ویلا سازی در شمال با "بدادم برس"

تیم بدادم برس با کمک متخصصین خود خدمات ویلا سازی در شمال کشور را از طراحی تا ساخت کامل ویلا به شما عزیزان ارائه میدهد. بدادم برس سال ها تجربه را در کنار یکدگیر جمع کرده تا ویلا رویایی تان را برایتان بسازد.

فرآیند ویلاسازی "بدادم برس"

انتخاب شهر دلخواه

انتخاب موقعیت ویلا

انتخاب نوع ویلا

برآورد هزینه

اخذ مجوز

از ويلاتون لذت ببريد

نمونه ای از تجربیات "بدادم برس"

پروژه ويلا akate
پروژه ويلا wrasse
پروژه ويلا piranaha

مشاورین خلاق ویلاسازی “بدادم برس” با اشتیاق پاسخگوی تماس شما هستند

نظر برخی مشتریان بدادم برس
خانم بیننده

آقای نقره کار

سوالات متداول

برای ساخت و ساز ویلای شمال باید یک سری مجوزها را از سازمان شهرداری منطقه و سازمان مهندسی و سازمان اسناد و املاک دریافت کنید. اصلی‌ترین مجوز، همان مجوز ساخت است که شهرداری منطقه باید آن را صادر کند.

محاسبه هزینه ‌های ساخت ویلا در شمال یک موضوع مهم و حیاتی است. هزینه ‌های خود را به صورت صفر تا صد از آغاز پروژه تا پایان کار باید حساب کنید. هزینه ساخت ویلا به نوع پروژه شما، تیم پیمانکاری، نوع ویلا و مصالح ساختمانی که مصرف می‌کنید بستگی دارد. قیمت دقیق ساخت ویلا را از کارشناسان آتلیه معماری آشانه استعلام بگیرید.

انتخاب نوع ویلای ساحلی و ویلای جنگلی و ویلای کوهستانی به سلیقه شما و بودجه ای که برای ساخت در اختیار دارید بستگی دارد. برای ساخت ویلای ساحلی باید یک زمین ساحلی بخرید. در مقابل برای ساخت ویلای جنگلی باید یک زمین در نزدیکی محدوده جنگل خریداری کنید. زمینی که می خرید باید کاربری مسکونی داشته باشد.

بهترین شهر برای خرید زمین جنگلی و ساخت ویلای زیبا، چمستان و شهر آمل است. اگر می‌خواهید ویلای ساحلی لوکس بسازید، خرید زمین در سرخرود، نور، رویان، محمود آباد و نوشهر را به شما پیشنهاد می‌دهیم.