ما را در شبکه های اجتماعی

ضدعفونی منزل | ضدعفونی شرکت

ضدعفونی منزل | ضدعفونی شرکت

ضدعفونی منزل و شرکت با قوی ترین مواد با یک تماس

26705349           26705389

ضدعفونی منزل و شرکت با بدادم برس

ضدعفونی منزل و ضدعفونی شرکت ها این روزها از اهمیت زیادی برخوردار است. با گسترش ویروس کرونا، شرکت ضدعفونی کننده بدادم برس خدمت ضدعفونی منزل و شرکت را ارائه می دهند. شما می توانید برای ضدعفونی منزل و ضدعفونی شرکت تان با ما تماس بگیرید.

در این مطلب شرایط ضدعفونی منزل و شرکت توسط تیم بدادم برس شرح داده شده است. هزینه ضدعفونی و موارد که برای ضدعفونی استفاده می شود را در ادامه توضیح داده ایم.

 

 

ضدعفونی منزل

با وجود رعایت قرنطینه در روزهایی که ویروس کرونا گاهی مجبوریم برای کارهای بانکی و خرید مایحتاج ضروری…. از خانه بیرون برویم. بعد از بازگشت باید اصول بهداشتی را رعایت کنید. مواد غذایی را که از فروشگاه خریدید با دستمال آغشته به الکل و مواد صدعفونی تمیز کنید. سبزیجات و میوه ها را نیز قبل از قرار دادن در یخچال ضدعفونی کنید.

سینک ظرفشویی و اسفنجی که با آن ظرف ها را میشویید مرتبا ضدعفونی کنید زیرا سینک کثیف محل تجمع میکروب و باکتری است. سطل زباله نیز باید بافاصله زمانی کم مرتبا خالی و ضدعفونی شود. اگر با کفش در محیط خانه رفت و آمد میکنید تا عادی شدن وضیعیت از این کار اجتناب کنید.

با لباس هایی که در بیرون میپوشید روی مبل یا تخت خود ننشینید. اگر یکی از اعضای خانواده علائم ویروس کرونا یا آنفلونزا را دارد لباس هایش را شسته و سپس ماشین لباسشویی را نیز صدعفونی کنید. این کار را پس از خارج کردن لباس ها با مخلوط وایتکس و آب انجام دهید. سطوح کانتر و دستیگره کمد و در و همچنین کلیدهای برق مدام در حال تماس دست اعضای خانواده هستند و باید ضدعفونی شوند.

 

ضدعفونی هوای منزل

ضدعفونی هوای منزل و پاک کردن هوای منزل از آلودگی احتمال ابتلا به بیماری های خطرناک مانند کرونا را تا حد زیادی کاهش می دهد. ضدعفونی هوای منزل از این نظر اهمیت دارد، که اگر آلودگی و ویرویس در هوا باشد به راحتی با تنفس می تواند وارد بدن افراد متعدد شود و آن ها را بیمار کند. به دنبال استفاده از مواد ضدعفونی کننده، ضدعفونی هوای منزل نیز اتفاق می افتد.

در خدمت ضد عفونی منزل و شرکت، ما همه قسمت های منزل شما را با مواد ضدعفونی کننده، از هرگونه آلودگی پاکسازی خواهیم کرد.

 

ضدعفونی منزل

 

ضدعفونی منازل کرونایی

ضدعفونی منازل کرونایی یکی از موضوعاتی است که بسیار مورد نیاز است و به آن توجه می شود. در خانه هایی که بیماران کرونایی وجود دارند، ضدعفونی منزل بیش از ضدعفونی منازل دیگر اهمیت دارد. شما می توانید با بهره مندی از خدمات ضدعفونی ما، محیط منزل تان را از هر گونه ویروس و آلودگی پاک کنید.

 

 

بهترین روش ضدعفونی منزل چیست؟

بخش هایی از منزل هستند که پاکسازی و ضدعفونی کردن آنها در باید در اولویت باشد. دستیگره ها، کنترل تلویزیون، تخته آشپزخانه، بالش ها، شیرهای آب، درهای ورودی را حتما باید ضدعفونی کنید. وسایل بازی کودکان، حوله های حمام هم مرتبا بشویید. از افرادی که علائمی مثل کرونا دارند بخواهید در یک اتاق جداگانه قرنطینه شوند.

بیست ثانیه دستها را آب و صابون یشویید. حمام و دستشویی و سینک ظرفشویی را حتما با مواد شوینده بشویید. با هر خروج از منزل پس از بازگشتن گوشی موبایل و دست ها و لباس ها را ضدعفونی کنید. بهترین محلول برای ضدعفونی الکل و ترکیب آب و وایتکس و آب و صابون است. دود کردن اسفند هم برای ضدعفونی هوای منزل روش خوبیست. با تمام این پیشنهاد ها بهترین روش ضدعفونی منزل استفاده از خدمات ضدعفونی مخصوص کروناست.

بهترین روش ضدعفونی منزل، کمک گرفتن از شرکت های ضدعفونی کننده است که با تجهیزات لازم و مواد ضدعفونی کننده قوی، تمام قسمت های منزل شما را ضدعفونی می کنند بدون اینکه حتی بخش کوچکی از قلم بیفتد.

 

 

ضدعفونی شرکت

با اتمام قرنطینه و از سر گرفته شدن کارها و بازگشایی شرکت هایی که مدتی تعطیل بوده اند، ضدعفونی شرکت واجب و بسیار مهم است. ضدعفونی شرکت برای محل کارهایی که تعداد افراد مشغول به کار زیاد و یا رفت و آمد زیادی دارند، بسیار توصیه می شود. در این قسمت درباره ضعفونی شرکت ها و اینکه ضدعفونی شرکت شامل چه اقداماتی می شود صحبت خواهیم کرد.

موضوع فاصله گذاری اجتماعی برای پیشگیری از ابتلا به کرونا چند وقتی هست که در حال اجرا است. با آغاز به کار شرکت ها رعایت فاصله اجتماعی به نظر می رسد که سخت باشد. مدیر شرکت وظیفه نظارت بر مراحل ضدعفونی کردن شرکت را بر عهده دارد.

در شرکت همه روزه افراد متعددی در حال رفت و آمد هستند. این افراد ممکن است ناقل ویروس کرونا باشند. محیط هایی که افراد بیشتری در حال تردد هستند برای ضدعفونی در اولویت هستند. سرویس بهداشتی شرکت باید ضدعفونی شود. کارمندان حتما باید از ماسک و دستکش استفاده کنند.

سرایدار شرکت باید با مواد ضدعفونی کننده و الکل سطوح را تمیز کند. دستگیره ها و میزهای شرکت از مهمترین قسمت هایی است که باید ضدعفونی شوند. سنگ فرش های کف اتاق های شرکت باید با مخلوط آب و مواد شوینده تمیز شود.

 

 

بهترین روش ضدعفونی شرکت چیست ؟

کارمندان در شرکت زمان زیادی را میگذرانند و با مراجعین سر و کار دارند. برای به حداقل رساندن خطر کرونا توصیه های بهداشتی باید رعایت شود. سطوح میزهای کار و میزهای کنفرانس باید با مواد ضدعفونی مثل الکل یا مخلوط اب و وایتکس تمیز شود. کارمندان شرکت را به دور کاری تشویق کنید.

به آنها توصیه کنید از حمل و نقل عمومی استفاده نکنند. با توصیح علائم کرونا به کارکنان به آنها بگویید اگر احساس تب یا سرفه داشتند در خانه بمانند. شستشوی مرتب دست ها با آب و صابون نباید فراموش شود.‌ با وجود ضد عفونی شرکت توسط کارمندان و رعایت اصول بهداشتی، بهترین روش ضد عفونی شرکت، استفاده از خدمات ضدعفونی مخصوص کرونا می باشد.

ضدعفونی شرکت ها توسط تیم بدادم برس با بهترین کیفیت انجام می شود. همین امروز برای ضدعفونی شرکت تان با ما تماس بگیرید تا تعدادی از نیروهای ضدعفونی منزل و شرکت مان را به محل کارتان اعزام کنیم.

 

 

هزینه ضدعفونی در شرکت ضدعفونی کننده بدادم برس

بدادم برس در زمینه تعمیر، نگهداری و تعمیر تاسیسات سرمایشی و گرمایشی به صورت گسترده فعالیت دارد. یکی از خدماتی که به مشتریان ارائه می دهیم سمپاشی کرونا و ضدعفونی منزل و محیط کار است. به دلیل اهمیت این موضوع ، خدمت ضدعفونی منازل و شرکت ها را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن انجام می دهیم.

علاوه بر این، مهم ترین مساله در ضد عفونی کردن پس از خدمات فنی، بعد روانی و رضایتمندی مشتری از فضای ضد عفونی شده است که این مهم با پیگیری و دریافت بازخورد تلفنی از سمت شرکت “بدادم برس” انجام میشود

 

 

ما از چه موادی برای ضدعفونی منزل و شرکت استفاده می کنیم ؟

اینکه برای ضدعفونی شرکتها و منزل از چه موادی استفاده می شود مهم ترین موضوع در ضدعفونی است. ما در بدادم برس از محلول هایی که درجه ضدعفونی کنندگی بالا دارند استفاده می کنیم تا مشتریان با اطمینان خاطر تردد در منزل و محل کارشان را ادامه دهند.

ضدعفونی شرکت و منزل در بدادم برس با محلول های مختلفی از جمله الکل اتانول 70% و محلول ضدعفونی کننده دکونکس 80% انجام می شود.

 

 

درخواست ضدعفونی در بدادم برس

در صورتی که نیاز به ضدعفونی شرکت یا منزل را دارید با ما تماس بگیرید. برای دریافت خدمات ضدعفونی نیازی به تکمیل فرم، عضویت در سایت، نصب اپلیکیشن، ثثبت در خواست در سایت و دیگر مراحل وقت گیر و طاقت فرسا نیست. تنها با یک تماس ، درخواست خود را به تیم بدادم برس بگویید.

بعد از تماس با ما، نزدیک ترین نیرو جهت ضدعفونی به محل شما اعزام می شود. هرکجای تهران و اظراف تهران که هستید می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

محدوده خدمت رسانی ما شامل موارد زید است :

 • ضدعفونی منازل و شرکت های شمال تهران
 • ضدعفونی منزل و محل کار غرب تهران
 • ضدعفونی شرکت ها و منزل شرق تهران
 • ضدعفونی منازل و شرکت ها جنوب تهران

 

ضدعفونی شرکت و منزل شمال تهران

محله های منطقه یک تهران

ازگل، اقدسیه، الهیه، امامزاده قاسم، اوین، باغ فردوس، تجریش، جماران، چیذر، داراباد، دربند، درکه، دزاشیب، جوزستان، زعفرانیه، سوهانک، شهرک نفت، شهرک شهید محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، کامرانیه، محمودیه، نیاوران و ولنجک

 

محله های منطقه سه تهران

اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن، ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، میرداماد، ونک و شریعتی.

 

ضدعفونی شرکت شرق تهران

محله های منطقه چهار تهران

عبارتند از: بلوار پروین . تهرانپارس . حکیمیه . سراج شمس آباد مجیدیه . شمیران نو . فرجام لویزان . شیان . نارمک . هروی . هنگام

 

محله های منطقه سیزده تهران

عبارتند از: نیرو هوایی . پیروزی . تهران نو . دماوند

 

محله های منطقه هشت تهران

عبارتند از : هفت حوض . نارمک

 

ضدعفونی کرونا منزل غرب تهران

محله های منطقه دو تهران
عبارتند از: برق الستوم . تهران ویلا . ستارخان . سعادت آباد . شهرک غرب . شهرک مخابرات . شهر آرا . صادقیه . طرشت . گیشا . مرزداران .

 

محله های منطقه پنج تهران
عبارتند از: آیتالله کاشانی . اشرفی اصفهانی . باغ فیض . بلوار فردوس . پونک . جنت آباد . سازمان برنامه . شاهین . شهران . شهر زیبا . شهرک آپادانا . شهرک اکباتان . شهرک اندیشه . شهرک پرواز . شهرک کوهسار . شهرک نفت . شهرک والفجر

 

محله های منطقه بیست و یک تهران
عبارتند از: وردآورد، چیتگر شمالی، چیتگر جنوبی، شهرک غزالی، ویلاشهر، شهرک شهرداری، شهرک دانشگاه، شهرک استقلال، تهرانسر غربی، باشگاه نفت، شهرک دریا، شهرک آزادی و فرهنگیان، شهرک پاسداران

 

محله های منطقه بیست و دو تهران
عبارتند از: پیکان‌شهر، دهکده المپیک، شهرک راه‌آهن، شهرک چشمه، شهرک صدرا(جهادگران)، شهرک لاله، زیبادشت بالا، زیبادشت پایین، شهرک امید، شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب، شهرک امیرکبیر، شهرک هوانیروز، شهرک شهید باقری، شهرک کوثر، شهرک یاس، شهرک ساحل، شهرک آزادشهر، شهرک آتی‌شهر (وردآورد)، شهرک دانشگاه صنعتی شریف (وردآورد)، شهرک کوهستان، شهرک نسیم، شهرک نگین غرب (وردآورد)، شهرک امام رضا چیتگر (درحال ساخت)، شهرک آسمان سپاه، شهرک شهید خرازی (وردآورد)، شهرک اسکان سبز

 

ضدعفونی شرکت جنوب تهران

محله های منطقه نه تهران
استاد معین – امامزاده عبدالله – دکتر هوشیار – سرآسیاب، مهرآباد – شمشیری – شهید دستغیب – فتح – صنعتی – فرودگاه مهرآباد جنوبی

 

محله های منطقه ده تهران

بریانک – سلیمانی تیموری – شبیری جی، هفت چنار – سلسبیل جنوبی – کارون جنوبی – هاشمی – زنجان جنوبی – سلسبیل شمالی – کارون شمالی، -آذربایجان – آزادی – امام خمینی – جیحون – حسام الدین – خوش –دامپزشکی – رودکی – سینا – قصرالدشت – مالک اشتر – نواب – کارون – کمیل

 

محله های منطقه یازده تهران
شیخ هادی – انقلاب – امیریه ( فرهنگ ) – فروزش – قلمستان – منیریه – حشمت الدوله – جمالزاده – اسکندری – دخانیات – مخصوص – جمهوری – حر – انبار نفت – آگاهی – راه آهن – عباسی – هلال احمر – ابوسعید – اسکندری جنوبی – پاستور – حسن آباد – گمرک – وحدت اسلامی – ولیعصر – کارگر جنوبی – کاشان

 

چرا ضدعفونی منزل و ضدعفونی شرکت با بدادم برس ؟

 • بهره مندی از نیروهای کاربلد و متخصص
 • خدمخت رسانی در سراسر تهران و حومه
 • مخلوط موارد و رقیق سازی آن ها در حضور مشتریان
 • نیروهای مجهز به لباس های مخصوص و یکبار مصرف
 • استفاده از محلول های ضدعفونی کننده باکیفیت بالا
 • تست کیفیت مواد با دستگاه الکل سنج در حضور مشتریان
 • ضدعفونی منازل و شرکت ها با بالاترین دقت بدون اینکه نقطه ای از قلم بیفتد

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>