ما را در شبکه های اجتماعی

عیب یابی آیفون تصویری

مشکلات رایج آیفون تصویری در انواع برندها

 

عیب یابی آیفون تصویری ، از اهمیت زیادی این روزها برخوردار شده است، زیرا یکی از وسایلی است که در همه ساختمان ها اعم از اداری یا منازل مورد استفاده قرار می گیرد. به طوری که نمی توان ساختمانی را بدون داشتن آیفون تصویری یا صوتی، تصور کرد. آیفون های تصویری، از آن جهت که جدیدتر و مدرن تر هستند و از نظر امنیتی جایگاه بالاتری نسبت به آیفون های صوتی دارند. معمولا نزد مردم محبوب تر هستند.

به دلیل آنکه آیفون تصویری بیشتر از آیفون صوتی مورد استفاده قرار می گیرد، در این مقاله به بررسی مشکلاتی که برای آیفون های تصویری ممکن است به وجود بیاید می پردازیم. عیب یابی آیفون تصویری در مرحله اول انجام می شود پس از آن باید برای تعمیر آیفون تصویری توسط یک تعمیرکار متخصص اقدام نمود.

مجموعه بدادم برس در زمینه نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی و اداری فعالیت دارد و تعمیر آیفون تصویری و صوتی یکی از خدمات این مجموعه است که با ضمانت و هزینه اندک انجام می شود. این مجموعه بهترین تعمیرکاران را در حوزه های مختلف از جمله عیب یابی آیفون تصویری و تعمیر آیفون تصویری در اختیار شما قرار می دهد.

در ادامه به بررسی مشکلات رایج در آیفون های تصویری می پردازیم. برای دریافت اطلاعاتی مفید در رابطه با عیب یابی آیفون تصویری تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. راه حل هایی که برای برطرف کردن عیب های آیفون تصویری در این مقاله آمده اند صرفا احتمالاتی هستند که با شرایط مطابقت دارند.

به این نکته توجه داشته باشید که حتما باید برای عیب یابی آیفون تصویری و تعمیر آیفون تصویری از یک تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید و خودتان برای تعمیر دست به کار نشوید.

برای هر گونه تعمیر آیفون تصویری و اعزام تعمیرکار متخصص و ماهر با بدادم برس تماس بگیرید.

 

 

عیب یابی آیفون تصویری و بررسی مشکلات رایج در آن ها

تصویر نداشتن آیفون تصویری

تصویر نداشتن آیفون تصویری مسئله ای است که شاید هزاران بار برای مصرف کنندگان این وسیله در برندهای مختلف پیش آمده باشد. تصویر نداشتن آیفون تصویری کوماکس و یا تصویر نداشتن ایفون تصویری تابا، مشکلی نیست که فقط مختص این برندها باشد و ممکن است در هر نوع آیفون تصویری به وجود یابد.

برای پاسخ به این سوال که چرا آیفون تصویری، تصویر ندارد موارد متعددی وجود دارد که باید توسط یک کارشناس بررسی شود.

برای عیب یابی آیفون تصویری و یافتن دلیل تصویر نداشتن آیفون تصویری لازم است سیم کشی را بررسی کنیم. تصویر نداشتن آیفون تصویری به این معنی است که بقیه عملکرد های آیفون مانند باز کردن در، زنگ خوردن و … به خوبی عمل می کنند و فقط تصویر قطع شده یا صفحه سیاه شده است.

برای برطرف کردن این مشکل می بایست اتصال سیم های آبی و سفید را چک کنید. ممکن است دلیل تصویر نداشتن آیفون تصویری، جابجا متصل شدن سیم آبی و سفید باشد.

 

تصویر نداشتن آیفون تصویری

حل مشکل آبی شدن صفحه آیفون تصویری

دلایل مختلفی وجود دارد برای اینکه صفحه آیفون تصویری آبی شود و دلیل آبی شدن تصویر آیفون تصویری را فقط یک متخصص بعد از مشاهده و بررسی آیفون شما می تواند تشخیص دهد. اما موارد رایجی وجود دارند که می توان حدس زد دلیلی برای آبی شدن صفحه باشد.

زمانی که صفحه آیفون تصویری آبی می شود ممکن است یکی از اتفاقات زیر افتاده باشد :

 

 • سوختگی یا خرابی دوربین پنل آیفون تصویری

یکی از دللایل آبی شدن صفحه ایفون تصویری ، خرابی دوربینی است که روی پنل ایفون نسب شده ایت. بدیهی است که وقتی دوربین گیرنده تصویر دچار شکستگی، خرابی و مشکل باشد نمی تواند تصویری دریافت کند و به مانیتور بفرستد.

خرابی دوربین پنل آیفون تصویری یکی از دلایل آبی شدن صفحه آیفون تصویری است و تنها یک احتمال است. برای مطمئن شدن از اینکه دوربین پنل آسیب دیده ، می توانید از واحدهای دیگر ساختمان بخواهید مانیتورشان را چک کنند.

خرابی دوربین پنل آیفون تصویری باعث می شود همه واحد های یک ساختمان با مشکل آبی شدن صفحه آیفون تصویری مواجه شوند.

 

 • خرابی یا معیوب شدن مانیتور آیفون تصویری

تصویری که ما هنگام زنگ خوردن آیفون تصویری از مانیتور مشاهده می کنیم، تصویری است که از سمت پنل آیفون تصویری دریافت می شود. اگر مانیتور ما به هر دلیلی مشکل داشته باشد نمی توانیم تصویر ارسال شده از پنل را به درستی مشاهده کنیم. در نتیجه صفحه را به رنگ آبی می بینیم. به این ترتیب با مشاهده صفحه آبی مانیتور یکی از احتمالات، معیوب بودن مانیتور ایفون تصویری است. در این شرایط تعویض مانیتور آیفون تصویری می تواند مشکل آبی شدن صفحه آیفون تصویری را به خوبی برطرف کند.

 

 • معیوب شدن LCD در آیفون تصویری

برد Lcd که درون آیفون قرار دارد وظیفه حساسی در نشان دادن تصویر به عهده دارد. همان طور که قبلا هم گفتیم، تصویر از طریق پنل آیفون به مانیتور فرستاده می شوند. سیگنال هایی که پنل آیفون به مانیتور فرستاده می شوند باید به طریقی به تصویر تبدیل شوند تا با چشم قابل دیدن باشند.

برد LCD این کار را در آیفون تصویری انجام می دهد. سیگنال های دریافتی از پنل را به تصویر تبدیل می کند و به مانیتور می فرستد. هر گونه اشکال در برد LCD می تواند باعث اختلال در تصویر ایجاد شده در مانیتور شود و نتیجه آن آبی شدن صفحه آیفون تصویری باشد. این مورد تنها احتمالی است که می توانید با بررسی آن به عیب یابی آیفون تصویری بپردازید.

دلایلی که بررسی کردیم فقط احتمالاتی برای علت تصویر نداشتن آیفون تصویری و آبی شدن صفحه آیفون تصویری است و دلیل قطعی این مشکلات و عیب یابی آیفون تصویری می بایست توسط یک تعمیرکار باتجربه تشخیص داده شود و سپس اقدامات لازم برای تعمیر آیفون تصویری را انجام دهد.

 

 • وجود خرابی و مشکل در سیم کشی آیفون تصویری

سیم کشی ساختمان نقش اساسی در عملکرد آیفون تصویری دارد. سیم شماره چهار، وظیفه انتقال تصویر را به عهده دارد و اگر در مسیر دچار خرابی، قطعی و یا آسیب های دیگر شود، انتقال تصویر از دوربین به مانیتور ایفون مختل می شود و ممکن است مشکل آبی شدن صفحه آیفون تصویری پدید آید.

در این شرایط لازم است از یک تعمیرکار با تجربه برای بررسی سیم کشی ساختمان کمک بگیرید. رفع خرابی در سیم کشی ساختمان نسبت به موارد دیگر، هزینه بیشتری دارد و زمانبر تر است.

به دلیل حساسیت بالای این کار توصیه می شود حتما از افراد کاربلد در این زمینه کمک بگیرید تا مشکل سیم کشی ساختمان را در کمترین زمان و با کمترین هزینه برطرف کنند.

به دلیل اینکه حل مشکلات سیم کشی بسیار دشوار و پر هزینه است، تعمیرکار ابتدا موارد دیگر که گفته شد را بررسی می کند. بعد از اینکه پنل دوربین آیفون تصویری، مانیتور و برد LCD بررسی شد، در مرحله آخر اگر هیچ کدام از این احتمالات، دلیل آبی شدن صفحه آیفون تصویری نبود می توان به قطعیت گفت که خرابی در سیم کشی آیفون تصویری وجود دارد و تعمیرکار سیم کشی ساختمان را بررسی می کند.

مشکل در سیم کشی

علت سوت کشیدن آیفون تصویری

سوت کشیدن ایفون تصویری پدیده نامطلوبی است که وقتی پیش می آید موجب نارضایتی شدید اهالی ساختمان می شود. سوت کشیدن ایفون تصویری دلایل مختلفی دارد که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم:

خرابی میکروفون آیفون تصویری

زمانی که آیفون تصوبری شروع به سوت کشیدن کند، اولین موردی که به ذهن می رسد، بررسی سلامت میکروفون آن است. خرابی میکروفون ایفون تصویری مسئله ای است که باید یک کارشناس راجع به آن نظر دهد. اگر میکروفون مشکلی نداشت، علت سوت کشیدن آیفون تصویری را در موارد دیگر بررسی می کنیم.

قرار گرفتن فلز در مقابل میکروفون آیفون تصویری

قرار گرفتن یک جسم فلزی در نزدیکی میکروفون آیفون شما می تواند علت سوت کشیدن ایفون تصویری باشد. از یک تعمیرکار به منظور عیب یابی آیفون تصویری کمک بگیرید تا وضعیت آیفون شما را بررسی کند.

مشکل سوت کشیدن از هر آیفونی باشد، تعمیرکار پنل آن را باز می کند و جسم قرار گرفته در نزدیکی آیفون تصویری را از آن دور می کند. به این ترتیب با هزینه ای اندک مشکل سوت کشیدن آیفون تصویری را برطرف کرده اید.

وجود اختلال در برد صوت آیفون

برد صوت قسمتی از آیفون تصویری است که وظیفه انتقال صدا را به عهده دارد. در صورتی که هر گونه اختلالی برای این برد به وجود آید، صدای ایفون تصویری با مشکل مواجه می شود. بعد از اینکه کارشناس مربوطه عیب یابی آیفون تصویری را به درستی انجام داد، اگر مشکل از برد صوت باشد، آن را تعمیر یا تعویض می کند و مشکل سوت کشیدن آیفون تصویری حل می شود.

وجود اختلال در برد صوت آیفون

مشکلات سیم کشی و خرابی سیم ها

مشکلات سیم کشی یکی دیگر از مواردی است که باعث سوت کشیدن آیفون تصویری می شود و به مدل آیفون تصویری مربوط نمی شود. فارغ از اینکه آیفون تصویری سیماران ، آیفون تصویری الکتروپیک یا تابا استفاده می کنید، این مشکل می تواند برای آیفون تصویری تان پیش بیاید.

در صورتی که سیم مربوط به انتقال صدا دچار آسیب دیدگی یا خرابی شود، باید آن قسمت از سیم کشی را به صلاح دید تعمیرکار آیفون تصویری تعمیر یا تعویض نمود.

حل مشکلات سیم کشی آیفون تصویری، یکی از پر هزینه ترین و وقتگیر ترین موارد تعمیر آیفون تصویری است که باید حتما توسط یک تعمیرکار حرفه ای انجام شود. حتما برای عیب یابی آیفون تصویری از افراد با تجربه کمک بگیرید تا با تشخیص درست مشکلات، ان ها را برطرف کنند و باعث به وجود آمدن مشکلات جدید تر نشوند.

رفع نویز آیفون تصویری

یکی از عیب های آیفون تصویری که ممکن است بسیار رایج باشد، وجود نویز یا خش خش در آیفون تصویری است. زمانی که صدا از داخل ساختمان به پنل بیرونی و از پنل بیرونی به درستی به داخل ساختمان منتقل نشود می گوییم نویز در آیفون تصویری وجود دارد.

برای عیب یابی آیفون تصویری و رفع نویز باید ابتدا دلایل آن را به خوبی بشناسیم. از دلایل به وجود آمدن نویز در آیفون تصویری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از سیم بدون فویل
 • عدم استفاده از شیلد کابل
 • سر بندی نامناسب دو سیمی که مربوط به صدا می شوند

و موارد دیگر که به تشخیص تعمیرکار و متخصص تعمیر آیفون تصویری بستگی دارد.

 

مشکلات آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون های تصویری الکتروپیک یک مزیت قابل توجه دارند آن هم تعویض راحت قطعات در زمان بروز مشکل و خرابی است. زمانی که این آیفون ها وارد بازار شدند، این مزیت باعث شد، بتوانند از رقبای دیگر سبقت بگیرند و بین مردم محبوبیت خاصی کسب کنند.

مشکلاتی که برای اکثر آیفون ها یه وجود می آید را بررسی کردیم. مشکلات آیفون تصویری الکتروپیک هم از مواردی هستند که قبل تر به آن ها اشاره شد. اما به صورت اجمالی برخی مشکلات آیفون تصویری الکتروپیک که رایج تر هستند را بررسی می کنیم.

در آیفون های تصویری الکتروپیک مانیتور، برد تغذیه، برد اصلی و برد کیبور ممکن است دچار مشکل شوند و یا خرابی آیفون مربوط به مشکلات پنل بیرونی و سیم کشی ساختمان باشد. در هر صورت مشکلات آیفون تصویری الکتروپیک از هر نوعی که باشد، تعمیرکار مربوط به آن می تواند به راحتی آن را تشخیص داده و با برطرف کردن آن مشکل، تعمیر آیفون الکتروپیک را بهترین نحو انجام دهد.

 

مشکلات آیفون تصویری تابا

مشکلات آیفون تصویری تابا که برای بسیاری از کاربران این نوع آیفون ها پیش آمده، ریشه در همان مواردی است که برای عیب یابی آیفون تصویری مطرح شد. عمل نکردن زنگ، قطع بودن تصویر یا سفید برفکی شدن آن، باز نشدن درب توسط آیفون ، قطع شدن صدای زنگ پنل از مشکلات آیفون تصویری تابا هستند که در ادامه راه حل هایی پیشنهادی برای رفع این مشکلات را بررسی می کنیم.

 

رفع اشکال آیفون تصویری تابا

گفتیم یکی از مشکلات آیفون تصویری تابا نداشتن تصویر بوده به صورتی که تصویر قطع یا سیاه سفیدو یا برفکی است.
برای رفع اشکال آیفون تصویری تابا در این زمینه می بایست دوربین آیفون را چک کنید چرا که ممکن است خرابی از دوربین ایفون تصویری باشد.

در غیر این صورت علت نداشتن تصویر در آیفون تصویری، وصل نبودن سوکت، اتصال جابحای سیم ها یا مشکل در سیم کشی است که باید توسط یک متخصص بررسی شود.

قطع بودن صدای پنل زنگ به مانیتور یکی دیگر از مشکلات آیفون تصویری تابا است که برای مردم پیش آمده و دلیل آن می تواند سوختگی میکروفون یا قرار نگرفتن سوکت آن در جای درست باشد.

گاهی پیش آمده که آیفون تصویری به خوبی عمل می کند فقط زنگ نمی خورد. در این مورد باید وصل بودن سیم شماره 3 را بررسی کنید.

 

عیب یابی آیفون تصویری سیماران

برای عیب یابی آیفون تصویری سیماران لازم است با عیب های احتمالی در این نوع آیفون تصویری آشنا باشید تا با درک بهتر اشکالات به تعمیر آیفون تصویری بپردازید یا از متخصص آن کمک بگیرید.
ایرادهایی که برای این مدل پیش آمده اند را در زیر آورده ایم :

 • مشکلاتی از قبیل صدا نداشتن، زنگ نخوردن آیفون بسیار رایج است که دلیل احتمالی آن قطعی سیم شماره یک است.
 • موج دار شدن تصویر در همه واحد ها می تواند به این دلیل باشد که سیم کشی ایفون از کنار سیم کشی برق رد شده است.
 • وجود خط عمودی روی تصویر تمام واحد ها و نیز برفک و نویز شدید در تصویر، از اشکالات مربوط به دوربین ایفون تصویری است.
 • وجود نویز در صدای همه واحد ها که دلایل متعددی مانند خرابی میکروفون، رد شدن سیم کشی از کنار سیم کشی برق و وجود قطعی در سیم شماره 2 باشد.
 • خاموش بودن سیستم به صورت کامل. در این مورد باید ولتاژ DC بررسی شود.

در بحث عیب یابی آیفون تصویری سیماران موارد دیگری نیز قابل دکر هستند اما به دلیل آن که موضوع اصلی مقاله عیب یابی آیفون تصویری در تمامی مدل ها است، به صورت جزئی به عیب یابی ایفون تصویری سیماران نمی پردازیم.

موارد گفته شده جهت اطلاع بیشتر شما هموطنان ارائه شده اند و امیدواریم که برایتان مفید واقع شده باشند. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که به دانسته های خود در زمینه تعمیر آیفون تصویری و حتی عیب یابی آیفون تصویری اکتفا نکنید و این کار را به یک تعمیرکار که دانش و تجربه کافی در این زمینه دارد بسپارید.

 

تعمیرکاران مجموعه بدادم برس در زمینه نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی و اداری در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز هستند. خدمت تعمیر آیفون تصویری در سراسر تهران به صورت 24 ساعته با گارانتی و اجرت کم ارائه می شود. 

26705389      و        26705349

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

49 پاسخ

 1. سلام ما از ایفون تصویری commax استفاده می کنیم. چندروزه تصویر نداره ایفون. مانیتور عوض شه درست میشه؟

 2. باسلام و خسته نباشید یه راهنمایی میخواستم بکنید
  بنده در یک ساختمان دو واحدی یه ایفن تصویری تابا مدل ۱۰۴۳ بسته ام این ساختمان دو درب دارد که میخواهم با نصب یک پنل دم در دو درب را که کنار هم هستند باز کنم یک درب فقط واحد اول واون درب واحد دو باید چی کار کنم؟

 3. سلام وقت شما بخیر
  باید برای ایفون باید سوییچ گذاشته شود که با هر پنلی بتوان دو درب را باز کند.

 4. اگر تعمیرکار نیستید تابا نخرید چون کلا خرابه.

 5. سلام و وقت بخیر
  ما یک ایفون تصویری 10 طبقه داریم همچی درست کار میکنه به غیر از اینکه صدا از پنل به گوشی ها نمیره
  میشه کمکم کنید چگونه این ایراد رو حلش کنم؟

 6. سلام. باید کارشناس تشخیص بدند که علت قطع شدن تصویر مربوط به چی میشه. سیم کشی و برق، یا خراب بودن مانیتور و …
  بهتر هست تماس بگیرید تا کارشناسان ما بهتر راهنمایی تون کنند.

 7. سلام وقت شما بخیر. برای راهنمایی بهتر لازم هست با کارشناسان ما مستقیم در ارتباط باشید و با پرسش و پاسخ بتوانند راهنمایی تون کنند. با شماره تلفن ها ما تماس بگیرید. ممنون
  02126705349
  02126705389

 8. سلام ببخشید ماایفون تصویری الکتروپیک داریم،چندساعتیه خودش زنگ میخوره و درو بازمیکنه خودبخود،ماهم خاموشش کردیم،مشکلش چیه?

 9. سلام. ممکنه موارد متعدد باشه. خواهشا تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز کارشناسان را در اختیارشان بگذارید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم. ممنون

 10. سلام. آیفون تصویری چند طبقه تابا را نصب کرده ام مونیتورها در دومدل 3070 و1043 هستند همه مونیتورها رنگی نشان میدهد ولی یکی از طبقات که مدل 3070 نصب است سیاه و سفید نشان میدهد وقتی مونیتور را باطبقات دیگرجابجا میکنم تمام مونیتورهارنگی میشود سیمها هم مشکلی ندارند.ممنون

 11. سلام وقت شما بخیر
  برای راهنمایی دقیق تر لازم هست با کارشناسان ما مرتبط بشید. بهتر هست تماس بگیرید 02126705349 تا با سوال راجع به مورد آیفون بهتر راهنمایی تان کنند. ممنونم

 12. سلام اف اف تصویری بطورخودکار درب منزل رو بازکرد.. آیا همچین چیزی امکان داره!؟

 13. سلام اف اف تصویری بطورخودکار درب منزل رو بازکرد.. آیا همچین چیزی امکان داره!؟

 14. سلام. بله در صورتی که سوییچ بین واحد ها خراب شده باشد، این اتفاق می افتد.

 15. سلام.با زدن دکمه درب بازکن پنل داخلی صدای سوت میاد و با برداشتن دست از روی دکمه درب بازکن سوت قطع میشود.مشکل از کجاست.رطفا راهنمایی کنید

 16. سلام . مشکل آیفون تصویری شما مربوط میشه به پنل درب. اسپیکر پنل مشکل داره.

 17. سلام آیفون ما مدل تابان هست و تقریبا شش ماه است که صدای زنگ و مخاطب را نداریم درحالیکه تصویر موجوده و مخاطب از بیرون صدای ما را دارد
  بفرمایید مشکل چیست؟

 18. سلام آیفون ما مدل تابان هست و تقریبا شش ماه است که صدای زنگ و مخاطب را نداریم درحالیکه تصویر موجوده و مخاطب از بیرون صدای ما را دارد
  بفرمایید مشکل چیست؟

 19. سلام. لطفا تماس بگیرید تا کارشناسان ما دقیق تر برای تعمیر آیفون تصویری راهنمایی تان کنند.

 20. با سلام،خواهشا اگه امکان داره راهنمایی کنید
  کالیوز تصویری دارم بمحض زدن ب برق صدای بوق(درست مثل بوق موتور یکسره) بلند میده گوشی که بر میدارم صدا قطع میشه اگه امکان داره بگید مشکل از چیه…ممنون و سپاس

 21. سلام. لطفا تماس بگیرید تا کارشناسان ما دقیق تر برای تعمیر آیفون تصویری راهنمایی تان کنند.

 22. سلام وقت بخیر
  من یه ایفون تصویری الکتروپیک بستم وقتی پنل جلو درب باز و سیم ها از هم فاصله دارن به خدبی کار میکنه ولی وقتی پنل رو میبندم رو قاب موقع زنگ زدن و مکالمه سوت بسیار شدیدی میکشه خواستم ببینم مشکل کجا میتونه باشه؟
  ممنون

 23. سلام. پنل جلوی درب مشکل پیدا کرده و نیاز به تعمیر آیفون تصویری هست. برای اطلاع بیشتر از خدمات ما در زمینه تعمیر آیفون تصویری به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید. در خدمتتون هستیم.

 24. سلام
  آیفون تصویری قدیمی تابا دارم. در صدا نویز زیاد وجود دارد. وقتی میکروفون پنل را عوض می کنم، نویز صدا برای مدتی رفع می شود ولی دوباره نویز در صدا ایجاد می شود. لطفا علت را بیان بفرمایید.

 25. سلام. دوست عزیز برای پاسخگویی بهتر با کارشناسان ما تماس بکیرید تا با پرسش های مختلف بهتر راهنمایی تون کنند.

 26. باسلام.به احتمال زیاد کابل ایفون شما کنار کابل برق قرار گرفته که به مرور زمان باعث نویز در صدا می شود یا ممکن است که اتصالی در سیم ایفون شما باشد که سیم های a b c صوتی را از هردوطرف عوض کن.و دراخر که هیچ کدام از اینها برطرف نشد یک مقاومت1.2کیلو دوسر میکروفن لحیم کن که این کار به احتمال زیاد اثر دارد

 27. سلام آیفون تابا داریم و صدای کسی که دم در هست از گوشی شنیده نمیشه، صدا خیلی ضعیف هست. ممنون میشم راهنمایی کنید ایراد از کجاست

 28. سلام. ممکن هست اتصالات گوشی ایراد پیدا کرده باشند اما قطعی نمی توان گفت. باید کارشناس ببیند.

 29. سلام و درود فراوان
  آیفون تصویری ما اکتروپیک هستش پارسال خرداد ماه نصب کردیم الان تصویر نداره کلا هم از پایین زنگ نمی‌خوره مشکل چیه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 30. سلام خسته نباشید
  ایفون تصویری سیماران میزنیم برق بعد ۴ثانیه مانیتورش خود به خود روشن میشه وخاموش نمیشه مشکلش چی هستش

 31. سلام
  اتصال برد
  باید برد الکترونیکی بازدید و تعمیر بشه

 32. سلام
  همزمان چند ایفون زنگ به صدا در می اید در حالیکه فقط یک ایفون باید زنگ بخورد چون با یک خونه کار دارند اشکال از کجاست بعنوان مثال مربوط به زنگ همگانی است یامنیتور داخل خونه
  ممنون

 33. سلام ما ایفون تصویری الکتروپیک خریداری کردیم.جدیدا تصویرش روشن میشه خود بخود از داخل منزل.ایراد ‌کار کجاست؟

 34. سلام ایفون تصویری الکتروپیک خریداری کردیم.بعد از مدتی علاوه بر مشکل قبلی،این مشکل هم هست که وقتی دکمه ی روشن شدن مانیتور را میزنیم،روشن نمیشود.ممنون میشم راهنمایی کنید

 35. سلام
  کلیدها دچار مشکل شده تکنسین ماهر ب آیفون باید بیاد

 36. سلام مشکل از اتصالی برد می باشد
  باید سرویس کار ببینه آیفون شمارو

 37. سلام،وقتتون بخیر،یه ایفون تصویری الدو داریم،تصویر موج و بهتر بگم نویز داره،و دست به صفحه کلید روی ایفون میزنم چراغ پاور ایفون خاموش و روشن میشه،صدای زنگش قطع بود،ای سی lm386 رو عوض کردم درست شد،ولی باز صداش خیلی ضعیفه،لطفا راهنماییم کنید

 38. سلام
  ممکنه از برد اصلی یا ال سی دی باشه

 39. سلام.ایفون اپارتمان ما الکترو پیک هست برای 12 واحده.تصویرش هست ولی نصفش قرمزه نصفش ابی ولی تصویر داره.یه متخصص اوردیم ایفون مارو برد دم در به پنل وصل کرد اونجا درست بود تصویر واضح بود.بعد چون وقت نداشت به ما گفت هزینه هر واحد که درست کنم 90تومن میشه.به من گفت شاید یه واحد مشکل سیم پیچی داره که به همه واحدها سرایت کرده.گفت خودت برو از طبقه 4 یکی یکی سیم دوربین سوییچر رو قطع کن همینجور بیا پایین ..طبقه 3 طبقه 2 رو هم باز کن وبرو تصویر ایفون طبقه اول رو نگاه کن هر وقت تصویر درست شد مشکل از اون طبقه هست . حالا بنظر شما چنین چیزی فایده داره

 40. سلام وقت بخیر
  باید تماس بگیرین سرویس کار بیاد دقیق بررسی کنه

 41. سلام
  ایفون الکتروپیک مدل 996 هر از چندگاهی وقتی زنگ در رو میزنن، مانیتور کلا مشکی میشه
  یکبار که ایفون رو خاموش و روشن میکنیم، درست میشه.
  مشکل از چی میتونه باشه؟

 42. سلام
  آیفون خونه ما سوزوکی هست و مدتی است که صداش یکرفه شده و از تو خونه صدای بیرون رو نمیشنویم. کل برد صدا رو عوض کردم باز درست نشد. مشکل از کجا میتونه باشه؟

 43. سلام . پنل داخل کوچه کوماکس بعد از خراب شدن پنل داخل خونه و زیاد بودن هزینه تعمیر آن تصمیم گرفتیم برای داخل خانه از پنل سیماران استفاده کنیم اما سوکت قبلی کوماکس چهار سیم بود و سوکت سیماران پنج سیم ؟ بعد از نصب پنل سیماران چند مشکل داریم 1- هنگام فشردن شصتی زنگ صدای برگشت زنگ داخل کوچه نداریم و پنل داخل خونه زنگ نمی خورد 2-صدای داخل کوچه شنیده نمی شود 3- تصویر داخل کوچه را از پنل میبینیم.لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنون

 44. باسلام و ارادت
  در آیفون تصویری الکتروپیک وقتی شاسی زنگ را میزنیم سریع و خودبخود در بازکن عمل میکند
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  باتشور

 45. سلام آیفون ما آلدو است تصویر خط خط میشه دلیل چه میتونه باشه با تشکر

 46. سلام پنل آیفون کالیوز رو به دلیل خرابی با پنل اف اف تکنولوژی تعویض کردم همه چیش کار میکنه فقط ال ای دی های پنل دائما روشنه و خاموش نمیشه و یه صدای خر خر ضعیف از اسپیکر پنل شنیده میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>