ما را در شبکه های اجتماعی

نصب و تعمیر آیفون تصویری

نصب و تعمیر آیفون تصویری با گارانتی و در سراسر تهران توسط بهترین تعمیرکاران آیفون تصویری

تعمیر آیفون تصویری در تهران با بدادم برس

تعمیر آیفون تصویری یکی از خدمات شرکت تعمیر و نگهداری تاسیسات بدادم برس است. در این مجموعه همه نوع مشکلات آیفون تصویری بررسی و برطرف می شوند. در زیر می توانید خدمات ما را در این حوزه به صورت خلاصه ملاحظه کنید. خدمات تعمیر آیفون تصویری و نصب آیفون تصویری در بدادم برس با بالاترین کیفیت انجام می شود. در زیر می توانید خدمات آیفون تصویری ما را به صورت فهرست وار ببینید :

 • نصب انواع آیفون تصویری
 • تعمیر ایفون تصویری آلدو
 • تعمیر ایفون تصویری سیماران
 • تعمیر ایفون تصویری الکتروپیک
 • تعمیر ایفون تصویری تابا
 • تعمیر ایفون تصویری کوماکس
 • تعمیر آیفون تصویری در محل
 • عیب یابی و تشخیص مشکلات محتلف آیفون تصیویری در انواع برندها

محدوده خدمت رسانی ما برای تعمیر آیفون به شرح زیر است. مشتریان عزیز می توانند در سراسر تهران از تعمیرات آیفون تصویری بهره مند شوند :

 • تعمیر ایفون تصویری شمال تهران
 • تعمیر ایفون تصویری شرق تهران
 • تعمیر ایفون تصویری غرب تهران
 • تعمیر ایفون تصویری جنوب تهران

قبل از آن که راجع به تعمیرات آیفون تصویری صحبت کنیم لازم است با کلیات نصب آیفون تصویری آشنا شوید. هر آیفون تصویری دارای اجزای پایه است که برای نصب آیفون تصویری و تعمیر در باز کن، لازم است با آن ها آشنایی داشته باشید. این بخش ها شامل موارد زیر می شوند:

 • پنل داخلی آیفون
 • پنل بیرونی آیفون
 • سیم های رابط
 • در باز کن
 • سیم های رابط

آیفون یا در باز کن، وسیله ای است که در اکثر منازل و محیط های کاری مورد استفاده قرار می گیرد که در دو نوع صوتی و تصویری وجود دارند. البته که آیفون های تصویری، نسبت به مدل های قدیمی، جدیدتر، کاربردی تر و ایمن تر هستند. از این رو کاربران بسیاری را به سمت خود جذب کرده اند. به عنوان مثال برخی مدل های جدید آیفون تصویری قادرند تصاویر را به صورت عکس یا فیلم ذخیره کنند.

 

تعمیر آیفون تصویری در محل

تعمیر آیفون تصویری در محل خدمتی است که بدادم برس در جهت رفاه و کمک به همشهریان مان در تهران انجام می دهد.

آیفون ها هم مانند هر وسیله الکتریکی، نیاز به نگهداری و سرویس دارند و به مرور زمان ممکن است مشکلاتی برای آن ها پیش آید. در آن صورت، تعمیرات آیفون تصویری از هر نظر برای کاربران به صرفه تر خواهد بود. هزینه تعمیرات آیفون تصویری کمتر از هزینه پرداختی برای خرید و نصب آیفون تصویری جدید است.

در صورتی که مشکلی در کارکرد آیفون تصویری یا صوتی مشاهده شود، می بایست از یک فرد متخصص، علت کارکرد نامطلوب را جویا شویم. در واقع مرحله قبل از تعمیر آیفون تصویری یا صوتی، عیب یابی درست آن است تا نوع تعمیرات، زمان لازم برای تعمیر و هزینه تعمیر آیفون تصویری و صوتی مشخص شود. معمولا مشکلاتی که در آیفون ها به وجود می آید مربوط به کابل کشی، پنل بیرونی ساختمان یا مانیتور داخل می شود.

از این رو بهتر است در صورتی که برای آیفون منزل یا محل کارتان مشکلی پیش آمد به فکر تعمیرات آیفون تصویری یا صوتی باشید، نه تعویض آن. در قدم اول باید عیب های احتمالی به درستی توسط کارشناس مشخص شود سپس برای تعمیر آن ها برنامه ریزی شود.

آیفون تصویری کوماکس، آیفون تصویری تابا و آیفون تصویری الکتروپبک از مدل های محبوب بین مردم هستند و می توان گفت تعمیرآیفون تصویری کوماکس (Commax)، تابا و  الکتروپیک تقریبا شبیه به هم و توسط یک متخصص بعد از تشخیص نوع خرابی انجام می شود.

با دیدن آموزش تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک ، تابا و کوماکس می توانید تا حدی با نحوه تعمیر آن ها آشنا شوید. متخصصین ما در بدادم برس هر نوع آیفونی که داشته باشید را تعمیر خواهند کرد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با تلفن های ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید تا یکی از بهترین تعمیرکاران را به محل شما اعزام نماییم.

 

هزینه تعمیر آیفون تصویری چگونه محاسبه می شود؟

معمولا هزینه تعمیر آیفون تصویری با توجه به میزان خرابی، تعداد واحدها و مشکلات آیفون شما محاسبه می شود. بسته به اینکه در باز کن تصویری شما با کدام یک از مشکلات گفته شده در بالا یا مشکلات دیگر مواجه شده باشد و اینکه چقدر زمان برای تعمیر آیفون تصویری لازم است، هزینه تعمیر آیفون تصویری تان توسط یک کارشناس حساب می شود.

در مواردی که نیاز به تعویض قطعه ای در آیفون باشد، آن را نیز باید جزء هزینه های تعمیرات آیفون در نظر گرفت. ایاب و ذهاب تعمیرکار نیز بخشی از هزینه ها است. مجموع این هزینه ها هر مقدار که باشد، ممکن است از تعویض آیفون کمتر باشد به همین دلیل، در اکثر مواقع به کاربران توصیه می شود که آیفون تصویری شان را به جای تعویض، تعمیر کنند.

نصب و تعمیر آیفون تصویری

چه زمانی با تعمیرکار آیفون تصویری تماس بگیریم؟

تعمیرکار آیفون تصویری می تواند همه مشکلات مربوط به آیفون تصویری شما را برطرف کند. در ادامه مشکلات رایج آیفون تصویری را بیان کرده ایم. در صورتی که با هر یک از این موارد مواجه شدید، لازم است با یک تعمیرکار آیفون تصویری تماس بگیرید. تعمیرکاران بدادم برس در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

 • یکی از مواردی که ممکن است برای آیفون تصویری پیش آید این است که آیفون، تصویر را به خوبی نشان ندهد. به این معنی که رنگ ها تغییر کرده اند و یا اینکه تصویر واضح نیست.
 • ایراد دیگر این است که دکمه در باز کن ، به درستی عمل نکند و نتواند درب را باز کند.
 • مشکل دیگری که ممکن است پیش بیاید، شنیدن صدای خش خش است.
 • مانیتور یکسره روشن می ماند و بعد از 90 ثانیه خاموش نمی شود.
 • فقط دکمه زنگ عمل می کند و بقیه کارایی آیفون مختل شده.
 • زنگ خوردن یکسره واحد ها یکی دیگر از این ایرادات است.
 • زمانی که آیفون در را باز می کند، تصویر قطع می شود.
 • کم و ضعیف شدا صدای آیفون تصویری
 • قطعی صدای آیف.ن تصویری
 • زنگ نخوردن آیفون تصویری
 • و ایرادات دیگر

 

نصب آیفون تصویری

نصب درست و اصولی آیفون تصویری در کارکرد مطلوب آن بسیار موثر است. در بیشتر مواردی که کاربران با آیفون تصویری یا آیفون صوتی به مشکل بر می خورند، این مشکلات به نصب غیر اصولی در باز کن آن ها بر می گردد.

نصب آیفون تصویری یکی از خدمات مجموعه بدادم برس است که با بالاترین کیفیت و کمترین زمان توسط متخصصان با تجربه بدادم برس ارائه می شود. نصب آیفون تصویری هم مانند خدمات دیگر با گارانتی و کمترین اجرت ممکن انجام می شود.

نصب آیفون تصویری مانند تعمیر آن نیازمند دانش و تخصص مرتبط است. بهتر است این کار توسط یک تعمیرکار آیفون که در با مسائل برقی و اجزای آیفون آشنایی دارد، انجام شود تا از درستی کار مطمئن باشید. در نصب آیفون تصویری، هزینه نصب پنل و مانیتور جدا محاسبه می شود و تعداد واحد ها در هزینه نصب آیفون تاثیر دارد. به این شکل که هر چه تعداد واحد ها بیشتر باشد، مجموع هزینه نصب آیفون تصویری بیشتر می شود.

این دغدغه بسیاری از مردم است که برای تاسیسات ساختمانی و کارهایی مانند نصب و تعمیر آیفون تصویری، فردی کاربلد و مطمئن را پیدا کنند و کارهای تعمیراتی و تاسیساتی را به او بسپارند. ما در بدادم برس این دغدغه را برطرف کرده ایم. به هر نوع اقدامات نصب، سرویس و تعمیر لوازم و تاسیسات گرمایشی و سرمایشی که نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

معمولا شرکت هایی که فروش آیفون تصویری را انجام می دهند، به نصب آیفون تصویری نیز می پردازند. به همین دلیل کم پیش می آید که مردم به تنهایی نیاز به نصب آیفون تصویری داشته باشند.

بدادم برس بهترین تعمیرکاران را در هر زمینه ای از جمله تعمیر آیفون تصویری برای شما انتخاب کرده است. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار مورد نظر را به در اولین فرصت به محل شما اعزام کنیم.

وظیفه دیگر ما در بدادم برس انتقال اطلاعات فنی به مردم عزیزمان است تا با  دریافت اطلاعات در هر زمینه ای به درستی مشکلات احتمالی در ساختمان را شناسایی و برای تعمیر آن ها اقدام نمایند. به این منظور مقاله ای در ارتباط با تعمیر آیفون تصویری آماده کرده ایم تا هر آنچه لازم است در ارتباط با تعمیرات آیفون بدانید، در اختیارتان قرار دهیم.

 

هزینه نصب آیفون تصویری چقدر است ؟

هزینه نصب آیفون تصویری بر اساس موارد مختلفی محاسبه می شود. در زیر تعدادی از این موارد را آورده ایم .

 • تعداد واحد های ساختمانی که قرار است در آن آیفون تصویری نصب شود.
 • منظقه ای که برای نصب آیفون تصویری در آن اقدام می کنید.
 • برند آیفونی که برای نصب مد نظر دارید.

 

چرا خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری با بدادم برس ؟

 • نصب و تعمیر آیفون تصویری در محل
 • ارائه ضمانت کیفیت خدمات
 • بهره مندی از بهترین تعمیرکاران آیفون تصویری
 • مشاوره رایگان درباره مشکلات آیفون تصویری
 • دریافت کمترین اجزت ممکن از مشتریان
 • تعمیر و نصب آیفون تصویری در سراسر تهران

برای نصب و تعمیر آیفون تصویری در سراسر تهران با ما تماس بگیرید.

26705389                 26705349

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

19 پاسخ

 1. ممنون از تعمیرکار خوبتون. هم آیفون رو خوب تعمیر کردند و هم اطلاعات خوبی دادند بهمون درباره یک سری مشکلاتی که برای آیفون تصویری ها پیش میاد و راه درست کردنشون.

 2. مطلبتون را خوندم. آیفون من صدای خش خش دارد و وضوح صدا خیلی خوب نیست. ممنون میشوم راهنمایی کنید که آیا امکان درستآن وجود دراد یا باید تعویضش کنم؟؟؟؟

 3. سلام.
  در مقاله عیب یابی آیفون تصویری ، مشکلات رایج آیفون های تصویری بررسی شده. می تونید به اون مقاله مراجعه کنید. اگر جوابتون رو نگرفتید، می تونید برای مشاوره رایگان تماس بگیرید. متخصصان ما راهنماییتون می کنند و اگر نیاز بود، یکی از تعمیرکاران مون رو می فرستیم برای تعمیر آیفون تصویری و صوتی

 4. سلام، نصب آیفون تصویری گارانتی می کنید؟

 5. سلام بله همه خدمات ما با گارانتی هستند.

 6. با سلام ما آیفون تصویری کوماکس داریم در چهار واحد چهار طبقه گوشی تصویری سیاه سفید . ما صدای صحبت را در بالا و درب منزل نداریم شاید هم نیاز به تعویض گوشی باشد لطفا راهنمایی نمایید . 98/11/12

 7. با سلام. اگر مشکل زنگ نخوردن فقط مخصوص واحد شماست ممکن است اشکال از آیفون تان باشد .
  اما اگر همه واحد ها این شرایط را دارند، مربوط به گوشی نیست و ممکن است از سیم کشی باشد.
  برای اطلاعات دقیق تر می توانید تلفنی از کارشناس ما مشورت بگیرید تا راهنمایی تان کنند.

 8. سلام
  ما آیفون تصویری تابا داریم کلا صدای کسی که دم در هست رو نمی شنویم. مشکل چیه ؟

 9. سلام
  ممکن هست این مشکل به دلیل ایراد گوشی باشه یا سیم کشی. باید تعمیرکار آیفون تصویری مورد رو بررسی کنه تا دقیق بگه بهتون
  برای تعمیرات آیفون تصویری در خدمت شما هستیم.

 10. خازن های برد تغذیه مشکل دارد 22 میکرو 400ولت

 11. سلام خدمت شما
  ببخشید مزاحم شدم
  ی آیفون ۴ اینچ هست که یک دفعه زنگ میخوره بعد باید خاموش روشن کنی تا دوباره یک دفعه زنگ بخوره و کار کنه
  در ضمن اون یک دفعه تصویر صدا و زنگ همه کار انجام میده. و بعضی وقتا وسط تصویر حروف چینی مینویسه
  ممنون میشم راهنماییم کنید؟

 12. سلام وخسته نباشید خدمت شما استاد گرامی
  من تعمیر کار آیفون صوتی تصویری هستم انواع آیفون ها
  چطور میتونم کامل تر کنم اطلاعات مو
  هر هزینه ای هم باشه پرداخت میکنم
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  منتظر جواب تون هستم

 13. سلام . آیفون کوماکس ما وقتی زنگ میخوره گوشی را که بر می داریم ارتباط قطع می شود علت چیست ؟

 14. سلام ممکنه از اتصالی خطوط باشه

 15. باپوزش فراموش كردم ايشان كويا تعمير كار ايفن است …..ايشان از درب منزل باز ميكنن…كسي ديگر در كيسه دسته دار مشكي تحويل منزل ميدهند
  ممنون از خدمات بدادم برس…..واقعا

 16. سلام وقت بخیر آیفون تصویری منزل ما در حالت عادی تق تق می‌کند و چراغش نیز به صورت متناوب روشن خاموش می‌شود وقتی دکمه روشن شدن صفحه را میزنیم این مشکل برطرف می‌شود.
  همچنین وقتی زنگ را از پایین ساختمان میزنند چراغ آیفون روشن خاموش می‌شود ولی زنگ نمیخورد
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید برای عیب‌یابی
  🙏🏻🌺

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :