ما را در شبکه های اجتماعی

مشاوره بازسازی ساختمان

این روزها و ایام با توجه به گستردگی ساخت و ساز در حوزه ساختمانی در کلان شهرهای کشور از جمله تهران پایتخت، این انتظار می رود که بازسازی و نوسازی ساختمان و آپارتمان های قدیمی نیز روند رو به رشدی داشته باشد. بنابراین در شرکت تعاونی کارآفرینان هم داستان با نام تجاری بدادم برس با رویکرد خدمات مشاوره ای و همچنین ارائه پیشنهاداتی در زمینه نوسازی و بازسازی مراکز درمانی، منازل مسکونی و مراکز اداری و تجاری نیز در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

 

مشاوره بازسازی مراکز درمانی

در این نوع مشاوره تلفنی و آنلاین کارشناسان بدادم برس بعد از حضور میدانی و فیزیکی، با بررسی مراکز درمانی مدنظر شما از جمله: اتاق انتظار مطب و کلینیک ها و مطب دندانپزشکی و چشم پزشکی نمونه طراحی های پیشنهادی از طرف شرکت را که توسط مهندسین و معماران خبره ساختمانی برای شما ارسال نموده تا با بررسی های اولیه شما، و پیشنهادات شخص مالک،برای ادامه پروژه بازسازی، قرارداد همکاری با شما منعقد گردد.

 

مشاوره بازسازی مراکز اداری و تجاری

در دو سال اخیر بیشتر کسب و کارهای (بخصوص کاسبان و مشاغل آزاد در بازار ) و شرکت های فعال در سطح کشور دچار افت مالی شدیدی شدند و بر همین اتفاق کاسبان در بازار آزاد دچار تغییر و تحویل در بیزینس خود شده اند. کارشناسان بدادم برس بر این اصل خود پایبند هستند که با رویکرد فنی خدمات و مشاوره ای خود را برای تمامی اقشار کاسبان فعال در بازار، ارائه دهند. برا همین اساس تمامی افرادی که در ایام کرونا سعی در تغییر شغل و دکوراسیون محل کسب خود (مغازه و شرکت های تجاری و اداری) را داشته اند می توانند به صورت رایگان از مشاوران و متخصصین در این حوزه شرکت بدادم برس استفاده نمایند . کافی است با شماره تماس زیر گرفته و به صورت رایگان مشاوره بازسازی و نوسازی مغازه و یا شرکت خود را از طرف ما تجربه کنید.

 

مشاوره بازسازی ساختمان
.

مشاوره بازسازی منازل مسکونی

در شهر تهران با توجه به پیشرفت ساخت و ساز و وجود محله های قدیمی با ساختمان های فرسوده و همچنین با توجه به شرایط قرارگیری تهران روی گسل زلزله، پیش بینی می شود در سال جاری و سال بعد تعداد پروژه های ساختمانی در مسیر نوسازی چندین برابر گردد. بنابراین در این بازار، شرکت بدادم برس با رویکرد ارتقا سطح کیفی منازل مسکونی سعی دارد پروژه های از این قبیل را از ابتدا تا انتها مورد حمایت خود قرار دهد.

این نوع بازسازی می تواند شامل: ارائه مشاوره بازسازی و نوسازی منازل مسکونی، آپارتمان قدیمی و فرسوده، خدمات بازسازی بخش هایی از منزل از جمله: کف و سقف ساختمان، دیوار و حیاط ساختمان و همچنین بازسازی آشپزخانه و ایده های نوسازی ، بازسازی سرویس بهداشتی اشاره نمود.

مشاوره تلفنی بازسازی ساختمان
.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>