ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز رومیزی و فردار در تهران | اعزام تعمیرکار اجاق گاز به محل

آیا تعمیر اجاق گاز امکان‌پذیر است؟ اجاق گاز یکی از مهم‌ترین وسایل آشپزخانه است که کوچیک‌ترین اختلالی در کارکرد آن، علاوه بر اینکه می‌تواند خطرناک باشد، پخت و پز غذای روزانه را مختل می‌کند. اکنون که در این صفحه هستید، حتما به تعمیر اجاق گاز نیار دازید.

تعمیر اجاق گاز یکی از خدمات تیم بدادم برس در حوزه تعمیرات لوازم خانگی است که مشتریان برای دریافت آن با ما تماس می‌گیرند. ما در بدادم برس چندین تعمیرکار اجاق گاز در سراسر تهران داریم. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا یکی از نزدیک‌ترین تعمیرکاران را به محل شما اعزام کنیم. تفاوتی ندارد از چه نوع اجاق گازی استفاده می‌کنید. برای تعمیر اجاق گاز رومیزی و تعمیر اجاق گاز فردار می‌توانید از تعمیرکاران ما در سراسر تهران کمک بگیرید. 

تعمیر ترموگوبل اجاق گاز، تعمیر فندک و جرقه‌زن اجاق گاز و تعمیر هود با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. خدمات تعمیرات گاز و سرویس اجاق گاز با کمترین اجرت ممکن و توسط بهترین تعمیرکاران اجاق گاز صورت می‌گیرد. این خدمات 3 تا 18 ماه گارانتی خواهند داشت. برای بهره‌مندی از خدمات باکیفیت تعمیر اجاق گاز با ما تماس بگیرید.

تعمیرات اجاق گاز سراسر تهران با گارانتی و ایاب ذهاب

 

چه زمانی باید به فکر تعمیر اجاق گاز باشیم؟

چه زمانی باید برای تعمیر اجاق گاز اقدام کنیم؟ قطعا زمانی که مشکلی در کارکرد اجاق گاز مشاهده شود باید برای تعمیر اجاق گاز اقدام کرد. در این بخش ما موارد شایعی که لازم است برای برطرف کردن آن ها با تعمیرکار اجاق گاز تماس بگیرید را آورده ایم. تجربه به ما نشان داده است که تعمیر هرگونه لوازم خانگی نیازمند تخصص و مهارت ویژه است. لطفا اگر شما هم در زمینه تعمیر لوازم خانگی تخصص و تجربه خاصی ندارید، کار را به تکنسین و تعمیرکار بسپارید. اینکار باعث می‌شود در عین اینکه از وسیله خود مراقبت بیشتری کرده‌اید، هزینه کمتری را نیز بپردازید.

قطعات لوازم خانگی بسیار حساس و ظریف هستند و کوچک‌ترین بی‌توجهی می‌تواند آنها را به شدت خراب کند. اگر شخصا کار تعمیر اجاق گاز را بر عهده می‌گیرید، در نظر داشته باشید که اگر قطعه‌ای از آن را خراب کنید، ممکن است خسارت‌های بزرگتری به خود تحمیل نمایید.  

 

 • خاموش شدن فر 

اینکه فر اجاق گاز ناگهانی خاموش می‌شود، پدیده مطلوبی نیست. در تعمیرات اجاق گاز که توسط تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس انجام می شود، مشکل خاموش شدن فر اجاق گاز نیز بررسی و حل می‌شود. اگر می‌خواهید با دلایل خاموش شدن فر اجاق گاز آشنا شوید، به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید.

دلایل خاموش شدن فر اجاق گاز را اینجا بخوانید

 

 • برق دار شدن بدنه 

گاهی پیش می‌آید که با لمس بدنه اجاق گاز متوجه برق‌دار شدن بدنه آن می‌شوید. اما دلیل برق دار شدن بدنه اجاق گاز چیست؟ در این مطلب مفصل توضیح داده‌ایم که چرا بدنه اجاق گاز برق‌دار می‌شود. این مطلب بدادم برس را از دست ندهید. 

چرا بدنه اجاق گاز برق دارد؟

 

 • دود زدن اجاق گاز

اینکه اجاق گاز دود کند برای اهالی خانه خطرناک و اذیت کننده است. مشکل دود زدن اجاق گاز باید به زودی پیدا و حل شود. در مطلبی جدا، به دلایل دود کردن اجاق گار پرداخته‌ایم. این مطلب را مطالعه کنید و اگر موفق به حل مشکل نشدید برای تعمیر اجاق گاز با بدادم برس تماس بگیرید.

چرا اجاق گاز دود می کند؟ چگونه مشکل دود زدن اجاق گاز را حل کنیم؟

 

 • زرد سوختن شعله اجاق گاز

در حالت عادی شعله اجاق گاز به رنگ آبی می‌سوزد. زرد، نارنحی و قرمز سوختن شعله اجاق گاز نشان‌دهنده مشکلی در اجاق گاز است. اگر می‌خواهید بدانید چرا شعله اجاق گاز قزمز یا زرد می‌سوزد، مطالبی که در این خصوص گردآوردی کرده‌ایم را بخوانید.

چرا شعله اجاق گاز قرمز یا زرد می سورد؟ 

 

 • روشن نماندن شعله

اجاق گازتان روشن می‌شود اما روشن نمی‌ماند و خاموش می‌شود؟ برای پی بردن به دلایل روشن نماندن اجاق گاز به مطلب زیر مراجعه کنید. در این مطلب علت روشن نماندن و خاموش شدن اجاق گاز را آورده ایم. اگر موفق به برطرف کردن مشکل و تعمیر اجاق گاز نشدید، حتما از یک تعمیرکار اجاق گاز کمک بگیرید.

چگونه برای تعمیر خاموش شدن  شعله اجاق گاز اقدام کنیم؟

 

 • کم بودن شعله اجاق گاز

برخی از مشتریانی که با ما تماس می‌گیرند، از کم بودن شعله اجاق گاز گله دارند. ما دلایل کم بودن شعله اجاق گاز را در مطلب زیر بررسی کرده‌ایم. شما می‌توانید از این مطلب برای عیب یابی اجاق گاز کمک بگیرید. اما اگر موفق به تعمیر اجاق گاز خود نشدید با ما تماس بگیرید.

چرا شعله اجاق گاز کم است؟

 • نرسیدن دمای داخل فر به دمای موردنظر

علت اصلی این مشکل این است که المنت‌های گاز یا جرقه زن و یا سنسور دمای داخل فر به‌ درستی عمل نمی‌کند و ممکن است خراب شده باشد. در اکثر موارد این قطعات نیاز به تعویض دارند. اگر در این زمینه هیچ‌گونه تخصص فنی ندارید، برای تعویض و رفع این اشکال باید با مرکز تخصصی تعمیرات اجاق گاز تماس بگیرید.

 

تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس چه خدماتی ارائه می دهد؟

از آن جا که همه سرویس کاران و تعمیرکاران ما با نحوه تعمیرات اجاق گاز آشنایی دارند، می‌توانید از عملکرد آن‌ها مطمئن باشید. ما خدمات تعمیرات اجاق گاز را همانند خدمات دیگر گارانتی می‌کنیم. در لیست زیر، خدمات بدادم برس را می‌توانید مشاهده کنید:

 • تعمیر هود
 • سرویس و تعمیر اجاق گاز رومیزی
 • سرویس و تعمیر اجاق گاز فردار
 • سرویس و تعمیر گاز صفحه‌ای
 • سرویس و تعمیر گاز دوو
 • عیب یابی و تعمیر فندک اجاق گاز
 • سرویس و تعمیر اجاق گاز بوش
 • سرویس و تعمیر گاز آریستون
 • تعمیر ولوم اجاق گاز
 • تعمیرات فر اجاق گاز
 • تعمیر فندک آشپزخانه
 • تعویض شیشه اجاق گاز
 • تعمیر ترموکوپل اجاق گاز
 • تعمیر ترموستات اجاق گاز
 • نصب ترموکوپل روی اجاق گاز
 • تنظیم شعله اجاق گاز رومیزی
 • تعمیر فندک و مشعل اجاق گاز
 • تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی
 • تعمیر گاز اخوان، اسنوا و دیگر برندهای ایرانی و خارجی

 

تعمیر اجاق گاز رومیزی

تعمیر اجاق گاز رومیزی

برای تعمیر اجاق گاز رومیزی باید به یک سری نکات به ظاهر کوچک ولی با اهمیت توجه کرد. وجود همین نکات باعث شده است که تعمیر گاز رومیزی به یک کار تخصصی تبدیل شود. تعمیر اجاق گاز رومیزی متداول تر از تعویض اجاق گاز است. زیرا این مدل ها به دلیل جدید بودن، قطعاتشان در دسترس بوده و می‌توان با هزینه‌ای کمتر از خرید یک اجاق گاز جدید، به تعمیر آن پرداخت.

تعمیر گاز رومیزی برای تعمیرکاران به سادگی انجام می‌شود و پیچیدگی خاصی ندارد. مواردی که در تعمیر اجاق گاز رومیزی پیش می‌آید تعمیر جرقه‌زن و تعمیر ترموکوپل است. ترموکوپل خود دارای دو قسمت سیم ترموکوپل و بوبین است و هرکدام به صورت جداگانه ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشند.

 

تعمیر اجاق گاز فردار

زمانی که فر اجاق گاز مشکل پیدا می‌کند گرمای مطلوب تولید نمی‌کند و یا المنت آن می‌سوزد. لازم است به یک متخصص برای تعمیر آن مراجعه کنید. تعمیر اجاق فردار ممکن است هر از گاهی اتفاق بیفتد. این نوع گازها مدت زیادی بدون اشکال می توانند کار کنند و تعمیر آنها دیر به دیر اتفاق می‌افتد. اما نباید خودتان بدون تخصص برای تعمیر آن اقدام نمایید، بلکه این کار را به افرادی که این دانش را دارند واگذار کنید.

 

تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

یکی از اصلی‌ترین اجزای اجاق‌گاز ترموکوپل است که برخی مشکلات گاز مربوط به خرابی ترموکوپل می‌شود. برای برطرف کردن این مشکلات تعمیر و گاهی تعویض ترموکوپل توصیه می‌شود که باید توسط تعمیرکار اجاق گاز انجام شود. به صفحه تعمیر ترموکوپل اجاق گاز سر بزنید تا درباره تعمیرات ترموکوپل بیشتر بدانید. 

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیرات هود آشپزخانه یکی دیگر از خدماتی است که تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس به شما ارائه می‌دهد. در صورت نیاز به تعمیر هود ، به صفحه مربوط به این خدمت سر بزنید تا اطلاعات کافی بدست آورید. تعمیر هود با اعزام تعمیرکار ماهر به سراسر تهران با بالاترین کیفیت انجام می شود.

 

سرویس اجاق گاز به صورت دوره‌ای چه فایده‌ای دارد؟

همانطور که در ابتدا اشاره شد اجاق گازها از پرکاربردترین وسایل آشپزخانه هستند. خرابی آنها ممکن است باعث بروز حادثه شود. به همین دلیل بهترین کار این است که به صورت دوره ای با سرویس کاران در تماس باشید تا از صحت عملکرد اجاق گاز خود مطمئن شوید.

از آنجا که اجاق گاز وسیله پرکاربردی است و در طول شبانه‌روز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، خراب شدن آن کارهای روزانه را مختل می‌کند. سرویس اجاق گاز به صورت دوره‌ای و منظم به شما این امکان را می‌دهد تا در فاصله زمانی کم، اجاق گاز شما توسط یک فرد کاربلد بررسی شود.

در سرویس اجاق گاز اگر مشکلی حتی جزئی برای اجاق گاز شما پیش آمده باشد، برطرف می‌شود. این کار باعث می‌شود قبل از وخیم شدن مشکلات و از کار افتادن اجاق گاز ایرادات را به راحتی و با کمترین هزینه برطرف کنید. مزیت دیگر سرویس دوره‌ای اجاق گاز افزایش طول عمر آن است.

 

تعمیر اجاق گاز فردار

 

هزینه تعمیر اجاق گاز چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه تعمیر اجاق گاز با توجه به مدل آن و همچنین میزان خرابی و نوع مشکل به وجود آمده کاملا متفاوت است. به عنوان مثال هزینه تعمیر گازهای خارجی بیشتر از اجاق گازهای ایرانی است. اما نکته‌ای که حائز اهمیت می‌باشد این است که به طور کلی اجرت سرویس کاران بدادم برس نسبت به سایر موسسات کمتر است.

هزینه تعمیر گاز معمولا بر اساس نوع مشکل گاز مشخص می‌شود. این موضوع با بررسی کارشناس مربوطه مشخص می‌شود. تعمیرکار اجاق گاز با عیب یابی صحیح گاز می‌تواند هزینه تعمیر گاز را تعیین کند.

معمولا هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار گاز به محل شما نیز جزو هزینه تعمیرات اجاق گاز به حساب می‌آید. اما نکته قابل ذکر درمورد خدمات تعمیرات گاز در بدادم برس این است که ایاب و ذهاب به محل به صورت رایگان انجام می شود. در هر کجای تهران که هستید بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب می‌توانید از تعمیرگاز توسط تیم حرفه ای بدادم برس بهره مند شوید.

 

سوالات متداول تعمیر گاز رومیزی و فردار

 
در کدام مناطق ارائه می شود؟

تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران ارائه می شود.

خدمات شامل چه مواردی می شود؟
 • تعمیر هود
 • تعمیر انواع اجاق گاز فردار
 • تعمیر انواع اجاق گاز رومیزی
 • سرویس و تعمیر جرقه‌زن و فندک اجاق گاز
چقدر طول می کشد تا تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس به محل شما اعزام شود؟

زمانی که برای تعمیر اجاق گاز در بدادم برس درخواست می‌دهید، پس از چند دقیقه تعمیرکار اجاق گاز بدادم برس با شما تماس می‌گیرد و زمان مراجعه به محل را با شما هماهنگ می‌کند.

چرا تعمیرات گاز را به بدادم برس بسپاریم؟
 • خدمت‌رسانی سراسر تهران
 • اعزام تعمیرکار اجاق گاز به محل در اسرع وقت
 • ارائه فاکتور رسمی
 • گارانتی کیفیت خدمات
 • تعمیرات اجاق گاز توسط بهترین تعمیرکاران اجاق گاز در تهران
چگونه برای تعمیرات اجاق گاز در بدادم برس درخواست دهیم؟

در صورتی که نیاز به تعمیرات اجاق گاز دارید، با شماره تلفن‌های بدادم برس تماس بگیرید.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

6 پاسخ

 1. گاز ما رومیزی هست و اصلا جرقه کار نمی کنه !!! مشکل چی هست ؟ تعمیر اجاق گاز شما شامل این موضوع هم میشه ؟

 2. بله تعمیر جرقه زن و فندک هم جرو تعمیر اجاق گاز حساب میشه. یا شماره تلفن های مجموعه تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار اجاق گاز رومیزی بدید. تا یک نفر رو برای تعمیر گاز رومیزی تون اعزام کنیم.

 3. هنگام جابجای اجاق گاز،لوله چدنی گاز داخل شیلنگ شکست،با بدبختی شکسته را از لوله اتصال گاز اجاق در آوردم،حالا زیر سینی آتش می گیرد،گاز پادیسان هست چها شعله ده سال پیش.ایا هزینه مشخص است یا کارشناس باید بازدید نماید.

 4. سلام. لطف کنید با مجموعه تماس بگیرید تا شما رو به یک کارشناس مرتبط کنند. ممکنه توضیح بدید براشون بتونن هزینه تعمیر اجاق گاز رو مشخص کنند.

 5. سلام تعمیرات فندک هم دارین ؟ فندک اجاق گاز نه فندک اشپزخونه…

 6. سلام. خیر متاسفانه تعمیر فندک اجاق گاز داریم ولی فندک آشپزخانه خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>