ما را در شبکه های اجتماعی

صدای پکیج

انواع صدای پکیج | چرا پکیج صدا می دهد؟

 

برای تعمیر صدا دادن پکیج باید دلیل صدای پکیج را به درستی تشخیص دهید. در این مطلب دلایل صدا دادن پکیج را آورده ایمو اگر می خواهید بدانید چرا پکیج صدا می دهد و برای تعمیر صدا دادن پکیج چه باید کرد، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

در این مطلب درباره صدای فن پکیج بوتان، صدای بلند پکیج ایران رادیاتور، صدای پمپ پکیج ایران رادیاتور، زوزه کشیدن پکیج بوتان، صدای شرشر آب در پکیج ایران رادیاتور، انفجاری روشن شدن پکیج و صدا دادن پکیج هنگام روشن شدن صحبت کرده ایم. تعمیرکاران پکیج بدادم برس در سراسر تهران آماده خدمت رسانی و تعمیرات پکیج به صورت تخصصی هستند. در صورتی که نیاز به تعمیر پکیج دارید با ما تماس بگیرید.

اعزام تعمیرکار پکیج به سراسر تهران. خدمات تعمیر پکیج در منزل با بدادم برس

 

صدای پکیج نشان دهنده چیست؟

شنیدن صدای پکیج به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده است. گاهی سر و صدای بیش از حد پکیج باعث آزار اعضای خانواده و حتی همسایه ها می شود. صدا دادن پکیج نشان دهنده نقص فنی در ساختار پکیج بوده که باید سریعا توسط افراد متخصص رفع گردد.

قبل از آنکه به فکر تعمیر پکیج باشید باید به دنبال علت صدا و مشکل فنی پکیج بوده و سپس آنرا به یک تعمیرکار بسپارید. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با علل مختلف صدا دادن پکیج آشنا سازیم.

علت صدای فن پکیج بوتان

وظیفه اصلی فن پکیج کشیدن هوای گرم از درون پکیج به طرف لوله خروجی می باشد. در بعضی مواقع ممکن است به علت سنگینی و ناخالصی هوای پکیج و همچنین دوده های انباشته شده روی پروانه، فن دچار نقص فنی شود.

در چنین حالتی فن صدای گوش خراش و آزار دهنده ای تولید می نماید. برای حل این مشکل پروانه های فن را کاملا تمیز کرده و از محکم بودن فن در محل خود اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این موارد از سالم بودن عایق صوتی استفاده شده در فن مطمن شوید.

یکی دیگر از علت های صدای فن پکیج وجود شکستگی، ترک خوردگی و آسیب های احتمالی در آن می باشد که با تعویض فن مشکل به راحتی حل خواهد شد. برای اینکار نیازی به تعمیر کار و متخصص نخواهید داشت.

 

علت صدای بلند پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور از اجزای مختلفی تشکیل شده است که وجود نقص در هرکدام از این قطعات باعث تولید سر و صدا خواهد شد. وجود رسوب در مبدل ثانویه و گرفتگی صافی بازگشت از رایج ترین دلایل صدای پکیج ایران رادیاتور می باشد.

این مشکل را با رسوب زدایی می توان حل کرد. علت بعدی لرزش فن این پکیج است. این نقص را می توان با قرار دادن لاستیک در محدوده لرزش دار برطرف نمود. مشکل درب پمپ این پکیج هم در تولید صدا موثر بوده که باید بررسی شود.

وجود هوا در مسیر رادیاتورها و عدم تراز کردن پکیج بر روی دیوار نیز در در ایجاد سر و صدا تاثیر گذار می باشد. برای رفع صدای این پکیج با توجه به توضیحات داده شده محل صدا را پیدا کرده سپس مشکل پکیج را رفع نمایید.

 

صدای پمپ پکیج ایران رادیاتور

اگر هنگام شروع کار پمپ پکیج سر و صدا ایجاد شود مشکل از نقص روتور و یا محور اصلی پمپ می باشد که باید تعویض گردد. اگر سر و صدای ضربه ای از پکیج شنیده شود مشکل پمپ پکیج است.

در این حالت با نصب ضربه گیر می توانید تا مقدار قابل توجی از این صدا را بکاهید. اگر با انجام این روش باز هم صدا وجود داشت باید سرعت پمپ بررسی شود. سرعت پمپ باید در حد متعادلی باشد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که مقدار آب ورودی با قطر و ظرفیت لوله ها همخوانی داشته باشد.

در غیر این صورت سر و صدا ایجاد خواهد شد. یکی دیگر از علت های صدای پمپ پکیج، شل بودن قطعات در جای خود می باشد. به طور کلی قطعاتی که در پکیج در جای خود محکم بسته نشوند با لغزش سر و صدا ایجاد می کنند.

 

علت زوزه کشیدن پکیج بوتان

از مشکلات رایج پکیج بوتان می توان به زوزه کشیدن آن اشاره کرد. علل مختلفی در زوزه کشیدن پکیج بوتان تاثیر گذار است که با توجه به نکات گفته شده در این مقاله به راحتی می توانید علت صدای دستگاه را یافته و تعمیر کنید.

برای رفع صدا در قدم اول به دفترچه راهنمای پکیج مراجعه کرده و تمام مشخصات فنی و جداول عیب یابی را مطالعه نمایید. این امر در یافتن صحیح مشکل و در نهایت تعمیر آن کمک بزرگی به شما خواهد نمود.

فعال بودن چراغ قرمز روی صفحه نمایش دستگاه به معنای وجود عیب و نقص در پکیج می باشد. در چنین شرایطی دستگاه را خاموش و دوباره راه اندازی کنید. اگر چراغ قرمز همچنان روشن باشد با توجه به نکات گفته شده دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنید. یا اینکه از یک تعمیرکار مجرب درخواست کمک نمایید.

 

علت صدای شرشر آب در پکیج ایران رادیاتور

گاهی اوقات از رادیاتور صدای شرشر آب شنیده می شود. در این قسمت می خواهیم توضیح دهیم که علت صدای شرشر آب در پکیج ایران رادیاتور چیست. این صدا به علت وجود هوای حبس شده در لوله های آب می باشد.

وجود این هوا در لوله ها باعث خواهد شد که قسمتی از شوفاژ به هیچ عنوان گرم نشود. برای رفع این مشکل، رادیاتور باید هواگیری شود. هواگیری رادیاتور در عین سادگی می تواند کل سیستم پکیج را بهم ریخته و بازدهی آنرا به حداقل برساند.

 پیشنهاد می کنیم مطلب هواگیری پکیج را مطالعه کنید. 

 

 

هدف از هواگیری پکیج، استفاده از بهترین بازدهی و عملکرد رادیاتور بوده که اینکار باید قبل از شروع فصل سرما انجام گیرد. هنگام انجام این کار هوای محبوس شده در لوله ها خارج شده و باعث افزایش بازدهی پکیج خواهد شد.

توصیه می کنیم هواگیری را به افراد متخصص بسپارید تا با استفاده از تجربه و تخصص و همچنین رعایت نکات ایمنی، هواگیری را به نحوه احسن انجام دهند و از اتفاقات احتمالی جلوگیری کنند.

 

صدا دادن پکیج هنگام روشن شدن

مهم ترین نکته قبل از تعمیر هر وسیله ای یافتن قطعه آسیب دیده است. برای یافتن علت صدا دادن پکیج هنگام روشن شدن نیز باید آسیب را به درستی تشخیص داد و بعد از یافتن قسمت آسیب دیده به راحتی و با توجه به نکات ایمنی می توانیم آن قسمت را تعمیر کنیم.

احتمالا برای شما هم پیش آمده است هنگامی که پکیج منزل را روشن می کنید صدای های ناهنجار از آن بشنوید. صدا دادن پکیج هنگام روشن شدن به عوامل و دلایل مختلفی بستگی دارد و باید هرچه زودتر اقدام به رفع آن کنید. در این قسمت برخی از دلایل صدا دادن پکیج هنگام روشن شدن را ذکر خواهیم کرد.

1- سرد بودن آب ورودی
2- خراب شدن سوییچ فشار
3- خراب بودن پمپ اصلی پکیج
4- کم بودن فشار ورودی آب
5- رسوب گرفتن مبدل
6- مشکل در لوله کشی رادیاتور ها
7- خرابی شیر اطمینان و وجود هوای اضافی در پکیج

 

انفجاری روشن شدن پکیج

انفجاری روشن شدن پکیج یکی دیگر از اتفاق هایی است که برای کاربران رخ می دهد و می توان آن را در موضوع صدا دادن پکیج جای داد. هنگام روشن کردن پکیج با باز کردن آب گرم سنسور تشخیص جریان آب، گاز را باز کرده و در این لحظه فندک جرقه می زند تا شعله گاز روشن شود.

اگر جرقه زدن به هر دلیلی کند عمل کند، گاز در محفظه جمع خواهد شد و هنگام جرقه زدن به دلیل وجود گاز در محفظه، صدای انفجار شنیده می شود. علت های مختلفی برای بروز این حادثه وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم:

1- تنظیم نبودن فشار گاز
2- ضعیف شدن جرقه
3- خرابی دودکش
4- تنظیم نبودن فاصله الکترود جرقه زن و مشعل
5- کثیفی سر الکترود جرقه زن و…

 

برای عیب یابی و تعمیر پکیج از هر برند و مدلی که باشد، می توانید از تعمیرکاران ما کمک بگیرید. خدمات ما به صورت 24 ساعته در سراسر تهران با ضمانت کیفیت ارائه می شوند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید. 

26705349                    26705389

 

صفحه اینستاگرام بدادم برس را دنبال کنید

اینستاگرام بدادم برس

 

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>