ما را در شبکه های اجتماعی

کدخطای کولر گازی

کدهای خطای کولر گازی | کدهای خطای اسپلیت

 

کدهای خطای کولر گازی ، توسط برنامه نویس به دستگاه داده شده است.یعنی اینکه اگر مشکلی در قطعه ای از دستگاه رخ دهد یا اینکه یک بخش از کولر گازی به دلایلی کار نکند این کد در صفحه نمایشگر نشان داده می شود.حال وقتی ما کد خطای کولر گازی را ببینیم، باید به یک متخصص مراجعه کنیم.اما شاید بد نباشد که قبل از تماس با تعمیرکار کولر گازی، این مطلب را با دقت مطالعه کنید و اگر همچنان احساس نیاز داشتید که با یک تعمیرکار متخصص کولر گازی و اسپیلت تماس بگیرید، حتما با بدادم برس در ارتباط باشید.

هم اکنون برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی با ما تماس بگیرید. 

کدهای خطای کولر گازی

کدهای خطای کولر گازی یا اسپلیت یکی از راه هایی است که می توان با آن داکت اسپلیت را عیب یابی کرد. برای درک بهتر کدخطای داکت اسپلیت و کارایی آن، مفهوم  کدهای خطای اسپلیت را با مثالی از اعضای بدن توضیح می دهیم.

هنگامی که یکی از اعضای بدن انسان درد می‌کند مغز آن قسمت از بدن را که شروع به درد کرده شناسایی کرده و به فرد فرمان صادر می‌کند که درد از این قسمت بدن است. با تشبیه اسپلیت و کولر گازی به مغز انسان و تشبیه درد به خطایی که روی نمایشگر پنل نشان داده می‌شود، می توان به راحتی با تعریف کد خطا آشنا شد.

هنگامی که محل درد دربدن مشخص شد قائدتا ما به پزشک مراجعه می کنیم و پزشک نسخه ای برای درمان ما تجویز می‌کند. حالا با مشاهده کد خطا در اسپلیت دستگاه را نزد تعمیر کار برده و درد یا همان اشکال فنی کولر را تعمیر می‌نماید. برنامه نویس کدهای خطا را به دستگاه اسپلیت می‌دهد.

اگر ایرادی در قطعات دستگاه کولر گازی یا اسپلیت رخ دهد کد در صفحه نمایشگر دیده می‌شود. با مشاهده کد خطا باید سریع به متخصص تعمیر کولر گازی مراجعه کرد. با خرید هر وسیله برقی و گازی، در کنار دستگاه یک دفترچه راهنمای محصول وجود دارد. با مشاهده کد خطا حتما به دفترچه راهنمای اسپلیت خود مراجعه نمایید.

اگر دفترچه را گم کرده اید کدخطا و مدل دستگاه اسپلیت و اسم آن را در اینترنت جستجو کنید. اسپلیت و کولرهای گازی از تجهیراتی هستند که کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارند. با تشخیص کدهای خطای اسپلیت اقدام به تعمیر توسط کارشناسان مجرب نمایید.

 

کدهای خطای اسپلیت نشان دهنده چیست ؟

کد 01 قطع شدن سنسور دما

کد 02 قطع شدن سنسور دما

کد 03 قطع یا ضعیف شدن ارتباط بین پنل‌ها

کد 04 قطع شدن مدار فلوسوئیچ

کد 05 ایراد در ارتباط بین پنل‌ها

کد 06 ایراد در سنسور چنل خارجی

کد Cl فعال بودن قفل سرمایش

کد 21  افزایش جریان کمپرسور

کد 24 بالا یا پایین بودن فشار

کد 25 کم و زیاد بودن Ac ولتاژ خط

کد 28 بالا بودن ولتاژ Dc

کد 32  بالا بودن دمای خروجی کمپرسور

کد 33 خرابی برد داخلی اسپلیت

کد 34 خرابی اتصال سنسور میله ای

کد 35  خرابی سنسور لوله خارجی

کد 36 خرابی ارتباط پنل داخلی و خارجی

کد 37خرابی منبع تغذیه

کد 38 خرابی برد الکترونیک

کد 26 خرابی فن خارجی

کد 28 نشتی گاز

کد 32 دمای بیش از حد لوله

کد 40  خرابی سنسور دیس شارژ

کد 41  خرابی سنسور میله ای کندانسور

کد 45  قطعی یا اتصال لوله مکش سنسور

کد  46 اتصال نادرست لوله دیس شارژ

کد 60  دمای بالای لوله کندانسور

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>