

کلام آخر

برای تعمیر شوفاژ در شمال کشور می‌توانید با نمایندگی شرکت بدادم برس در شمال و استان مازندران تماس بگیرید. شماره تلفن این مرکز 09101413902 است و با مراکز تعمیر شوفاژ در ساری، مرکز تعمیر شوفاژ در نوشهر، تعمیر شوفاژ در بابل و سایر شهرهای این استان ارتباط دارد.
اگر به تعمیر شوفاژ در سرخرود یا فریدون کنار نیاز دارید، می‌توانید از طریق تیم بدادم برس اقدامات لازم را انجام دهید.

سوالات متداول در حوزه تعمیر شوفاژ در مازندران

چه زمانی به تعمیر رادیاتور نیاز دارید؟

روشن نشدن مشعل پکیج، گرم نکردن خانه، روشن شدن انفجاری پکیج، ایجاد رسوب و گرفتگی در لوله‌ها و … از جمله مواردی که نشان می‌دهد شما به مرکز تعمیر شوفاژ در شمال نیاز دارید.

برای تعمیر شوفاژ در مازندران با کجا تماس بگیریم؟

در هر شهری از مازندران که زندگی می‌کنید در این مواقع می‌توانید با شماره تلفن 09101413902 تماس بگیرید تا تیم بدادم برس در اسرع وقت مشکل شما را برطرف کند.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>