ما را در شبکه های اجتماعی

برطرف کردن ارورهای ماشین لباسشویی بوش

برطرف کردن ارورهای ماشین لباسشویی بوش

ارورهای ماشین لباسشویی بوش، هر کدام مربوط به یک اشکال میتواند باشد که در این مطلب سعی کرده ایم به آنها بپردازیم. پیشنهاد ما به شما این است که در صورتیکه به هر کدام از این ارورها برخوردید، پیش از تماس با تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش، ابتدا اشکال را شناسایی کنید و اگر توسط خودتان قابل حل نبود، آنگاه با مرکز خدمات تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید و کار تعمیر ماشین لباسشویی خود را به یک تکنسین ماهر بسپارید.

فلسفه ی وجود این ارورهای ماشین لباسشویی بوش یا هر برند دیگر این است که کار برای عیب یابی آسان تر شود، البته این موضوع نباید اینگونه برداشت شود که با وجود اعلام این ارورها و پیدا شدن اشکال، پس دیگر نیازی به کمک گرفتن از تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی بوش نخواهید داشت. بدادم برس آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، در اسرع وقت و با کمترین هزینه، برطرف کردن ارورهای ماشین لباسشویی بوش شما را توسط تعمیرکاران مجرب خود انجام دهد و هرگونه تعمیر احتمالی را با گارانتی خدمت شما ارائه دهد.

 

برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش و برطرف کردن ارورهای لباسشویی بوش تان، با بدادم برس تماس بگیرید.

ارورهای ماشین لباسشویی بوش

در ادامه به بررسی ارورهای ماشین لباسشویی بوش میپردازیم و علت بوجود آمدن هر یک را شرح میدهیم:

 • ارور e10 ماشین لباسشویی بوش

این ارور به وارد نشدن آب به داخل ماشین لباسشویی یا خرابی شیر برقی مربوط است.‌ در صورت مشاهده ارور e10 مطمئن شوید که شیر آب ورودی باز است. سپس به بررسی قطعه هیدروستات ماشین لباسشویی بپردازید. امکان دارد که منشا اصلی به وجود آمدن این خطا خراب شدن برد لباسشویی باشد. برای بررسی و حل این مشکل با مراکز خدمات تماس بگیرید تا آن ها با اعزام تعمیرکار، ماشین لباسشویی شما را تعمیر کنند.

 • ارور F04 ماشین لباسشویی بوش

اگر ماشین لباسشویی بوش ارور F04 را نشان می‌ دهد، خراب شدن موتور می‌ تواند مهم‌ ترین دلیل آن باشد. خراب شدن زغال‌ های کربن مانع از این می‌ شود که لباسشویی عمل شستشو را به خوبی انجام دهد. با خرابی زغال‌ های موتور سیم پیچی شده موتور، زمانی که ماشین لباسشویی پر از آب است و یا زمانی که روی دور خشک قرار گرفته، قادر نیست درام را بچرخاند. برای بررسی این مشکل با توجه به مدل لباسشویی صفحه پشتی آن را بردارید تا به موتور دسترسی داشته باشید. موتور را خارج کرده و آن را بررسی نمایید.‌ زغال‌ های کربن را خارج کنید و در صورت مشاهده ساییدگی و خرابی آن‌ها را با زغال جدید تعویض کنید. بهتر است این کار را به یک تعمیر کار بسپارید.

 • ارور e16 و f16 ماشین لباسشویی بوش

اگر درب ماشین لباسشویی بوش به خوبی بسته نشده باشد، با ارور e16 و f16 مواجه خواهید شد‌. برای برطرف کردن این مشکل درب ماشین لباسشویی را به خوبی ببندید. اگر حتی پس از بستن درب همچنان ارور e16 و f16 به نمایش درآمد حتما با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

 • ارور e17 و f17 ماشین لباسشویی بوش

نمایش ارور e17 و f17 در ماشین لباسشویی بوش به این معنی است که هنگام انتقال آب به داخل ماشین لباسشویی، آب آنقدر زیاد است که می‌چکد و به زیر ماشین لباسشویی می‌ریزد. برای برطرف کردن این مشکل در مرحله اول لباسشویی را از برق بکشید. سپس برای اطمینان از مسدود نبودن لوله‌ ها پنل جلویی آن را باز کنید و به تمیز کردن پمپ بپردازید. در مرحله بعدی سنسور ضدآب را باز کرده و کلید آن را بردارید‌. سپس با غیر فعال کردن کلید کنترل جریان آب، مشکل را حل کنید.

 • ارور e18 و f18 ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که اختلالی در خروج آب از ماشین لباسشویی به وجود می‌آید، ارور e18 و f18 را مشاهده خواهید کرد. گاهی اوقات با ریست کردن کردن دستگاه به وسیله روشن خاموش کردن ارور برطرف می‌شود. اما اگر به دلیل مسدود شدن شلنگ خروجی، مسدود شدن خروجی آب فاضلاب، گرفتگی لوله خرطومی آنتقال آب از داخل دیگ به سمت فیلتر، مسدودن بودن فیلتر و سوختن پمپ خروج آب از لباسشویی با مشکل مواجه شده باشد‌ باید آن‌ها را حل کنید. برای برطرف کردن ارور e18 از یک تعمیرکار ماهر و مجرب کمک بگیرید.

 • ارور e19 و f19در ماشین لباسشویی بوش

دلیل نمایش ارور e19 و f20 در لباسشویی بوش این است که در زمان مناسب المنت یا هیتر داغ نشده است و زمان گرم شدن المنت و هیتر زیاد طول کشیده است. دلیل بروز این مشکل ممکن است خراب شدن المنت یا ضعیف بودن ولتاژ باشد‌. برای برطرف کردن ارور e19 حتما المنت و ولتاژ ماشین لباسشویی را چک کنید و در صورت نیاز المنت خراب را تعویض نمایید.

 • ارور e20 و f20 در ماشین لباسشویی بوش

نمایش ارور e20 و f20 به وجود مشکل و اختلال در بخش گرم شدن آب ماشین لباسشویی اشاره می‌ کند‌. برای برطرف ساختن این مشکل اقدام به خاموش و روشن کردن ماشین لباسشویی کنید. اگر مشکل برطرف نشد باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا او با بررسی دستگاه مشکل را حل کند‌.

 • ارور f21 و e21 در ماشین لباسشویی بوش

دلیل نمایش ارور f21 و e21 استفاده زیاد و روشن بودن مداوم ماشین لباسشویی بوش است که باعث بروز مشکلاتی در موتور دستگاه می‌شود‌. برای پیدا کردن علت اصلی اختلال کار موتور تعمیرکار باید به خوبی موتور را بررسی کند و با تعویض آی سی یا زغال، سرویس کلکتور و به روز کردن نرم افزار لباسشویی مشکل را حل کند.

 • ارور e23 و f23 در لباسشویی بوش

با نمایش ارور e23 و f23 هیچ یک از دکمه‌های دستگاه کار نمی‌کند و درب لباسشویی هم باز نمی‌شود‌ و صدای کار کردن مداوم  و پمپاژ از لباسشویی به گوش می‌رسد. سوراخ شدن دیگ لباسشویی، اختلال در عملکرد سنسور آبشمار یا هیدرواستات لباسشویی، پاره شدن خرطومی‌های لباسشویی، معیوب شدن برد لباسشویی باعث بروز ارور e23 می‌باشند. برای رفع این ارور بهتر است با شرکت بدادم برس تماس بگیرید تا تعمیرکاران این شرکت برای تعمیر ماشین لباسشویی شما به آدرس منزل شما اعزام شوند.‌

 • ارور f25 و e25 در ماشین لباسشویی بوش

اگر سنسور آکوا استاپ یا همان سنسور تشخیص دهنده شستشو دچار ایراد فنی شود، ارور f25 و e25 به نمایش در خواهد آمد‌. برای حل این مشکل با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

 • ارور f26 و e26 در لباسشویی بوش

وقتی سنسور فشار آنالوگ ماشین لباسشویی خراب شده باشد، دستگاه ارور f26 را نشان می‌ دهد. برای برطرف کردن این خطا هیدرواستات لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید‌ ولتاژ طبیعی برای ماشین لباسشویی بوش بین 0.5 الی 3.5 می‌باشد. با تنظیم ولتاژ مشکل حل خواهد شد.

 • ارور f27 و e27 ماشین لباسشویی بوش

وقتی سنسور فشار ماشین لباسشویی بوش با مشکل مواجه شده باشد، ارور e27 را خواهید دید. برای برطرف کردن این ارور حتما باید شلنگ هیدروستات لباسشویی را که در زیر همزن لباسشویی تعبیه شده، بررسی شود و در صورت مسدود بودن آن را رفع کنید. این کار را به تعمیرکاران شرکت بدادم برس بسپارید.

 • ارور f28 وe28 ماشین لباسشویی بوش

در کف همزن ماشین لباسشویی بوش سنسوری به نام سنسور فلو وجود دارد. در صورت خراب شدن و شکستن سنسور فلو ماشین لباسشویی ارور f28 را به نمایش می‌ گذارد. برای رفع این مشکل باید سنسور فلوی معیوب را تعویض کنید.

 • ارور f67 در ماشین لباسشویی بوش

 با از کار افتادن کل دستگاه ماشین لباسشویی بوش ارو f67 به نمایش در می‌ آید. برای رفع این خطا و بررسی‌ های دقیق تر حتما با یک تعمیرکار ماهر تماس بگیرید. به هیچ عنوان با نمایش ارور f67 ماشین لباسشویی را دستکاری نکنید زیرا ممکن است خسارات بیشتری به دستگاه وارد شود.

 • کد خطای f34 در ماشین لباسشویی بوش

کد خطای f34 مربوط به ایجاد مشکل در قفل درب لباسشویی می باشد. برای رفع این خطا ابتدا از بسته شدن درب اطمینان حاصل کنید. سپس گیره، قفل درب، دسته سیم های قفل درب لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید. در صورت خراب بودن هر یک از این قطعات آن ها را به قطعه سالم تعویض نمایید.

 • کدهای خطای F04، F05، F21، F42، F43 یا F44

تمام این ارورها نشان می‌ دهد که موتور لباسشویی دچار ایراد شده است. با مشاهده این کدهای ارور ابتدا موتور دستگاه را چک کنید. برد زغال موتور و  سیم‌ های وارد شده و خارج شده از سوکت برد را بررسی کنید. برای این کار ابتدا باید دوشاخه لباسشویی را از برق بکشید. موتور را در آورده و اتصالات آن را چک کنید. زغال آن را با یک زغال جدید تعویض کرده و موتور را در جای خود قرار دهید. با تعمیر ایرادهای موتور این ارورها دیگر به نمایش در نخواهد آمد و ماشین لباسشویی عملیات شستشوی لباس‌ ها را به خوبی انجام می دهد.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>