ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر پکیج بوتان

رفع ارور e9 در پکیج بوتان cv424s

ارور e9 در پکیج بوتان یکی از مشکلات رایج کاربران پکیج بوتان است. اگر شما هم با ارور e9 پکیج بوتان مواجه شدید و به دنیال تعمیر ارور پکیج بوتان هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. در این مطلب رفع ارور e0 در پکیج بوتتان مدل cv424s را توضیح داده ایم. بغیر از آ« کدهای خطای پکیج بوتان cv424s را آورده ایم. چرا ارور e9 رخ می دهد؟ در ادامه بخوانید

در صورتی که تعمیرکار پکیج نیستید و در زمینه تعمیر پکیج بوتان تخصص ندارید، توصیه ما به شما این است که از یک تعمیرکار پکیج برای تعمیر پکیج بوتان کمک بگیرید. این مطلب را بخوانید تا با دلایل رخ دادن خطای e9 در پکیج بوتان cv4s4 آشنا شوید . بتوانید از تعمیرکار مربوطه به درستی کمک بگیرید.

تعمیر پکیج بوتان را به ما بسپارید. اعزام تعمیرکار پکیج بوتان به محل شما در سراسر تهران با ایاب ذهاب رایگان

 

رفع ارور e9 در پکیج بوتان مدل cv424s

رفع ارور e9 پکیج بوتان cv242s موضوع اصلی این مقاله است. چنانچه پکیج بوتان شما ارور e9 را می دهد تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا از علل اصلی به وجود آمدن ارور e9 پکیج بوتان cv424s مطلع شوید. برای رفع ارور e9 پکیج بوتان cv424s ابتدا به بررسی مفهوم این ارور می پردازیم. زمانی که ارور e9 در پکیج بوتان cv424s را دریافت می کنید به معنی رسیدن دمای گرمایش به بالای ۹۵ درجه است.

رفع ارور e9 پکیج بوتان و تعمیر پکیج بوتان CV424s کاری است هم سهل هم دشوار، چرا که با دانستن و آموزش کافی از مشکلات و عیوب پیش آمده در پکیج، می توان نسبت به تعمیر پکیج بوتان CV424s توسط شخص مصرف کننده اقدام کرد.

در این مسیر دانستن کدهای خطا برای مشتریان می تواند به شدت به سرویس کاران از نظر تشخیص نوع عیب و نیاز قطعات مصرفی قبل از عزیمت به محل مشتریان کمک می نماید. برای تعمیر پکیج خود با هر مدلی لطفا قبل از آن با نحوه کارکرد پکیج آشنا شوید سپس اقدام به تعمیرات کنید.

با آموزش تعمیر پکیج می توانید به راحتی کلیه مشکلات و خرابی های احتمالی را رفع کنید. در غیر اینصورت با متخصصین ما تماس بگیرید. اما خیلی لازم و ضروری است که از کدهای خطایی که در دستگاه شما تعیین شده است برای شناسایی عیوب مطلع شوید.

کدهای مربوطه برای پکیج بوتان مدل CV424s به شرح زیر می‌باشد. چنانچه پس از انجام مراحل زیر خطای مورد نظر برطرف نشد باید نسبت به دعوت از تکنسین فنی اقدام نمایید.

 

کدهای خطای پکیج بوتان cv424s

کد خطا مفهوم کد خطا
E1 عدم تشکیل شعله یا تشخیص شعله
E2 فعال شدن کلید حرارتی (کلید حد 105
E3 اشکال در دودکش یا کلید ایمنی فشار دودکش پس از 2 دقیقه
E4 خطای مدولاتور شیرگاز
E5 اشکال در NTC شوفاژ
E6 اشکال در NTC آب گرم مصرفی
E7 فعال شدن کلید ایمنی فشار دودکش قبل از روشن شدن فن
E8 اشکال در ترموستات خارجی
E9 دمای آب مدار گرمایش بیش از 95
E13 اشکال نرم افزاری برد کنترل
E15 اشکال در دودکش یا کلید ایمنی فشار دودکش
E17 فعال شدن ترموستات دود
E25 یخ زدگی در مبدل اصلی
E27 افت فشار آب مدار گرمایش
E29 اشکال در مدار برق رسانی شیرگاز
E99 خطای عدم تشخیص فن دار بودن یا نبودن دستگاه

* هنگام بروز خطا نور آبی نمایشگر روشن می شود.

تعمیر پکیج بوتان CV424s

دلایل اصلی ارور e9 در پکبج بوتان چیست ؟

برای یافتن پاسخ این پرسش بهتر است دلایل زیر را بررسی کنید.

 

1- اشکال در منبع انبساط

از جمله مشکلات در تعمیر پکیج بوتان و عیب‌یابی پکیج دیواری با مسئله ذکر شده در بالا سوراخ شدن دیافراگم، عدم تنظیم صحیح فشار باد داخلی منبع، گرفتگی شیلنگ منبع انبساط و نامتناسب بودن ظرفیت منبع انبساط با مقدار آب مدار گرمایش پکیج است.

شایان ذکر است که در صورت بروز مشکل در منبع انبساط، با توجه به قطع شدن مدار آب گرم، از افزایش حجم آب حین افزایش دما جلوگیری کرده و سبب افزایش فشار سیستم می‌شود.

2- خرابی شیر پرکن

دومین عامل در عیب‌یابی پکیج دیواری و تعمیر پکیج بوتان با این مشکل خرابی شیر پرکن است. به این معنا که آب ورودی به سیستم پکیج به سیستم مدار گرمایش آن راه پیدا کرده و در صورت بالا بودن فشار آب ساختمان موجب بالا رفتن مقدار آب مدار گرمایش و فشار پکیج خواهد شد.

افراد ماهر باید توجه داشته باشند که وظیفه شیر پرکن، خارج کردن آب مدار گرمایش در صورت پایین بودن فشار آب ساختمان از فشار پکیج بوتان است که منجر به کاهش فشار پکیج بوتان می‌شود.

3- سوراخ شدن مبدل دومنظوره در پکیج تک مبدله یا مبدل ثانویه در پکیج دو مبدله

سومین عامل در تعمیر پکیج بوتان و عیب‌یابی پکیج دیواری با مشکل افزایش فشار در صورت روشن بودن پکیج سوراخ شدن مبدل است. سوراخ شدن مبدل منجر به نفوذ آبگرم بهداشتی به آب داغ مدار گرمایش خواهد شد.

این امر در صورت بالا بودن فشار آب ساختمان باعث افزایش حجم آب مدار گرمایش و افزایش فشار پکیج بوتان می‌شود. البته باید توجه داشت که کم بودن فشار آب ساختمان از فشار پکیج بوتان منجر به خارج شدن آب مدار گرمایش از شیر پرکن و کاهش فشار پکیج می‌شود.

4- گردش نامناسب آب در پکیج

چهارمین عامل در تعمیر پکیج بوتان و عیب‌یابی پکیج دیواری با مشکل ذکر شده گردش ناصحیح آب در پکیج است. در ادامه به ذکر عوامل بروز این مشکل و رفع آن خواهیم پرداخت.

 • رسوب‌گیری و انسداد مسیر لوله‌ها و صافی برنجی

درصورتی‌که مسیر حرکت آب به دلیل رسوبات گرفته شده باشد، فشار بالا می‌رود و دبی آب کاهش پیدا می‌کند. زمانی که مشعل پکیج روشن می‌شود، با توجه به پایین بودن جریان آب عبوری دمای آن سریعاً افزایش پیدا می‌کند که با توجه به کنترل داخلی مشعل پکیج خاموش خواهد شد.

 • معیوب بودن پمپ

گردش ناصحیح آب به‌وسیله پمپ و خراب شدن آن منجر به بالا رفتن فوری دمای آب مدار گرمایش شده و درنتیجه بر اساس فرمان برد کنترل مشعل پکیج خاموش خواهد شد. بر این اساس، رادیاتور منزل شما به‌اندازه کافی گرم نخواهد شد.

 

البته مشکل ذکر شده در بالا در پکیج تک مبدله فقط در حالت زمستانه رخ می‌دهد و در حالت تابستانه در صورت خرابی پمپ، آبگرم مصرفی به‌خوبی گرم خواهد شد. اما در پکیج دو مبدله، این مشکل منجر به سرد بودن آبگرم مصرفی می‌شود، البته در صورت ضعیف شدن پمپ، با توجه به عدم نیاز به آب گرم با دمای بالا، کاربر نمی‌تواند خرابی پمپ را تشخیص دهد.

چون آبگرم مصرفی به‌اندازه نسبی گرم شده است. عمده مشکلی که در این شرایط باعث تماس مشتری با تعمیرکاران مجاز می‌شود سروصدای بالای پمپ است. معمولاً چنین می‌گویند که علی‌رغم داشتن آب گرم با دمای خوب، سروصدای پکیج بالا است و گهگاه اعلام خطا مشاهده می‌شود که باید پکیج دوباره راه‌اندازی (ریست) شود.

پس از یافتن مشکل اصلی راه حل درست را انجام دهید. در صورتی که وجود یک متخصص را نیاز دانستید از تعمیرکاران بدادم برس کمک بگیرید.

 

خدمات تعمیر پکیج بوتان در بدادم برس

از آن حا که شرکت بوتان یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه تولید پکیج است، تعداد زیادی از کاربران و مشتریان ما از این پکیج استفاده می کنند که پکیج بوتان CV424S یکی مدل های این برند است. هر مدل از پکیج بوتان که استفاده می کنید ، می توانید برای سرویس و تعمیر پکیج بوتان خود با ما تماس بگیرید.

در صورتی که با کارکرد پکیج بوتان خود با مشکل مواجه شدید می توانید به کد خطایی که نشان می دهد دقت کنید از جدول بالا برای تشخیص مشکل آن استفاده کنید. اگر موفق به عیب یابی پکیج بوتان خود نشدید کافی است از یک متخصص کمک بگیرید.

خدمات تعمیر پکیج بوتان یا گارانتی انجام می شوند.تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا در هر ساعت از شبانه روزی یکی از نزدیک ترین تعمیرکاران خود را به محل شما اعزام نماییم. شما می توانید با کمتزین هزینه به تعمیر پکیج بوتان خود از هر مدلی که هست، بپردازید.

همچنین بخوانید:

راهنمای خرید پکیج

 

 

صفحه رسمی بدادم برس را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام بدادم برس
.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

16 پاسخ

 1. خیلی مفید بود مطلبتون ممنونم

 2. ممنون از اینکه برای مشتریان خود ارزش قائل هستید

 3. سلام و ارادتمند
  در شاهرود هم نمایندگی معتبر و متبحر در تعمیرات پکیچ بوتان دارید؟
  09123319835

 4. خیلی عالی بود مطلب تون واقعاا ممنونم از شما که بفکر مشتریان خودتان هستید سپاس گذارم فقط اینکه هذینه تعمیر واقعاا بالاس و برای مشتریان به سختی قابل پراخت است اگر راهی هست که از کم تر کردن هذینهاا کمک کنید ممنون میشم با تشکر از شما و تیم محترم تون

 5. سلام خیلی توضیحاتتون کامل بود کاش یه فیلم آموزش تصویری باز وبسته کردن کامل پکیج را میگذاشتین خیلی عالی میشد

 6. سلام.خسته نباشید استاد من یه پکیج بوتان مدل سی وی دارم هر از گاهی با سر و صدای ناهنجاری میدهد یعنی ادم فکر میکند داره منفجر میشه از چی میتونه باشه لطفا راهنماییم کنید لازم بذکر است سرویسکار اومد فلوسوییچ رو هم عوض کرده ولی باز هر از گاهی این اتفاق می افته لطفا کمک کنید

 7. سلام خسته نباشید خطای e9 می دهد روی تابستانه ولی رادیاتور گرم می شود و حتی هیچ آبی باز نکرده باشیم باز هم خود به خود پکیج روشن می شود لطفا راهنمایی کنید

 8. آقا امیر کنانی
  مشکل روشن شدن خود به خودی پکیج شما به خاطر گیر کردن فلوسوئیچ پکیجه
  وظیفه فلوسوئیچ اعلام باز شدن شیر آب مصرفی به برد و در نتیجه روشن شدن پکیج برای گرم کردن آبه وقتی که این قطعه گیر کرده داره به برد گزارش باز بودن آب رو میده در صورتی که آب باز نشده

 9. سلام از اینکه مشتریان را راهنمایی می کنید سپاسگزارم
  پکیح وقتی روشن است بعداز چند دقیقه آب گرم میاد یه مرتبه دو سه ثانیه E9 می شود آب سرد می شود بعد شروع می کند روشن شد دوباره آب گرم میاد بعد مجدا E9 می دهد چند تعمیر کار اومده قطعات .مبدل . موتور و قسمتهای دیگر را عوض کردن متاسفانه نمی تونن علتش را پیدا کنند خواهشمند است ما را راهنمایی فرمایید البته از اردبیل هستیم

 10. ممنون از راهنمایی تان / بسیار مفید بود

 11. خطاÈ9 میتونه به خاطر رسوب در مبدل باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>