ما را در شبکه های اجتماعی

طراحی داخلی مطب دندانپزشکی

طراحی داخلی مطب دندانپزشکی نسبت به سایر مطب ها اهمیت بیشتری دارد؟؟ چرا!

در مطب های دیگر بیمار مجبور نیست وقت زیادی را در مطب سپری کند و پس از ویزیت شدن توسط پزشک، بلافاصله مطب را ترک می کند. اما برای خدمات دندانپزشکی بیماران باید مدت زیادی را در مطب دندانپزشکی سپری نمایند. بسیاری از افراد در مطب دندانپزشکی دچار استرس می شوند. بنابراین طراحی دکوراسیون داخلی مطب در هنگام بازسازی مطب دندانپزشکی باید علاوه بر مدرن بودن به گونه ای باشد که باعث القای احساس آرامش و امنیت در بیماران شود.

مهم ترین قسمت در طراحی کلینیک دندانپزشکی اتاقی است که دندانپزشک در آن مشغول ارائه خدمات دندانپزشکی می شود. اتاق پزشک شامل بخشی برای معاینه بیماران، میز کار و نگهداری وسایل و تجهیزات دندانپزشکی است. در هنگام بازسازی مطب دندانپزشکی برای جداسازی این بخش ها می توان از پارتیشن های شیشه ای استفاده کرد. برای قرار دادن وسایل و تجهیزات پزشکی بهتر است از کابینت های زیبا و جادار استفاده کرد. با استفاده از پرده می توان یونیت های دندانپزشکی را جدا کرد. اتاقی که برای خدمات دندانپزشکی انتخاب می شود باید دارای پنجره باشد تا تهویه هوای اتاق به صورت طبیعی صورت گیرد.

یکی دیگر از قسمت هایی که پس از بازسازی مطب دندانپزشکی باید به دکوراسیون داخلی آن توجه کرد، اتاق انتظار است. نصب پوستر و تابلوهای زیبا در اتاق انتظار در زیبایی دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکی تاثیرگذار است. اتاق انتظار کودکان و افراد بزرگسال را از هم جدا کنید. بر روی دیوار اتاق انتظار کودکان از پوسترهای شخصیت های محبوب کارتنی استفاده کنید. میز پذیرشی که در اتاق انتظار قرار می دهید باید دارای طراحی خلاقانه باشد.

پنجره اتاق انتظار هر چقدر بزرگتر باشد، چشم انداز بهتری ایجاد خواهد کرد. به کار گیری سقف کاذب و کف سازی مناسب مطب، در زیبایی دکوراسیوان داخلی نقش دارد. یک ایده جالب برای دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکی تعبیه یک کتابخانه در اتاق انتظار مطب می باشد. با قرار دادن کتاب ها و مجله های مختلف در کتابخانه مطب، بیماران در هنگام انتظار دیگر مجبور نیستند به در و دیوار خیره شوند. آن ها می توانند وقت خود را با مطالعه سپری کنند.

 

همچنین برای تعمیر ساکشن یونیت دندانپزشکی با ما در تماس باشید.

09101413902

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده کارهای اجرایی این شرکت با مراجعه به بخش های مختلف سایت می توانید علاوه بر کسب اطلاعات مفید در خصوص انواع طراحی های معماری، تصمیم خود را در بازسازی و یا طراحی داخلی مطب دندانپزشکی خود بگیرید. برای اینکه بصورت غیر حضوری از مشاوره های طراحی اطلاعات بدست آورید می توانید با شماره تماس های موجود در سایت ارتباط برقرار کرده و از متخصصان در زمینه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی شرکت کارآفرینان هم داستان با نام تجاری بدادم برس مشورت بگیرید.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>