ما را در شبکه های اجتماعی

قیمت رول برچسب کابینت در تهران

قیمت رول برچسب کابینت

یکی از سوالاتی که امروزه از نصاب برچسب شرکت بدادم پرس زیاد پرسیده می شود ” قیمت رول برچسب کابینت ” با ما همراه باشید.

در پاسخ به این سوال می توان به این موضوع اشاره داشت که قیمت رول برچسب کابینت بستگی به میزان متراژ کابینت شما دارد اما می توان به صورت کلی بیان داشت که برچسب با عرض 90 سانتی متر، 100 هزار تومان  و برچسب با عرض 60 سانتی متر ، 90 هزار تومان می باشد.

قیمت برچسب بین کابینتی در تهران

استیکرهایی که برای دیوار بین کابینت‌ها کاربرد دارد، قیمت متفاوتی دارند و نمی‌توان در مورد همه محصولات یک نظر داد. قبل از هر چیز باید بگوییم برچسب‌های سه بعدی فومی به دلیل شباهت زیادی که به کاشی و سرامیک دارند، گرانتر هستند.
همچنین شما می‌توانید از برچسب‌های بین کابینتی معمولی نیز استفاده کنید که زیبایی فوق‌العاده زیادی دارند و به طور کلی دکور آشپزخانه شما را تغییر می‌دهند.

قیمت برچسب و استیکر بین کابینتی براساس متراژ، متریال، کیفیت و برند مشخص می‌شود. به طور کلی عرض تمامی برچسب‌های معمولی 60 سانتیمتر است و برخی از برچسب‌های سه بعدی فومی نیز با عرض 70 سانتیمتر عرضه می‌شوند. سپس طول آن‌ها را می‌توانید به اندازه نیاز خود تهیه کنید.

برچسب بین کابینتی یک روش سریع و آسان برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه است تا همه چیز را با هم هماهنگ کنید. اگر کابینت‌های خود را تغییر داده‌اید و حالا رنگ آن‌ها با دیوار بین کابینت بالا و پایین همخوانی ندارد، با استفاده از استیکر یا برچسب بین کابینتی به راحتی می‌توانید این قسمت را در مدت زمام کوتاه تغییر دهید.

شماره تماس برای استعلام آخرین قیمت نصب برچسب (برای بازسازی )ضد آب کابینت 09101413902

 

نمونه کار نصب برچسب

 

نمونه کار نصب برچسب

 

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>