ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر و سرویس هواکش صنعتی

سیستم تهویه صنعتی برای برای کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، رستوران و سایر فضاهای وسیع کاربرد دارد. این هواکش صنعتی مکنده به جابجا کردن هوای آلوده داخل ساختمان با هوای بیرون از ساختمان کمک زیادی می‌کند. اما بعد از مدتی دستگاه دچار نقص می شود و ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشد. تعمیر هواکش صنعتی دست دوم یا نو باید توسط مراکزی انجام شود که شناخت کافی از این سیستم را داشته باشند. از سوی دیگر بتوانند با بررسی تمامی قطعات، به تعمیر هواکش سقفی صنعتی بپردازند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر شما را با روش های تعمیر و نگهداری ( تعمیر و سرویس هواکش صنعتی ) این دستگاه و نکاتی برای پیدا کردن بهترین مرکز تعمیر هواکش آشنا کنیم.

تعمیر هواکش صنعتی دست دوم

اگر یک سیستم تهویه صنعتی دست دوم خریداری کرده‌اید و دچار ایراد شده است، باید آن را به تعمیرگاه معتبر ببرید. از آنجا که سیستم‌های هواکش صنعتی به طور مرتب به تعمیر و مراقبت نیاز دارند، ممکن است توسط صاحب قبلی به آن رسیدگی کافی نشده باشد. دست دوم بودن دستگاه به معنای معیوب بودن کامل آن نیست و نباید با خراب شدن تصور کنید قابل تعمیر نیست.

دستگاه هواکش خراب می‌تواند باعث گرمازدگی، خطرات ایمنی و مشکلات تنفسی برای ساکنین ساختمان شود. بنابراین باید به محض اینکه احساس کردید سیستم هواکش به خوبی عمل نمی‌کند، برای عیب‌یابی و تعمیر آن اقدام کنید.

یک دستگاه هواکش دست دوم هم می‌تواند همانند محصولات نو در بازار عمل کند. به شرط اینکه قطعات خراب شده، به موقع تعویض شوند و نکات مراقبت از آن مثل روانکاری، تمیز کردن فن و … را رعایت کنید.

تعمیر هواکش صنعتی مکنده در تهران

اکثر مالکان ساختمان‌ها و مدیران تاسیسات ممکن است از برنامه نگهداری و پیشگیری از خراب خدمات تعمیر انواع هواکش سانتریفیوژ اطلاعات کافی نداشته باشند. هواکش صنعتی مکنده به منظور پاکسازی محیط از هر نوع آلاینده‌ای کاربرد دارد و به ایجاد هوای پاک در محیط‌های صنعتی و کاری کمک زیادی می‌کند.
اگرچه مراقبت از این سیستم تا حدودی به مدیر تاسیسات ساختمان بستگی دارد، اما تعمیرات آن موضوعی است که باعث توسط یک تعمیرگاه معتبر بررسی شود.

درک اینکه سیستم هواکش مکنده صنعتی به چه نوع خدماتی نیاز دارد و چطور قطعات آن را تعویض کنید، به تخصص نیاز دارد.

بررسی دستگاه، عیب‌یابی و تعویض و تعمیر قطعات از جمله اقداماتی است که برای تعمیر هواکش صنعتی مکنده در تهران انجام می‌شود. اگر به موقع برای تعمیر دستگاه اقدام کنید، از بروز مشکلات بیشتر و افزایش هزینه‌های تعمیر جلوگیری می‌شود.

تعمیر و سرویس هواکش صنعتی

 

روش های تعمیر و نگهداری هواکش صنعتی

برای اینکه خدمات تعمیر انواع هواکش سانتریفیوژ تعمیر شود، چندین اقدام توسط تعمیرکاران صورت می‌گیرد که عبارت است از:

مرحله اول: بررسی کامل سیستم
قبل از هر چیز باید تمامی تجهیزات و قطعات هواکش بررسی شود. تعمیرکار به توجه نتایج این بررسی به شما دلیل خرابی و راهکارهای برطرف کردن آن را می‌گوید. اگر قبل از خراب شدن دستگاه برای بررسی آن اقدام کنید، مطمئنا هرگونه مشکل احتمالی در آن بررسی می‌شود و کار به تعمیر اساسی هم نمی‌کشد.

در طول بررسی تعمیر کار به دنبال علائم سایش و آسیبی است که باعث مصرف بیش از حد انرژی می‌شود و یا سیستم را در معرض خرابی کامل قرار می‌دهد.

مرحله دوم: تمیز کردن هواکش صنعتی
یکی از اقدامات برای تعمیر هواکش سقفی صنعتی به تمیز کردن دستگاه مربوط می‌شود. گاهی وجود آلاینده‌ها و چربی روی فن دستگاه باعث منحل شدن کارکرد دستگاه می‌شود. هر چند گفته می‌شود باید مدیران و کارکنان بخش تاسیسات ساختمان این کار را با فاصله زمانی و 2 بار در سال انجام دهند. اما گاهی ممکن است به هر دلیلی این اقدام صورت نگیرد.
آلاینده‌ها شامل چربی، گرد و غبار، دود و …. در محیط در قسمت فن خدمات تعمیر انواع هواکش سانتریفیوژ جمع می‌شود و به مرور زمان کارکرد آن را دچار نقص می‌کند. به طوری که زمان کار کردن بیش از حد داغ می‌شود و دیگر قادر به بیرون راندن هوای آلوده

مرحله سوم: تعویض و تعمیر قطعات
برای تعمیر و سرویس هواکش صنعتی سانترفیوژ مرحله سوم پیدا کردن قطعات معیوب است. در این مرحله هر کدام از قطعات که شکسته و فرسوده شده است یا دیگر کارآیی ندارند، تعویض می‌شوند. عمر هر یک از قطعات برای مدت زمان مشخصی است که باید قبل از اینکه از کار بیفتند، آن‌ها را تعویض کنید. زمان تعمیر هواکش صنعتی مکنده در تهران باید بررسی تمام قطعات را از تعمیرکار درخواست کنید.

 

روش های تعمیر و نگهداری هواکش صنعتی

 

حرف آخر

تعمیر هواکش صنعتی سانترفیوژ یا نو باید توسط مراکزی انجام شود که در این کار مهارت کافی دارند. دانستن برخی نکات مهم برای نگهداری از این سیستم توسط مصرف‌کننده هم اهمیت دارد تا کمترین نیاز را به تعمیرگاه پیدا کنید. فن و دمنده، لوورها و کانال‌های هواکش سانترفیوژ از مهم‌ترین قطعاتی است که یک تعمیرکار حرفه‌ای باید روی آن‌ها مسلط باشد. در پایان می‌توانید از خدمات تعمیر انواع هواکش سانتریفیوژ قبل از خرابی این دستگاه و یا برای عیب‌یابی و برطرف کردن خرابی آن استفاده کنید.

برای تعمیر انواع هواکش های صنعتی وخانگی به ما اعتماد کنید. تیم بدادم برس ارائه دهنده خدمات سرویس، تعمیر و فروش انواع هواکش های خانگی و صنعتی. شماره تماس ( تعمیر هواکش خانگی در تهران ): 09101413902

سوالات متداول در حوزه تعمیر و سرویس هواکش صنعتی

هزینه تعمیر و سرویس هواکش صنعتی چقدر است؟

هزینه سرویس هواکش سانترفیوژ به میزان خرابی و قطعاتی که به تعمیر یا تعویض نیاز دارند، بستگی دارد. همچنین میزان تجربه و مهارت تعمیرکار هم در آن موثر است.

تعمیر هواکش صنعتی در تهران چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان تعمیر دستگاه مکنده سانترفیوژ به قطعاتی که خراب شده است و نیاز به تعویض دارند، بستگی دارد. اما به طور کلی تعمیر این دستگاه بیشتر از یک هفته زمان نمی‌برد.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>