ما را در شبکه های اجتماعی

ضرورت طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

دکوراسیون کلینیک زیبایی و میزان هزینه آن
دکوراسیون کلینیک‌های زیبایی یکی از دغدغه‌های پزشکانی است که در این حوزه فعالیت دارند. مراجعه‌کنندگان به این مراکز دقت زیادی روی فضای کلینیک دارند و انتظارشان اینست محیط چنین مراکزی از طراحی فوق‌العاده‌ای برخوردار باشد. از نظر افرادی که به کلینیک زیبایی رفت و آمد دارند، سلیقه و مهارت پزشک در فضای مطب متبلور می‌شود. هر پزشکی که بتواند فضای کلینیکش را زیباتر کند، قطعا سلیقه بیشتری در زیبایی صورت بیمارانش دارد. اما هزینه دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی چقدر است و چه رنگ‌هایی برای این کلینیک‌ها مناسب‌تر است؟ در ادامه قصد داریم با توجه به نظرات کارشناسان و تکنیسین‌های شرکت کارآفرینان هم داستان با نام تجاری بدادم برس به همین موضوع بپردازیم.

ضرورت طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

وقتی محیط مراکز زیبایی مدرن و لوکس طراحی شده باشد، می‌تواند تاثیر بیشتری بر روی مراجعه‌کنندگان داشته باشد. زیرا آن‌ها به تمامی قسمت‌های این کلینیک‌ها دقت می‌کنند و برایشان اهمیت زیادی دارد که از درب ورودی، میز کانتر تا اتاق زیبایی فضای مدرن داشته باشد.
داشتن نورپردازی لاکچری، رنگ‌آمیزی مدرن و استفاده از سایر المان‌های موثر در زیبایی می‌تواند کیفیت خدمات کلینیک را بهتر برای مراجعه‌کنندگان نشان دهد. پزشک زیبایی هر چقدر در کارش مهارت داشته باشد، تا زمانی که برای زیباتر شدن کلینیکش تلاش نکند، قادر به تبلیغات و معرفی خدماتش نیست. نباید فراموش کنیم مراجعه‌کنندگان آنچه را که با چشم مشاهده می‌کنند، مورد قضاوت قرار می‌دهند.
در واقع بیمارانی که برای اولین بار وارد کلینیک می‌شوند، هیچ شناختی نسبت به کار و میزان مهارت پزشک زیبایی ندارند و فقط از روی برخورد پرسنل و طراحی دکوراسیون محیط او را قضاوت می‌کنند. از سوی دیگر تاثیر زیادی روی اعتمادسازی دارد و می‌تواند به بیماران حس اعتماد بیشتری را ببخشد.

همچنین بدانید:

بهترین رنگ برای کلینیک زیبایی

هزینه دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی چقدر است؟

 

طبق گفته نظرات مهندسان و تکنیسین‌های تیم بدادم برس هزینه برای زیباتر کردن مراکز زیبایی به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت و عدد مشخصی را برای آن مشخص کرد. عواملی که روی تعیین هزینه دکوراسیون کلینیک زیبایی تاثیر دارد، عبارتند از:

نوع المان‌های به کار رفته
با توجه به اینکه عناصر زیادی برای دکوراسیون کلینیک زیبایی وجود دارد، هزینه‌ها تا حدود زیادی به انتخاب پزشک بستگی دارد. برای مثال هزینه نورپردازی، نقاشی دیوارها، استفاده از پارکت و کفپوش برای کلینیک و یا سقف کاذب و کنف و …. از جمله مواردی است که برای طراحی دکوراسیون داخلی این مراکز استفاده می‌شود.

برای تغییر کف، دیوار، سقف و سایر قسمت‌های کلینیک می‌توان از مصالح، مواد و ابزارهای متنوعی استفاده کرد که قیمت هر کدام متفاوت است. برای مثال سرامیک کردن کف ساختمان نسبت به پارکت کردن هزینه ارزان‌تری دارد.

مساحت و ابعاد کلینیک
یکی دیگر از قسمت‌های موثر در تعیین هزینه دکوراسیون کلینیک زیبایی ابعاد محیط است. قطعا هر چقدر ابعاد مرکز زیبایی بیشتر باشد، به مصالح و ابزارهای بیشتری نیاز دارد و از سوی دیگر در طی مدت زمان بیشتری تعمیرات آن انجام می‌شود. همچنین در این مراکز قسمت‌های مختلفی از جمله اتاق جراحی و ارائه خدمات، سرویس بهداشتی، سالن انتظار، اتاق ویزیت و مشاوره مراجعین جود دارد که طراحی دکور هر یک از این قسمت‌ها با یکدیگر متفاوت است.

 

میزان مهارت و تخصص تیم طراحی دکور

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه دکوراسیون کلینیک زیبایی میزان تخصص و تجربه تیمی است که با آن قرارداد همکاری منعقد می‌کنید. تیم بدادم برس بر روی این مورد تاکید زیادی دارد و معتقد است اگر می‌خواهید دکوراسیون کلینیک شما بدون نقص و به بهترین شکل طراحی شود، به سراغ مهندسانی بروید که در کارشان تخصص و تجربه کافی دارند.
همچنین باید نمونه کارهای قبلی شرکت موردنظر خود را بررسی کنید. حتی با بررسی از نزدیک می‌توانید از میزان مهارت این تیم مطلع شوید.

رنگ های مناسب برای دکوراسیون کلینیک

استفاده از پالت رنگ مناسب یکی از موثرترین راهکارها برای زیباتر کردن مراکز جراحی زیبایی است. رنگ‌ها هر کدام مفهوم و معنای مشخصی دارند که باید تیم طراح با توجه به کارکرد کلینیک یک پالت رنگ مناسب را انتخاب کنند. براین اساس باید روانشناسی هر رنگ را بدانید تا بتوانید انتخاب بهتری برای کلینیک خود داشته باشید:

رنگ قرمز برای کلینیک
یکی از رنگ‌های مورد علاقه بسیاری از پزشکان زیبایی است. زیرا این رنگ با احساسات قوی مانند عشق، اشتیاق و خشم همراه است و می‌تواند قدرت پزشک و هیجان مراجعه‌کننده را برانگیزد. همچنین پالت رنگ قرمز انرژی زاست و به افرادی که فاقد اراده هستند، اعتماد به نفس می‌بخشد.

پالت رنگ زرد
یکی دیگر از رنگ‌هایی است که با سمت چپ مغز و قسمت منطقی‌تر آن در ارتباط است. این رنگ لحن ایده‌های جدید است و تا حدودی می‌تواند بیانگر توانایی و خلاقیت پزشک در زیباتر کردن بیماران باشد. البته استفاده از این رنگ نباید بیش از حد شود، زیرا باعث دلهره و اضطراب می‌شود.

پالت رنگ‌های سبز
این رنگ نمادی از رشد، تعادل و طبیعت است و می‌تواند به مراجعه‌کنندگان مطلب شما آرامش دهد و اعتبار بیشتری را برای مطب به همراه آورد. رنگ‌های سبز به تولد دوباره، رشد و شادابی مربوط می‌شوند.

پالت رنگ آبی
این رنگ حس اعتماد به نفس، آرامش و صلح است و صداقت و وفاداری را نشان می‌دهد. تاثیر رنگ‌های آبی بر روی مغز بیشتر از رنگ آبی است و به کاهش ترس و استرس بیماران کمک زیادی می‌کند.

سایر رنگ‌ها نیز برای دکوراسیون کلینیک زیبایی مناسبند، اما باید ترکیبی از چند استفاده شود.

حرف آخر
مراکز زیبایی بیش از هر کلینیک طبی دیگری به زیباسازی نیاز دارند. تغییر در دکوراسیون و ایجاد محیطی آرام‌بخش، زیبا و مدرن می‌تواند بیانگر اعتبار کلینیک و میزان مهارت پزشک باشد. مراکزی که برای بیمارانشان ارزش و احترام بیشتری قائل هستند، برای زیباتر شدن کلینیک تلاش بیشتری می‌کنند.

فراموش نکنید برای زیباتر شدن این مراکز باید به سراغ بهترین و ماهرترین تیم‌های طراحی دکوراسیون بروید. شرکت کارآفرینان هم داستان با نام تجاری بدادم برس، ارائه دهنده خدمات طراحی دکوراسیون حوزه کلینیک زیبایی از جمله کلینیک‌های زیبایی است که برای ارتباط با این مرکز و دریافت مشاوره می‌توانید با شماره تلفن 09101413902 تماس بگیرید.

سوالات متداول درخصوص طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

هزینه دکوراسیون کلینیک زیبایی چقدر است؟

هزینه طراحی این مراکز به انتخاب پزشک، میزان تخصص تیم طراحی، ابعاد کلینیک و تعداد عناصر مورد استفاده در دکوراتیو بستگی دارد. نوسانات بازار دلار هم روی آن تاثیرگذار است.

برای دکور کلینیک‌های زیبایی از چه المان‌هایی استفاده می‌شود؟

برای هر کدام از قسمت‌های این مراکز از جمله سقف، دیوار، کف، پنجره و درب‌ها از عناصر متعددی استفاده می‌شود و قبل از اجرای دکور، لیست این عناصر در اختیار پزشک قرار می‌گیرد تا انتخاب بهتری داشته باشد.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>