ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر جوش آوردن پکیج

جوش آوردن پکیج | چرا پکیج جوش می آورد؟

جوش آوردن پکیج به دلایل مختلف اتفاق می افتد. ما این مطلب را ترتیب داده ایم تا دلایل جوش آوردن پکیج نام برده و توضیح دهیم که چرا پکیج جوش می آورد. اگر پکیج شما نیز جوش آورده و نیاز به تعمیر پکیج دارید، می توانید از این مطلب کمک بگیرید تا با جوش آوردن پکیج و علائم آن آشنا شوید و در صورت لزوم از یک تعمیرکار پکیج برای تعمیر پکیج کمک بگیرید. عیب یابی و تعمیر پکیج کاری تخصصی است که ما توصیه می کنیم خودتان اگر تعمیرکار پکیج نیستید، این کار را به متخصصش واگذار کنید.

پکیج تان جوش آورده و به درستی کار نمی کند؟ برای تعمیر پکیج با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار پکیج به محل تام اعزام کنیم.

جوش آوردن پکیج یعنی چه ؟

جوش آوردن پکیج یکی از مشکلات عمده ای است که در هر خانه ای وجود دارد و از دل آن سوالات بسیاری پدید می آید. تعمیرکاران پکیج علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور، علت خاموش شدن پکیج بوتان و دیگر پکیچ ها را برای شما می گویند و تعمیر پکیج شما را انجام می دهند. همچنین در این مطلب به دلایل جوش آوردن پکیج، حداکثر فشار پکیج، اگر پکیج خاموش شد چه کنیم، بالا رفتن فشار پکیج ، افزایش گرما و مسائل دیگر می پردازیم.

علل جوش آوردن پکیج چیست؟

هنگامی که تلفن یک مرکز خدماتی زنگ می خورد، سوالاتی از این قبیل پرسیده می شود: ” علت جوش آوردن پکیج چیست”، “اگر پکیج خاموش شد چکار کنیم”و غیر.  اما جواب تمامی سوالات های شما در این مطلب وجود دارد.

  • هوا گرفتگی در مدار گرمایشی پکیج
  • قطع بودن شیرهای رفت و برگشت
  • مشکل در جریان آب پکیج
  • خراب بودن پمپ سیرکولاسیون
  • خراب بودن یکی از قطعات پکیج
  • رسوب گرفتن مبدل های حرارتی
  • جرم گرفتن مبدل های پکیج
  • پایین بود فشار گاز پکیج
  • خراب بودن برد دستگاه

عوامل بالا ازجمله مهم ترین دلایل جوش آوردن پکیج است. اما دلایل دیگری همچون بالا رفتن فشار پکیج، تنظیم حداکثر فشار پکیج و حداکثر دمای پکیج در فصول تابستان و زمستان نیز می تواند باعث جوش آوردن پکیج شود. در ادامه با این موارد آشنا می شویم.

 

بالا رفتن فشار پکیج چگونه باعث جوش آوردن پکیج می شود؟

بالا رفتن فشار پکیج را می توان علت جوش آوردن پکیج دانست که لازم است حداکثر فشار پکیج را تنظیم کنیم. در این حالت پکیج دیواری شما سر و صدا می کند و با روشن شدن چراغ قرمز به شما می گوید که مشکلی در کار است و فورا خاموش می شود. در این حالت است که نیاز به تعمیر پکیج دارید.

 

حداکثر فشار پکیج چقدر است ؟

فشار پکیج  می تواند یکی از دلایل جوش آوردن پکیج و یا خاموشی پکیج باشد. زیرا عدم تنظیم مناسب آن دال بر عدم کارایی مناسب پکیج است. فشار مناسب پکیج باید بر روی عدد 1.5 تا 0.7 باشد. در صورتیکه دمای آن از این حد بالا یا پایین برود باعث بروز خرابی در پکیج دیواری شما می شود. لذا واجب است این دما به طور مناسب چک شود تا از صدمات جدیدی به پمپ و قطعات دیگر جلوگیری نمایید و کارتان به تعمیر پکیچ و یا تعمیرکار پکیج نرسد.

چرا پکیج خاموش می شود ؟ مطلب ما در خصوص دلایل خامکوش شدن پکیج را از دست ندهید. 

خاموش شدن پکیج چرا اتفاق می افتد؟

 

حداکثر دمای پکیج چقدر است ؟

همانطور که می دانید حداکثر دمای پکیج در زمستان و تابستان متفاوت است و لازم است در هر فصول برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پکیج دمای آن کنترل شود.

حداکثر دمای مناسب پکیج در تابستان باید بین 60 تا 65 درجه سانتی گراد باشد. در این فصل به علت گرمای هوا نیازی به گرم کردن گرمایشی نیست و فقط باید آب گرم خود را تامین کنیم. در این حالت باید گرمای رادیاتورها به صفر برسانیم. زیرا نیاز به گرمایش آن ها نداریم.

اما حداکثر دمای مناسب پکیچ در زمستان کمی متفاوت تر است. در این فصل علاوه بر گرم کردن آب مصرفی باید رادیاتورها را هم گرم کرده که دمای مناسب برای پکیج 60 درجه سانتی گراد و برای رادیاتورها 75 درجه سانتی گراد است.

اگر احساس می کنید که ممکن است دستگاه را خراب کنید و کارتان به تعمیر پکیج برسد؛ با یک مرکز خدماتی مجرب و مطمئن تماس گرفته تا یک تعمیرکار پکیچ را برای شما اعزام کنند.

 

اگر پکیج خاموش شد چه کنیم؟

سوالی که برای بسیاری پیش می آید آن است که اگر پکیج خاموش شد چه کنیم؟ معمولا در اثر جوش آوردن پکیج؛ پکیج خاموش می شود. اما راه حل مناسب چیست؟

در اولین قدم فشار پکیج خود را چک کنید که عدد آن باید بر روی 1/5 بار باشد. در گام دوم باید عددهای خطایی که به شما نشان می دهد را یادداشت کنید. همانطور که می دانید پکیج در دو حالت تابستانه و زمستانه روشن می شود که تنظیم هر کدام کمی متفاوت است. اگر پکیج روی هر دو حالت روشن نشود، کد خطایی را نشان می دهد که مشخص کننده اشکال در سیستم پکیج است.

اگر پکیج خاموش شد، به مدل پکیج خود دقت کنید. در پکیج های دیجیتال کد خطا نشان می دهد و در پکیج های آنالوگ چراغی قرمز رنگ، روشن می شود. سپس به قسمت بانک اور پکیچ مراجعه کنید تا از علت خاموش شدن پکیج مطلع شوید.

چنانچه احساس می کنید از پس رفع خرابی  ناشی از جوش آوردن پکیج و یا علت یابی خاموشی پکیج سر در نمی اورید؛ با متخصصان خبره و حرفه ای ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن پکیج دیواری شما را تعمیر کنند.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>