ما را در شبکه های اجتماعی

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

با توجه به زندگی شهری و کمبود فضا در منازل مسکونی طراحی و دیزاین برای دکوراسیون داخلی منزل کوچک از اهمیت ویژه ای برای ساکنین آن برخوردار شده است چرا که سعی دارند از حداکثر فضای خود استفاده نموده تا بتوان طراحی مدنظر خود را جاری نمایند. شاید دلیل این موضوع آگاهی بیشتر افراد نسبت به تاثیرات طراحی داخلی بر رفتار، روحیات و احساسات فردی است. طراحی و دکوراسیون داخلی خود ترکیبی از علم و هنر است که شاید در ظاهر کار لذت بخش و هیجان انگیزی باشد. اما پیچیدگی های فوق العاده و اصول تکنیکی که هنگام طراحی با آن روبرو خواهید شد، می تواند دکوراسیون داخلی منزل کوچک را بسیار سخت و دشوار نماید. به همین منظور بهتر است طراحی و دکوراسیون داخلی منزل را به افراد متخصص و مجرب در این زمینه بسپارید.

مشاورین و طراحان مجرب و متخصص دکوراسیون داخلی شرکت کارآفرینان هم داستان به نام تجاری بدادم برس با آگاهی کامل نسبت به اصول طراحی داخلی و شناخت دقیق تمامی سبک های معماری، می توانند مطابق با سلیقه شخصی شما و خواسته هایتان، بهترین و مناسب ترین طراحی های دکوراسیون داخلی را برای منازل مسکونی هرچند کوچک شما ارائه دهند.

در ادامه به موضوع مهمی نیز هرچند کوتاه اشاره خواهیم کرد … با ما همراه باشید.

نکاتی برای دکوراسیون داخلی خانه‌های کوچک

اگر بخواهید خانه کوچک خود را به بهترین و مدرن‌ترین شکل بچینید، چه اطلاعاتی در این زمینه دارید؟ اولین چیزی که در این زمینه باید بدانید، خودداری از خرید وسایل غیرضروری است. شما در یک ویلای بزرگ زندگی نمی‌کنید که وسایل قدیمی و غیرضروری را در انبار آن نگهدارید. وسایل کوچک و غیرکاربردی دکوراسیون داخلی منزل کوچک را به هم می‌ریزد. اگر می‌خواهید خانه شما همیشه مرتب به نظر برسد، باید برای وسایل از قبل برنامه‌ریزی کنید و هر وسیله‌ای را که در بازار مشاهده کردید خریداری نکنید.

تهیه اسباب‌بازی‌های بیش از حد و یا وسایل کوچک آشپزی که نداشتن آن‌ها هیچ مشکلی را ایجاد نمی‌کند، دقیقا یکی از اساسی‌ترین اشتباهات بسیاری از افرادی است که خانه کوچک دارند. اولین نکته نظم‌دهی در خانه، مرتب بودن وسایل است. برای داشتن چنین خانه‌ای لازم است به موارد زیر توجه داشته باشید:

استفاده از رنگ‌های روشن
رنگ‌های تیره همیشه محیط را کوچک‌تر نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید محیط خانه شما بزرگتر از آنچه که هست، به نظر برسد، بهتر است از رنگ‌های ساده و روشن استفاده کنید. کاغذ دیواری با طرح شلوغ هم یکی دیگر از اشتباهاتی است که برخی برای دکوراسیون داخلی منزل کوچک انجام می‌دهند. رنگ ساده و روشن دیوار و سقف خانه را بزرگتر از حد آن نشان می‌دهد.

انتخاب اثاثیه کوچک
یکی دیگر از نکات مهم برای چیدمان خانه‌های کوچک، انتخاب وسایل کوچک است تا فضای کمتری را اشغال کند. البته در انتخاب کمد و وسایل نظم‌دهنده برای خانه دست و دلباز عمل کنید. اثاثیه کوچک از قبیل مبل L، استفاده از صندلی بار و یا یخچال‌هایی با فوت کمتر می‌تواند یکی از این راهکارها باشد.

استفاده از مبلمان چند منظوره
در خانه‌های کوچک قرار نیست از مبل‌های سلطنتی یا کلاسیک استفاده کنید. تنها یک مبل راحتی چند منظوره (تختخواب شو) می‌تواند کار شما را ساده کند. همچنین برای اینکه به عسلی نیاز نداشته باشید، می‌توانید میز کنار مبلی خریداری کنید.

استفاده از آینه
یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید فضای خانه کوچک خود را بیشتر نشان دهید، استفاده از آینه‌های بزرگ است. وقتی فضا در آینه منعکس می‌شود، گویی خانه شما بزرگتر است و از داشتن یک خانه کوچک معذب نمی‌شوید.

استفاده از وسایل ساده
اثاثیه ساده یکی دیگر از راه‌های دکوراسیون داخلی منزل کوچک است تا خانه مثل سمساری‌ها و فروشگاه‌های لوازم خانگی نباشد. به مد فکر نکنید و تنها وسایلی را خریداری کنید که فضای کمتری را اشغال کنند.

عوامل موثر در تعیین هزینه های دکوراسیون داخلی منازل

قطعا تامین بودجه برای طراحی داخلی و ارزیابی حدودی هزینه نهایی طراحی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بهتر است بدانید که عوامل مختلفی در تعیین هزینه های دکوراسیون داخلی منازل موثرند. که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

1. فضاهایی که قرار است طراحی داخلی آن را تغییر دهید. به طور مثال در صورتی که تنها آشپزخانه طراحی شود، هزینه بسیار کمتر از زمانی است که بخواهید طراحی داخلی کل خانه را تغییر دهید.

2. میزان امکانات در منطقه ای که خانه شما در آن قرار دارد. به طور مثال در صورتی که خارج از شهر باشید و یا از مرکز شهر دور باشید، هزینه بیشتری برای تامین تجهیزات و حمل و نقل آن ها باید پرداخته شود.

3. سبک انتخابی و انواع دکوراسیون داخلی منزل، به طور مثال برای طراحی سبک کلاسیک باید هزینه بیشتری نسبت به سبک مدرن بپردازید.

 

برای مشاهده نمونه کارهای طراحان بدادم برس می توانید به صفحه اینستاگرام این شرکت سر بزنید. همچنین برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>