ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

تعمیر ترموکوپل اجاق گاز یکی از خدماتی که مجموعه بدادم برس در زمینه تعمیرات اجاق گاز انجام می دهد. تعمیر ترموکوبل اجاق گاز یک کار تخصصی است که باید توسط تعمیرکار با تجربه انجام شود. در صورتی که نیاز به تعمیر ترموکوپل گاز دارید می توانید با شماره های 24 ساعته ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت یکی از بهترین تعمیرکاران را جهت تعمیر ترموکوپل اجاق گاز به محل شما اعزام نماییم.

در این مجموعه در صورتی که نیاز به ترموکوپل اجاق گاز باشد، این کار با کمترین هزینه ممکن برای مشتریان انجام می شود. نکته مثبتی که در خدمت رسانی ما وجود دارد، عدم دریافت هزینه ایاب و ذهاب است. یعنی تعمیرکاران ما در هر کجای تهران که باشید برای تعمیر ترموکوپل اجاق گاز به محل شما خواهند آمد و هزینه ای بابت رفت و آمد خود از شما اخذ نخواهند کرد.

تعمیرکاران ما که به تعمیر ترموکوپل گاز مشغول هستند، همگی دارای مهارت و دانش فنی هستند از این رو می توانید با خیال راحت کار تعمیر ترموکوپل اجاق گاز را به ما بسپارید و ما برای این خدمات به شما گارانتی می دهیم.

برای دریافت خدمات ما نیازی به نصب اپلیکیشن ، پر کردن فرم، ثبت سفارش در سایت و … نیست. تنها کافی است شماره های نوشته شده در صفحه را شماره گیری کنید و درخواست خود را به ما بگویید. مابقی کار را به ما بسپارید.

به تعمیر اجاق گاز نیاز دارید؟ درباره خدمات تعمیر اجاق گاز بدادم برس بیشتر بدانید.

هزینه تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

هزینه تعمیر ترموکوپل اجاق گاز با توجه به مدل و ایرانی و خارجی بودن اجاق گاز متفاوت است اما مجموعه بدادم برس به شما این تضمین را می دهد که ترموکوپل گاز آشپزخانه شما را با کمترین هزینه ممکن تعمیر کند.

 

ترموکوپل اجاق گاز چیست ؟

ترموکوپل یکی از این تدابیر امنیتی برای اجاق گازهای جدید است که در افزایش امنیت گاز آشپزخانه و جلوگیری از خطرات احتمالی نقش بسیار زیادی دارد. کاربرد این وسیله برای زمانی است که شعله گاز بر اثر وزش باد یا سر ریز شدن غذا خاموش می شود. در ای زمان ترموکوپل باعث خاموش شدن اتوماتیک شعل اجاق گاز می شود تا از بروز حادثه و آتش سوزی جلوگیری شود. به همین دلیل تعمیر ترموکوپل اجاق گاز از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

طرز کار ترموکوپل های اجاق گاز

ترموکوپل قطعه ای در کنار سر شعله قرار دارد که در تماس مستقیم با شعله است و ساختمان داخلی ترموکوپل از آلیاژی ساخته شده که در برار حرارت بالای ۲۰۰ درجه در حدود چند میلی ولت برق تولید می کند به کمک این روش برق به قطعه ای دیگر بر روی شیر به نام بوبین منتقل شده و بوبین را فعال می کند .

اگر از اجاق گازهای دارای این سیستم اسفاده می کنید باید بعد از روشن شدن گاز مدتی ولوم را به سمت پایین فشار داده و نگه داریید ؛ با این کار بوبین به صورت دستی فعال می شود و هر زمان ترموکوپل داغ شده ولتاژ لازم برای فعال ماندن بوبین را تامیین می کند که اگر دست خود را رها کنید دیگر خاموش نمی شود .

در صورت خاموش شدن شعله حرارت به ترموکوپل نمی رسد و متقابلا ولتاژ نیز افت می کند و بوبین غیر فعال شده و مسیر گاز بسته خواهد شد. این روش در تمامی لوازم گاز سوز استاندارد استفاده می شود پس در زمان خرید به این موضوع حتما توجه کنید.

 

چه زمانی تعمیرات ترموکوپل اجاق گاز لازم است ؟

معمولا با مشاهده شکل ظاهری ترموکوبل سالم بودن و یا معیوب بودن قابل تشخیص می باشد. اگر محل اتصال دو فلز سوخته شده باشد و اتصال از هم جدا شده باشد. به احتمال زیاد ترموکوپل معیوب شده است. در انتهای دیگر ترموکوپل که به بوبین متصل می شود دو فلز درونی و بیرونی ترموکوپل به وسیله واشر عایقی از هم جدا شده، در صورتی که سر فلز درونی کنده شده و یا واشر خراب شده باشد دلیل بر خرابی ترموکوپل می باشد.

معمولا خرابی ترموکوپل زمانی مشخص می شود که شعله پایداری نداشته باشد یعنی زمانی که جرقه زده می شود و شعله تشکیل می شود، این شعله روشن نمی ماند و خاموش می شود

خدمات مجموعه بدادم برس دارای ضمانت هستند و بعد از اتمام کار تعمیرکار، همکاران ما از بخش مدیریت با شما تماس خواهند گرفت و میزان رضایت شما را جویا خواهند شد. همچنین در صورتی که کار به درستی انجام نشود پیگیری های لازم انجام خواهد شد.

 

چرا تعمیر ترموکوپل اجاق گاز با بدادم برس ؟

  • خدمات 24 ساعته
  • امکان تعمیر ترموکوپل تمام مدل های گاز
  • امکان دریافت هزینه تعمیرات به صورت رایگان و تلفنی
  • درخواست تعمیرکار به راحت ترین شیوه ممکن و تنها با یک تماس

 

منبع:

shorturl
tinyurl
bitly

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>