ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر موتورخانه در تهران

نگهداری و تعمیر موتورخانه در تهران

تعمیر موتورخانه و نگهداری موتورخانه در تهران از خدمات مجموعه بدادم برس در زمینه نگهداری تاسیسات است که با بالاترین کیفیت در سراسر تهران ارائه می شود. در این مطلب با خدمات تعمیر و نگهداری موتورخانه شوفاژ توسط تعمیرکار موتورخانه در بدادم برس آشنا خواهید شد.

ار آنجا که نقش موتورخانه در ساختمان حیاتی است و نیاز به بررسی های دوره ای دارد، برخی ساختمان ها با شرکت های تاسیساتی قرارداد نگهداری موتورخانه می بندند. اگر شما هم نیاز به نگهداری موتورخانه در تهران دارید می توانید از تعمیرکاران تاسیسات موتورخانه بدادم برس کمک بگیرید.  در ادامه با خدمات ما در حوزه تعمیر موتورخانه در تهران و نگهداری موتورخانه، چک لیست تعمیر و نگهداری موتورخانه شوفاژ آشنا می شوید.

هزینه تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات، اقداماتی که در تعمیر و نگهداری موتورخانه شوفاژ انجام می شود، اقدامات تعمیرکار موتورخانه در تعمیرات موتورخانه و به طور کلی هر آنچه لازم است از خدمات این شرکت تعمیر و نگهداری موتورخانه بدانید در این مطلب بیان شده است.

جهت درخواست تعمیرکار موتورخانه شوفاژ، تعمیر موتورخانه و بستن قرارداد نگهداری موتورخانه با ما تماس بگیرید.

 

نگهداری موتورخانه از ماهانه 450 هزار تومان 

 

تعمیرکار موتورخانه بدادم برس چه خدماتی ارائه می دهد ؟

اگر کار تعمیر و نگهداری موتورخانه را به یک شرکت تعمیر و نگهداری موتورخانه مانند بدادم برس می سپارید می توانید از بابت تعمیرات تخصصی موتورخانه مطمئن باشید. تمام اقداماتی که باید برای تعمیر موتورخانه شوفاژ و نگهداری موتورخانه انجام شود توسط سرویس کار موتورخانه که در این زمینه دارای تجربه و دانش فنی است انجام می شود. در ادامه برخی از مواردی که در تعمیرات تخصصی موتورخانه انجام می شود و تعمیرکار موتورخانه بدادم برس به شما ارائه میدهد را لیست کرده ایم:

 • تعمیر مشعل موتورخانه
 • نگهداری موتورخانه
 • تعمیر پمپ موتورخانه
 • تعمیر موتورخانه شوفاژ
 • بررسی پمپ های رفت و برگشت موتورخانه
 • بررسی کویل منبع کویلی
 • بررسی فیلتر پمپ ها و روغنکاری پمپ ها
 • بررسی ضخامت پره های دیگ
 • بررسی ترموستات حداری و متفرق لوله ها و دیگ
 • بررسی رفت و برگشت منبع انبساط و شناور منبع
 • بررسی مشعل و نشتی گاز یا آب در موتورخانه
 • بررسی خام سوزی یا ریست مشعل

 

نگهداری موتورخانه

نگهداری موتورخانه چه نقشی در کاهش هزینه تعمیر موتورخانه دارد؟

نگهداری موتورخانه و تاسیسات آن باعث می شود که هزینه تعمیرات موتورخانه به شدت کاهش یابد. در تعمیر و نگهداری موتورخانه چک لیست هایی تهیه می شود که مطابق با آن چک لیست، تمام اجزای موتورخانه مدنظر قرار می گیرد تا به صورت دوره ای بازدید شود.

وقتی بازدید دوره ای از تجهیزات و تاسیسات موتورخانه صورت پذیرد، در نتیجه قبل از وقوع خرابی ها و مشکلات ناشی از آن اقدام به رفع عیوب می نماییم. در این صورت هزینه های سنگین تعمیر موتورخانه به طرز قابل توجهی کاهش می یابد و در مواقعی نیز از بین می رود.

به همین دلیل است که می گوییم تعمیر و نگهداری موتورخانه و تاسیسات جانبی آن بسیار حائز اهمیت است.

هر موتورخانه گرمایشی یا سرمایشی، بعد از نصب، راه اندازی و استقرار، نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. تعمیر و نگهداری موتورخانه از چک کردن فشار و دمای اجزای موتورخانه گرفته تا تعویض و تعمیر یک بویلر را شامل می‌شود. برای موتورخانه‌هایی با ظرفیت بالاتر که معمولا برای مجموعه‌های مختلف مسکونی، تجاری، اداری، تفریحی و صنعتی استفاده می‌شود.

معمولا برای تعمیر و نگهداری موتورخانه فرد آشنا به امور تاسیساتی به صورت مقیم همیشه در محل حاضر است تا در صورت وقوع هر نوع مشکل، بتواند آن را مدیریت کند. در مورد موتورخانه‌های کوچک منازل، معمولا تعمیر و نگهداری با جزئیات کمتری همراه است و معمولا تکنسین تاسیساتی یا تعمیر کار، برای تعمیر یا تعویض یک قطعه در محل حضور پیدا می کند.

 

چک لیست نگهداری موتورخانه چیست؟

چک لیت تعمیر و نگهداری موتورخانه مهم ترین سند موجود در موتورخانه است. چک لیست نگهداری موتورخانه باعث می شود که کنترل، چک و بازرسی هیچکدام از اقلام و تجهیزات تاسیسات موتورخانه از قلم نیفتد و فراموش نگردد. بدون چک لیست تعمیر و نگهداری موتورخانه نمی توان تمام تاسیسات موتورخانه را کنترل نمود.

توضیح این نکته ضروری است که چک لیست تعمیر و نگهداری موتورخانه باید در بر گیرنده تمام قطعات و تجهیزات موتورخانه باشد. ضمن اینکه این چک لیست باید زمان بازدید هر کدام را در یک ستون جداگانه نشان دهد. یک ستون از چک لیست نگهداری موتورخانه باید باشد تا وضعیت آن تاسیسات را مشخص نماید. آخرین ستون در این چک لیست، مربوط به کارهای انجام شده روی آن قطعاتیا دستکاها است که باید در چک لیست تعمیر و نگهداری موتورخانه درج شود.

با این توضیحات مشخص می شود که چک لیست تعمیر و نگهداری موتورخانه باید قبل از انجام هر گونه اقداماتی برای تعمیر موتورخانه یا نگهداری آن تهیه شود. این چک لیست در مدخل ورودی موتورخانه نصب می شود. هربار که نیروی متخصص برای بازدید به موتورخانه برود، مشاهدات خود و اقداماتش را در خصوص تعمیر و نگهداری موتورخانه ثبت می کند.

 

 

دوره تعمیر و نگهداری موتورخانه چقدر است؟

دوره تعمیر و نگهداری موتورخانه معمولا هر ماه دوبار تعیین می شود. چرا که بعضی از تجهیزات و تاسیسات موتورخانه نیاز به یازدید های 15 روزه دارند و بعضی از تاسیسات و تجهیزات دیگر نیاز به بازدید های ماهانه دارند. لذا دوره تعمیر و نگهداری موتورخانه معمولا هر 15 روز یکبار تعیین می گردد.

لازم به ذکر است که امکان دارد چند هفته اول که تیم فنی عهده دار تعمیر و نگهداری موتورخانه و تاسیسات جانبی آن شده ند، نیاز به بازدید هفته ای باشد. اما میانگین دوره تعمیر و نگهداری موتورخانه هر 15 روز یکبار در نظر گرفته می شود.

 

هزینه تعمیر و نگهداری موتورخانه شوفاژ

هزینه نگهداری موتورخانه بستگی به چند عامل دارد. این متغیر ها بسیار در هزینه نگهداری موتورخانه تاثیر گذار هستند. برخی موارد موثر در هزینه تعمیر و نگهداری موتورخانه عبارتند از :

 • بزرگی و حجم موتورخانه
 • تعداد تاسیسات و تجهیزات نصب شده در موتورخانه
 • تعداد واحد های ساختمان
 • عمر نصب تجهیزات موتورخانه که وجه مهم موتورخانه است. هر چه عمر آن بیشتر باشد به تناوب آن هزینه تعمیرو نگهداری هم بالاتر می رود. زیرا به بازدید دوره ای بیشتر از معمول نیاز دارد.

با توجه به توضیحات فوق  مشخص می شود که هزینه تعمیر و نگهداری موتورخانه به متغیرهای متعددی ارتباط دارد. اما به طورکلی مجموعه بدادم برس برای جلب رضایت مشتری و نیز رقابت در بازار کار تاسیسات، هزینه تعمیر و نگهداری موتورخاته را از ماهانه 450 هزار تومان تعیین می نماید.

نحوه درخواست تعمیر و نگهداری موتورخانه

در صورتی که نیاز به تعمیرات موتورخانه یا نگهداری موتورخانه دارید، تنها کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل خود به همراه محل سکونت تان را به ما بگویید. در اسرع وقت یک تعمیرکار موتورخانه تاسیسات را به محل شما اعزام خواهیم کرد.

 

نگهداری و تعمیر موتورخانه شمال تهران

اگر ساکن شمال تهران هستید برای تعمیر موتورخانه تان با ما تماس بگیرید. تعمیر موتورخانه شمال تهران توسط تعمیرکار موتورخانه در شمال تهران ارائه می شود. تعمیرات تخصصی موتورخانه که بدادم برس ارائه می دهد تمام مناطق تهران را شامل می شود. اگر می خواهید بدانید چه محله هایی تخت پوشش خدمات نگهداری موتورخانه شمال تهران و تعمیر موتورخانه شمال تهران می شود، به جدول زیر مراجعه کنید.

 

نگهداری و تعمیر موتورخانه شرق تهران

خدمات تعمیر موتورخانه شرق تهران در محله هایی که داخل جدول نامشان را ذکر کرده ایم. ارائه می شود. در صورت نیاز به نگهداری موتورخانه در شرق تهران نیز می توانید با ما تماس بگیرید. برای دریافت خدمات نگهداری موتورخانه و تعمیر موتورخانه شرق تهران تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا یکی از بهترین تعمیرکاران موتورخانه و نزدیک ترین تعمیرکار موتورخانه تاسیسات به شما را به محل تان اعزام کنیم.

 

نگهداری و تعمیر موتورخانه غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید ، برای یافتن نزدیک ترین سرویس کار موتورخانه جهت تعمیرات موتورخانه در غرب تهران با ما تماس بگیرید. ما متناسب با محدوده سکونت تان، یک تعمیرکار موتورخانه در غرب تهران به محل شما اعزام می کنیم. تعمیر منبع موتورخانه، رادیاتورها و … را می توانید به تعمیرکار موتورخانه که برای تعمیر موتورخانه در غرب تهران حضور دارد بسپارید.

 

نگهداری و تعمیر موتورخانه جنوب تهران

برای تعمیر موتورخانه جنوب تهران، بدادم برس را مد نظر داشته باشید. خدمت تعمیر موتورخانه جنوب تهران مخصوص شهروندان عزیز ساکن در جنوب تهران است. محدوده ای که از جنوب تهران مد نظر داریم را به در جدول زیر می توانید مشاهده کنید. ساکن هر یک از محله ها که هستید، برای نگهداری موتورخانه جنوب تهران و همجنین تعمیر موتورخانه جنوب تهران با ما تماس بگیرید. تا یک تعمیرکار موتورخانه حرفه ای در جنوب تهران، در اولین فرصت به محل شما اعزام شود.

 

هزینه تعمیر موتورخانه در تهران شامل چه مواردی می شود؟

در صورتی که شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران و غرب تهران هستید، و از خدمات تعمیر موتورخانه در تهران بهره مند می شوید، تنها هزینه زحمات تعمیرکار موتورخانه را خواهید پرداخت. که این هزینه متناسب با مشکل مورتوخانه شما مشخص می شود.

در صورتی که برای تعمیرات موتورخانه لازم باشد قطعه ای خریداری شود، هزینه مربوط به آن از مشتریان دریافت می شود.  هزینه رفت و آمد سرویس کار موتورخانه جزو هزینه تعمیر موتورخانه در تهران حساب نمی شود و به عهده مشتریست.

نگهداری موتورخانه در تهران شامل مناطق مختلف تهران می شود. نگهداری موتورخانه به این معنی است که سرویس هایی به صورت منظم برای موتورخانه و با اعزام سروس کار موتورخانه به محل انجام می شود. نگهداری موتورخانه برای ساختمان هایی با تعداد واحد های زیاد، ضروری است تا همیشه از سلامت موتورخانه و کارکرد آن مطمئن باشند.

در صورتی که مشکلی برای موتورخانه، مشعل و دیگ آن به وجود آید، سرویس کار موتورخانه در سرویس های دوره ای به سرعت متوجه آن می شود و با کمترین هزینه و در کمترین زمان برای تعمیر موتورخانه سما اقدام می کند. از این رو لازم است نگهداری موتورخانه را نیز جدی بگیرید.

 

چرا تعمیر و نگهداری موتورخانه با بدادم برس ؟

 • اعزام تعمیرکار موتورخانه تاسیسات به محل در اسرع وقت
 • اعزام سرویس کار موتورخانه به سراسر تهران
 • انجام تعمیرات تخصصی موتورخانه با پیگیری  حرفه ای خدمات
 • نگهداری موتورخانه در تهران به صورت تخصصی
 • درخواست تعمیرکار موتورخانه تنها با یک تماس

 

 

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>