ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر رادیاتور شوفاژ

تعمیر شوفاژ | اعزام تعمیرکار شوفاژ به محل

 
تعمیر رادیاتور شوفاژ یا تعمیر شوفاژ یکی از خدمات مجموعه بدادم برس است. شما می‌توانید برای تعمیر شوفاژ برقی،رادیاتور شوفاژ منزل و تعمیر شوفاژ سوراخ از سرویس کار شوفاژ ما در بدادم برس کمک بگیرید. تعمیرکار موتورخانه که در تعمیر موتورخانه تخصص دارد نیز می‌تواند در تعمیر شوفاژ به شما کمک کند.
 
برای تعمیر شوفاژ در سراسر تهران، همینطور شهرهای اصفهان، مشهد و کرج با ما تماس بگیرید.
 
 

تعمیر رادیاتور شوفاژ با بهترین تعمیرکار شوفاژ

تعمیر رادیاتور شوفاژ یک فن تخصصی است. عیب‌یابی و تشخیص علت خرابی رادیاتور ابتدا باید توسط تعمیرکار رادیاتور صورت بگیرد و بعد از تشخیص صحیح بایستی تعمیرات موتورخانه شوفاژ انجام شود. یک تعمیرکار شوفاژ پس از گذراندن دوره‌های آموزش تعمیر رادیاتور شوفاژ می‌تواند در این زمینه شروع به کار کند.

تعمیرکاران ما در بدادم برس همگی از دانش فنی مناسب و مهارت لازم در تعمیر رادیاتور شوفاژ بهره‌مند هستند. از این رو خدمات عیب‌یابی ، نصب و تعمیرات شوفاژ با گارانتی انجام می‌شود.

شوفاژخانه از چند قطعه اصلی شامل مشعل گازی یا گازوییلی یا سوخت‌های دیگر تشکیل شده که وظیفه آن تبدیل سوخت به حرارت و آتش است. تنظیم میزان حرارت و زبانه آتش از کارکردهای اصلی مشعل است که با مخلوط کردن هوا با گاز انجام می‌شود. مشعل یک رله دارد که استارت زدن و خاموش و روشن کردن مشعل بر عهده این وسیله الکترونیکی است.

مشعل آتش را به داخل دیگ پرتاب می‌کند، در نتیجه آب داخل دیگ که آب رادیاتورهای شوفاژ استپس از گردش در منبع شوفاژ و رادیاتورها سرد شده، توسط پمپ به داخل دیگ هدایت می‌شود. 

 

تعمیر شوفاژ و رادیاتور

خدمات بدادم برس در حوزه شوفاژ

 • هواگیری شوفاژ
 • تعمیرشوفاژ برقی
 • تعمیرشوفاژ دیواری
 • جابجایی رادیاتور شوفاژ
 • تعمیر سوراخ شدن شوفاژ
 • گرفتن نشتی و رفع نشتی شیر رادیاتور شوفاژ

 

محدوده ارائه خدمات تعمیر رادیاتور شوفاژ

خدمات تعمیر رادیاتور شوفاژ یا تعمیر شوفاژ در منزل در سراسر تهران، اصفهان، کرج و مشهد ارائه می‌شود. در هر کجای تهران که هستید برای تعمیرات شوفاژ با بدادم برس تماس بگیرید. محدوده خدمت رسانی ما به صورت زیر است.

 • تعمیر شوفاژ شمال تهران
 • تعمیرات شوفاژ شرق تهران
 • تعمیر شوفاژ غرب تهران
 • تعمیرات رادیاتور شوفاژ جنوب تهران
 • تعمیرات رادیاتور شوفاژ در مشهد، اصفهان و کرج

 

تعمیر رادیاتور شوفاژ با بدادم برس

مجموعه بدادم برس فعال در زمینه تعمیر لوازم و تاسیسات خانگی و اداری، خدمت تعمیر شوفاژ نیز ارائه می‌دهد. این خدمت نیز مانند خدمات دیگر ما با گارانتی انجام می‌شود. مشتریان ما می‌توانند با اطمینان خاطر از خدمات با کیفیت تعمیر و سرویس بهره‌مند شوند. برای اعزام تعمیرکار تنها کافی است با ما تماس بگیرید. تعمیر شوفاژ خدمتی است که در سراسر تهران، مشهد، اصفهان و کرج ارائه می‌شود.

در مجموعه بدادم برس همه فعالیت‌های مربوط به تعمیر رادیاتور شوفاژ انجام می‌شود و از آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد‌:

 • تعمیر سوراخ شدن شوفاژ
 • نصب رادیاتور شوفاژ
 • تعمیر شوفاژ برقی
 • تعمیر شوفاژ بوتان
 • هواگیری شوفاژ
 • جابجایی شوفاژ

برای بهره‌مندی از هریک از موارد گفته شده و مشکلات دیگر درباره شوفاژ، موتورخانه و پکیج با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر شوفاژ برقی

شوفاژ برقی یکی از پر استفاده‌ترین ابزارها برای تامین گرمای منزل است. این وسیله به دلیل مزایایی که دارد و به دلیل تناسب با شرایط برخی مردم، توانسته توجه عده‌ای را به خود جلب کند.

خرابی و  نیاز به تعمیر، اتفاقی است که در طول زمان استفاده از یک وسیله پیش می‌آید. اگر شما هم ار جمله کسانی هستید که از شوفاژ برقی برای گرمای محیط استفاده می‌کنید لازم است با تعمیرکاران این وسله آشنا باشید تا در صورت بروز مشکل برای تعمیر شوفاژ برقی از آن‌ها کمک بگیرید.

 

تنظیم مشعل شوفاژ

تعمیر رادیاتور شوفاژ بوتان

بوتان یکی از شرکت‌های بنام در حوزه تولید وسایل گرمایشی است و محصولات آن محبوبیت خاصی دارند. به دلیل استفاده زیاد مردم از شوفاژ بوتان، تعمیر شوفاژ بوتان را در راستای فعالیت خود قرار داده‌ایم. اگر شما هم از شوفاژ بوتان در منزل یا محیط کار خود استفاده می‌کنید، اگر در کارکرد آن خللی احساس می‌کنید، برای سرویس و تعمیرات شوفاژ بوتان با ما تماس بگیرید.

 

از آن جا که تعمیر شوفاژ از تعمیر پکیج جدا نیست، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به این مقاله مراجعه کنید.

 

نحوه درخواست تعمیرکار شوفاژ در بدادم برس

برای درخواست تعمیرکار شوفاژ جهت انجام تعمیرات شوفاژ تنها کافی است با ما تماس بگیرید. پس از تماس با ما، مشکلی که برای شوفاژ‌تان پیش آمده را به همراه محدوده سکونت‌تان به همکاران ما اطلاع دهید و منتظر تماس سرویس کار شوفاژ  باشید. تعمیرکار شوفاژ ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرد و زمانی را برای مراجعه به محل با شما هماهنگ می‌کند.

 

نکات کاربردی در تعمیر رادیاتور شوفاژ

آب شوفاژ در داخل دیگ جریان دارد و مشعل با تولید آتش باعث گرم شدن دیگ و به تبع آن آب رادیاتور می‌شود. دیگ موتورخانه از قطعاتی است که عمر نسبتا طولانی دارد، اما اگر خراب شود، تعویض و تعمیر آن کمی سخت می‌باشد. دیگ‌های موتورخانه در دو نوع فولادی و چدنی می‌باشند. دیگ‌های چدنی از راندمان کمتری نسبت به دیگ‌های فولادی برخوردار هستند.

با این وجود کاربرد دیگ‌های چدنی به علت پره‌بودن و قابلیت بهتر در نصب و تعمیر رایج‌تر هستند. در صورت معیوب شدن یک پره دیگ چدنی می‌توان پره دیگ را تعویض کرد. اگر تعداد پره‌های پوسیده و زنگ زده زیاد باشد، تعویض پره‌ای آن به صرفه نیست و باید یک دیگ نو نصب شود. در صورت نشت آب شوفاژ از دیگ بهره وری موتورخانه کاهش پیدا می‌کند و مصرف سوخت نیز بالا می‌رود.

 

سوالات متداول تعمیر شوفاژ

تعمیر شوفاژ در کدام مناطق ارائه می‌شود؟

تعمیرات شوفاژ در سراسر تهران ارائه می‌شود. فرقی نمی‌کند ساکن شمال تهران هستید، جنوب تهران، شرق و یا غرب تهران. هر جای تهران که باشید ما سرویسکار شوفاژ به محل شما اعزام می‌کنیم. خدمات بدادم برس هم‌چنین در شهرهای اصفهان، مشهد و کرج نیز ارائه می‌شود. 

نحوه درخواست خدمات تعمیر شوفاژ در بدادم برس چگونه است؟

برای درخواست تعمیرکار شوفاژ تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

چطور می‌توانم به بدادم برس اعتماد کنم ؟

تعمیرکار بدادم برس که برای تعمیر شوفاژ به محل شما اعزام می‌شود، دارای برچسب گارانتی و فاکتور رسمی است. بدادم برس برای خدمات گارانتی فاکتور ارائه می‌دهد.

بعد از تماس با بدادم برس چقدر طول می‌کشد تعمیرکار به محل برسد؟

بعد از اینکه برای تعمیرات شوفاژ با بدادم برس تماس گرفتید، تعمیرکار شوفاژ با شما تماس گرفته و زمانی را برای انجام تعمیرات با شما هماهنگ می‌کند.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

5 پاسخ

 1. با سلام و احترام
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که
  چطور با اینکه هواگیری شوفاژ انجام شده اما همچنان شوفاژ گرم نمیشه؟

 2. با سلام و روز بخیر
  برای حالتی که فرمودین دلایل زیادی می تونه وجود داشته باشه بهتر است با شماره های ما تماس بگیرید و با تعمیرکار مستقیما صحبت کنید.

 3. سلام، اندازه رادیاتور برای گرمایش یه اتاق چقدر باید باشه. ممنون میشم راهنمایی کنین.

 4. سلام . ممکنه مشکل از موتورخانه باشد. بهتر است از یک تعمیرکار شوفاژ کمک بگیرید که نظر قطعی بدهند. می تونید برای مشاوره با متخصصان ما تماس بگیرید.

 5. سلام. برای مشخص کردن اندازه رادیاتور می توانید از این فرمول استفاده کنید :
  1800/ (140 * متراژ اتاق مورد نظر)
  140 عدد ثابت برای مناطق معتدل است.
  1800 عدد پیشفرض به وات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>