با ما همراه باشید

آشپزخانه اپن یا بسته

آشپزخانه اپن یا بسته ؟ برداشتن اپن آشپزخانه جهت تغییر دکوراسیون

آشپزخانه اپن یا بسته برای خانه مناسب است؟ اگر شما آشپزخانه اپن دارید، شاید بخواهید با برداشتن اپن آشپزخانه یا پوشاندن اپن آشپزخانه تغییری در دکوراسیون آشپزخانه انجام دهید. و گاها پیش می آید کسانی که از آشپزخانه بسته استفاده می کنند، به این موضوع فکر کنند که کدام نوع آشپزخانه بهتر است؟ آشپزخانه اپن یا بسته.

در این مقاله سعی کرده ایم که به موضوعات مختلف پیرامون انواع آشپزخانه ها و اینکه کدام یک بهتر است بپردازیم.در مجموعه بدادم برس ، هر گونه عملیات بازسازی منزل، تعمیرات ساختمان ، بازسازی آپارتمان انجام میپذیرد. اگر در نظر دارید که با کمترین هزینه بازسازی ساختمان تان را انجام دهید، حتما با بدادم برس تماس بگیرید.

اگر به دنبال تیم خوب و قوی برای بازسازی آشپزخانه تان با کمترین هزینه میگردید، حتما با بدادم برس تماس بگیرید.

 

آشپزخانه اپن یا بسته ؟ کدام بهتر است ؟

برداشتن اپن آشپزخانه یا اپن کردن آشپرخانه که با بازسازی آشپزخانه محقق می شود، موضوعی بسیار سلیقه ای است که هر فرد متناسب با نیاز و مدل منزل خود برای آن تصمیم می گیرد. ما در این مطلب با شرح مزایای آشپزخانه اپن، آشپزخانه بسته و همچنین برداشتن اپن آشپزخانه توضیح داده ایم.

در چند سال اخیر باز هم آشپزخانه بسته متداول شده و بسیاری در حال برداشتن اپن آشپزخانه خود هستند. در این بین مدل های گوناگونی برای هر دو وجود دارد که به دیزاین دکوراسیون منزل شما کمک بسیاری می کند.

 

اشپزخانه اپن خوبه

آشپزخانه اپن خوبه ؟ آشپزخانه اپن چه مزایایی دارد ؟

آشپزخانه اپن خوب است زیرا به زیبایی خانه شما کمک می کند. در واقع آشپزخانه به واسطه چند ردیف کابینت از قسمت پذیرایی جدا می گردد. در گذشته این جدایی به واسطه یک ستونی کچی ایجاد می شود اما حالا طراحی دکور آشپزخانه به کمک دل انگیز شدن خانه ها آمده است.

انواع آشپزخانه اپن دار در کاتالوگ های کابینت کاران وجود دارد که انتخاب آن کار آسانی نخواهد بود زیرا طیف وسیعی دارند. اپن آشپزخانه شما می توانند دو طرفه یا یک طرفه باشد. بدین معنا که فقط از یک طرف با پذیرایی در ارتباط باشد و یا از دو طرف.

طراحی آشپزخانه شما بستگی به نوع کابینت و جنسی دارد که انتخاب می کنید. پس انتخاب کابینت عامل مهمی در خانه شما است زیرا به زیبایی تزیین خانه می افزاید.

اپن آشپزخانه به صورت ال، اپن آشپزخانه به صورت چوب و یا سرامیک های زینتی می توانند در انتخاب شما دخیل باشد.

  • نوردهی بیشتر به پذیرایی
  • رفت و آمد آسان به نقاط گوناگون خانه
  • هنگام آشپزی می توان بر قسمت های دیگر خانه نظارت داشت
  • صیصیت خانواده در این حالت بیشتر می شود

 

حذف اپن آشپزخانه

آشپزخانه بسته چه مزایایی دارد ؟

آشپزخانه بسته را شاید بیشتر در خانه های قدیمی مادربزرگ ها دیده باشیم. آشپزخانه ای که به صورت کاملا جدا از دیگر نقاط خانه است و حتی درب هم دارد. اما این روزها با به وجود آمدن برخی معایب آشپرخانه اپن، طراحی آشپزخانه بسته مورد توجه قرار گرفته و خانم ها تمایل به تغییر منزل خود دارند.

زمانی که شما آشپزخانه بسته داشته باشید، می توانید دیزاین آن را متفاوت از دیگر اجزای منزل درست کنید. زیرا با وجود درب دیگر یک بخش جداگانه محسوب می شود.

چربی و بوی غذا در قسمت های گوناگون خانه نمی پیچد
از کثیف شدن حال و پذیرایی جلوگیری می شود
هنگام ورود میمهان می توانید با خیال آسوده آشپزی کنید
می توانید از کابینت های کاربردی تر استفاده کنید که دیگر جنبه تزیینی نداشته باشد
دیگر نیازی به ست کردن وسایل آشپزخانه با پذیرایی نیست.

 

پوشاندن اپن آشپزخانه

برداشتن اپن آشپزخانه برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

با توجه به مواردی که عنوان کردیم، بسیاری تمایل به برداشتن اپن آشپزخانه دارند. این کار عملا شدنی است و کار غیر ممکنی نیست. اما نیازمند به افراد متخصص و اختصاص بودجه لازم دارد. در این حال شما باید تمام کابینت های آشپزخانه را جدا کرده و در قسمت مورد نظر خود دیوار بکشید و درب بگذارید. اگر سقف آشپزخانه شما دارای آرک یا کج بری باشد هم خراب شده چون باید تا سقف دیوار را ادامه دهید.

قبل از شروع به کار حتما نقشه دقیقی داشته باشید و بعد شروع کنید. زیرا باید به شدت مواظب سیم های برق، لوله آب و حتی لوله گاز باشید. شاید به اپنی که تخریب می کنید ربطی نداشته باشد اما احتیاط لازمه کار است. بسیاری با برداشتن اپن آشپزخانه از این گلایه مند هستند که پذیرایی آن ها تاریک شده است. زیرا منبع نوری آن ها از آشپزخانه بوده است. در مقابل افرادی هم هستند که برداشتن اپن آشپزخانه را راهی برای روشن شدن خانه خود قلمداد کرده اند.

آشپزخانه بسته

انتشار در شبکه های اجتماعی:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

چیلر

مینی چیلر چیست

مینی چیلر (Mini Chiler) یا چیلر کوچک به چیلرهایی گفته می شود که ظرفیت آن ها محدود و کمتر از 10 تن تبرید است. مینی

بیشتر بدانید>>