ما را در شبکه های اجتماعی

شماره تماس تعمیرکار هیتر گازی انرژی

این روزها تعمیر ابزار یا لوازم منزل از خرید مجدد آن جلوگیری می کند. همچنین در هزینه ها و انرژی نیز صرفه جویی می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با روش های تعمیر هیتر گازی انرژی و تعمیر هیتر برقی انرژی در این زمینه آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تعمیر هیتر گازی انرژی

پس از بروز یک سری نشانه ها می توانید مطمئن شوید که باید دست به تعمیر هیتر گازی انرژی خود بزنید. باهم برخی از این نشانه ها را مرور می کنیم:
اگر بخاری شما بی دلیل و به صورت پیوسته روشن و خاموش شود به احتمال قوی مشکل از ترموستات آن است.
ممکن است پس از خاموش کردن بخاری، فن آن کار کند و صدای فن بخاری را کماکان بشنوید. اگر دمنده یا فن هیتر گازی انرژی شما دچار مشکل شده باشد، بازده گرمایی هیتر کاهش می یابد. در نتیجه اطمینان از سلامت فن ها ضروری است. همچنین امکان دارد عدم کارکرد صحیح هیترها به علت خمیدگی پره های فن بخاری باشد.
اگر هیتر شما صداهای عجیب و غریب از خود تولید می کند به سلامت آن شک کنید. ممکن است فیلترهای آن کثیف باشد یا مشعل ها دچار مشکلی جدی شده باشند. در هر صورت جهت رفع مشکل قدم بردارید. البته صداهای کم و گاه و بیگاه طبیعی است.

توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که از بخاری یا هیترهای گازی پس از طی کردن عمر مفیدشان استفاده نکنید. زیرا پس از گذراندن عمر مفید این دستگاه ها نه تنها بازده سابق را ندارند بلکه باعث تولید آلاینده می شوند. به اصطلاح بد می سوزند. از آنجایی که این هیترها از گاز به عنوان سوخت استفاده می کنند بهتر است از گازی که ناخالصی کمتری دارد استفاده کنند. در صورت به وجود آمدن هر کدام از اتفاقات فوق بهتر است جهت تغمیر هیتر گازی انرژی خود اقدام کنید.

تعمیر هیتر برقی انرژی

هیتر یا بخاری برقی انرژی نوعی بخاری است که از انرژی الکتریکی برای تولید حرارت استفاده می کند. هنگامی دست به تعمیر هیتر برقی انرژی می زنیم که یکی از موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

  • اگر هیتر پس از روشن شدن گرمایی تولید نمی کند، به این معنا است که المنت های آن قطع شده اند.
  • نفوذ مایع بر روی المنت های هیتر باعث می شود تمام المنت ها همزمان از کار بی افتند.
  • همچنین المنت ها به ضربه نیز حساس هستند. پس از اینکه المنت ها ضربه بخورند از کار می افتند.
  • به وجود آمدن بوی سوختگی به معنای سوختن پلاستیک های اطراف هیتر یا سیم ها است. دقت کنید که سیم هیتر برقی انرژی نباید از A15 کمتر باشد. پیشنهاد ما به شما مطالعه ی مقاله ی تعمیر هیتر برقی در همین سایت است.

 

تعمیر هیتر گازی 625 انرژی

تعمیر هیتر گازی انرژی فن دار 625 در مجموعه ی بدادم برس انجام می شود. هیتر 625 با ظرفیت 25000 کیلوکالری در ساعت جز هیترهای گازی پراستفاده می باشد. این هیتر می تواند حجم گرمایی تا 700 مترمکعب را تامین کند. این مقدار معادل سالنی 220 متری با ارتفاع 3 متر است. در گرمایش با هیتر گازی 625 انرژی به راحتی در مدت زمان 45 دقیقه به صورت کامل تولید می شود.

تعمیر هیتر گازی ۶۴۰ انرژی

تعمیر هیتر گازی 640 انرژی در مجموعه ی بدادم برس پذیرفته می شود. این هیتر ظرفیتی دو برابر نسبت به هیتر گازی 625 دارد.

شماره تماس تعمیرکار هیتر

تعمیر هیتر برقی انرژی

تعمیر هیتر گازی انرژی در تهران

تیم فنی بدادم برس ارائه دهنده ی انواع خدمات تاسیساتی و تعمیرات انواع هیترهای گازی و برقی در تهران در خدمت شما عزیزان است. کافی است با ما تماس گرفته و مشکل خود را در میان بگذارید. شماره تماس: 09101413902

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>