ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر مشعل ایران رادیاتور

تعمیر مشعل گازی، گازوئیلی و صنعتی

مشعل، وظیفه تولید انرژی مورد نیاز برای ایجاد گرما در ساختمان یا هرگونه فعالیت صنعتی را به عهده دارد و برای این کار، مقدار معینی هوا را در فضایی ایمن با سوخت ترکیب می کند و پس از ایجاد جرقه، سوخت به انرژی گرمایی تبدیل می شود. این احتراق علاوه بر گرما، مقداری گاز نیز تولید می کند.

در ابتدا اندازه شعله و حرارت توسط مشعل تولید و میزان و دمای آن توسط مدار الکترونیکی موجود در مشعل کنترل می‌گردد. لذا به هر اندازه که سرویس دوره ای، کنترل، بازرسی و تعمیرات مشعل دقیق‌تر باشد میزان مصرف انرژی گرمایی و امنیت سیستم نیز به همین نسبت نیز افزایش خواهد یافت. انرژی و گرمای تولید شده به روش های مختلفی مانند جابجایی و تابش، به محیط اطراف منتقل می شوند.

تعمیر مشعل یکی از خدمات و تخصص های مجموعه بدادم برس در حوزه تعمیر تاسیسات ساختمان در محل می باشد. تعمیر مشعل ایران رادیاتور یکی از پرطرفدار ترین خدمات مشعل در بدادم برس است. 

تعمیر مشعل گازی و گازوئیلی، تعمیر مشعل صنعتی، تعمیر مشعل اتمسفر، تعمیر مشعل سه گانه سوز و دوگانه سوز در بدادم برس توسط تعمیرکار مشعل متخصص انجام می شود. 

تعمیر مشعل ایران رادیاتور ، تعمیر مشعل اخگر و دیگر مشعل ها در بدادم برس با بهترین قیمت و کیفیت انجام می شود. اگر شما هم نیاز به تعمیر مشعل دارید با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار مشعل به محل تان اعزام کنیم.

جهت درخواست تعمیر مشعل با ما تماس بگیرید.

 

 

خدمات تعمیر مشعل شامل چه مواردی می شود؟ 

تعمیرکار مشعل بدادم برس که به محل شما اعزام می شود، در زمینه تعمیر مشعل گازی، تعمیر مشعل گازوئیلی، تعمیر مشعل موتورخانه، تعمیر مشعل دوگانه سوز و سه گانه سوز و تعمیر مشعل اتمسفر تخصص لازم را دارد. از این رو برای تعمیر انواع مشعل می توانید با ما تماس بگیرید. خدمات مشعل در ادامه توضیح داده شده است.

برای اطلاع از محدوده ارائه خدمات تعمیر مشعل به صفحه زیر مراجعه کنید.

 

تعمیر مشعل ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور طراح و سازنده انواع مشعل صنعتی و مشعل موتورخانه یکی از شناخته شده ترین برندهای فعال در تولید تجهیزات گرمایشی می باشد و این موضوع باعث شده تا مشعل های این شرکت جزو محبوب ترین مشعل ها در بین مصرف کنندگان قرار بگیرد.

این شرکت که از اواسط دهه ۱۳۷۰ خورشیدی، فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت مشعل آغاز کرده است، ویژگی هایی دارد که نقاط قوت این شرکت به حساب می آیند. از این ویژگی ها می توان به کیفیت فنی خوب، در دسترس بودن قطعات یدکی در بازار برای تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش اشاره نمود.

مجموعه بدادم برس با بهره گیری از کارشناسان متخصص و سرویس کاران فنی و با تجربه توانایی تعمیر و سرویس هرگونه مشعل گازسوز ، مشعل دوگانه سوز ، مشعل اتمسفریک ، مشعل صنعتی و تعمیر انواع مشعل موتورخانه را دارد.

تعمیر مشعل صنعتی نیاز به دانش فنی بالا و تجربه زیاد دارد چرا که تنظیم هوا ، گاز بسیار مهم و حیاتی می باشد.

 

تعمیر مشعل ایران رادیاتور شامل چه مدل هایی می شود؟

از هر مدل مشعل ایران رادیاتور که استفاده می کنید می توانید برای تعمیر مشعل ایران رادیاتور تان با مجموعه ما تماس بگیرید. خدماتی که در حوزه تعمیر مشعل ایران رادیاتور ارائه می دهیم را آورده ایم. 

 • تعمیر مشعل گازی ایران رادیاتور مدل F55
 • تعمیر مشعل صنعتی ایران رادیاتور مدل F88
 • تعمیر مشعل گازی ایران رادیاتور مدل RAN25
 • تعمیر مشعل گازی ایران رادیاتور مدل PGN1C
 • تعمیر مشعل ایران رادیاتور مدل RA2 
 • و دیگر مدل های مشعل ایران رادیاتور

 

تعمیر مشعل سه گانه سوز

مشعل های سه گانه سوز  یکی از انواع مشعل های مورد استفاده در صنایع و سیستم های گرمایشی منازل می باشند. این مشعل ها با سه ماده احتراق گاز ، گازوئیل و مازوت کار می کنند.

یکی از مهم ترین مزیتهای استفاده از مشعل های سه گانه سوز قابلیت استفاده از سه نوع سوخت یا ماده احتراق است که با توجه به در دسترس بودن هر سوخت می توان مشعل را همیشه در حالت روشن نگهداشت. بزرگترین معایب اینگونه مشعل ها بالا بودن هزینه نگهداری و تعمیر  مشعل سه گانه سوز می باشد.

چرا که هرچه تعداد قطعات موجود در مشعل بواسطه تعدد مواد سوختنی بالاتر رود در نتیجه تعمیر اینگونه مشعل ها نیز نیاز به تجربه و تعویض قطعات بیشتری خواهد داشت.

 

تعمیر مشعل موتورخانه

زمانی که با ما برای تعمیر مشعل تماس می گیرند، معمولا تعمیر مشعل موتورخانه مد نظر مشتریان است و یکی از پرکارترین نوع سرویس و تعمیر در انواع مشعل ها، تعمیر مشعل موتورخانه می باشد. چرا که این نوع مشعل ها در منازل و ساختمان های مسکونی مورد مصرف و استفاده بیشتری دارند.

مشعل موتورخانه به دلیل اینکه وظیفه تولید آبگرم مصرفی و همچنین راه اندازی سیستم گرمایش منازل را برعهده دارد در نتیجه مدت زمان زیادی تحت کار می باشد. همین ساعت کار زیاد باعث افزایش استهلاک شده و در نتیجه نیاز به سرویس مشعل و تعمیرات مشعل بشدت بالا می رود.

سرویس مشعل موتورخانه به صورت دوره ای و در بازه زمانی دو تا سه ماه برآورد می گردد که اگر این اتفاق بیوفتد در نتیجه نیاز به تعمیر مشعل موتورخانه کم تر خواهد شد.

تعمیر مشعل موتورخانه بصورت دفعی می باشد به عبارت دیگر هر زمان که مشعل دچار نقص در عملکرد گردد نیاز به تعمیر مشعل موتورخانه ضرورت می یابد. بدین ترتیب همواره باید راندمان مشعل موتورخانه از نظر عملکرد مورد ارزیابی دوره ای قرار گیرد تا در صورت نیاز به تعمیر با کم ترین هزینه انجام شود.

 

تعمیر مشعل اتمسفر

مشعل اتمسفر از معدود مشعل هایی است که کاربرد آنها روز به روز کم تر شده و در نتیجه میزان تقاضا برای سرویس و تعمیر اینگونه مشعل ها کم تر می شود.اما تعمیر مشعل اتمسفر در بدادم برس انجام می شود.

تعمیر مشعل اتمسفر بدلیل اینکه راندمان عملکردی پایینی دارد بسیار سخت می باشد. معمولا هنگام تعمیر اینگونه مشعل ها قطعات مصرفی با کیفیت در بازار یافت نمی شود و همین امر در نهایت کاهش قابلیت اطمینان را در عملکرد ایجاد می نماید.

 

تعمیر مشعل دوگانه سوز

تعمیر مشعل دو گانه سوز یکی از رایج ترین سرویس و تعمیرات مشعل می باشد که توسط سریسکاران متخصص انجام می شود.

در مشعل دو گانه سوز از دو نوع سوخت گازوئیل و گاز استفاده می شود که بسته به در دست بودن ماده سوختنی عملکرد خود را تنظیم می نماید.

تعمیر مشعل دو گانه سوز مستلزم هزینه و صرف وقت بیشتری می باشد چرا که از دو بخش احتراقی تشکیل شده است و از طرفی تنظیمات احتراق با توجه به دو گانه سوز بودم این مشعل ها حساسیت و دقت مضاعفی را می طلبد.

براساس قابلیت ها و عملکردهای اینگونه مشعل ها تعمیر مشعل دو گانه سوز  همراه با تخصص و تجربه و نیز مهارت کافی برای تعمیرکاران بسیار قابل انجام می باشد.

 

تعمیر مشعل گازی (گازسوز)

تعمیر مشعل گازی گسترده ترین عملیات سرویس و تعمیر را در بین مشعل های موجود در کشور را به خود اختصاص داده اند.

علت آن فراوانی قابل توجه مشعل گازسوز در سطح کشور می باشد. مشعل های گازی به دلیل تک سوز بودن عملکرد و کارایی بالاتری نسبت به اغلب مشعل ها دارد. بهمین دلیل تعمیر مشعل گازی ساده تر از مشعل های چند گانه سوز می باشد.

از طرفی هزینه سرویس و تعمیر مشعل گازی کم تر از سایر مشعل ها می باشد و قطعات مصرفی آن نیز راحت تر یافت می شود.

تعمیر مشعل گازی نیازمند شناسایی عیوب در این مشعل می باشد. با تشخیص درست عیوب در مشعل گازی می توان تعمیرات اینگونه مشعل ها را با کیفیت بالا انجام داد.

 

تعمیر مشعل صنعتی

تعمیرات مشعل های صنعتی کمی متفاوت از مشعل های خانگی و غیر صنعتی می باشد.

برای تعمیر مشعل صنعتی داشتن دانش فنی و اطلاعات علمی از عملکرد هر بخش و قطعه مشعل الزامی بنظر می رسد. چرا که عناصر اصلی در عملکرد مشعل از جمله شرایط حرارتی و شرایط احتراقی (سوختن در شرایط احیاء و یا سوختن در شرایط اکسیدی) می تواند بر کیفیت محصولات تولیدی آن شرکت صنعتی اثر مستقیم بگذارد.

با این توصیفات کاملا روشن می شود که تعمیر مشعل صنعتی نیاز به دقت و تخصص بسیار زیاد در انجام دقیق سرویس و تعمیر مشعل صنعتی دارد. تنظیم دقیق حرارت و احتراق مشعل یکی از مهم ترین وظایف تعمیرکار مشعل صنعتی می باشد.

چنانچه تعمیرکار مشعل صنعتی بتواند این دو مورد را در سرویس مشعل رعایت نماید می تواند انتظار عملکرد و راندمان حداکثری از مشعل صنعتی داشته باشد و در نتیجه رضایت مشتری از تعمیر مشعل صنعتی حاصل می گردد.

 

چه زمانی باید از تعمیرکار مشعل کمک بگیریم؟ 

عیب یابی مشعل می بایست توسط کارشناس که در زمینه سرویس و تعمیر مشعل تجربه و تخصص کافی دارد انجام شود. در این قسمت به برخی مشکلات رایج مشعل ها و دلیل اتفاق افتادن آن ها اشاره کرده ایم. صرفا جهت آشنایی شما نوشته شده است تا بدانید در چه مواقعی باید مشعل را تعمیر کرد و از تعمیرکار مشعل کمک گرفت.

 • کافی نبودن فشار

اگر فشار گاز شبکه در موتورخانه کم باشد، شعله مشعل به خوبی روشن نخواهد شد، دلیل کم بودن فشار گاز این است که کلید فشار گاز خراب یا از تنظیم خارج شده است. کثیف بودن فیلتر نیز می‌تواند باعث کم شدن فشار گاز شود. برای برطرف کردن این مشکل باید کلید فشار گاز را تنظیم کنید یا در صورت خراب بودن آن را با کلید دیگری تعویض نمایید و فیلتر را تمیز کنید. همچنین با شرکت گاز تماس بگیرید تا برای تنظیم فشار گاز ساختمان اقدام کند.

 •  بروز مشکل در سیم کشی مشعل

پس ار تنظیم کلید مشعل، سیم کشی را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است رله مشعل خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

 • باز بودن مدار مشعل اجازه کار کردن به موتور نمی‌دهد

دلیل این اتفاق ممکن است سوختن فیوز اصلی جریان برق و یا سوختن فیوز مخصوص شعله باشد. یکی دیگر از دلایل  بروز مشکل در سیم کشی موتور است. تنظیم نبودن اکوستات و خراب شدن کلید فشار هوا نیز تاثیر گذار است. برای حل این مشکل فیوز برق و فیوز مخصوص مشعل باید تعویض گردند و اکوستات و کلید فشار هوا تنظیم شوند‌.

 •  درست کار نکردن مشعل

گاهی اوقات خارج شدن کلید فشار هوا از تنظیم اولیه و یا خرابی آن باعث اختلال در عملکرد صحیح مشعل می شود، برای رفع این مشکل کلید فشار هوا را تنظیم یا تعویض کنید.‌

 •  ریست شدن رله بعد از ایجاد شعله مشعل

گاهی اوقات بلافاصله پس از تشکیل شعله در مشعل، ریست شدن رله باعث خاموشی آن می‌شود. دلیل این اتفاق ممکن است کثیف شدن یا خرابی میله یونیزاسیون باشد. همچنین شاید بدنه مشعل به زمین متصل نباشد و یا اتصال فاز و نول به پایه مشعل برعکس باشد. برای رفع این مشکل میله یونیزاسیون و مدارش را  مورد بررسی قرار دهید. رله معیوب را تعویض کنید و بدنه مشعل را به زمین وصل نمایید. همچنین فاز و نول را به درستی به پایه مشعل وصل کنید.

 • عدم ایجاد جرقه برای روشن شدن مشعل

دلایل این مشکل ممکن است. خراب شدن یا کوتاه شدن اتصال الکترودهای جرق زن، خرابی کابل‌های جرقه، خرابی ترانسورمر جرقه و خرابی رله باشد. برای رفع این مشکل هر کدام از این قطعات معیوب را در صورت نیاز تعویض کنید.

 • خاموش شدن مداوم مشعل

دلیل بروز این مشکل تنظیم نبودن شعله است. اگر فاصله‌ الکترودهای شعله از هم زیاد باشد، شعله خاموش خواهد شد. عملکرد نادرست ترانسفورمر جرقه و باز نبودن گاز شیر مغناطیسی هم در ایجاد این مشکل موثرند. برای برطرف کردن این مشکل تنظیم فاصله الکترودها و جریان گاز و هوا ضروری است. همچنین باید ولتاژ را نیز تقویت کنید.

 • در حالی که بادزن مشعل کار می‌کند، جرقه زده نشود

علل این اتفاق شاید خراب شدن سرو موتور، گیر کردن دریچه هوای مشعل و معیوب بودن رله باشد. راه برطرف ساختن این مشکل تعویض سرو موتور و تعویض رله و باز کردن دریچه هوای مشعل است.

 • پس زدن شعله مشعل موتورخانه

بروز مشکل در سیستم جرقه زنی مشعل و  نیاز به گاز و هوای بیشتر دلایل پس زدن شعله هستند.‌ در چنین مواقعی الکترود را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. اگر ترانسفورمر جرقه خراب بود، تعویضش کنید‌. کابل جرقه را در صورت شل بودن، سفت کنید. فشار گاز و هوا را نیز مورد بررسی قرار داده و تنظیم کنید.

 • زیاد شدن صدای احتراق مشعل

هنگامی که صدای سوختن شعله در مشعل زیاد است باید کثیفی دود کش یا دیگ و کوچک بودن مقطع دود کش و گرفتگی آن را چک کنید. همچنین تنظیم نبودن مقدار هوا و گاز در هنگام سوختن و کوچک بودن بادرزن هم دلایل دیگر صدای زیاد احتراق هستند. دیگ و دودکش را تمیز کرده و یک دودکش مناسب انتخاب کنید. نسبت گاز و هوا نیز باید تنظیم شود و یک بادزن مناسب نصب کنید.

 •  زیاد شدن صدای مشعل

دلایل این مشکل لق شدن و محکم نبودن دریچه تنظیم هوا، نصب نشدن درست موتور در جای خود و خرابی یاتاقان موتور است. راهکار برطرف کردن صدای مشعل تنظیم لقی دریچه، محکم کردن بادزن، نصب درست موتور در جای خود و تعویض یاتاقان‌های موتور می‌باشد.

 • روشن شدن مشعل موتورخانه و خاموش شدن آن بعد از چند لحظه

هنگامی که مشعل پس از دقایقی ناگهان خانوش می‌شود باید به وجود سوراخ لوله‌ها و شیرها و درنتیجه تمام شدن سوخت شک کرد. گرفتگی و کشندگی لوله مکش پمپ هوا نیز یکی از دلایل خاموش شدن مشعل است. سوراخ لوله و شیر را برطرف کنید تا مشکل حل شود. همچنین منبع را پر از گازوئیل نمایید.

 • کوتاه و نامنظم بودن شعله مشعل به دلیل پودر شدن سوخت

دلایل کوتاهی و نامنظمی شعله گرفتگی نازل و کمبود فشار برای پودر شدن سوخت است. نازل را تمیز کرده و پمپ را بررسی کنید. زیرا فرسوده بودن چرخ دنده پمپ و کثیفی پمپ نیز باعث کاهش فشار برای پودر کردن سوخت می‌شود. فیلتر کثیف پمپ را تمیز کنید. همچنین باید منبع گازوئیل را در فاصله سه متری مشعل قرار دهید، اگر فاصله بیشتر باشد شعله کوتاه و نامنظم می سوزد.

 • خاموش شدن پی در پی مشعل در زمان کار

به چند دلیل ممکن است که مشعل پی در پی خاموش شود. این دلایل شامل عدم تنظیم شعله، افت ولتاژ برق شبکه و افت فشار گاز شبکه است. برای حل این مشکل جریان گاز و هوا و فاصله میان الکترودها را تنظیم کنید. همچنین افت فشار برق را برطرف کرده و با شرکت گاز برای بررسی فشار گاز تماس بگیرید.

بهترین کار این است که عیب یابی مشعل موتور خانه را به یک تعمیرکار مجرب و ماهر بسپارید.

 

نحوه درخواست خدمات مشعل در بدادم برس

برای درخواست تعمیرکار برای تعمیر مشعل ایران رادیاتور نیازی به ثبت در خواست در سایت، تکمیل فرم و کارهای دیگر وقت گیر نیست. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل مشعل به همراه محدوده سکونت خود را به ما اعلام کنید. پس از تماس با تلفن های مجموعه، ما شما را با نزدیک ترین تعمیرکار مشعل مرتبط می کنیم. سرویس کار ما با شما تماس گرفته و زمانی را برای مراجعه به محل تان با شما هماهنگ می کند.

 

چرا سرویس و تعمیر مشعل با بدادم برس ؟

 • خدمت رسانی 24 ساعته برای سرویس و تعمیر مشعل گازی
 • ارائه خدمات سرویس و تعمیر مشعل صنعتی در شهرک های صنعتی تهران
 • ارائه خدمات سرویس و تعمیر مشعل موتورخانه در سراسر تهران
 • دریافت اجرت مناسب از مشتریان
 • مشاوره برای انتخاب بهترین مشعل صنعتی و مشعل موتورخانه
 • اعزام تعمیرکار به محل در اسرع وقت
 • بررسی رضایت مشتریان بعد از انجام کار سرویسکار مشعل

 

سوالات متداول تعمیر مشعل

خدمات تعمیر مشعل در کدام مناطق ارائه می شود؟

تعمیرات مشعل در سراسر تهران، حومه و شهرک های صنعتی ارائه می شود.

چگونه درخواست تعمیر مشعل دهیم ؟

در صورت نیاز به تعمیرات مشعل تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار مشعل متخصص به محل تان اعزام کنیم.

چرا تعمیر مشعل را به بدادم برس بسپاریم؟

ما از بهترین تعمیرکاران مشعل در تهران بهره مند هستیم که می توانیم تعمیر انواع مشعل را با گارانتی کیفیت انجام دهیم.
اعزام تعمیرکار به محل در اسرع وقت
دریافت کمترین اجرت ممکن از مشتریان
درخواست تعمیرکار به راحت ترین روش ممکن و با یک تماس

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

14 پاسخ

 1. با سلام. تفاوت مشعل ایران ادیاتور با سایر مدل ها چیست و اینکه ماندگاری این نوع مدل ها چه مدت است؟

 2. سلام.
  از انجا که ایران رادیاتور یک سرکت با سابقه در این زمینه هست، مشعل های ایران رادیاتور بین مردم شناخته شده و محبوبیت هستند. بسته به نیاز شما مدلی که باید استفاده بشه توسط متخصص و تعمیرکار مشعل مشخص میشه.
  اگر به صورت دوره ای مشعل تون رو سرویس و چک کنید تاثیر زیادی در طول عمرش داره و می تونید مدت طولانی ازش استفاده کنید.
  اما باز هم لازمه که یک کارشناس درباره این موضوع نظر بده بعد از دیدن مشعل و شرایط ساختمان و موارد موثر دیگر.
  اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید برای مشاوره با ما تماس بگیرید. 26705349-021

 3. سلام، من کاری به مقاله تون ندارم، هر چند خیلی خوب و جامع هستش، ولی من مشعل ام رو دادم سرویسکار شما تعمیر کرد، که خداییش هم خیلی کارش و بلد بود و هم اجرت واقعا مناسبی نسبت به دیگران گرفت. نکته ی خیلی قابل توجه ش این بود که سه روز بعد به من زنگ زدن و پرسیدن که راضی هستم یا نه.که تو کتم نمیره یه شرکت تاسیساتی اینجوری پیگیر باشه.
  دمتون گرم

 4. سلام و وقت بخیر
  ممنون از لطفی که به مجموعه بدادم برس دارید.

 5. باسلام، شما برای شهرک های صنعتی اطراف تهران هم خدمات تعمیر و سرویس مشعل دارید؟.

 6. باسلام. بله در همه شهرک های صتعنی این خدمات ارائه میشه.

 7. با سلام، تعمیرات مشعل های تابشی هم انجام میدین؟.

 8. سلام .خسته نباشید به شما و تکنسین خوبتون.اقای حدادی .من روز گذشته سرویس مشعل داشتم ایشون امدن و برام سرویس کردن وتنطیم و رفع عیب کردن.

 9. سلام خسته نباشید به سایت و تکنسین خوبتون اقای حدادی.دیروز جهت سرویس مشعل امدن و تنظیم و رفع عیب ریست کردن.ممنون.

 10. ممنون از اینکه بدادم برس رو انتخاب کردید. خوشحالیم که از خدمات راضی بودید و نظرتون رو درمیان گذاشتید با ما

 11. سلام
  من لواسان هستم و نیاز به تعمیرات مشعل دارم.‌میتونم مشعل رو بفرستم برام تعمیر کنید؟

 12. بله
  با مجموعه تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام بدید.
  می تویند از سراسر ایران مشعل ارسال کنید برای تعمیرات.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>