ما را در شبکه های اجتماعی

لوله بازکنی

لوله بازکنی در سراسر تهران

لوله بازکنی ، لوله کشی آب و فاضلاب در تمام مناطق تهران با احرت کم و ایاب و ذهاب رایگان

26705349                  26705389

لوله بازکنی سراسر تهران

لوله بازکنی در تهران توسط تیم بدادم برس بهترین راه برای اینکه از گرفتن لوله فاضلاب در آشپزخانه ، حمام و توالت جلوگیری کنید این است که از ورود مواد زائد مانند پسماند مواد غذایی و تفاله چای ، دانه های برنج ، تکه های نان (در آشپزخانه) ، دستمال ، تیغ ، موی اصلاح شده ی بدن و دیگر موارد در حمام و سرویس بهداشتی به درون فاضلاب جلوگیری نمایید.

عوامل اصلی بسته شدن فاضلاب

لوله بازکنی بارها برای آشنایان یا همسایگان شما اتفاق افتاده است که یک روز معمولی متوجه شوند لوله های دفع فاضلاب منزلشان مسدود شده است و حالا با حجم زیادی از آب؛ فاضلاب و بوی بد در سینک سرویس بهداشتی مواجه خواهند بود و حتی بدتر از آن چاه توالت پر شده باشد.

گرفتگی لوله یکی از بدترین اتفاقاتی هست که برای یک خانم خاندار اتفاق می افتد. که بدترین حالت آن گرفتگی چاه آشپزخانه است که حتی با شستن یک لیوان در سینک آب از کفشور بالا میاد.باید خاطر نشان کنم که لوله قبل از کیپ شدن کامل علائمی دارد که اگر به آنها توجه کنید دچار گرفتگی کامل نمی شوید.

  • روغن‌

مهم‌ترین دلیل بسته شده راه فاضلاب، روغن است. ما به خیال اینکه روغن هم مانند آب مایع است و همراه با آب به داخل فاضلاب می‌رود، ته مانده روغن را وارد سینک می‌کنیم. این کار شایع‌ترین دلیل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه است و برای جلوگیری از این اتفاق، به هیچ عنوان روغن را در داخل سینک ظرف‌شویی تخلیه نکنید. بهترین راه این است روغن داخل ظروف یک بار مصرف شیشه ای ریخته شود و بعد از سرد شدن در آن را بسته و در سطل زباله بندازید.

  • برگ چای، پودر قهوه

تفاله چای و پودر قهوه مهمترین علت گرفتگی سینک میباشد برای این حالت بهتر است با کمی سلیقه مطابق شکل بالا توری برای دور خروجی سینک دوخته شود تا از ورود مواد ریز جلوگیری گردد.

  • مواد فیبری و ماکارونی

ماکارونی، برنج، نشاسته، ژله، غذاهای فیبردار، سیب زمینی، پرتقال، موز، و میوه‌های دیگر در این گروه از شایع‌ترین دلایل برای گرفتگی سینک آشپزخانه است. این مواد در زمان ترکیب با آب بسیار چسبنده می‌شوند و باعث انسداد لوله می‌گردند. بهترین راه برای این موضوع استفاده از صافی مخصوص سینک میباشد.

  • پوست تخم مرغ

مراقب پوست تخم مرغ هم باشد. پوسته‌ی بیرونی هم بسیار نازک هست و هم بسیار سخت. به همین جهت به‌راحتی در لای درزهای لوله و اتصالات گیر می‌کند و باعث جمع شدن مواد دیگر می‌شود.

لوله بازکنی تهران

علائم کیپ شدن لوله 

اگر حس میکنید در هنگام شتشوی زیاد بوی فاضلاب در آشپزخانه میپیچد باید بدانید که لوله چربی گرفته در حال کیپ شدن است.

اگر آب سینک سخت تخلیه میشود نیز نشانه گرفتگی لوله است.

در هنگام شستشو آب از زیر سینک در کف میریزد.

اگر وقتی لباسشویی تخلیه می کند آب از کف آشپزخانه مثل چشمه بالا می آید و یا از زیر لباسشویی بیرون می زند پس لوله گرفته است

. اکثر مردم در این مواقع سریعا با تلمبه دستی، چوبی بلند یا سیخی باریک تلاش میکنند لوله را بازکنند؛ چنانچه اگر از این روش نتیجه ای دریافت نکند سریعا به سراغ تست سایر روش های لوله بازکنی از جمله اسید ها، مایع ها لوله بازکنی و چنته میروند.

بدترین روشی که بعضی ها در این مواقع انجام میدهند این است که سریع یک محلول لوله بازکن یا اسید در لوله میریزند که کار عاقلانه ای نیست. چون اولا درون لوله پر از آب است که با ریختن اسید ، اسید رقیق و قدرت خود را از دست میدهد. اگر هم اثر کند به اندازه یک سوراخ کوچک باز و بعدا دوباره کیپ میشود. اگر لوله باز باشد و اسید ریخته شود ، اسید با سرعت از لوله رد شده مجالی برای اثر گذاشتن ندارد. اسید در شتر گلو و اتصالات مانده و چسپ اتصالات را باز کردن و لوله به طبقه پایین آب خواهد داد و هزینه شما را چندین برابر خواهد کرد.پس به هیچ عنوان از اید استفاده نکنید.

اگر به این مشکلات برخورد کردید سریعا یک لوله بازکن ماهر را خبر کرده تا لوله شما را با زدن فنر باز و ححتما رسوب و چربی گیری کند تا حداقل شش هفت ماه ای از گرفتگی خلاص شوید.

لوله بازکنی تهران

علت اینکه لوله های آشپزخانه زودتر از سایر لوله های فاضلاب کیپ میشود چیست؟

۱ – لوله های آشپزخانه قالبا لوله ۶ یا نهایت ۸ است در صورتی که مثلا در لوله دستشویی از لوله ۱۰ استفاده میشود. پس یک علت ،باریکی خود لوله است.

۲ – استفاده زیاد و آب ریزی زیاد در این لوله هاست که زودتر میگیرد.

۳- شاید اصلی ترین علت این باشد که بخاطر شستشوی ظروف چرب و ریختن پس ماندهای غذا ها و همچنین وجود پرز و مو در لباس ها در شستشویی لباسشویی که همه اینها در دیواره لوله رسوب کرده لوله را باریک و تنگ میکند . نمونه شکل ۱ بالا

۴ – شیب کم لوله یا ایجاد انحنای زیاد در لوله با استفاده از زانویی زیاد در مسیر لوله کشی نیز میتواند باعث گرفتگی شود.

 

بیشتر بدانید:

لوله بازکنی در غرب تهران

 

لوله بازکنی تهران رفع بو و در آوردن اشیا

رفع بوی نامطبوع و بد فاضلاب توسط کارشناسان با تجربه و ماهر

نبودن شتر گلو در مسیر لوله باعث ایجاد و انتشار بوی فاضلاب در ساختمان خواهد بود و حتی گیر بودن یا پر بودن شتر گلو یا همان سیفون باعث بوی فاضلاب است. بعضی مواقع افتادن جسمی درون شتر گلویی باعث می شود شتر گلویی نتواند کار خود را به خوبی انجام دهد و آب در آن پر نمی شود تا محیط پشت لوله و محیط خانه را از هم جدا نماید.

سیفون شتر گلویی

شترگلو لوله‌ای به شکل S یا U است که بطور قائم در زیر سینک ظرفشویی، آبریزها یا لوله‌های فاضلاب و به خصوص توالت ایرانی قرار می‌گیرد. کار آن جلوگیری از نشت بوی بد و مقابله با پدیده فشار معکوس در لوله های فاضلاب است به شکلی که آب در قسمت انتهایی u شکل لوله میماند و فضای دو طرف لوله را قطع میکند و بوی فاضلاب چاه نمی تواند وارد فضای خانه شود.

عدم وجود شتر گلو در مسیر لوله یکی از اصلی ترین عوامل انتشار بوی بسیار بد فاضلاب در ساختمان است .

برای رفع این مشکل دو راه وجود دارد .

یک اینکه در صورت امکان از سقف کاذب طبقه پایین اقدام به تعویض لوله و کار گاشتن شتر گلویی کرد .

دوم اینکه اگر این کار میسر نبود به هر دلیلی کاسه یا دور کفشور شکافته و لوله کشی زیر کاسه یا کفشور تعویض و مجدد سرامیک و کاسه کار گذاشته شود .

برای خدمات لوله بازکنی ، لوله کشی آب و فاضلات با ما تماس بگیرید. خدمات 24 ساعته با ایاب و ذهاب رایگان، گارانتی و اجرت کم

26705349                 26705389

آدرس کانال تلگرامی: bedadamberes@

اینستاگرام بدادم برس

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>