با ما همراه باشید

تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز رومیزی و فردار در تهران | اعزام تعمیرکار اجاق گاز به محل

اجاق گاز یکی از مهم ترین وسایل آشپزخانه است که کوچیک ترین اختلالی در کارکرد آن، علاوه بر اینکه می تواند خطرناک باشد، پخت و پز غذای روزانه را مختل می کند. اکنون که در این صفحه هستید، حتما به تعمیر اجاق گاز نیار دازید.

تعمیر اجاق گاز یکی از خدمات بدادم برس در حوزه تعمیرات لوازم خانگی است که مشتریان برای دریافت آن با ما تماس می گیرند. ما در بدادم برس چندین تعمیرکار اجاق گاز در سراسر تهران داریم. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا یکی از نزدیک ترین تعمیرکاران گاز را به محل شما اعزام کنیم. تفاوتی ندارد از چه نوع اجاق گازی استفاده می کنید. برای تعمیر اجاق گاز رومیزی و تعمیر اجاق گاز فردار می توانید از تعمیرکاران ما سراسر تهران کمک بگیرید.

 تعمیر ترموگوبل اجاق گاز، تعمیر فندک و جرقه زن اجاق گاز و تعمیر هود با بالاترین کیفیت انجام می شود. خدمات تعمیرات گاز و سرویس اجاق گاز با کمترین اجرت ممکن و توسط بهترین تعمیرکاران اجاق گاز صورت می گیرد. این خدمات 3 تا 18 ماه گارانتی خواهند داشت. برای بهره مندی از خدمات باکیفیت تعمیر اجاق گاز با ما تماس بگیرید.

برای دریافت خدمات تعمیر اجاق گاز با ما تماس بگیرید. تعمیرات اجاق گاز سراسر تهران با گارانتی

 

 

چه زمانی باید به فکر تعمیر اجاق گاز باشیم؟

چه زمانی باید برای تعمیر اجاق گاز اقدام کنیم؟ قطعا زمانی که مشکلی در کارکرد اجاق گاز مشاهده شود باید برای تعمیر اجاق گاز اقدام کرد. در این بخش ما موارد شایعی که لازم است برای برطرف کردن آن ها با تعمیرکار اجاق گاز تماس بگیرید را آورده ایم.

 

 • خاموش شدن فر اجاق گاز

اینکه فر اجاق گاز ناگهانی خاموش می شود، پدیده مطلوبی نیست. در تعمیرات اجاق گاز که توسط تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس انجام می شود، مشکل خاموش شدن فر اجاق گاز نیز بررسی و حل می شود. اگر می خواهید با دلایل خاموش شدن اجاق گاز آشنا شوید، به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید.

دلایل خاموش شدن فر اجاق گاز را بخوانید

 

 • برق دار شدن بدنه اجاق گاز

گاهی پیش می آید که با لمس بدنه اجاق گاز متوجه برق دار شدن بدنه گاز می شود. اما دلیل برق دار شدن بدنه اجاق گاز چیست؟ در این مطلب مفصل توضیح داده ایم که چرا بدنه اجاق گاز برق دار می شود. این مطلب بدادم برس را از دست ندهید. 

چرا بدنه اجاق گاز برق دارد؟

 

 • دود زدن اجاق گاز

اینکه اجاق گاز دود کند برای اهالی خانه خطرناک و اذیت کننده است. مشکل دود زدن اجاق گاز باید به زودی پیدا و حل شود. در مطلبی جدا، به دلایل دود کردن اجاق گار پرداخته ایم. این مطلب را مطالعه کنید و اگر موفق به حل مشکل نشدید برای تعمیر اجاق گاز با بدادم برس تماس بگیرید.

چرا اجاق گاز دود می کند؟ چگونه مشکل دود زدن اجاق گاز را حل کنیم؟

 

 • زرد سوختن شعله اجاق گاز

در حالت عادی شعله اجاق گاز به رنگ آبی می سوزد. زرد سوختنف نارنحی و قرمز سوختن شعله اجاق گاز نشان دهنده مشکلی در اجاق گاز است. اگر می خواهید بدانید چرا شعله اجاق گاز قزمز یا زرد می سوزد، مطالبی که در این خصوص گردآوردی کرده ایم را بخوانید.

چرا شعله اجاق گاز قرمز یا زرد می سورد؟ 

 

 • روشن نماندن شعله اجاق گاز

اجاق گازتان روشن می شود اما روشن نمی ماند و خاموش می شود؟ برای پی بردن به دلایل روشن نماندن اجاق گاز به مطلب زیر مراجعه کنید. در این مطلب علت روشن نماندن و خاموش شدن اجاق گاز را اورده ایم. اگر موفق به برطرف کردن مشکل و تعمیر اجاق گاز نشدید، از یک تعمیرکار اجاق گاز کمک بگیرید.

چگونه برای تعمیر خاموش شدن  شعله اجاق گاز اقدام کنیم؟

 

 • کم بودن شعله اجاق گاز

برخی از مشتریانی که با ما تماس می گیرند، از کم بودن شعله اجاق گاز گله دارند. ما دلایل کم بودن شعله اجاق گاز را در مطلب زیر بررسی کرده ایم. شما می توانید از این مطلب برای عیب یابی اجاق گاز کمک بگیرید. اما اگر موفق به تعمیر گاز نشدید با ما تماس بگیرید.

چرا شعله اجاق گاز کم است؟

 • نرسیدن دمای داخل فرگاز به دمای موردنظر

علت اصلی این مشکل این است که المنت‌های گاز یا جرقه زن و یا سنسور دمای داخل فر به‌ درستی عمل نمی‌کند و ممکن است خراب شده باشد و در اکثر موارد نیاز به تعویض دارند. اگر در این زمینه هیچ‌گونه تخصص فنی ندارید، برای تعویض و رفع این اشکال باید با مرکز تخصصی تعمیرات اجاق گاز تماس بگیرید.

 

تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس چه خدماتی ارائه می دهد؟

از آن جا که همه سرویس کاران و تعمیرکاران ما با نحوه تعمیرات اجاق گاز اشنایی دارند، می توانید از عملکرد آن ها مطمئن باشید. ما خدمات تعمیرات اجاق گاز را همانند خدمات دیگر گارانتی می کنیم. در لیست زیر، خدمات تعمیر گاز را می توانید مشاهده کنید.

 • تعمیر هود
 • تعمیر اجاق گاز رومیزی
 • تعمیر اجاق گاز فردار
 • تعمیر گاز صفحه ای
 • تعمیرات گاز دوو
 • تعمیر فندک گاز
 • تعمیرات گاز بوش
 • تعمیر گاز آریستون
 • سرویس اجاق گاز
 • تعمیر ولوم اجاق گاز
 • تعمیرات فر اجاق گاز
 • تعمیر فندک آشپزخانه
 • تعویض شیشه اجاق گاز
 • تعمیر ترموکوپل اجاق گاز
 • تعمیر ترموستات اجاق گاز
 • عیب یابی فندک اجاق گاز
 • نصب ترموکوپل روی اجاق گاز
 • تنظیم شعله اجاق گاز رومیزی
 • تعمیر فندک و مشعل اجاق گاز
 • تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی
 • تعمیر گاز اخوان، اسنوا و دیگر برندهای ایرانی و خارجی

 

تعمیر اجاق گاز رومیزی

تعمیر اجاق گاز رومیزی

برای تعمیر اجاق گاز رومیزی باید به یک سری نکات به ظاهر کوچک ولی با اهمیت توجه کرد. وجود همین نکات باعث شده است که تعمیر گاز رومیزی به یک کار تخصصی تبدیل شود. تعمیر اجاق گاز رومیزی متداول تر از تعویض اجاق گاز است. زیرا این مدل ها به دلیل حدید بودن، قطعاتشان در دسترس بوده و می توان با هزینه ای کمتر از خرید یک اجاق گاز جدید، به تعمیرات اجاق گاز رومیزی پرداخت.

تعمیر گاز رومیزی برای تعمیرکاران به سادگی انجام می شود و پیچیدگی خاصی ندارد. مواردی که تعمیر اجاق گاز رومیزی پیش می آید تعمیر جرقه زن و تعمیر ترموکوپل اجاق گاز است. که ترموکوپل خودش دارای دو قسمت سیم ترموکوپل و بوبین است و هرکدام ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشند.

 

تعمیر اجاق گاز فردار

زمانی که فر اجاق گاز مشکل پیدا می کند گرمای مطلوب را تولید نمی کند و یا المنت آن می سوزد، لازم است به یک متخصص برای تعمیر اجاق گاز فردار مراجعه کنید. تعمیر اجاق فردار ممکن است هر از گاهی اتفاق بیفتد. این نوع گارها مدت زیادی بدون اشکال می توانند کار کنند. تعمیر اجاق گاز فردار دیر به دیر اتفاق می افتد اما نباید خودتان بدون تخصص برای تعمیر آن اقدام کنید. بلکه آن را به افرادی که این دانش را دارند واگذار کنید.

 

تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

یکی از اصلی ترین اجزای اجاق گاز ترموکوپل است که برخی مشکلات گار مربوط به خرابی ترموکوپل می شود. برای برطرف کردن این مشکلات تعمیر ترموکوپل اجاق گاز و گاهی تعویض ترموکوپل توصیه می شود که باید توسط تعمیرکار اجاق گاز انجام شود. به صفحه تعمیر ترموکوپل اجاق گاز سر بزنید تا درباره تعمیرات ترموکوپل بیشتر بدانید. 

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیرات هود آشپزخانه یکی دیگر از خدماتی است که تعمیرکار اجاق گاز  بدادم برس به شما ارائه می دهد. در صورت نیاز به تعمیر هود ، به صفحه مربوط به این خدمت سر بزنید تا اطلاعات کافی بدست آورید. تعمیر هود با اعزام تعمیرکار اجاق گاز ماهر به سراسر تهران با بالاترین کیفیت انجام می شود.

 

سرویس اجاق گاز به صورت دوره ای چه فایده ای دارد؟

همانطور که در ابتدا اشاره شد اجاق گازها از پرکاربردترین وسایل آشپزخانه هستند هم چنین خرابی آنها ممکن است باعث بروز حادثه شود به همین دلیل بهترین کار این است که به صورت دوره ای با سرویس کاران در تماس باشید تا از صحت عملکرد اجاق گاز خود مطمئن شوید.

از آنجا که اجاق گاز وسیله پر کاربردی است و در طول شبانه روز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، خراب شدن آن کارهای روزانه را مختل می کند. سرویس اجاق گاز به صورت دوره ای و منظم به شما این امکان را می دهد تا در فاصله زمانی کم، اجاق گاز شما توسط یک فرد کاربلد بررسی شود.

در سرویس اجاق گاز اگر مشکلی حتی جزئی برای اجاق گاز شما پیش آمده باشد، برطرف می شود. این کار باعث می شود قبل از وخیم شدن مشکلات و از کار افتادن اجاق گاز ایرادات را به راتی و با کمترین هزینه برطرف کنید. مزیت دیگر سرویس دوره ای اجاق گاز افزایش طول عمر آن است.

 

تعمیر اجاق گاز فردار

 

هزینه تعمیر اجاق گاز چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تعمیر اجاق گاز با توجه به مدل آن و همچنین میزان خرابی و نوع مشکل به وجود آمده کاملا متفاوت است به عنوان مثال هزینه تعمیر گازهای خارجی بیشتر از اجاق گاهای ایرنی است. اما نکته ای که قابل ذکر است. این است که به طور کلی اجرت سرویس کاران بدادم برس نسبت به سایر موسسات کمتر است.

هزینه تعمیر گاز معمولا بر اساس نوع مشکل گاز مشخص می شود. این موضوع با بررسی کارشناس مربوطه مشخص می شود. تعمیرکار اجاق گاز با عیب یابی صحیح گاز می تواند هزینه تعمیر گاز را تعیین کند.

معمولا هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار گاز به محل شما نیز جرو هزینه تعمیرات اجاق گاز به حساب می آید. اما نکته قابل دکر درمورد خدمات تعمیر گاز در بدادم برس این است که ایاب و ذهاب به محل به صورت رایگان انجام می شود. در هر کجای تهران که هستید بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب می توانید از تعمیرگاز توسط تیم حرفه ای بدادم برس بهره مند شوید.

محله ای که در آن زندگی می کنید یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه تعمیرات اجاق گاز است که باید مد نظر داشته باشید.

 

سوالات متداول تعمیر اجاق گاز رومیزی و فردار

 
در کدام مناطق ارائه می شود؟

تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران ارائه می شود.

خدمات شامل چه مواردی می شود؟

تعمیر هود

تعمیر اجاق گاز فردار

تعمیر اجاق گاز رومیزی

تعمیر جرقه زن و فندک اجاق گاز

چقدر طول می کشد تا تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس به محل شما اعزام شود؟

زمانی که برای تعمیر اجاق گاز در بدادم برس درخواست می دهید، پس از چند دقیقه تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس با شما تماس می گیرد و زمان مراجعه به محل را با شما هماهنگ می کند.

چرا را به بدادم برس بسپاریم؟

خدمت رسانی سراسر تهران
اعزام تعمیرکار اجاق گاز به محل در اسرع وقت
ارائه فاکتور رسمی
گارانتی کیفیت خدمات
تعمیرات اجاق گاز توسط بهترین تعمیرکاران اجاق گاز در تهران

چگونه برای تعمیرات اجاق گاز در بدادم برس درخواست دهیم ؟

در صورتی که نیاز به تعمیرات اجاق گاز دارید، با شماره تلفن های بدادم برس تماس بگیرید.

منبع:

shorturl

tinyurl

bitly

cutt.ly

انتشار در شبکه های اجتماعی:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

6 پاسخ

 1. گاز ما رومیزی هست و اصلا جرقه کار نمی کنه !!! مشکل چی هست ؟ تعمیر اجاق گاز شما شامل این موضوع هم میشه ؟

  1. بله تعمیر جرقه زن و فندک هم جرو تعمیر اجاق گاز حساب میشه. یا شماره تلفن های مجموعه تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار اجاق گاز رومیزی بدید. تا یک نفر رو برای تعمیر گاز رومیزی تون اعزام کنیم.

 2. هنگام جابجای اجاق گاز،لوله چدنی گاز داخل شیلنگ شکست،با بدبختی شکسته را از لوله اتصال گاز اجاق در آوردم،حالا زیر سینی آتش می گیرد،گاز پادیسان هست چها شعله ده سال پیش.ایا هزینه مشخص است یا کارشناس باید بازدید نماید.

  1. سلام. لطف کنید با مجموعه تماس بگیرید تا شما رو به یک کارشناس مرتبط کنند. ممکنه توضیح بدید براشون بتونن هزینه تعمیر اجاق گاز رو مشخص کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

چیلر

مینی چیلر چیست

مینی چیلر (Mini Chiler) یا چیلر کوچک به چیلرهایی گفته می شود که ظرفیت آن ها محدود و کمتر از 10 تن تبرید است. مینی

بیشتر بدانید>>