ما را در شبکه های اجتماعی

مزیت‌های بازسازی کابینت با برچسب

برچسب‌ها یکی از محصولات جدیدی است که در سال‌های اخیر توانسته‌اند محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کنند. این روکش‌های چسبی به راحتی روی کابینت و یا قسمت‌های مختلف قرار می‌گیرد و کندن آن راحتی نیست. از سوی دیگر چسبی که برای آن‌ها استفاده می‌شود، خاصیت ضدآب دارد و همین ویژگی دوام آن‌ها را بیشتر می‌کند. بیشترین مصرف برچسب‌ها برای بازسازی کابینت‌های آشپزخانه است. هر چند این کار به مهارت زیادی نیاز دارد، اما می‌تواند تا حد زیادی در تغییر دکوراسیون خانه تاثیر داشته باشد و به کاهش هزینه‌ها نیز کمک کند. اگر قصد بازسازی کابینت با برچسب ضد آب در تهران را دارید، این مطلب را از دست ندهید.

مزایای بازسازی کابینت با برچسب چیست؟

برچسب‌ها با استفاده از مواد مقاومی مثل PVC تولید می‌شوند و چسب پشت آن‌ها مقاومت بالایی در برابر آب دارد. همچنین رنگ برچسب‌ها در اثر تابش نور آفتاب هم از بین نمی‌رود و قابل شستشو نیز هست. از دیگر مزیت‌های بازسازی کابینت با برچسب در تهران مدت زمان کوتاه برای تغییر دکوراسیون خانه است. اگر نزدیک سال نو است و فرصت زیادی برای تعویض کابینت‌ها ندارید، بهترین کار استفاده از برچسب‌هایی است که به راحتی چسبانده می‌شوند و نمای آشپزخانه شما را تغییر می‌دهند.

همچنین تعرفه نصب برچسب نسبت به تعویض کابینت‌ها کمتر است و از این نظر می‌توان گفت تا حد زیادی در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود.

اگر برچسب توسط افراد ماهر روی کابینت‌ها زده شود، حتما از دیدن آن لذت می‌برید. بازسازی کابینت‌ها با برچسب به مهارت زیادی نیاز دارد تا حباب زیر برچسب‌ها ایجاد نشود و به اندازه نیاز از برچسب روی کابینت زده شود. جمع شدن برچسب و یا ایجاد حباب زیر آن از مشکلاتی است که بسیاری را از فکر زدن این محصول روی کابینت‌هایشان منصرف می‌کند.


بازسازی کابینت با برچسب در تهران

اگر در هر منطقه‌ای از تهران زندگی می‌کنید و می‌خواهید کابینت‌های شیک‌تری داشته باشید، می‌توانید از بین طرح‌های متنوع برچسب بهترین و جدیدترین را انتخاب کنید. از آنجا که اغلب ساکنان تهران مستاجر هستند و تعویض کابینت برایشان ممکن نیست، می‌توانند با استفاده از برچسب کابینت‌ها و یا حتی کمد دیواری را بازسازی کنند.

برای این کار می‌توانید از خدمات شرکت بدادم برس برای نصب انواع برچسب کابینت و کمد دیواری استفاده کنید. این شرکت در تمامی مناطق تهران فعالیت دارد و برای ارتباط با آن می‌توانید با شماره تلفن 09101413902 تماس بگیرید.

بازسازی کابینت با برچسب ضدآب و نسوز

برچسب‌هایی که در بازار وجود دارد همگی ضدآب هستند و از مواد پلاستیک مقاوم تولید می‌شوند. اما در رابطه با نسوز بودن آن‌ها باید بگوییم که در برابر دما و حرارت مقاوم هستند. با این حال نمی‌توان گفت برچسب‌ها نسوز هستند و به هیچ عنوان در برابر حرارت بالا نمی‌سوزند. اما نکته مثبت این برچسب‌ها این است که شعله‌ور نمی‌شوند و حتی در برخورد با شعله آتش فقط جمع می‌شوند و هیچ شعله‌ای از آن‌ها منتشر نمی‌شود. با این حساب می‌توان گفت برچسب‌های نسوز خطرناک نیستند و در صورت برخورد با آتش باعث بروز حادثه نمی‌شوند.

اگر این برچسب‌ها درست روی کابینت زده شوند، به طوری که راه نفوذ هوا و آب بسته شود، کنده نمی‌شوند و تا سالها دوام می‌آورند.

هزینه بازسازی کابینت با برچسب چقدر است؟

ابعاد و تعداد کابینت‌های شما چقدر است؟ پاسخ به این سوال می‌تواند روشن کند که هزینه بازسازی کابینت‌های آشپزخانه با برچسب چقدر خواهد بود. هزینه برچسب و دستمزد نصب آن به صورت مجزا محاسبه می‌شود. قیمت برچسب بازسازی کابینت هم به صورت متری مشخص می‌شود و عرض آن 60 سانتیمتر است.

همچنین شما می‌توانید برای سایر قسمت‌های خانه خود مثل سنگ اپن آشپزخانه و یا کمدها را نیز با این برچسب‌ها زیباتر کنید.

حرف آخر
استفاده از برچسب برای بازسازی کابینت و کمد یکی از جدیدترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های تغییر دکوراسیون آشپزخانه است. در این روش با صرف هزینه کمتر و در مدت زمان کوتاه می‌توانید طرح کابینت‌های قدیمی آشپزخانه خود را به طور کامل تغییر دهید. اما چون بازسازی کابینت با برچسب به مهارت زیادی نیاز دارد، می‌توانید از خدمات نصب انواع برچسب کابینت بدام برس در تهران استفاده کنید. برای این کار کافیست با شماره تلفن 09101413902 تماس بگیرید.

 

نمونه کار پروژه منزل آقای بیگی، پردیس تهران ، برچسب طرح سنگ کرم

قبل از نصب برچسب

نصاب برچسب طرح سنگ کرم

 

 

بعد از نصب برچسب

شمار تماس نصاب برچسب طرح سنگ کرم

 

سوالات متداول ” مزیت‌های بازسازی کابینت با برچسب “

مزیت بازسازی کابینت و کمد با برچسب چیست؟

در این روش بدون ریخت و پاش، هزینه بالا و در مدت زمان کوتاه (یک روز) می‌توانید طرح کابینت‌ها و کمدهای خانه خود را به طور کامل تغییر دهید.

برچسب‌های کابینت چقدر دوام دارند؟

دوام آن‌ها بیش از یک سال است و اگر با مواد شوینده شیمیایی شسته نشوند و ماهرانه نصب شوند، بیش از 4 سال هم دوام می‌آورند.

هزینه نصب برچسب کابینت آشپزخانه چقدر است؟

تعداد و ابعاد کابینت‌ها بر روی میزان هزینه تاثیر دارد. ضمن اینکه هزینه برچسب از دستمزد نصب آن جداست. برای اینکه کابینت‌های زیباتری داشته باشید، بهتر است نصب برچسب را به افراد حرفه‌ای بسپارید.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>