ما را در شبکه های اجتماعی

کم مصرف ترین کولر گازی

کم مصرف ترین کولر گازی توسط شرکت کره ای ال جی ساخته شده است. کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 با توان 30000 دارای یک طراحی بسیار زیباست و به عنوان کم مصرف ترین کولر گازی معرفی می شود. این محصول با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است و با دکوراسیون و فضای داخلی منازل جدید و مدرن تناسب دارد.
کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 برای خنک کردن محیطی با مساحت 70 الی 110 متر بسیار مناسب است. ظرفیت سرمایشی این کولر گازی فول دی سی اینورتر 30000 می باشد. این کولر گازی کم مصرف دارای کمپرسور Dual Inverter است. مصرف برق این نوع کمپرسور بسیار پایین بوده و هنگام کار کردن نیز صدای بسیار کمی از خود ایجاد می کند. در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های این مدل کولر گازی ال جی به عنوان کم مصرف ترین کولر گازی به طور کامل آشنا کنیم.

 آشنایی با قابلیت های کولر گازی فول دی سی اینورتر ال جی مدل NP307SK3

همانطور که گفتیم کولر گازی ال جی فول دی سی اینورتر مدل NP307SK3 با توان 30000 به عنوان کم مصرف ترین کولر گازی شناخته شده است. این کولر گازی برق بسیار کمی مصرف می کند و به همین دلیل باعث کاهش هزینه های برق ساختمان می شود. کاهش جریان راه اندازی باعث می شود که عمر موتور دستگاه‌ طولانی شود. از ویژگی های منحصر به فرد کولر فول دی سی اینورتر ال جی می توان قابلیت تغییر سرعت موتور، قابلیت تغییر جهت حرکت موتور کولر گازی، دارای محافظ در مقابل بار اضافه، قابلیت کار کردن موتور با وجود تغییر در میزان ولتاژ ورودی و قابلیت کنترل از راه دور با کمک ریموت را نام برد.

 تاثیر برد اینورتر در کم مصرف شدن کولر گازی ال جی مدل NP307SK3

وجود برد فول دی سی اینورتر در کولر گازی کم مصرف ال جی با ظرفیت 30000 باعث شده است که برای داشتن یک محیط با دمایی دلپذیر، خنک و مطبوع دیگر نیاز نباشد که دستگاه کولر را به صورت مکرر خاموش و روشن کنید. با رسیدن دمای هوا به یک دمای ایده آل و مناسب دور موتور کولر گازی به طور خودکار پایین می آید اما موتور خاموش نخواهد شد. موتور کولر گازی کم مصرف ال جی با رسیدن دمای هوای محیط منزل به بهترین حالت در سرعت گردش موتور خود تغییر ایجاد می کند و دور آن را کم می کند.
این اتفاق مصرف انرژی را پایین می آورد. شما با خرید کولر گازی فول سی دی ال جی مدل NP307SK3 می توانید مصرف برق را حدود 70 درصد کاهش بدهید. سیستم اسکن هوشمند در کولر گازی ال جی صرفه جویی مصرف انرژی را تا 13 درصد بیشتر کاهش می دهد. به طور کلی در این مدل کولر گازی ال جی 83 درصد در مصرف انرژی برق صرفه جویی می شود‌.

قدرت سرمایشی کولر کم مصرف ال جی فول دی سی اینورتر با ظرفیت 30000

برای برخی از افراد هنگام خرید کولر گازی به ظرفیت سرمایشی و قدرت خنک کنندگی آن توجه زیادی می کنند. برخی دیگر میزان ظرفیت سرمایشی کولر گازی را بر حسب متراژ خانه در نظر می گیرند. بعضی از افراد نیز به آب و هوای شهری که ساکن هستند، توجه می کنند و ظرفیت سرمایشی کولر را طبق آب و هوای سردسیری یا گرمسیری انتخاب می کنند. در انتخاب کولر گازی همه این معیارها باید مد نظر قرار گیرند.‌ کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 به عنوان کم مصرف ترین کولر گازی دارای ظرفیت سرمایشی 30000 است و برای خانه هایی مناسب است که متراژ آن ها بین 70 تا 110 متر می باشد. گاز مبردی که در کمپرسور روتاری کم مصرف ترین کولر گازی استفاده شده از نوع R410A می باشد. این گاز مبرد با لایه ازون و محیط زیست سازگاری بسیار زیادی دارد.‌

 شستشوی اتوماتیک در کولر گازی کم مصرف ال جی فول دی سی اینورتر

کولر گازی کم مصرف

در سیستم همه کولرهای گازی به خاطر وجود اختلاف دما بین هوای محیط بیرون و هوای داخل کولر، رطوبت داخل دستگاه جمع می شود و به مرور زمان کپک می زند. با ایجاد کپک ناشی از رطوبت در داخل کولر گازی، باکتری ها تکثیر و منتشر می شوند. کولر گازی کم مصرف ال جی مدل NP307SK3 دارای پاک کنندگی خودکار است. این قابلیت باعث می شود که کولر گازی در زمان خاموش بودن با کمک فن، اواپراتور دستگاه به طول کامل خشک می شود و به این ترتیب رطوبتی در داخل کولر باقی نمی ماند که ایجاد کپک کند و باکتری ها در آنجا رشد و منتشر شوند.

 اتصال وای فای و کنترل هوشمند در کولر گازی ال جی مدل NP307SK3

در کولر گازی فول دی سی اینورتر ال جی قابلیت اتصال به وای وجود دارد. با امکان متصل شدن کولر گازی به وای فای، می‌ توانید کنترل دستگاه را به صورت هوشمند انجام دهید. با نصب نرم افزار مخصوص کولر گازی ال جی روی گوشی های هوشمند خود از طریق اتصال به وای کولر می توانید با گوشی خود دمای کولر را تنظیم کنید یا شدت پرتاب بد و نوع پرتاب آن را تنظیم کنید.‌با استفاده از کنترل هوشمند کولر گازی ال جی می توانید میزان مصرف انرژی برق توسط کولر را مشاهده کنید.

 وجود فیلترهای ضد باکتری در کولر گازی کم مصرف ال جی

فیلتر موجود در کولر گازی کم مصرف ال جی مدل NP307SK3 ضد باکتریایی است. این فیلتر ضد باکتریایی ویروس ها، باکتری ها و ذرات ریز موجود در هوا را به خود جذب می کند و هوای محیط را به یک هوای بسیار سالم و مطبوع تبدیل می کند. این فیلترها دارای قابلیت شستشو هستند و دسترسی به آن ها آسان است. برای بالا بردن کیفیت هوای محیط و افزایش کارایی کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 بهتر است هر چند وقت یکبار فیلتر ضد باکتریایی آن را به خوبی تمیز نمایید.

 وجود حالت Good Sleep در کولر گازی ال جی مدل NP307SK3

یکی از ویژگی های کم مصرف ترین کولر گازی یعنی کولر گازی ال جی فول سی دی اینورتر داشتن حالت good sleep یا خواب راحت است. عملکرد این حالت به این شکل است که کولر گازی ال جی دمای محیط را طبق تغییرات دمای بدن فردی که خوابیده تنظیم می کند. در واقع میزان باد سرد تولید شده توسط کولر گازی در سه مرحله هنگام فرو رفتن به خواب، هنگام ایجاد خواب عمیق و هنگام بیدار شدن تغییر می کند. برای تنظیم این حالت باید بازه زمانی را به دستگاه بدهید تا یک خواب راحت داشته باشید.

کولر گازی ال جی مدل NP307SK3

 کم صدا بودن کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 در هنگام خواب یا مهمانی ها

اگر می خواهید یک خواب راحت داشته باشید یا در زمان مهمانی صدای کولر افراد حاضر در جمع را آزار ندهد باید به فکر خرید کولر گازی باشید که صدای بسیار کمی در زمان کار کردن تولید کند. مشخصه میزان صدای کولر تحت عنوان واحد دسی بل در دفترچه راهنما و کاتالوگ محصول قید شده است. هر چقدر این عدد کمتر باشد کولر صدای کمتری تولید می کند‌. کولر گازی کم مصرف ال جی بل صدای خروجی پایین تر از 50 دسی بل یکی از کولرهای بیصدای موجود در بازار است. کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 با ظرفیت سرمایشی 30000 در موتور فن خود دارای تکنولوژی BLDC است. همچنین پره های بلور فن آن مورب هستند. این ویژگی ها باعث شده که صدای این مدل کولر گازی تا سطح 19 دسی بل کاهش یابد.

 پوشش ضد خوردگی در کولر گازی ال جی مدل NP307SK3

پوشش کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 دارای پوششی است که دارای ویژگی ضد خوردگی و پوسیدگی است. این پوشش از از زنگ زدن بدنه و فرسوده شدن کندانسور کولر گازی جلوگیری می کند. این کولر گازی با داشتن یک کندانسور بزرگ و بهینه شدن جریان مبرد در درجه حرارت های بسیار بالا دارای مقاومت بسیار زیادی است. پوشش ضدخوردگی کولر گازی ال جی برای مدت طولانی باعث ایجاد تبادل گرمایی مناسب برای قطعه کندانسور کولر گازی ال جی می شود‌

 گاز مبرد R410A در کم مصرف ترین کولر گازی فول دی سی اینورتر

در کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 برای سازگاری بیشتر با محیط زیست از گاز مبرد R410A استفاده شده است. این گاز با جذب گرمای بیشتر باعث ایجاد یک هوای مطبوع و خنک در محیط می شود.‌ در کمپرسور کولرهای قدیمی گاز R22 به کار می رفت. به دلیل مقاومت پایین این گاز در دمای بالا و کار با فشار زیاد احتمال داشت کمپرسور ترک بردارد یا بسوزد. برای حل این مشکل در کمپرسورهای جدید از گاز R410A استفاده می شود‌.‌

 قدرت پرتاب باد در کولر گازی ال جی مدل NP307SK3

فروشنده های کولرهای گازی معمولا برای بیان قدرت پرتاب باد یک کولر گازی از واحد متر استفاده می کنند‌. به عنوان مثال می گویند پرتاب باد این مدل کولر ده متر است یا مدل دیگر دارای قدرت پرتاب باد تا بیست متر است. البته توجه داشته باشید که قدرت پرتاب باد در یک کولر گازی به معنی بهتر بودن آن دستگاه نیست. در کولرهای گازی پیشرفته پرتاب باد به گونه ای است که باد فقطدر جهتی پرتاب می شود که کاربر در همان جهت نشسته باشد.
وقتی کسی در اطراف کولر گازی حضور ندارد، قدرت پرتاب باد به کمترین حد خود می رسد. این قابلیت در کولر گازی ال جی برای کاهش مصرف برق طراحی شده است. قدرت پرتاب کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 تا بیست متر می باشد. با این قابلیت هوای خنک و مطبوعی برای کاربرانی که روبروی کولر نشسته اند، ایجاد می شود. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که مناسب نبود مقدار گاز مبرد داخل دستگاه و کثیف شدن فیلترها در یونیت داخلی کولر گازی ال جی باعث کاهش قدرت پرتاب باد خواهد شد.‌ بنابراین بهترین حداقل سالیانه دو بار کولر گازی خود را سرویس کنید و فیلترهای آن را نیز به خوبی تمیز نمایید. قدرت زیاد پرتاب باد سرد، داشتن یک ریموت کنترل ساده و هوش مصنوعی این مدل کولر گازی ال جی آن را به یکی از پرطرفدارترین و کم مصرف ترین کولرهای گازی تبدیل کرده است.

توزیع هوای خنک در چهار طرف اتاق با کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 با ظرفیت 30000

یونیت داخلی کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 به گونه ای طراحی شده اند که هوای سرد خارج شده از پنل داخلی را به چهار سمت اتاق هدایت کنند. در واقع با این قابلیت هوای خنک به طور کاملا یکسان در تمام فضای محیط اتاق توزیع می شود و دیگر نیاز نیست که برای خنک شدن حتما به طور مستقیم در مقابل کولر بنشینید. کم مصرف ترین کولر گازی ال جی دارای استاندارد TUF است و کمپرسور پیشرفته آن باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود. قدرت پرتاب بالا، قدرت خنک کنندگی پر سرعت و ظرفیت سرمایشی 30000 BTU، صرفه جویی 83 درصدی مصرف انرژی باعث معروف شدن کولر گازی ال جی مدل NP307SK3 شده است. این روزها همه در بازار این مدل کولر گازی را به عنوان کم مصرف ترین کولر گازی می شناسند.

در این مقاله به معرفی ویژگی های کولر گازی ال مدل NP307SK3 با ظرفیت سرمایشی 30000 پرداختیم. این کولر تولید شده در کمپانی ال جی کره کم مصرف ترین کولر گازی موجود در بازار ایران به شمار می رود. امیدواریم از خواندن این مطلب استفاده لازم را برده باشید.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>