ما را در شبکه های اجتماعی

قطع شدن صدای آیفون تصویری

علت قطع صدای آیفون تصویری

 

قطع صدای آیفون تصویری موضوع اصلی این مقاله است. از آنجا که استفاده از آیفون تصویری بسیار زیاد است و در حقیقت ورود به منازل و واحدهای تجاری توسط آن انجام می شود، خرابی آن باعت مشکلات زیادی می شود. یکی از این مشکلاتی که در آیفون تصویری بوجود می آید قطع صدای آیفون خواهد بود.

پس در صورتی که شما نیز با قطع شدن صدای آیفون تصویری تان مواجه شده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اطلاعات خوبی درباره علت قطع شدن صدای زنگ آیفون تصویری در اختیارتان قرار داده ایم.

اگر بعد از مطالعه این مطلب، باز هم مشکل شما مرتفع نشد و احساس کردید نیاز به تعمیرکار آیفون تصویری دارید تا توسط یک متخصص، امور مربوط به تعمیرات آیفون تصویری در محل انجام شود، حتما با بدادم برس تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیر آیفون تصویری شما انجام پذیرد.

آیا صدای زنگ آیفون تصویری تان قطع شده ؟ برای تعمیر آیفون تصویری با بدادم برس تماس بگیرید.

 

 

علت قطع شدن صدای زنگ آیفون تصویری

 

در این مقاله قصد داریم مواردی از قبیل ضعیف بودن صدای آیفون تصویری، قطع شدن صدای زنگ آیفون تصویری و همچنین علت کم شدن صدای زنگ آیفون تصویری را نیز مورد بررسی قرار می دهیم. بهتر است قبل از پرداختن به قطع صدای آیفون تصویری کمی در مورد این وسیله توضیح دهیم.

آیفون تصویری یا به عبارتی دربازکن تصویری دستگاهی جهت باز کردن درب واحد های مسکونی، تجاری و … می باشد که استفاده از آن در سالیان اخیر بسیار افزایش یافته است. این دستگاه جایگزین آیفون های صوتی است.

تصویری بودن آیفون به این جهت اهمیت دارد که توسط آن می توان فرد پشت درب را دید و بدون صحبت با شخص درب را در صورت تمایل باز کرد. این کار باعث افزایش امنیت محیط خانه خواهد شد.

 

علت قطع صدای آیفون تصویری چیست ؟

در صورتی که بخواهیم به دلایل قطع شدن صدا در آیفون تصویری بپردازیم باید بدانیم که هر قسمتی که نقشی در انتقال صدا در این دستگاه دارد می تواند باعث بروز این اشکال شود.
در حقیقت وجود اشکال در هر قطعه ای که نقشی در انتقال صدا دارد، می تواهند باعث روز قطعی صدا در آیفون تصویری شود.

 

خراب بودن سیم دهنی

یکی از مواردی که ممکن است باعث قطعی صدا یا عدم انتقال صدا شود، خراب بودن سیم دهنی است. کار سیم دهنی بدین صورت است که صدا را از دهنی به گوشی منتقل می کند و در صورت بروز مشکل در این سیم صدا منتقل نخواهد شد.

 

خراب بودن بلندگوی دهنی

از آنجا که بلندگوی دهنی صدای مراجعه کننده را از پنل دریافت و پخش می کند، در صورتی که یک واحد خاص از بلندگو دچار خرابی شده باشد، دیگر قادر به پخش صدای پنل نخواهد بود.

 

خرابی بلندگوی پنل

بلندگوی پنل صدا را از مانیتور دریافت و پخش می کند و در صورت خرابی قادر به پخش این صدا نخواهد بود. برای اطمینان از سالم بودن از این قسمت از دستگاه دیگری بنام بارز استفاده می شود.

 

اشکال در سیم کشی

عامل دیگر در سیم های خارجی و همچنین سیم های داخل دستگاه است که البته قطعی هر سیم ارتباطی منجر به قطعی صدا خواهد شد.

علت ضعیف بودن صدای آیفون تصویری

ضعیف بودن زنگ آیفون تصویری یا بعبارتی ضعیف بودن صدای اف اف یکی از مواردی است که بسیار شایع است. از عوامل اصلی ضعیف بودن صدای آیفون تصویری می توان به اختلال در عملکرد برد اصلی شبکه آیفون، ضعیف بودن مانیتورهای آیفون تصویری، پایین بودن کیفیت دستگاه آیفون، اختلال در عملکرد قلابک و عدم تنضیمات واریابل می باشد.

در صورتی که قادر به برطرف کردن مشکل قطع شدن صدای زنگ آیفون تصویری نشدید، با ما تماس بگیرید تا یک تعمیرکار جهت تعمیر آیفون تصویری به محل شما اعزام کنیم.

26705349               26705389

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

2 پاسخ

  1. سلام
    یکه مانیتور تکنو تل دارم صدای رنگش ضعیف شده حتی آی سی صداش هم عوض کردم درست نشد خازن های دوبربش هم عوض کردم ولومش هم خراب بود یکسره کردم بازم درست نشد ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگه مشکل از آی سی رنگش باشه چه آی سی میشه بجاش گذاشت چون آی سی خودش تو بازار نیست

  2. ارواح خیکت با اون آموزش. دادنت وجودشو نداری آموزش بدی مردم خودشون تعمیر کنند خوب از اول تبلیغ کارت خودتو بکن بعنوان تعمیر کار دیگه واسه چی وقت و هزینه اینترنت مردم میگیری چفتک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>