ما را در شبکه های اجتماعی

نصب و تعمیر پمپ آب در مازندران

نصب و تعمیر پمپ آب در مازندران

در دنیای مدرن امروزی با توجه به مصرف آب در اکثر فعالیت های روزانه، وجود پمپ ها ضروری و نقش آن در توزیع آب غیرقابل کتمان است. از آنجایی که هر چه از ابزاری بیشتر استفاده شود نیاز به تعمیر یا تعویض آن ابزار بیشتر می شود، پمپ های آب نیز از این قائده مستثنی نیستند. در نتیجه امروز قصد داریم به موضوع نصب و تعمیر پمپ آب در شهرهای استان مازندران مانند ساری، بابل، قائمشهر، نور، محمودآباد، نوشهر و … بپردازیم. همچنین به برخی از دلایل اصلی تعمیر پمپ ها اشاره می کنیم و در نهایت شما را از هزینه ی تعمیر پمپ در مازندران مطلع می سازیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پمپ آب

پمپ انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی مانند موتور می گیرد و به سیال مایعی که در حال عبور از آن است منتقل می کند. در نتیجه انرژی سیال پس از خارج شدن از پمپ افزایش می یابد. از پمپ آب برای انتقال و یا جابجایی سیال ( آب ) از یک نقطه به نقطه دیگر در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می شود. پمپ ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و … از پمپ آب استفاده می شود. وجود پمپ آب جهت توزیع و انتقال آب به قسمت های مختلف ساختمان ضروری است.

دلایل تعمیر پمپ

به طور کلی پمپ های آب در مدت زمان عمر مفید خود ممکن است از قسمت های مختلفی آسیب ببیند که در ادامه به برخی از دلایل تعمیر پمپ می پردازیم. یکی از دلایل اصلی خرابی و تعمیر پمپ ها بهم خوردن تنظیمات پمپ می باشد. دلیل دیگر کار کردن مداوم پمپ و خاموش نشدنش است. اگر پمپ دفعات زیادی روشن و خاموش شود ممکن است بسوزد. همه ی پمپ ها دارای مخزن تحت فشار هستند که اگر باد درون مخزن کم و زیاد شود خرابی پمپ را به همراه دارد. همچنین احتمالا اصطلاح گیرپاژ کردن پمپ را شنیده اید. گیر کردن شن و ماسه در پره های پمپ و زنگ زدگی قطعات داخلی و محفظه ی پمپ می تواند از دلایل اصلی گیرپاژ کردن پمپ باشد.

تعمیرات پمپ آب شمال

از آنجایی که خرید پمپ های آبی نسبت به تعمیرشان بسیار هزینه بر می باشد، در نتیجه بهتر است جهت تعمیر اقدام کنید تا تعویض!
تعمیرات پمپ آب در شمال کشور توسط تعمیرکاران چیره دست و حرفه ای تیم فنی کارآفرینان هم داستان به نام تجاری بدادم برس انجام می شود. اگر پمپ آب ساختمان شما صداهای ناهجاری تولید می کرد، نشتی داشت، یک سره و مداوم کار می کرد و یا گیرپاژ کرده بود کافیست با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار را درب منزل شما بفرستیم. ضمنا خوب است بدانید هزینه ی ایاب و ذهاب تعمیرکار رایگان می باشد.

کلام آخر

تیم فنی کارآفرینان هم داستان با نام تجاری بدادم برس در خدمت هم وطنان عزیزمان در سراسر استان مازندران می باشد. نصب و تعمیر پمپ آب در مازندران در شهر هایی همچون ساری، بابل، قائمشهر، نور، محمودآباد، نوشهرو … پذیرفته می شود. همچنین تعمیر شومینه، بخاری های گازی و هواکش نیز جز خدمات این مجموعه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. شماره تماس: 09101413902

سوالات متداول

علت خاموش روشدن مکرر پمپ آب چیست؟

ممکن است تیوپ سوراخ شده باشد یا کلید روشن و خاموش کردن پمپ هرز شده باشد.

اگر پمپ آب گیرپاژ کرد چه کنیم؟

اگر پمپ آب ساختمان شما گیرپاژ کرد حتما پمپ را از برق بکشید. این عمل جهت جلوگیری از آسیب دیدن سیم پیچی می باشد.

 

 

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :