ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر چیلر جذبی و تراکمی با بدادم برس

تعمیر چیلر در تهران | تعمیر چیلر جذبی و تراکمی | سرویس چیلر

بهترین کارشناس تعمیر چیلر کیست؟ آیا شما هم به دنبال فردی متخصص برای تعمیر چیلرتان می‌گردید؟ اگر شما هم از چیلر برای سرمایش و گرمایش محل زندگی‌تان استفاده می کنید، حتما برایتان پیش آمده که به تعمیرکار چیلر نیاز پیدا کنید. تعمیر چیلر یکی از خدمات مجموعه بدادم برس در حوزه تعمیر تاسیسات سرمایشی و گرمایشی است. این مجموعه سرویس چیلر را توسط بهترین تعمیرکار چیلر انجام می دهد. تعمیر چیلر جذبی، تعمیر چیلر تراکمی، مینی چیلر، تعمیر چیلر خانگی و سقفی در این مجموعه با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می شود. در ادامه با هزینه تعمیر و سرویس چیلر، نحوه درخواست تعمیرکار چیلر چذبی و تراکمی آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

اگر ساکن تهران هستید برای بهره مندی از خدمات تعمیر چیلر در تهران با ما تماس بگیرید

تماس با بدادم برس

 

خدمات چیلر در بدادم برس شامل چه مواردی می شود؟

یکی از خدمات بدادم برس تعمیر چیلر و سرویس چیلر است که در این پست به معرفی آن می پردازیم. لیست خدمات چیلر در بدادم برس به صورت زیر است :

 • سرویس و تعمیر چیلر تراکمی
 • نصب چیلر تراکمی
 • سرویس و تعمیر چیلر جذبی
 • نصب چیلر جذبی
 • سرویس و تعمیر چیلر سقفی
 • نصب چیلر سقفی
 • سرویس و تعمیر چیلر خانگی
 • نصب چیلر خانگی
 • تعمیر و سرویس مینی چیلر
 • نصب مینی چیلر

تعمیر چیلر تراکمی

انواع چیلر چیست؟

چیلرها به دو دسته تراکمی و جذبی تقسیم می‌شوند. چیلر با تولید آب سرد با کمک فن کویل‌ها و هواسازها فضای داخلی محیط را خنک می‌کند. استفاده دیگر چیلرها در صنعت است؛ به طوری که ماشین آلات صنعتی و یا فرآیندهایی که نیاز به خنک سازی دارند، با استفاده از آب سردی که چیلر تولید می‌کند، انجام می‌شود.

چیلر تراکمی:

نام دیگر چیلر تراکمی، چیلر تراکمی بخار است که در بازار به اختصار چیلر تراکمی نامیده میشود. چیلرهای تراکمی از چهار بخش اصلی تشکیل شده‌اند که عبارت‌اند از: کمپرسور، کندانسوز، شیر انبساط و همینطور اواپراتور. این نوع از چیلر کاربردهای متنوعی دارد. به عنوان مثال از چیلر تراکمی برای تهویه مطبوع فضاهای مختلف و مصارف برودتی صنعتی استفاده می‌شود که تعمیر این نوع از چیلر بسیار تخصصی است.

چیلر جذبی:

نام دیگر چیلر جذبی، ابزوربشن است که به عنوان یک از سیستم‌های برودتی در تهویه مطبوع شناخته می‌شود. چیلرهای جذبی هنگامی که تامین برق به اندازه کافی امکان پذیر نباشد و یا آب به مقدار کافی وجود نداشته باشد به جای چیلرهای تراکمی مورد استفاده قرار میگیرد. برای اینکه این چیلرها به خوبی کار کنند بایستی در محلی که چیلر نصب میشود، سوختهای فسیلی مانند گاز و گازوئیل وجود داشته باشند. 

مینی چیلر:

مینی چیلر همانطور که از نامش پیداست چیلری با ابعاد کوچک‌تر از نمونه‌های صنعتی است که برای مصارف خانگی و اداری به منظور خنک سازی فضا مورد استفاده قرار میگیرد. مینی چیلرها در دسته‌ی چیلرهای تراکمی قرار میگیرند. مینی چیلرها ظرفیت محدودی دارند و عموما برای واحدهای مسکونی مانند آپارتمانها، ویلا و ملک‌های شخصی مورد استفاده قرار میگیرند.

برای آشنایی بیشتر با مینی چیلر کلیک کنید.   

سرویس مینی چیلر

تعمیر انواع چیلر

اگر چیلرتان به خوبی کار نمی‌کند، بایستی برای تعمیر آن با افراد متخصص تماس بگیرید. تعمیر چیلر یک کار کاملا تخصصی است که نیاز به مهارت و تجربه دارد. افراد متخصص در این زمینه می‌توانند با بررسی وضعیت، عیب یابی درست و اصولی از دستگاه داشته باشند و با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان دستگاه چیلر شما را تعمیر کنند. تعمیر چیلر جذبی، تعمیر چیلر تراکمی، تعمیر چیلر خانگی و سقفی از جمله فعالیت های بدادم برس در حوزه تعمیرات چیلر است. هرگز برای تعمیر چیلر شخصا اقدام نکنید! چون طبق تجربه‌ای که ما در طی این سالها بدست آورده‌ایم وضعیت بدتر میشود و ممکن است هزینه‌‌های شما افزایش پیدا کند. در بسیاری از مواقع چیلر با انجام چند اقدام کوچک توسط کارشناس به سرعت تعمیر می‌شود. این توصیه را از تیم بدادم برس لطفا پذیرا باشید و برای تعمیر چیلر به کارشناس مربوطه اعتماد کنید.

سرویس انواع چیلر

سرویس چیلر توسط فرد متخصص در دوره زمانی مشخص و قبل از اینکه چیلر به تعمبر اساسی نیاز داشته باشد، انجام می شود. چیلر ها نیز مانند هر دستگاه سرمایشی و گرمایشی دیگر لازم است تا از سرویس منظم بهره مند شوند. این سرویس های دوره‌ای در طول عمر دستگاه تاثیر بسزایی داشته و در صورتی که دستگاه شما مشکلی داشته باشد، سرویسکار چیلر به زودی متوجه آن خواهد شد و مشکل را برطرف خواهد کرد.

اینکه مشکلات چیلر به زودی مشخص شود، هزینه و زمان را کاهش داده و به طور کلی تعمیرات را آسان تر می کند. سرویس چیلر این مزیت را دارد که دستگاه شما هیچ گاه با مشکل جدی مواجه نمی شود. در صورتی که عیوبی در آن به وجود بیاید، نیز به راحتی و با هزینه کم قابل تعمیر است. سرویس و تعمیر چیلر را به متخصصان کارآزموده و باتجربه بدادم برس بسپارید تا همیشه از کارکرد و سلامت چیلر جذبی و تراکمی خود مطمئن باشید.

چگونه درخواست تعمیرکار چیلر بدهیم ؟

برای درخواست اعزام تعمیرکار چیلر به محل، نیازی به طی مراحل طولانی مانند نصب اپلیکیشن، تکمیل فرم و ثبت سفارش در سایت نیست. تنها کافی است با ما تماس بگیرید. همکاران ما در بخش پاسخگویی تلفنی، محل سکونت شما را پرسیده و نزدیک ترین تعمیرکار به محل شما را می یابند. پس از چند دقیقه تعمیرکار چیلری که قرار است به محل تان اعزام شود، برای هماهنگی ساعت و دریافت نشانی دقیق تر با شما تماس خواهد گرفت. درخواست تعمیرکار راحت‌تر  از این ممکن نیست.

تعمیر چیلر جذبی

هزینه سرویس و تعمیر چیلر

هزینه سرویس و تعمیر چیلر به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه سرویس این دستگاه را مدل چیلر و میزان کاری که تعمیرکار بر روی آن انجام می دهد، مشخص می کند. ازجمله موارد تاثیرگذار در قیمت تعمیر و سرویس، نوع چیلر و کمپرسوری است که شما از آن استفاده می کنید.
معمولا هزینه تعمیر چیلرهای جذبی و تراکمی و به طور کلی انواع چیلر، براساس میزان خرابی و مشکلی که برای آن پیش آمده مشخص می شود. ضمن اینکه دستمزد تعمیرکار و هزینه ایاب و ذهاب ایشان به محل شما نیز از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت تعمیر چیلر می باشد. اما در شرکت بدادم برس از شما هزینه ای بابت ایاب و ذهاب دریافت نخواهد شد. 

خدمات بدادم برس در چه مناطقی از تهران ارائه می شود ؟

تعمیرات چیلر در سراسر تهران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب ارائه می شود. در هر کجا از تهران و در هر محله‌ای که زندگی می‌کنید، می‌توانید برای تعمیر و سرویس چیلر با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در کل تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند. در هرنقطه ای از تهران که هستید با خیال راحت با ما تماس بگیرید و نگرانی از بابت پیدا نکردن تعمیرکار چیلر نداشته باشید. در ادامه دلایل اینکه چرا بایستی بدادم برس را برای سرویس چیلر خود انتخاب کنید، آورده‌ایم. خدمت رسانی به شما همشهریان باعث افتخار ماست.

چرا سرویس و تعمیر چیلر با بدادم برس؟

 • بهره مندی از بهترین تعمیرکاران چیلر در تهران
 • سرویس دهی در تمام مناطق تهران
 • اعزام تعمیرکار به محل جهت تعمیر و سرویس چیلر بدون هزینه ایاب و ذهاب
 • پاسخگویی تمام ساعات روز و پاسی از شب
 • ارائه خدمات تعمیرات چیلر با گارانتی کیفیت خدمات

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>