ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر آبگرمکن دیورای بوتان

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در محل

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در محل یکی از محبوب ترین خدمات بدادم برس در حوره تعمیر تاسیسات گرمایشی است. تعمیر آبگرمکن مخزنی، تعمیر آبکرمکن ایستاده، تعمیر آبگرمکن برقی، تعمیر آبگرمکن گازی و تعمیر آبگرمکن دیواری از جمله خدماتی است که تعمیرکار آبگرمکن بدادم برس ارائه می‌دهد.

تعمیر آبگرمکن دیواری که جزو تعمیرات آبگرمکن دیواری به حساب می‌آید مشتریان بسیاری در تمام فصول سال دارد. تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در مدل های مختلف توسط تعمیرکار آبگرمکن بوتان انجام می‌شود. تعمیر کردن آبگرمکن دیواری بوتان B3115 و آبگرمکن دیواری بوتان B3118 و دیگر مدل های بوتان را به تعمیرکار آبگرمکن بوتان بدادم برس بسپارید. 

تعمیرات انواع آبگرمکن در محل با ضمانت کیفیت خدمات، سریع و با کمترین هزینه انجام می شود. همین حالا با ما تماس بگیرید تا نزدیک ترین تعمیرکار آبگرمکن در تهران را برای خدمات تعمیر آبگرمکن به محل شما اعزام کنیم. 

 

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان شامل چه خدماتی می‌شود؟

آبگرمکن های بوتان طرفداران بسیاری دارند و تعداد زیادی از مشتریان ما از آبگرمکن بوتان استفاده می‌کنند. می‌توان گقت تعمیر آبگرمکن و سرویس آبگرمکن بوتان از پر طرفدار‌ترین خدمات ما است. انواع مدل های آبگرمکن یوتان در بدادم برس توسط تعمیرکار آبگرمکن بوتان انجام می‌شود. خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان شامل مدل های زیر می‌شود : 

  • تعمیر آبگرمکن مخزنی
  • تعمیر آبگرمکن ایستاده
  • تعمیر آبگرمکن زمینی
  • تعمیر آبگرمکن دیواری
  • تعمیر آبگرمکن ایستاده سوراخ شده
  • تعمیر ترموستات آبگرمکن 
  • تعمیر رگولاتور آبگرمکن
  • تعمیر رگلاتور ابگرمکن دیواری بوتان
  • رسوب زدایی آبگرمکن بوتان
  • تعمیر سوراخ شدگی آبگرمکن بوتان
  • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115
  • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3118
  • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3315if
  • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3215i

 

آبگرمکن های دیواری که به آن ها آبگرمکن زودجوش نیز می‌گویند، یکی از پر مصرف ترین انواع ابگرمکن هستند. به همین دلیل خدمات تعمیر آبگرمکن نیز به فراوانی از ما درخواست می‌شود. در تعمیر آبگرمکن دیواری اقداماتی مانند تعویض مبدل، تعویض دیافراگم، تعویض سیم جرقه زن، اسیدشویی آبگرمکن دیواری، تعویض ترموکوپل، تعمیر الکتروموتور فن و مواردی از این قبیل انجام می‌شود.

از جمله مشکلات رایج آبگرمکن های دیواری به شرح زیر است :

 • پوسیدگی و نشتی مبدل
 • مشکلات رگولاتور آب و گاز
 • مشکلات جرقه زن و ترانس
 • مشکلات ترموکوپل
 • رسوب مبدل
 • مشکلات فن دودکش

تعمیر آبگرمکن دیواری بیشتر مربوط به تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان B3115 و B3118 می شود که در ادامه راجع به آن ها توضیح داده ایم.

 

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115

همانطور که گفتیم تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان یکی از پر طرفدار ترین خدمات این مجموعه است و بسیاری از مشتریانی که باما تماس می‌گیرند، درخواست تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115 را دارند. آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115 یکی از مدل هایی است که کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

از آن جا که ما در بدادم برس هدف اصلی خود را رضایت مشتریان و رفاه آنان قرار داده ایم، خدمت تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115 را نیز مد نظر قرار داده ایم و می‌توان گفت تعمیر آبگرمکن بوتان b3115 جزو تخصص تعمیرکاران ما می‌باشد. برای درخواست تعمیرکار جهت تعمیر آبگرمکن b3115 و دیگر مدل های آبگرمکن دیواری بوتان با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر آبگرمکن دیواری  b3118

تعمیر آبگرمکن دیواری B3118 یکی دیگر از خدمات ما در زمینه تعمیر آبگرمکن است. اگر از آبگرمکن بوتان مدل B3118 استفاده می‌کنید و دچار مشکل شده است، برای تعمیر ابگرمکنتان با ما تماس بگیرید. تعمیرکار آبگرمکن دیواری بوتان تخصص لازم برای تعمیرات تخصصی آبگرمکن یوتان مدل b3118  را دارد و می‌تواند در کمترین زمان و با کمترین هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری را انجام دهد. 

 

تعمیر آبگرمکن مخزنی یا ایستاده

تعمیر آبگرمکن مخزنی یا ایستاده نیز در بدادم برس با بهترین کیفیت ارائه می‌شود. اگر شما هم از آبگرمکن ایستاده و مخزنی استفاده می‌کنید می‌توانید برای تعمیر آبگرمکن ایستاده با ما تماس بگیرید. بعضی مشکلاتی که برای آبگرمکن های ایستاده و مخزنی پیش می آید را در لیست زیر می‌توانید ببینید :

 • پوسیدگی و نشتی مخزن
 • خرابی ترموستات
 • خرابی ترموکوپل
 • خرابی شمعک
 • خرابی شیر اطمینان

معمولا برای تعمیر آبگرمکن مخزنی، تعمیرکار متخصص آبگرمکن به تعونیض ترموستات، تعویض ترموکوپل، سرویس و شست و شوی شمعک و تعویض شیر اطمینان می پردازد.

تعمیر آبگرمکن برقی:

آبگرمکن برقی نیز یکی دیگر از انواع آبگرمکن است که در برخی از موارد نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. آبگرمکن برقی از قسمت‌های مختلفی مانند مخزن، وارنیش، المنت، ترمینال چینی و بدنه تشکیل شده است که هرگونه خرابی در هر یک از این قسمت‌ها می‌تواند باعث خرابی آبگرمکن شود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرم‌کن‌های برقی می‌توانید بر روی این لینک کلیک نمایید. 

 

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان

چه زمانی باید از تعمیرکار آبگرمکن کمک بگیریم؟

حتما برایتان پیش آمده که آبگرمکن آب را گرم نکند، خاموش شود، روشن نشود و یا نیاز به رسوب گیری داشته باشد. در این مواقع و موارد شبیه به این، لازم است از یک تعمیرکار آبگرمکن که با ساختار انواع ابگرمکن زمینی، مخزنی، برقی،گازی، دیواری و … آشنایی دارد برای تعمیر آبگرمکن تان کمک بگیرید. برخی از مشکلات رایج آبگرمکن که ممکن است برای شما هم پیش بیاید را در ادامه بررسی کرده ایم. با مراجعه به صفحه مربوط به هر یک، مفصل تر راجع به آن ها بخوانید و با راه کار های تعمیر این مشکلات آشما شوید. 

 

 • آبگرمکن خاموش می‌شود

بسیاری از مشتریان از این مشکل که ابگرمکن ناگهانی خاموش می‌شود شکایت دارند و برای تعمیر خاموش شدن آبگرمکن از ما خدمات تعمیر آبگرمکن می‌گیرند. به صفحه خاموش شدن آبگرمکن مراجعه کنید تا دلایل این مشکل را بشناسید. 

چرا آبگرمکن خاموش می‌شود؟ در مطلب زیر بخوانید.

 • آبگرمکن نشتی دارد

اگر آبگرمکنتان نشتی آب دارد لازم است برای تعمیر ابگرمکن سوراخ شده از یک متخصص کمک بگیرید. در مطلب دلایل نشتی آب از آبگرمکن توضیح داده ایم که آبگرمکن آب می‌دهد. یک تعمیرکار آبگرمکن ماهر می‌تواند به خوبی مشکل آب دادن آبگرمکن را برظرف کند. اگر به تعمیر آبگرمکن سوراخ شده نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

می دانید چرا ابگرمکن آب می‌دهد؟ در این مطلب بخوانید.

 • آبگرمکن گرم نمی‌کند

اگر آبگرمکن آب را گرم نکند، عملا وظیفه اش را انجام نمی‌دهد. اگر شما هم این مشکل را دارید، برای تعمیرات آبگرمکن از تعمیرکاران آبگرمکن بدادم برس کمک بگیرید. اما پیش از آن می توانید با مطالعه مطلبی که در این خصوص ترتیب داده ایم با دلایل گرم نکردن ابگرمکن آشنا شوید. حتما این مطلب را بخوانید.

با دلایل گرم نکردن آبگرمکن آشنا شوید.

 

 • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان

آبگرمکن تان روشن نمی‌شود و نمی‌دانید چرا ؟ به مطلبی که در مورد روشن نشدن آبگرمکن نوشته ایم مراجعه کنید. در این مطلب توضیح داده ایم که چرا آبگرمکن روشن نمی‌شود و راهکار تعمیر آن چیست. در صورتی که تعمیرکار آبگرمکن نیستید، دست به تعمیر آبگرمکن نزنید. 

دلایل روشن نشدن آبگرمکن را بخوانید.

 • شنیدن صداهای متعدد از آبگرمکن

شنیدن صدای های تق تق، شرشر آب، تلق تلق و انفجار از آبگرمکن نشان دهنده مشکلی در کارکرد آبگرمکن هاست. در مطلب صدای آبگرمکن، انواع صداهایی که ممکن است از آبگرمکن به گوش برسد را ذکر کرده ایم و دلایل صدای آبگرمکن را توضیح داده‌ایم. با مراجعه به این مطلب علت صدا دادن آبگرمکن را خواهید‌یافت. برای تعمیر آبگرمکنی که صدا می‌دهد، انفجاری روشن می‌شود یا صدای تلق تلق می‌دهد، می توانید از تعمیرکار متخصص آبگرمکن کمک بگیرید. 

صدای مختلف آبگرمکن نشان دهنده چه مشکلی است؟

 

چرا باید از تعمیرکار آبگرمکن کمک بگیریم؟ 

اگر آبگرمکن دیواری‌تان با مشکل مواجه است، بهتر است از یک متخصص برای عیب یابی آبگرمکن و تعمیر آبگرمکن کمک بگیرید.تعمیرکار آبگرمکن تخصص لازم برای تعمیر آبگرمکن را دارد و می‌تواند با کمترین هزینه و در کمترین زمان مشکل آبگرمکن دیواری شما را تشخیص داده و برطرف کند.

از این رو همیشه توصیه می‌شود برای تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان از هر مدل که باشد. از تعمیرکار آبگرمکن متخصص کمک بگیرید. کمک گرفتن از افرادی که تجربه و تخصص لازم را ندارند، ممکن است باعث شود، عیب یابی آبگرمکن و تعمیر آبگرمکن به درستی انجام نشود و این یعنی هزینه بیشتر و زمان بیشتر برای شما. 

چگونه برای خدمات تعمیر آبگرمکن بوتان درخواست دهیم؟

درخواست تعمیرکار آبگرمکن جهت عیب یابی و تعمیر ابگرمکن در بدادم برس بسیار آسان است. ما در این مجموعه راحتی مشتریان را در اولویت قرار داده ایم. به این دلیل روش درخواست خدمات تعمیر آبگرمکن را به صورت تلفنی در نظر گرفته ایم.

شما برای درخواست تعمیرکار آبگرمکن نیازی به تکمیل فرم در سایت، نصب اپلیکیشن، ثبت سفارش در سایت و دیگر مراحل وقت گیر و طاقت فرسا که این روزها فراگیر شده است، ندارید. تنها کافی است تلفن های ما را شماره گیری کنید. مشکل آبگرمکن خود و محل سکونت خود را به ما بگویید.

ما در اسرع وقت یکی از بهترین تعمیرکاران آبگرمکن خود را که به محل شما نزدیک تر است، جهت تعمیر آبگرمکن تان به محل اعزام می‌کنیم.

 

چرا تعمیرات آبگرمکن با بدادم برس؟ 

 • بهره مندی از بهترین تعمیرکاران آبگرمکن بوتان
 • خدمت رسانی سراسر تهران
 • ارائه خدمات تعمیر ابگرمکن در محل
 • ایاب و ذهاب رایگان در سراسر تهران
 • گارانتی کیفیت خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری
 • ارائه فاکتور شرکتی برای هزینه ها و دستمزد و خرید قطعات همراه با مهر شرکت

سوالات متداول تعمیرات آبگرمکن بوتان

1- تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان شامل چه مدل هایی می‌شود ؟

تعمیر آبگرمکن بوتان تمام مدل های بوتان می شود از جمله :
تعمیر آبگرمکن  بوتان b3315if
تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3215i
تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3118
تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115
تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b15

2- هزینه تعمیر آبگرمکن چقدر است؟

در هزینه تعمیر آبگرمکن موارد مختلفی مانند مدل آبگرمکن و میزان خرابی آن مطرح است. هزینه تعمیر آبگرمکن شامل دستمزد تعمیرکار است. اگر لازم باشد قطعه ای تعویض شود نیز هزینه آن با مشتری است.

3- نحوه درخواست خدمات در بدادم برس چگونه است ؟

برای استفاده از خدمات تعمیر آبگرمکن بدادم برس، نیازی به تکمیل فرم در سایت، نصب اپلیکیشن و دیگر کارهای وقتگیر و طاقت فرسا نیست. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

4- آیا تعمیرکار آبگرمکن بابت هزینه ها فاکتور ارائه می‌دهد ؟

شما می‌توانید برای تمام هزینه های تعمیر آبگرمکن از تعمیرکاری که به محل تان اعزام می‌شود فاکتور دریافت نمایید.

5- چطور به خدمات بدادم برس اعتماد کنم ؟

خدمات ما با گارانتی و ضمانت انجام می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کرده و شرایط خدمت رسانی را مطالعه کنید. در صورت راهنمایی بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

6- تعمیر آبگرمکن در چه مناطقی از تهران و دیگر شهرها ارائه می‌شود؟

خوشبختانه تیم بدادم برس آمادگی این را دارد که در تمامی مناطق تهران و همینطور اطراف پایتخت، خدمات مربوط به تعمیر آبگرمکن را به هم وطنان عزیز ارائه دهد. شما در شهرهای مشهد، اصفهان و کرج نیز می‌توانید با ما تماس بگیرید. 

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

54 پاسخ

 1. سلام و وقت بخیر
  فقط مدل بوتان را تعمیر می کنین یا مدلهای دیگه هم تعمیر می کنین

 2. با سلام و وقت بخیر
  مجموعه بدادم برس تمامی مدل های آبگرمکن مانند ایران رادیاتور، آریستون و … را تعمیر می کند

 3. سلام، هزینه ی رسوب زدایی برای یه آبگرمکن چقدره؟

 4. سلام
  با توجه به مدل آبگرمکن شما متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید

 5. سلام. خسته نباشید!
  هزینه ایاب و ذهاب بر عهده مشتریه ؟

 6. سلام‌،
  ممکنه بگید که هزینه تقریبی شستشو و رسوب زدایی مبدل آبگرمکن دیواری بوتان‌مدل B3115 چقدر میشه؟

 7. سلام. هزینه موردی که فرمودید حدود 80 تا 90 هزار تومان هست.
  برای اطلاعات دقیق تر می تونید تماس بگیرید.

 8. هزینه رسوب زدایی آبگرمکن دیواری بوتانb3115 چقدر است.

 9. سلام. هزینه حدود 90 هزار تومان هست.
  برای اطلاعات دقیق تر تماس بگیرید. کارشناسان مون راهنمایی تون کنند.

 10. سلام .من ابگرمکن برقی داشتم در تهرانسر و تکنسین شما بررسی و رفع عیب کرد و کاملان عیبی که ماه ها داشت را پیدا کرد .ممنون از شرکت.و مدیریت.

 11. ممنون از شما که ما رو انتخاب کردید. خوشحالیم که راضی بودید.

 12. با سلام
  آبگرمکن بطور ناگهانی خاموش میشود و بعد از خاموش شدن تا دقایقی روشن نمیشود مدل b3318
  علتش چی میتونه باشه؟ ممنون

 13. سلام بهتر هست تماس بگیرید، مستقیما با کارشناس مربوطه صحبت کنید تا با سوال هایی که ازتون میپرسن بتونن مشکل رو تشخیص بدن.
  ممنون

 14. سلام..آبگرمکن دیواری b3315هست..موقعی که ای قطع میشه..به خودی خود آبگرمکن ترررررررر ترررررررصدا از خودش تولید می‌کنه.موقعی که خاموش هست بعد از روشن شدن

 15. سلام. بهتر هست در چنین مواقعی تماس بگیرید تا کارشناسان با سوال هایی که ازتون می پرسن بتونن مشکل رو تشخیص بدن و راهنمایی تون کنند.

 16. سلام آبگرمکن مون دچار اشکال شده چندین بار ریستش کردم خاموش روشنش کردم و حتی با باز و بستن شیر پایینش آمپر اونو به مقدار لازم بالا بردم اما وقتی اونو روشنش کردم فقط روشن شد و هیچ خبری از روشن شدن شعله و گرم کردن آب نبود یعنی خلاصه عرض کنم یعنی آبگرمکن روشن میشه ولی وظیفشو بدرستی انجام نمیده در این حالت چکار باید بکنیم با تشکر

 17. سلام آبگرمکن مون دچار اشکال شده آبگرمکن روشن میشه ولی وظیفشو بدرستی انجام نمیده در این حالت چکار باید بکنیم با تشکر

 18. سلام. روشن نشدنش دلایل مختلف می تونه داشته باشه. بهتر هست با شماره تلفن های مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان ما تلفنی راهنمایی تون کنند.

 19. سلام آب گرم کن بوتان مدل 3115 را امشب می خواهند نصب کنند.امیدوارم با کمترین هزینه وبهترین کیفیت این کار را انجام دهند.حدود 20 الی 30هزارتومان برای نصب مناسب است.ممنون

 20. با سلام، مشخصات آبگرمکن b3118 رو تو سایتتون نمی زارید؟.

 21. سلام. آبگرمکن ما خاموش شده ولی دیگه روشن نمیشه. قبلا اینطوری نمیشد. دلیل چیه ؟

 22. سلام آبگرمکن ما مدل B3115 هست هنگامی که پمپ آب ساختمان شروع به کار میکند یعنی ما اصلا شیر آب واحدمون رو باز نمیکنیم همسایه وقتی شیر آبشون و باز میکنه آبگرمکن شروع به صدا لرزش و در آخر یه کوچولو روشن میشه بعد خاموش میشه دلیلش چیه؟

 23. باسلام
  این احتمال وجود دارد که لوله کشی های مشترک داشته باشید اما به دلیل اینکه فاصله زیاد هست، فشار آب به حدی نیست که بتواند آبگرمکن را کامل روشن کند.
  برای تشخیص دقیق تر باید مشخص باشد که ساختمان نوساز هست یا قدیمی.
  برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر تماس بگیرید تا سوال های لازم را کارشناسان از شما بپرسند و طبق انها مشکل را دقیق تر تشخیص دهند.

 24. برای سرویس ابگرمکن ما از این شرکت حضور اوردند بعد مدت زیاد و نه برخورد و نه تخصص لازم را داشتند.و کلان ناراضی هستم

 25. سلام
  ممنون که این موضوع را در میان گذاشتید. حتما این موضوع در بخش پذیرش تماس ها پیگیری میشه.

 26. سلام یه آبگرمگن دیواری داریم که جرقه کار نمیکنه، بایستی شیر رو بازکنیم، بعد آداپتور رو ازبرق بکشیم و دوباره به پریز بزنیم که روشن بشه و راه بیفته، علت چیه؟

 27. با سلام
  مشکل می تونه از ترانس یا همون آداپتور باشد یا میله ی یون ک باید بررسی بشه. اگر به تعمیرکار آبگرمکن دیواری نیاز دارید تماس بگیرید به محل تون اعزام می کنیم.
  ممنون

 28. تعمیرکار ابگرمکن بدادم برس همه نوع آبگرمن را تعمیر می کند. برای تعمیر آبگرمکن برقی هم می تونید با ما تماس بگیرید.

 29. سلام و خسته نباشید ، وقتی شیر آب باز هست آب گرمکن صداهایی وحشتناکی دارد ، دلیلش چیست ؟

 30. با سلام
  هوا و رسوب داخل مبدل حرارتی مانع چرخش کامل آب میشه
  بدلیل بالارفتن حرارت در نقاطی ک جرم مانع چرخش آب میشود آب جوشیده یا ب بخار تبدیل میشه ک باعث ایجاد صدا میشه

  برای اطلاعات بیشتر به این مطلب بدادم برس مراجعه کنید. انواع صدای آبگرمکن و دلایل شان را توضیح داده ایم.
  https://www.bedadamberes.com/water-heater-making-noise/

 31. سلام ممنون از سایت خوبتون
  آبگرمکن بوتان مدل b3315 دارم زمانی که شیر آب گرم رو باز میکنم و آبگرم کن روشن میشه مدام شعله کم و زیاد میشه و زمانی که شعله کم میشه جرقه زن مدام جرقه میزنه و زمانی که شعله زیاد میشه بصورت طبیعی کار میکنه علتش چیه
  ممنون میشم پاسخ بدید

 32. سلام.
  آبگرمکن مامدل b3115هستش وقتی آب روباز میکنم بااینکه فشارآب هم خوبه ولی آب داغ نمیشه درحدملایمه ،ممنون میشم راهنمایی کنید.

 33. سلام. تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه راهنمایی تون کنند.

 34. با سلام و وقت بخیر. ابگرمکن دیواری بوتان رو نصب کردیم بعد‌نصب یه وقتایی با باز کردن اب گرم ابگرمکن روشن نمیشه. و خود به خود حین کار خاموش میشه.راهکاری دارید!؟؟

 35. ب احتمال زیاد مشکل از ترانس جرقه زن و سیم یون هست

 36. سلام خسته نباشید.
  از نزدیکای دیافراگم قطره قطره آب میچکه دلیلش چی میتونه باشه؟
  و آیا امکان این رو داره خودم بتونم تعمیر کنم(فنی هستم).
  اورینگ هست یا چیز دیگر که نیاز به تهیه داشته باشه؟
  بوتان مدل B3115 هستش.
  تهران نیستم.

 37. سلام. ابگرمکن دیواری بدون شمعک بوتان داریم که روشن میشه شعله تشکیل میشه اما بعد از سی ثانیه خاموش میشه. مشکل از کجاست؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

 38. سلام
  آبگرمکن بوتان مدل3318bif بعد از روشن شدن و تشکیل شعله آب گرم میشه بعد از دو سه دقیقه شعله خاموش میشه بعد از 30 ثانیه دوباره استارت میزنه و شعله روشن میشه واین پروسه همین طور تکرار میشه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 39. سلام
  مشکل از رگولاتور اب/گاز هست نیاز ب تعویض دیافراگم اورینگ و ساچمه است.

 40. سلام وقت بخیر
  آیا امکان تعمیر آبگرمکن دیواری بدلیل پوسیدگی و نشت آب در مبدل حرارتی وجود دارد؟
  در صورت امکان هزینه تعمیر آن را بفرمایید.

 41. سلام وقت بخیر
  اگر پوسیدگی شدید و داخل مبدل نباشد بله با اجرت و ایاب ذهاب۳۲۰

 42. سلام الان یه هفته آبگرمکن دیواری ایران شرق خریدم دوروزه الان بعد از استفاده کم از آب گرم شمعکش کلا خاموش میشه؟

 43. سلام.
  آبگرمکن b115 دارم آب بسته مشعل روشن می ماند و خاموش نمیشود
  آیا پیلوت با بسته شدن کامل نباید خاموش بشود

 44. سلام پیچ هواگری ابگرمکن ک باز میکنم ابگرمکن روشن میشه اب داغ میشه ولی وقتی میبندمش دوباره خاموش میشه مشکلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

 45. سلام
  آبگرمكن سينجر بدون شمعك داريم وقتي آب باز مي شود جرقه فعال شده و مشعل آبگرمكن روشن مي شود ولي وقتي آب بسته مي شود مشعل خاموش ولي جرقه قطع نمي شود. برد تعويض شد و ميكرو سوئيچ جرقه زدن هم تست شد ولي همچنان جرقه بعد از بستن آب قطع نمي شود. لطفا راهنمايي بفرماييد

 46. سلام
  آبگرمکن بوتان 3215داریم .آبگرمکن خاموش بوده شیر تنظیم دما یا همان ورودی با صدای زیاد از آبگرمکن جدا شده علتش چی بوده.
  ممنون

 47. باسلام خدمت همه دست اندرکاران بدادم برس
  مشکل ابگرم کن ما اینکه اب داغ کم فشار تر از اب سرد میاد
  ینی شیراب رو سمت اب داغ میبرم اب ب اندازه اب سرد بیرون نمیاد و ب مرور کم تر هم میشه مشکل از کجاس؟
  ابگرمکن هم دیواری بوتان هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>