ما را در شبکه های اجتماعی

5 علت خاموش شدن آبگرمکن‌ها را بشناسید؟

در این مقاله به موضوع  ( 5 علت خاموش شدن آبگرمکن‌ها را بشناسید؟ ) می پردازیم. با ما همراه باشید.

از آنجایی که آبگرمکن یکی از ضروری‌ترین لوازم منزل است، صورت خراب شدن و یا روشن نشدن آن یک معضل محسوب می‌شود و هرچه زودتر باید نسبت به تعمیر آن اقدامات لازم را انجام داد.

بروز مشکل در شمعک
چنانچه با رفع هر کدام از این دلایل همچنان موفق به روشن شدن شمعک نشدید حتما با کارشناسان ما در تیم بدادم بدرس تماس گرفته تا در اسرع وقت مشکل شمعک آبگرمکن شما حل شود.

انباشته شدن رسوب در الکترود
هر گونه جرم گیری و رسوب طدایی بگرمکن را که منجر به عدم روشن شدن آن می‌شود به کارشناسان مجرب و با تجربه بدادم برس بسپارید.

جدید بودن آبگرمکن
در برخی آبگرمکن‌ها علت روشن نشدن و یا خاموش شدن مداوم آن‌ها، می‌توان به برهم خوردگی تنظیمات به ویژه در آبگرمکن‌های جدید اشاره کرد. در این صورت بهتر است با تیم بدادم برس در تماس بوده و از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمایید.

بستن شیر آبگرم
اگر آبگرمکن مدتی بعد از بستن شیر آبگرم خاموش شد باید شیر احتراق آهسته، وضعیت لوله دیافراگم و شیپوره و اورینگ سوپاپ را چک کنید. از آن جایی که برای انجام دادن این کار نیاز به افراد مجرب و متخصص دارید بهتر است با بدادم برس تماس گرفته و مشکل آبگرمکن خود را حل کنید.

نصب دودکش
نصب صحیح و استاندارد دودکش مانع از خاموش شدن شمعک و مشعل آبگرمکن می‌شود. در واقع عدم رعایت اصول اساسی در نصب دودکش می‌تواند منجر به خاموشس شود.

همچنین بخوانید:

چرا آبگرمکن آب میدهد ؟

حرف آخر
در این مقاله (5 علت خاموش شدن آبگرمکن‌ها را بشناسید؟) با علت خاموش شدن آبگرمکن‌ها آشنا شدید و همان طور که ذکر شد بیشترین دلیل این اتفاق مشکلات دیافراگم، رسوب، نبود آب در لوله و … می‌باشد.

از آنجایی که آبگرمکن از لوازم حیاتی به شمار می‌رود در صورت بروز هر گونه مشکلی با ما در تماس باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 26705349 – 021 و یا شماره تلفن 09101413902 تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما ارتباط برقرار کنند.

امیدواریم خواندن این مقاله برای رفع مشکل آبگرمکن برای شما مفید بوده باشد.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>