ما را در شبکه های اجتماعی

10 ایده برتر طراحی دکوراسیون اداری در سال 2022

امروز قصد داریم به بررسی 10 ایده برتر طراحی دکوراسیون اداری در سال 2022 بپردازیم به ما همراه باشید.

یک فضای اداری نیاز به طراحی هوشمند و جذاب دارد تا محیطی ایجاد کند که ذهن بتواند سازنده و متمرکز باشد. این ایده ها به شما کمک میکند تا تمرکز خود را محدود کنید و از فضای اداری خود نهایت استفاده را ببرید، فرقی نمیکند یک ساختمان کامل باشد، یک دفتر کار مدرن یا سه اتاق در کنار یکدیگر باشد. قبل از اینکه در مورد ایده ها بحث کنیم ، مهم است جنبه های خاصی از طراحی های داخلی اداری را درک کنید که به شما امکان می دهد حداکثر استفاده را از محیط کاری خود ببرید.
طراحی دکوراسیون دفتر: در اینجا نحوه انتخاب به شما آمده است
پارامترهای زیادی در انتخاب بهترین دکوراسیون اداری دخیل هستند. فرآیند سازماندهی یک فضای کاری با طراحی آن به گونه ای که به بهبود بهره وری و حرکت کارکنان کمک کند، اصل طراحی داخلی دفتر کار است. فضاهای کاری به طور ایده آل باید بین عملکرد و زیبایی شناسی تعادل برقرار کنند. طراحی دفتر مدرن رویکردی است که اکثر طراحان از آن استفاده می کندد، زیرا به ساختار ان کمک می کند تا فضای کافی برای حرکت فراهم کند.
بسیاری از شرکت ها به منظور بهبود بهره وری و همچنین ایجاد یک محیط کار سالم، المان های طراحی دکوراسیون اداری را در دفاتر خود گنجانده اند. با این حال، نیاز به آگاهی در مورد اهمیت طراحی اداری همراه با رویکرد آن برای تشویق یک محیط سالم، ایمن و کارآمد وجود دارد. برای درک عمیق این موضوع، ادامه مطلب را مطالعه کنید!
اهمیت طراحی دکوراسیون اداری
ایجاد یک محیط کاری که کارکنان را تشویق می کند هر روز سر کار بیایند، دلیل اهمیت طراحی دکوراسیون دفتر است.
فضای اداری که در آن ایده ها و خلاقیت ها جریان داشته باشد تا حدودی به طراحی و ساختار آن بستگی دارد. تصور کنید وارد دفتر خود می شوید که به دلیل رنگ ها کسل کننده به نظر می رسد و از خود بپرسید که چقدر می توانید در چنین محیطی کار کنید. نوآوری ها و اکتشافات در جایی اتفاق می افتد که ذهن شما برای ارائه بهترین ایده ها به کار گرفته می شود.
البته، طراحی فضای اداری به صنعت نیز بستگی دارد و د

ارای چندین گروه است که باید در هنگام طراحی در نظر گرفتع شود. به عنوان مثال، یک شرکت ساخت و ساز بیشتر بر روی پارامتر های ایمنی تمرکز میکند در حالی که یک آژانس بازاریابی تمایل به ایجاد فضایی خلاقانه دارد.
اکنون که اساس طراحی دکوراسیون فضای کار را درک کرده اید، بیایید بلافاصله به ایده ها بپردازیم

10 ایده برتر طراحی دکوراسیون اداری سال 2022

1. از تکسچر (Texture) استفاده کنید
2. کمال و سادگی : ترکیب ایده آل
3. رنگارنگ کنید
4. اتاق کنفرانس: جایی که معجزه اتفاق می افتد
5. از اشکال هندسی استفاده کنید
6. فضا را مدرن کنید
7. برای محیط کار خود از طبیعت الهام بگیرید
8. فضا های کار – عملکردی یا طراحی گرا؟
9. محیط مشارکتی
10. شفاف باشید

1. از تکسچر استفاده کنید
تکسجر ها بهترین دوست یک دیزاینر داخلی هستند. اگر عاقلانه استفاده شود، می تواند ظاهر کل فضای کار را تغییر دهد.
دیوار های تکسچر زمانی که با هنر همراه می شوند می توانند راهی عالی برای ایجاد یک طراحی داخلی منحصر به فرد و مدرن برای کارمندان باشد. هنر روی دیوارهای تکسچر به استراحت ذهنی کارمندان نیز کمک میکند.

2. کمال و سادگی: ترکیب ایده آل
ایجاد فضای اداری راحت و ایمن همسو با انتخاب مناسب مبلمان و اکسسوری اداری ترکیبی ساده در عین حال کمالگرایانه بدست می آورد. با این حال، مرز بسیار باریکی بین ایجاد تعادل و فراتر رفتن وجود دارد.
منحرف شدن بسیار آسان است، فضاهای اداری جدید نشان می دهد که چگونه برندهای تمام دنیا از فضای داخلی اداری طراحی شده برای تنظیم رنگ فضا مطابق با الگوهای مینیمالیستی استفاده میکنند، همچنین اکثرا رنگی که نشان دهنده برند آنهاست را به کار میبرند.

3. رنگارنگ کنید
فقط به این دلیل که یک محیط کار اداری است به این معنی نیست که باید از تم های ساده و کسل کننده مایل به سفید و خاکستری استفاده کرد. کمی رنگ پاپ به کسی صدمه نمی زند و بنابراین، هنگام برنامه ریزی طراحی دکوراسیون اداری خود، رنگ های روشن و پر جنب و جوش را آزمایش کنید که بدون ایجاد حواس پرتی با هم ترکیب می شوند.
رنگ هایی را انتخاب کنید که با محل کارتان مطابقت داشته باشند، از تاثیر آن شگفت زده خواهید شد زیرا لایه ای به محیط اطراف اضافه می کند. برخلاف طراحی رایج دفتر کار خانگی، آتلیه ای با نور طبیعی بهترین محل کار برای تولید کارهای با کیفیت است.
بسیاری از دکوراتیو ها در نیویورک، سانفرانسیسکو و لس آنجلس رنگ های زنده را برای پروژه های اداری خود استفاده میکنند.

4. اتاق کنفرانس: جایی که معجزه اتفاق می افتد
طراحی اتاق کنفرانس یک وظیفه است، مکانی است که بیشترین همکاری ها در آن اتفاق میوفتد و مکانی است که تصمیمات بزرگ در آن گرفته می شود. اطمینان از اینکه نور به شیوه ای مناسب از دیوار منعکس می شود و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است، کلید دستیابی به چیدمان حرفه ای عالی در یک اتاق کنفرانس است.
همچنین تا حد زیادی، به عنوان مهم ترین اتاق یک دفتر شناخته می شود.

5. از اشکال هندسی استفاده کنید
دنیای اشکال و متریال در زمینه طراحی دکوراسیون بسیار بزرگ است. فضای زیادی برای خلاقیت وجود دارد زیرا همیشه می توانید از اشکال و موادی استفاده کنید که معمولا در یک فضای اداری دیده نمیشود. افزودن ساختار های دایره ای یا داشتن چاک های راه راه در یک دیوار اصلی می تواند به ایجاد منحصر به فرد بودن دفتر شما کمک کند.
افزودن عناصر کوچکی که معمولا در یک استودیو طراحی پیدا می شود، می تواند کمک زیادی به ایجاد یک محیط زیبا برای کار کند.

6. فضا را مدرن کنید
یکی از روند های اخیر در فضای طراحی دکوراسیون اداری، رویکرد مدرنیزه است. مبلمان مینیمالیستی مانند یک صندلی اداری ساده، یک میز مدرن و یک گیاه طبیعی به شما نتایج دلخواه را می دهد. اضافه کردن اکسسوری اداری مانند قفسه کتاب به صورت ناگهانی می تواند ظاهر فضا را تازه کند و یک قطعه میانی مانند پارتیشن اداری به جداسازی کل اتاق کمک میکند. ماهیت طراحی اتاق نشیمن را می توان در یک فضای اداری نیز گنجاند زیرا یک منطقه راحتی ایجاد می کند که به تمرکز و استراحت بهتر کمک می کند.

7. برای محیط کار خود از طبیعت الهام بگیرید
گنجاندن جنبه های بیرونی به عنوان عناصر طراحی دفتر، فضایی مثبت و آرام ایجاد می کند تا به تمرکز بر چیزهایی که نیاز به توجه دارند کمک کند. افزودن الگو های گیاهی، گرین وال (Green Wall) و گلدان های طبیعی زیبا از جمله طرح های داخلی اداری هستند که با سرعت زیادی در حال محبوبیت هستند. استفاده از این عناصر به ایجاد ارتباط بهتر با طبیعت نیز کمک می کند.

8. فضای کاری – عملکردی یا طراحی گرا؟
با دور شدن از روش های سنتی ساختار اداری، گرایش های اخیر طراحی بر ایجاد فضاهایی متمرکز شده اند که می توانند برای چندین چیز مورد استفاده قرار گیرند. جنبه عملکردی همان چیزی است که طراحان داخلی روی آن تمرکز می کنند در حالی که ترکیب آن با طرح ها و رنگ های باورنکردنی به دستیابی به ظاهری که می خواهید کمک می کند. قفسه بندی یکی از راه های ایجاد ذخیره سازی اضافی است و در عن حال یک عنصر طراحی است که به ظاهر کلی اتاق می افزاید.

9. محیط مشارکتی
با دسترسی به Wifi به هر گوشه از محیط کاری، ساختار و طراحی آن چیزی است که تحرک یک کارمند را تعیین می کند. وجود مناطق نشیمن مشخص شده در پلان های طبقه، روند فعلی در بین طراحان داخلی است. به طور خاص، داشتن مناطق استراحت کارکنان را قادر می سازد تا در یک محیط آرام حرکت کنند، همکاری کنند و به طور موثر کار کنند.
این گامی عالی برای دور شدن از صندلی های سفت و سخت و ترویج فرهنگ کار سالم است.
مناطق کاری غیر از میز های تعیین شده نیز به تجدید ذهن کمک می کند زیرا تغییر مکان می تواند به خلاقیت بیشتر کمک کند.

10. شفاف باشید
جدا از اینکه شفافیت یکی از ارزش های اصلی اکثر شرکت های امروزی است، طراحی دکوراسیون اداری این ایدئولوژی را به شیوه ای زیبا گنجانده است. انتخاب شیشه شفاف به جای مواد مات/نیمه مات بهترین راه برای القای آن در فضای کاری شماست. استفاده از سطوح شفاف در فضای اداری برای تقسیم دیوار ها یکی از توصیه های ماست.

همچنین بدانید:

طراحی دکوراسیون داخلی مطب

در این مقاله ما شما را با 10 ایده برتر خلاقانه سال 2022 در زمینه طراحی دکوراسیون اداری آشنا کردیم. اگر می خواهید برای تغییر محیط کاری خود با توجه به ایده های ذکر شده اقدام کنید، می توانید پروژه های دکوراسیون اداری انجام شده توسط آتلیه معماری آشانه را مشاهده کنید و با راههای ارتباطی زیر در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های تخصصی در ارتباط با دکوراسیون داخلی، می توانید با شماره تماس زیر تماس حاصل نمایید. و یا در صفحه رسمی اینستاگرام بدادم برس دایرکت دهید.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>