ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر شومینه

تعمیر شومینه | سرویس شومینه سراسر تهران و حومه

 

شومینه تان به خوبی کار نمی کند؟ برای تعمیر شومینه با ما تماس بگیرید. برای راه اندازی شومینه در فصل سرما ممکن است نیاز به سرویس شومینه داشته باشید. نصاب شومینه بدادم برس که با تعمیر شومینه و سرویس شومینه به خوبی آشناست می تواند تعمیر و سرویس شومینه را انجام دهد.

برای بهره مندی از نزدیک ترین تعمیرکار شومینه به محل تان کافی است یا ما تماس بگیرید و محدوده خود را به ما اعلام نمایید. خدمات تعمیر شومینه و سرویس شومینه در سراسر تهران ارائه می شود. در این مطلب با خدمات تعمیر شومینه و سرویس شومینه و هزینه تعمیر شومنیه آشنا خواهید شد. نحوه درخواست تعمیرکار شومینه و محدوده تحت پوشش خدمات تعمیر شومینه ما در این مطلب توضیح داده شده است.

تعمیر شومینه و سرویس شومینه درسراسر تهران و اطراف تهران با بالاترین کیفیت و تنها با یک تماس 

تعمیر شومینه | اعزام تعمیرکار شومینه به محل

شومینه یکی از وسایل گرمایشی شیک است که در بسیاری از خانه ها لوکس بکار برده می شود زیرا می تواند تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون شما داشته باشد.

این وسیله گرمایشی در مدل های مختلف مانند: شومینه چوبی، گازی، برقی و شومینه الکلی استفاده می شود. شومینه ثابت است و قابل جابه جایی نمی باشد به همین دلیل در صورتی که برای گرمایش محل زندگی خود از این وسیله استفاده می کنید حتما به سرویس کار یا تعمیرکار شومینه در محل نیازمند خواهید شد.

شما می توانید برای سرویس دوره ای یا تعمیرات شومینه خود با تعمیرکاران شومینه مجموعه تاسیساتی و تعمیر لوازم خانگی و بدادم برس تماس بگیرید تا آنها مشکل شما را در اسرع وقت برطرف کنند. یکی از پرکاربردترین شومینه های موجود در بازار مدل گازی آن است به همین دلیل تعمیرات شومینه گازی از اهمیت زیادی برخوردار است. تعمیرات شومینه گازی نیز توسط تعمیرکاران ما پذیرفته می شود.

 

تعمیر ترموکوپل شومینه

ترموکوپل شومینه یکی از قطعات مهم در تعمیر شومینه است. ترموکوپل قطعه‌ای است که برای اندازه گیری دمای شعله شومینه به کار می‌رود. و از این جهت بسیار شبیه به بخاری گازی است بسیاری از مشکلاتی که برای شومینه پیش می آید از همین قطعه ناشی می شود. تعمیر ترموکوپل توسط تعمیرکاران ما ب کمترین هزینه در محل انجام می شود.

 

تعمیر شمعک شومینه

شمعک شومینه یکی از قسمت های حساس این وسیله گرمایشی است که ممکن است به دلایل مختلف دچار خرابی شود. که تعمیر و رفع عیب آن ب راحتی توسط تیم ما انجام می شود.

 

نصب ترموکوپل شومینه

نصب ترموکوپل شومینه باید با ظرافت و دقت انجام شود زیرا در صورت ی که این کار به درستی انجام نشود می تواند باعث خاموش شدن ناگهانی شومینه شود. نصاب شومینه ای که توسط شرکت ما اعزام می شود وظیفه دارد شومینه شما را به بهترین شکل و با قیمت مناسب نصب و راه اندازی کنند.

تعمیر و سرویس شومینه

سرویس شومینه با سرویسکار شومینه حرفه ای

شما می توانید در شروع فصل سرما و در دوره های منظم از سرویس کاران بدادم برس برای سرویس شومینه کمک بگیرید. سرویس شومینه شما را از وضعیت شومینه تان و کارکرد آن آگاه می کند. ممکن است شومینه شما به خوبی کار نکند اما شما از آن بی خبر باشید. در این مواقع است که سرویس شومینه می تواند مفید باشد.

اقداماتی که در سرویس شومینه انجام می شود بر اساس مشکل شومینه شماست. گاهی ممکن است جرقه زن، ترموکوپل یا قطعات دیگر دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعمیر با تعویض آن ها باشد. هزینه سرویس شومینه هم بر اساس همین مورد محاسبه می شود.

 

با نصب شومینه در منزل تان، زیبایی آن را چند برابر کنید. با خدمات نصب شومینه در بدادم برس آشنا شوید.

 

چه زمانی باید از تعمیرکار شومینه کمک بگیریم؟

چه زمانی تعمیر شومینه لازم می شود؟ در این قسمت برخی شرایطی که لازم است در مواجهه با آن ها از تعمیرکار شومینه کمک بگیرید را آورده ایم:

 • زمانی که شومنیه روشن نمی ماند یا به عبارتی شومینه خاموش می شود.
 • شومینه دود می کند
 • اگر شعله و یا شمعک شومینه روشن باید نسبت به رفع مشکل آن اقدام کرد.
 • در صورتی که دمای شومینه در هنگام نصب آن تنظیم نشده باشد و یا از حالت تنظیم خارج شده باشد باید نسبت به سرویس شومینه خود اقدام کنید.
 • اگر شومینه دارای نوسان حرارت است و شعله ی یکسانی ندارد ممکن است خطرات زیادی به همراه داشته باشد پس حتما با سرویس کاران تماس بگیرید.
 • البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است سبب ایجاد مشکلاتی برای شومینه شود. که در هر صورت می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید تا نسب به عیب یابی و تعمیر هر نوع شومینه شما اقدام کنند.

 

 • خاموش شدن شومینه گازی

یکی از مشکلاتی که کاربران شومینه های گازی با آن مواجه هستند، خاموش شدن شومینه گازی است. معمولا خاموش شدن شومینه را می توان در ترموکوپل جستجو کرد. وجود اشکال در این قطعه که باعث شود ترموکوبل به خوبی گرم نشود، پیام اتصال گاز را به بوبین شومینه ارسال نمی کند. در نتیجه مسیر تزریق گاز به شومینه قطع می شود.

رایج ترین علت خاموش شدن شومینه گازی ، قطع جریان گاز است. دلیل دیگر این اتفاق مسدود بودن مسیر دودکش است. کارشناسی که برای تعمیر شومینه به محل شما اعزام می شود باید بتواند به خوبی این دلایل را تشخیص دهد و برای رفع آن ها اقدام کند.

به مطلب خاموش شدن شومینه گازی ما سر بزنید تا با نحوه تعمیر شومینه زمانی که ناگهانی خاموش می شود آشنا شوید.

 

 • شومینه دود می کند

دود کردن شومینه یکی از مواردی است که باعث نکرانی کاربران شومنیه می شود. در این موقعیت لازم است از یک تعمیرکار شومینه برای تعمیر دود کردن شومینه کمک بگیرید. ار شومینه شما هم دود می کند به مطلب دود کردن شومینه سر بزنید تا با دلایل دود کردن شومینه و راه تعمیر شومینه آشنا شوید. توصیه می کنیم برای تعمیر شومینه از متخصصان مربوطه کمک بگیرید.

چرا شومینه دود می کند؟ تعمیر شومینه ای که دود می کند چگونه است؟ 

 

 • شومینه روشن نمی شود

روشن نشدن شومینه یکی دیگر از مواردی است که می توانید از تعمیرکار شوکینه برای حل آن کمک بگیرید. تعمیر شومینه ای که روشن نمی شود را به تعمیرکار متخصص بسپارید. برای آشنایی خودتان با دلایل روشن نشدن شومینه به مطلبی که در این خصوص ترتیب داده ایم مراجعه کنید. این مطلب برای آشنایی با نحوه تعمیر شومینه در این حالت به شما کمک خواهد کرد. اما توصیه ما این است که خودتان برای تعمیرات شومینه دست به کار نشوید.

با دلایل روشن نشدن شومینه اشنا شوید تا بدرستی برای تعمیر شومینه اقدام نمایید.

 

هزینه تعمیرات شومینه چقدر است؟

با توجه به مدل شومینه و همچنین مشکل به وجود آمده هزینه تعمیر شومینه می تواند متفاوت باشد. شومینه دارای اجرای مختلفی است ک با توجه به اینکه دقیقا مشکل از چه بخشی است می تواند حجم کار و در نتیجه هزینه آن متفاوت خواهد بود.اما نکته ای که قابل ذکر است این است که مجموعه ما همواره سعی کرده است کمترین اجرت ممکن را در نظر بگیرد.

 

هزینه تعمیر شومینه گازی

تعمیر شومینه گازی هم توسط تیم تعمیراتی بدادم برس انجام می شود هزینه این نوع از شومینه ها هم با توجه به اینکه مشکل از چه قسمتی باشد متفاوت است به عنوان مثال هزینه تعمیر ترموکوپل شومینه با هزینه تعمیر قسمت های دیگر متفاوت است معمولا هزینه تعمیر شومینه گازی بر اساس قطعاتی که دچار مشکل می شوند و نوع مشکل ان ها تخمین زده می شود.

در شومینه های گازی ممکن است جرقه زن مشکل پیدا کند یا نیاز به تعمیر ترموکوپل شومینه باشد. در این صورت باید تعمیرکار شومینه ، مورد شما را بررسی کند تا مبلغ و زمانی برای انجام تغییرات بیان کند. برای اطلاع از هزینه تعمیر شومینه گازی با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به رایگان هزینه تعمیرات شومینه را به اطلاع شما برسانند.

بعد از تعمیرات شومینه برچسبی به شما داده می شود که می توانید آن را در قسمتی که دیده نشود و زیبایی شومینه شما را تهدید نکند بچسبانید تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای شومینه یا سایر وسایل گرمایشی و سرمایشی شما به راحتی به شماره تماس های ما دسترسی داشته باشید.

 

چرا تعمیرات شومینه با بدادم برس؟

 • اعزام فوری سرویسکار شومینه به سراسر تهران و اطراف تهران
 • عیب یابی شومینه توسط سرویس کاران با تجربه
 • تعمیر انواع شومینه سنگی، دیواری، گازی، برقی و …
 • پذیرش سفارشات تعمیر و سرویس با کم ترین قیمت
 • خدمات 24 ساعته در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل
 • ضمانت کیفیت خدمات برای اطمینان بیشتر مشتریان

 

نصب، سرویس و تعمیر شومینه درسراسر تهران و حومه را به تعمیرکاران بدادم برس بسپارید.

خدمات تعمیر شومینه در کدام مناطق ارائه می شود؟

تعمیرات شومینه در سراسر تهران و حومه ارائه می شود.

آیا تعمیرکار شومینه هزینه ای برای رفت و آمد از مشتری اخذ می کند؟

در صورتی که ساکن تهران باشید، ایاب ذهاب تعمیرکار شومینه به محل شما رایگان است. برای ساکنان اطراف تهران، بسته به اینکه کجا باشند، هزینه ای برای ایاب ذهاب تعمیرکار در نظر گرفته می شود.

چگونه می توانم به تعمیرکار شومینه بدادم برس اعتماد کنم؟

تعمیرکار شومینه بدادم برس برای همه هزینه ها، اجرت، لوازم مصرفی به شما فاکتور رسمی شرکت را ارائه می دهد. خدمات بدادم برس مانند تعمیر شومینه با ضمانت کیفیت انجام می شود.

چطور می توانم از تعمیرکار شومینه بدادم برس کمک بگیرم؟

برای دریافت خدمات تعمیر شومینه تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار شومینه چه زمانی به محل اعزام می شود؟

پس از اعلام درخواست شما، تعمیرکار شومینه بدادم برس با شما تماس می گیرد و زمان مراجعه به محل را با شما هماهنگ می کند.

.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

یک پاسخ

 1. سلام سایتتان عالی بود بنده سایتی مرتبط با کار شما در کشور کانادا دارم به نام خوشحال میشم از مطالب سایت ما هم استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>