ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر دوربین مداربسته

تعمیر دوربین مداربسته در محل با بهترین تعمیرکار

تعمیر دوربین مدار بسته و تعمیرات dvr از جمله کارهایی است که از تعمیرکار متخصص ای حیطه بر می آید. در این مطلب خدمات تعمیر دوربین مداربسته توسط تیم حرفه ای بدادم برس شرح داده شده است.

تعمیرات دوربین مدار بسته توسط بدادم برس در تمام تهران اراده می شود. این خدمات با گارانتی کیفیت و با پیگیری پس از فروش انجام می شود و برای دریافت خدمات تنها کافی است با ما تماس بگیرید. با مطالعه این مطلب با خدمات ما در زمینه تعمیر دوربین و دستگاه dvr آشنا خواهید شد. همچنین مواردی که تعمیر دوربین مدار بسته لازم است را توضیح داده ایم تا بدانید چه زمان باید از تعمیرکار کمک بگیرید.

تصویر از جند دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته در تهران

برای تعمیر دوربین مدار بسته و انجام امور تعمیرات در محل، با بدادم برس تماس بگیرید.

تعمیر دوربین مداربسته و تعمیرات dvr در تهران

دوربین‌های مداربسته اگر به مشکل بخورند، باید در سریع‌ترین تایم ممکن مشکل آن برطرف شود. چرا که معمولا از آن‌ها برای مسائل امنیتی استفاده می‌شود. در صورتی که دوربین مداربسته شما با مشکل مواجه شده است و تعمیرکار در دسترس ندارید؛ می‌توانید از خدمات مجموعه بدادم برس استفاده کنید. در این مطلب قصد داریم به متداول‌ترین مشکلات دوربین‌های مداربسته اشاره کنیم.

چه مشکلاتی با تعمیر دوربین مدار بسته حل می شوند؟
– روشن نشدن دوربین مدار بسته
– اسپید دام نچرخیدن دوربین
– درست زوم نکردن دوربین
– برفک داشتن تصویر
– وارد نشدن به منوی آی پی
– داغ کردن
– ضبط نکردن تصویر
– ریست نشدن
– نویز داشتن تصویر

چه زمانی تعمیر دوربین مدار بسته ضروری می شود؟

برای دوربین مدار بسته مشکلاتی به وجود می آید که نیاز به تعمیر دوربین مدار بسته احساس می شود. در ادامه تعدادی از این وضعیت ها که تعمیر دوربین مداربسته توسط تعمیرکار دوربین مدار بسته ضروری است را آورده ایم.

 • سوختن آداپتور و یا منبع تغذیه

اگر از ترانس استفاده می‌کنید، معمولا این اتفاق کمتر رخ می‌دهد. اما اگر از آداپتور برای تغذیه برق دوربین مداربسته استفاده می‌کنید، این می‌تواند یک اتفاق رایج باشد. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، پیشنهاد می‌کنیم خودتان برای تعویض منبع تغذیه یا آداپتور استفاده نکنید.

 • DVR، دوربین را شناسایی نمی‌کند

بهتر است بگوییم که تصویر ندارید. در این حالت مشکل می‌تواند از کابل ارتباطی، منبع تغذیه یا برد اصلی دوربین باشد. قبل از هرچیز اتصالات را چک کنید و اگر همچنان مشکل پابرجا بود، بهتر است با تعمیرکار تماس بگیرید.

لیست زیر خدماتیست که شرکت بدادم برس در تعمیر آنها به شما کمک میکند.

– درست UPDATE نشدن دستگاه
– فعال نشدن دستگاه
– وصل نشدن دستگاه به اینترنت
– دستگاه تصاویر را ضبط نمی کند
– نشان ندادن تصاویر
– تصاویر بدون صدا هستند
گفتنی است که در صورت وقوع هر یک از مشکلاتی که در بالا ذکر شدند، راهکار این است که با مراجعه به متخصص مشکل را برطرف نمود. از اینرو نیازی به خرید یک دوربین جدید نیست.

تصویر دستگاه dvr
دستگاه DVR
 • نام کاربری و پسوورد ندارید.

اتفاق افتاده است که برای مشاهده تصاویر ضبط شده وارد منوی دستگاه DVR یا NVR خود می‌شوید اما نام کاربری و پسوورد برای ورود را ندارید. معمولا تمامی دستگاه‌های یک برند دارای یک نام کاربری و کلمه عبور هستند که برای دسترسی به منو می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اما اگر اطلاعات ورود را تغییر داده‌اید و اکنون آن‌ها را فراموش کرده‌اید، بهتر است از پشتیبانی دستگاه یا یک تعمیرکار کمک بگیرید.

 • چک کردن تصاویر از راه دور

اگر NVR داشته باشید، می‌توانید با استفاده از یک IP Static، انتقال تصویر بگیرید و از راه دور تصاویر را چک کنید. معمولا مشکلات متداولی مانند بهم ریختن پروتکل‌ها، بسته شدن پورت‌ها و مواردی از این برای انتقال تصویر اتفاق می‌افتد. این مشکلات را می‌توانید با مراجعه به سایت برند دستگاه مورد نظر برطرف کنید.

 • تصویر دارید، اما رنگ آن بهم ریخته است

در این حالت یا باید لنز عوض شود، یا باید مدار اصلی دوربین تعمیر شود. در هر دو حالت شما باید از یک تعمیرکار کمک بخواهید. اما در نظر داشته باشید که در هر دو حالت نیاز به زمان و هزینه بیشتری است.

 

نکته مهم: گفتنی است برای تعمیر دوربین مدار بسته باید تنها از افراد ماهر و کاربلد کمک گرفت. این افراد باید مهارت هایی که در ادامه ذکر خواهیم کرد را بلد باشند.

 

– آشنایی با قطعات
فرد ماهر باید قطعات را بشناسد و بتواند آنها را از یکدیگر تمیز دهد. وی باید بر اساس قطعات علت یابی کرده و زمانی که در حال تعمیر قطعه ی خراب است به قطعه سالم آسیب وارد نکند. این مورد ساده اما اعمال آن به سالها مهارت و تجربه نیاز دارد.

– مراحل تصویر برداری
یک فرد ماهر و متخصص باید زیر و بم کار را بداند. باید بداند که تصویر چگونه ضبط و نمایش داده می شود.

– لنز و کارکرد آن
لنز مهمترین بخش یک دوربین مدار بسته است. آشنایی با این بخش، بدیهی ترین انتظاری است که می شود از فرد تعمیرکار داشت.

تصویر دوربین مداربسته
ارتقاع دوربین های مداربسته با کیفیت آنها سنجیده می شود.

 

هزینه تعمیر دوربین مداربسته

قیمت تعمیر دوربین مداربسته بسته به مشکل پیش آمده و قطعات مصرفی متفاوت است. به طور مثال در صورتی که مشکل از منبع تغذیه دوربین شما باشد قیمت پرداختی شما بسیار متفاوت تر از وقتیست که مشکل از تنظیمات رنگ یا تنظیمات آی پی دوربین شما باشد. همچنین فهرسای از عوامل مهم در تعیین قیمت را برایتان آورده ایم:

1 تعدد مشکلات دوربین
2 سال ساخت دوربین
3 آنالوگ بودن یا دیجیتال بودن دوربین
4 نیاز یا عدم نیاز به قطعه
5 مدت زمان تعمیر توسط تعمیرکار و… از جمله عواملی هستند که بر هزینه تعمیر دوربین مدار بسته تاثیر می گذارند.

 

دوربین مدار بسته چه کاربردهایی دارد؟

این دوربین را میتوان در مکان های مختلفی نصب کرد. در ادامه بعضی از این اماکن را نام خواهیم برد.

مراکز اداری تجاری
این مراکز جزو اماکن مهم به حساب آمده و می توانند به راحتی مورد دستبرد و سرقت قرار بگیرند. از اینرو استفاده از دوربین مدار بسته در مراکز اداری و تجاری مفید است چون می تواند آمار جرم را تا حد زیادی پایین آورد.

مجتمع های مسکونی
محیط مسکونی نیز جزو اماکنی است که می تواند به راحتی مورد دستبرد و سرقت قرار بگیرد. انجام فعالیت های خطرناک و غیر قانونی در حوزه مجتمع های مسکونی، غیر ممکن نیست. از این رو نصب دوربین مدار بسته در فضای مسکونی می تواند مفید و تا حد زیادی مثمر ثمر باشد. چون دزدان و سارقان به دلیل قابلیت چهره خوانی و دردسرهای بالقوه این قابلیت از وجود چنین دوربین هایی واهمه دارند.

مراکز حساس و امنیتی
چنین مراکزی به مراقبت نیاز دارند. لذا وجود دوربین مدار بسته در محدوده این مراکز مفید است.
پرستاری و مراقبت از کودکان و سالمندان
میتوان تصویر ضبط شده در این مراکز را به تلفن همراه والدین و اعضای خانواده انتقال داد. لذا این قابلیت اطمینان خاطر را افزایش می دهد.

پلاک خوان
وجود دوربین های پلاک خوان در جاده ها به نظم جاده کمک میکند.

 

خدمات تعمیر دوربین مداربسته در بدادم برس

بسته به مشکل ایجاد برای شما، خدمات بدادم برس متفاوت است. اما در حالت کلی خدمات بدادم برس برای تعمیر و نصب دوربین مداربسته به شرح زیر است:

 1. تنظیم دستگاه DVR یا NVR با توجه به خواسته شما
 2. تعمیر دستگاه DVR یا NVR با توجه به مشکل پیش آمده
 3. بررسی کابل‌کشی و اتصالات
 4. بررسی منبع تغذیه دوربین مداربسته و دستگاه‌های ضبط کننده
 5. رفع مشکل افت کیفیت دوربین مداربسته
 6. تنظیم زاویه دوربین‌ها

 

پرسش و پاسخ

چه زمانی تعمیر دوربین مدار بسته ضروری می شود؟

آداپتور و یا منبع تغذیه بسوزد
DVR، دوربین را شناسایی نمی‌کند
تصویر داشته باشید، اما رنگ آن بهم ریخته باشد

هزینه تعمیر دوربین مداربسته چقدر است؟

 • به بسیاری مسائل بستگی دارد. هیچ مبلغی برای این سوال مبلغ قطعی نیست.

آیا چک کردن تصاویر از راه دور ممکن است؟

 • بله. در صورتی که دوربین شما یک دوربین تحت شبکه باشد، طی مراحلی اتفاق می افتد.چک کردن دوربین مدار بسته حتی توسط گوشی موبایل نیز ممکن است.

 

کارشناسان در تمام روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. تعمیر دوربین مداربسته با گارانتی کیفیت خدمات. با ما تماس بگیرید. 

شماره تماس برای تعمیر دوربین مدار بسته

اینستاگرام بدادم برس

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>