ما را در شبکه های اجتماعی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی از جدیدترین ابزار دکوراسیون خانه و محیط های مختلف است. کاغذ دیواری سه بعدی نوعی دیوار پوش است که عیب های دیوار را پوشانده و رنگ و زیبایی خاصی را به محیط می بخشد. انواع کاغذ دیواری با طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است. افراد بنابر سلیقه و نوع محیط کاغذ دیواری های متفاوتی را انتخاب می نمایند. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در فضا می تواند جلوه خاصی را به محیط ببخشد.

همان طور که از نامش پیداست این نوع کاغذ دیواری دارای اشکال و تصاویر سه بعدی می باشد. تصاویر سه بعدی واقعی تر از تصاویر دیگر به نظر می آیند زیرا در این نوع اشکال علاوه بر طول و عرض عمق نیز به چشم می آید. در طراحی منزل، اتاق خواب و محیط کار استفاده از این نوع کاغذ دیواری می تواند بسیار زیبا و کاربردی باشد. در این مطلب قصد داریم توضیح کامل و مفصلی از کاغذ دیواری سه بعدی ارائه دهیم. در صورتی که قصد انجام دکوراسیون و خرید کاغذ دیواری را دارید حتما با ما همراه باشید.

 

انواع کاغذ دیواری سه بعدی

به طور کلی این محصول به دو دسته کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری سه بعدی تقسیم بندی می شود:

کاغذ دیواری سه بعدی:

نوعی کاغذ دیواری است که اشکال به کار رفته در آن حالت سه بعدی دارد. این نوع کاغذ مانند کاغذ دیواری ساده به صورت رولی می باشد. در واقع هر رول از این کاغذ دیواری دارای اشکال تکراری است و بعد از قرار گرفتن آن بر روی دیوار اشکال سه بعدی که دارای عمق هستند به چشم می خورند. این نوع کاغذ دیواری سه بعدی را می توان در هر محیطی استفاده کرد.

 

کاغذ دیواری سه بعدی
                            کاغذ دیواری سه بعدی

 

 

پوستر دیواری سه بعدی :

در واقع یک پوستر و تصویر کامل است. معمولا پوسترهای سه بعدی دارای یک منظره ی سه بعدی هستند. منظره طبیعت و سایر مناظر زیبا را می توان در این پوسترها مشاهده نمود. شما می توانید از پوسترهای آماده و یا سفارشی استفاده نمایید. در محیط هایی مانند سالن منزل، اتاق کار، اتاق خواب و سایر محیط ها می توان از این نوع دیوار پوش استفاده نمود. ایجاد تصویر زنده و طبیعی از جمله کاربردهای این نوع پوستر می باشد.

 

کاغذ دیواری سه بعدی
                            پوستر دیواری سه بعدی

 

هزینه نصب دیوار پوش سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی و نصب آن بستگی به عوامل متعددی دارد. جنس کاغذ و یا پوستر از جمله موارد بسیار مهم در میزان هزینه است. در صورتی که جنس متریال بسیار مرغوب و درجه یک باشد قطعا باید هزینه بیشتری را بابت آن پرداخت نمایید. البته در صورتی که قصد انجام هزینه های بالایی را ندارید می توانید از انواع کاغذ و پوسترهای متوسط نیز استفاده نمایید. توجه داشته باشید که همیشه قیمت بالا نشانه کیفیت بالای محصول نمی باشد. ممکن است افراد سودجو با گرفتن هزینه های بسیار زیاد جنس متوسطی را به شما تحویل دهند. هزینه نصب کاغذ دیواری سه بعدی معمولا بسیار زیاد نیست.

 

ابعاد دیوار پوش سه بعدی و روش های نصب کاغذ دیواری سه بعدی

ابعاد دیوار پوش سه بعدی که به صورت رولی به فروش می رسد متغیر است. ابعاد پوستر دیواری سه بعدی نیز در صورت سفارشی بودن بستگی به ابعاد دیوار مورد نظر دارد. برای نصب این نوع دیوار پوش ها ابتدا باید دیوار مورد نظر کاملا صاف و یکدست شود. این کار را می توان با گچ کاری و سمباده کشی انجام داد. سپس از چسب مخصوص برای چسباندن دیوار پوش استفاده می گردد. تنظیم ابعاد و انتخاب قطعات درست حتما باید توسط یک فرد متخصص انجام شود. کار چسباندن کاغذ راحت نیست و در صورت نبود مهارت کافی نتیجه کار مطلوب نخواهد بود.

نوع به کار بردن کاغذ دیواری سه بعدی

 

اتاق خواب

توجه داشته باشید که انتخاب مناسب و هوشمندانه کاغذ دیواری می تواند تاثیر بسیار زیادی در انرژی محیط داشته باشد. به طور مثال انتخاب یک دیوار پوش سه بعدی تیره رنگ که دارای اشکال هندسی تیز می باشد برای اتاق خواب اصلا مناسب نیست. همان طور که از نامش پیداست اتاق خواب محلی برای استراحت است و حتما باید از رنگ و طرح های آرامش بخش در فضای آن استفاده شود. رنگ روشن، منظره آرامش بخش می تواند برای دیوار اتاق خواب انتخاب مناسبی باشد.

 

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب
                نمونه ای از کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب

 

دفترکار

اگر قصد دکور کردن دفتر کار خود را دارید و کار شما نیاز به انرژی زیادی دارد حتما از طرح ها و رنگ های با نشاط استفاده کنید. اشکال هندسی رنگی برای این محیط بسیار مناسب می باشد. انتخاب یک منظره زیبا نیز می توان انرژی خوبی را به محیط ببخشد. توجه داشته باشید که مناظر کسل کننده می تواند سبب کاهش انرژی در کارکنان شود. بنابراین حتما از یک طراح و متخصص در این کار کمک بگیرید. روانشناسی رنگ ها و اشکال می تواند تاثیر زیادی در محیط کار و یا منزل شما داشته باشد.

 

کاغذ دیواری سه بعدی محل کار
                نمونه ای از کاغذ دیواری سه بعدی محل کار

 

سالن خانه

حال اگر قصد انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی برای سالن خانه خود را دارید از چه قوانینی باید پیروی کنید؟ توجه داشته باشید که اهمیت دادن به سایر متریال ها و سبک کلی خانه موضوع بسیار مهمی است. به طور مثال اگر سبک کلاسیک و ساده ای در سالن دارید نباید از دیوار پوش های بسیار مدرن و هندسی استفاده نمایید. انتخاب یک منظره یا شکل مناسب برای دیوار سالن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورتی که هدف شما در منزل ایجاد آرامش و توازن است باید از رنگ های روشن و رح های ساده بهره بگیرید.

 

کاغذ دیواری سه بعدی برای نشیمن
             نمونه ای ازکاغذ دیواری سه بعدی برای نشیمن

 

 

ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی

وجود تنوع بسیار زیاد در این نوع کاغذ دیواری یکی از ویژگی های مهم آن می باشد. تنوع شکل، تصویر و رنگ در کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی بسیار زیاد است. شما می توانید بنابر نیاز و سبک خودتان اقدام به انتخاب دیوار پوش نمایید. انواع سبک های کلاسیک، مدرن، هنری و کاری در این دیوار پوش ها به چشم می خورد. البته باید این موضوع را نیز از یاد نبرید که این تنوع بالا می تواند گیج کننده باشد. بهتر است قبل از مراجعه برای انتخاب دیوار پوش شکل و طرحی را در نظر داشته باشید.

 

چرا از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده کنیم؟

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی سبب ایجاد یک فضای زنده می شود. همان طور که گفته شد این نوع دیوار پوش ها دارای اشکال و تصاویری هستند که علاوه بر طول و عرض، عمق را نیز نمایش می دهند. وجود عمق در دیوار پوش سبب زنده شدن محیط می شود. به طور مثال در صورتی که در سالن خانه از یک تصویر سه بعدی طبیعت استفاده کنید قطعا محیط زنده و با نشاط تری را خواهید داشت. طبیعت همیشه سرزندگی و نشاط را به همراه دارد. بنابراین با انتخاب یک دیوار پوش زنده انرژی زیادی را به محیط تزریق خواهید نمود.

 

شست و شوی کاغذ دیواری

یکی از دغدغه های مهم خانم ها قابل شستشو بودن کاغذ دیواری می باشد. قطعا در طول مدت هایی که قرار است از یک دیوار پوش استفاده شود آلودگی هایی در محیط وجود خواهد داشت. شستشو و تمیز کردن این آلودگی ها سبب می شود تا دوباره نشاط و سرزندگی به محیط بازگردد. با انتخاب این نوع دیوار پوش خیالتان از بابت تمیزی دیوارها راحت خواهد بود. توصیه می شود در هنگام خرید حتما به قابل شستشو بودن کاغذ دیواری سه بعدی توجه داشته باشید. زیرا در غیر این صورت ممکن است توانایی تمیز کردن دیوار را نداشته باشید.

 

بازسازی و نوسازی منزل و ساختمان فرسوده توسط تیم بدادم برس

در این اوضاع نا به سامان اقتصادی و افزایش چشمگیر قیمت خانه، تغییر منزل و خریدن یک واحد نو کاری بسیار دشوار است. برخی از آپارتمان ها که چندین سال از ساخت آن ها می گذرد نیاز به تعمیر و بازسازی دارند. شما می توانید با بازسازی کلی خانه و انجام هزینه ای جزئی صاحب یک خانه نو و زیبا شوید. تیم بازسازی بدادم برس یکی از مجرب ترین و حرفه ای ترین شرکت ها در زمینه بازسازی منازل مسکونی و تعمیرات تاسیسات می باشد. انجام تمام اقدامات بازسازی و نوسازی منزل توسط این کادر به انجام می رسد.

 

بازسازی منازل مسکونی چگونه انجام می شود؟

بازسازی ساختمان نیاز به تغییر و تعمیر زیر ساخت ها دارد. لوله کشی، سیم کشی، سیستم سرمایش و گرمایش از جمله زیر ساخت هایی هستند که در حین بازسازی باید تغییر یابند. در صورتی که ساختمانی قدمتی بیش از پانزده سال داشته باشد، قطعا دچار مشکلات می شود.

تعمیر پکیج، تعمیر لوله های پوسیده، تعمیر شومینه و انجام تغییرات سیم کشی از موارد لازم و ضروری است که توسط تیم حرفه ای بدادم برس انجام می گردد. ابتدا یک مهندس برای تشخیص مشکلات ساختمان به بنا فرستاده می شود. پس از مشخص شدن نواقص و تعمیرات لازم افراد متخصص برای انجام بازسازی به محل ارسال می گردد.

ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی و استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی می تواند تاثیر بسیار زیادی در تغییر محیط داشته باشد. طراحان داخلی متخصص و حرفه ای تیم بدادم برس همراه با نصب کاغذ دیواری با انتخاب دیوارهای مناسب برای دیوار پوش های سه بعدی سبب ایجاد محیطی بسیار زیبا و زنده در خانه شما می شوند. توصیه می شود کار بازسازی خانه را حتما به دست افراد حرفه ای بسپارید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

 

صفحه بدادم برس را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام بدادم برس
.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>