ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر پکیج در تهران

تعمیر پکیج در تهران

تعمیر و سرویس پکیج در تهران از پرطرفدار ترین خدمات مجموعه بدادم برس در زمینه تعمیر تاسیسات گرمایشی است که در ایام سرد سال محبوبیت بیشتری نیز پیدا می کند. تعمیر پکیج بوتان و تعمیر پکیج ایران رادیاتور و به طور کلی تعمیر انواع پکیج در بدادم برس با گارانتی کیفیت خدمات توسط بهترین تعمیرکار پکیج انجام می شود.

در این مطلب خدمات پکیج بدادم برس از جمله هزینه تعمیر پکیج، خدمات سرویس و نحوه درخواست خدمت تعمیر پکیج در تهران توضیح داده شده است.  شما می توانید برای دسترسی سریع خدمات پکیج بوتان و تعمیر پکیج ایران رادیاتور با مجموعه ما تماس گرفته و به رایگان از هزینه تعمیر پکیج مطلع شوید.

 

تعمیرات پکیج در سراسر تهران، مشهد، اصفهان و کرج با گارانتی و ایاب و ذهاب رایگان 

 

موارد مهم در خصوص نصب پکیج

در این قسمت می خواهیم در خصوص مواردی صحبت کنیم که در اثر بخشی کارکرد پکیج بسیار موثر است.
ارتفاع مورد نیاز برای لوله کشی دستگاه پکیج از کف ساختمان تا پایین ترین قسمت دستگاه حداقل یک متر و ۳۰ سانت است و فاصله بین انتهای لوله تا خود دستگاه تقریباً ۲۰ سانتیمتر باشد ترجیحاً برای بهتر شدن و سهولت کار، هر کدام از لوله ها زیر قسمت مناسب دستگاه قرار گیرد تا از درهم رفتن ترکیب لوله ها خودداری شود.


نکاتی برای روشن کردن دستگاه:

1. قبل از روشن کردن دستگاه آن را به برق متصل کنید
2. گر برایتان ممکن است حتماً برای برق دستگاه از محافظ استفاده کنید.
3. از باز شدن شیر گاز مطمئن شدید شوید
4. فشار پکیج را تنظیم کنید.

شیر تنظیم فشار پکیج در قسمت زیر دستگاه قرار دارد فشار مناسب برای دستگاه معمولا بین یک تا یک و نیم بر روی عقربه آنالوگ دستگاه می باشد.

دستگاه هایی که دارای عقربه و ولوم جهت تنظیم دما هستند دستگاه های آنالوگ می باشند. به صورت رایج دستگاه های آنالوگ دارای دو ولوم برای تنظیم حرارت می باشد یکی از آنها مربوط به تنظیم آب حمام و ساختمان است و ولوم دیگر مربوط به تنظیم آب پکیج می باشند.
در برخی موارد باز کردن شیر تنظیم فشار عقربه آنالوگ فشار حرکت نمی کند در این موارد بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید تا برای شما به بهترین نحو ممکن مشکل را حل کند. اگر باز تمام موارد بالا بازهم پکیج شما روشن نشد از تعمیر شخصی آن خودداری کنید تا آسیب های احتمالی را از دستگاه خود دور کنید در صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت متخصص ترین تکنیسین های خود را ارسال میکنیم.

 

تعمیر پکیج با تعمیرکار تخصصی پکیج در تهران

زمانی که پکیج بوتان یا پکیج ایران رادیاتور تان خراب می شود چندین راه دارید. می توانید با نمایندگی پکیج بوتان و نمایندگی پکیج ایران رادیاتور برای تعمیرات پکیج تماس بگیرید. یک راه دیگر تماس با تعمیرکاران پکیج بدادم برس است. ما در این مطلب توضیح داده ایم که چرا برای تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور و تعمیر انواع پکیج با ما تماس بگیرید و انتخاب را به شما واگذار کرده ایم.

تعمیر پکیج در بدادم برس در سراسر تهران و اطراف تهران انجام می شود. در صورتی که ساکن تهران باشید کار تعمیرات پکیج بدون هزینه ایاب ذهاب انجام می شود. خدمات پکیج با بالاترین کیفیت و سرعت انجام می شود چرا که تعمیرکاران ما در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند و کافی است با ما تماس بگیرید تا برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان، لورچ،گلدیران و … به محل شما اعزام شوند.

از آن جا که تعمیرکار پکیج که با ما همکاری دارد از دانش فنی و تجربه کافی برخوردار است، می توانیم خدمات پکیج مان را گارانتی کنیم.

 

تعمیر پکیج در تهران

چه زمانی باید برای تعمیر پکیج اقدام کرد؟

زمانی که پکیج به درستی کار نمی کند و مشکلاتی در کارکرد آن به چشم می خورد لازم است از یک تعمیرکار پکیج برای عیب یابی و تعمیرات پکیج کمک بگیرید. در ادامه برخی از مشکلاتی که برای پکیج پیش می آیند را ذکر کرده ایم.

 • پکیج آب را گرم نمی کند

یکی از مشکلات شایع در پکیج ها گرم نشدن پکیج است. برای آشنایی بیشتر با این مشکل کلیک کنید. در صفحه مربوط به  گرم نشدن پکیج این مشکل را مفصل بررسی کرده ایم. برای تعمیر پکیجی که گرم نمی شود از تعمیرکار متخصص بدادم برس کمک بگیرید.

 • پکیج صدا می دهد

شنیدن صداهای مختلف از پکیج ممکن است شما را نگران کند. می خواهید بدانید چرا پکیج صدا می دهد؟ کلیک کنید تا مطلب ما را در این زمینه بخوانید.

 • پکیج آب می دهد

چرا پکیج نشتی دارد؟ دلیل آب دادن پکیج چیست ؟ در این قسمت  آب دادن پکیج را کامل بررسی کرده ایم. توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

 • پکیج روشن نمی شود

روشن نشدن پکیج یکی دیگر  از مواردی است که باید پکیج عیب یابی شود و در صورت نیاز از تعمیرکار پکیج کمک گرفته شود. مطلب روشن نشدن پکیج ما را بخوانید تا بتوانید قبل از درخواست تعمیرکار پکیج، پکیج تان را عیب یابی کنید.

 • پکیج ناگهانی خاموش می شود

چرا پکیج ناگهانی خاموش می شود؟ ایا این مشکل نگران کننده است؟ برای حل این مشکل چه باید کرد؟ همه این موارد را در مطلب خاموش شدن پکیج بخوانید.

 • پکیج جوش می آورد

چه اتفاقی می افتد که پکیج جوش می آورد؟ وقتی پکیج جوش می آورد چه کار باید کرد؟ توصیه می کنیم مقاله جوش آوردن پکیج را مطالعه کنید.

 • پکیج نیاز به رسوب گیری دارد

برخی اختلال های پکیج نشان دهنده وجود رسوب در پکیج است. در این مورد باید به تعمیرکار پکیج اطلاع دهید تا برای رسوب زدایی پکیج در محل شما حاضر شود.

 

تعمیرکار پکیج بدادم برس چه خدمات ارائه می دهد؟

خدماتی که بدادم برس برای تعمیر پکیج در تهران ارائه میکند شامل موارد زیر است. تعمیرکار پکیجی که به محل شما اعزام می شود توانایی برطرف کردن کلیه مشکلات پکیج را دارد.

فارغ از اینکه پکیج تان چه برندی باشد، پکیج ایران رادیاتور، بوتان، گلدیران و… می توانید از تعمیرکار پکیج بدادم برس برای تعمیر و سرویس پکیج تان کمک بگیرید. لیستی از خدمات پکیج بدادم برس آورده شده است.

 • سرویس پکیج
 • رسوب زدایی پکیج
 • تعمیر پکیج بوتان
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • پکیج ایساتیس
 • پکیچ گلدیران
 • پکیج بوش
 • پکیج لورچ
 • پمپ پکیج
 • تعمیر برد پکیج
 • و …

 

خدمات پکیج در چه محدوده‌ای ارائه می‌شود؟

خدمات تعمیر پکیج در تهران بدادم برس که شامل تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور و دیگر برندهای پکیج می شود، در سراسر تهران ارائه می شود. تفاوتی ندارد کدام محله از شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران یا غرب تهران سکونت دارید. همین حالا برای دریافت خدمات تعمیر و سرویس پکیج در تهران با ما تماس بگیرید. ما نزدیک ترین تعمیرکار پکیج در تهران را به محل شما اعزام خواهیم کرد. 
خدمات مربوط به تعمیر پکیج در شهرهای مشهد، اصفهان و کرج نیز انجام می‌شود. شما تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین تعمیرکار را برای شما اعزام کنیم. 

تعمیر پکیج شمال تهران

اگر ساکن محله های شمال تهران هستید، از خدمات تعمیر پکیج شمال تهران می توانید بهره مند شوید. در لیست زیر می توانید محله های شمال تهران را به تفکیک مناطق مشاهده کنید. تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج بوش و انواع پکیج دیواری در شمال تهران انجام می شود.

 

تعمیر پکیج جنوب تهران

به دنبال نزدیک ترین تعمیرکار پکیج در جنوب تهران هستید؟ همین حالا برای تعمیر پکیج جنوب تهران با ما تماس بگیرید. تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران، تعمیر پکیج بوتان و تعمیرات انواع پکیج در غرب تهران انجام می شود. محله هایی که خدمات سرویس و تعمیرات پکیج در آنها ارائه می شود را در جدول زیر خواهید دید.

 

تعمیر پکیج غرب تهران

تعمیرکاران ما در غرب تهران آماده ارائه خدمات تعمیر پکیج غرب تهران هستند. برای دریافت خدمات پکیج جنوب تهران تنها کافی است با ما تماس بگیرید. تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران یکی از پرمخاطب ترین خدمات پکیج است. شما نیز برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور و پکیج بوتان با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج شرق تهران

خدمات پکیج شرق تهران برای مشتریان ساکن شرق تهران راه اندازی شده است. محدوده ارائه خدمات تعمیر پکیج شرق تهران را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید. تمام مواردی که برای خدمات پکیج مانند تعمیر پکیج بوتان و تعمیر پکیج ایران رادیاتور گفتیم، در شرق تهران ارائه می شود. 

 

 

تعمیر تخصصی پکیج در تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکی از بیشترین درخواست هایی است که هنگام تماس با مراکز خدماتی می شود. به همین دلیل است که تمامی سرویس کاران با تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به خوبی آشنا هستند. در ادامه این مطلب با سرویس پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران و نحوه درخواست خدمات پکیج ایران رادیاتور در بدادم برس آشنا می شوید.

سایت بدادم برس با در اختیار داشتن سرویس کاران حرفه ای، انواع خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به تمامی شهروندان تهرانی ارائه می دهند. برای تعمیر پکیچ ایران رادیاتور خود، تنها کافی ست شماره تماس خود را در سایت ثبت کنید و یا با شماره ما تماس بگیرید. بعد از اطلاع از مشکل شما، فورا سرویس کاری به محل اعزام شده و مشکل دستگاه شما را هر آنچه که باشد، رفع و رجوع می کند. با اطمینان تماس گرفته و با نهایت رضایت کار را تحویل بگیرید.

 

تعمیر پکیج بوتان با تعمیرکار پکیج بوتان 

اگر از پکیج بوتان استفاده می کنید و به یک تعمیرکار پکیج بوتان برای تعمیرات پکیج دارید، با ما تماس بگیرید. ما در اسرع وقت یک تعمیرکار پکیج به محل شما اعزام خواهیم کرد که این تعمیرکار پکیج از عهده تعمیر انواع پکیج بوتان بر می آید.

یکی از مشکلات رایجی که برای مشتریان در استفاده از پکیج بوتان پیش می آید و برای تعمیر پکیج بوتان با ما تماس می گیرند، نمایش کد خطای e9 در پکیج بوتان است. اگر شما نیز به ارور e9 در پکیج بوتان برخورد کرده این، می توانید به مطلبی که توسط بدادم برس تهیه شده است مراجعه کنید و درباره ارور e9 پکیج بوتان بخوانید.

 

تعمیرکار تخصصی پکیج در تهران

 

چرا تعمیرات پکیج را به بدادم برس بسپارید ؟

شرایط خدمت رسانی ما در بدادم برس دلایل خوبی است تا خدمات پکیج شامل سرویس پکیج و تعمیرات پکیج را به ما بسپارید. در این قسمت این شرایط را نام برده و برایتان توضیح می دهیم.

 

 • ضمانت کیفیت خدمات تعمیر پکیج

تعمیرکاران بدادم برس همگی آموزش تعمیر پکیج گذرانده و در این زمینه تجربه فراوان دارند. از این رو خدمات تعمیراتی که در بدادم برس انجام می شود همگی دارای ضمانت کیفیت هستند. شما می توانید با خیال راحت سرویس پکیج و تعمیرات آن را به تعمیرکاران متخصص ما بسپارید. 

 

 • اعزام تعمیرکار پکیج به سراسر تهران

هر کجای تهران که هستید می توانید برای اعزام تعمیر کار پکیج و سرویس کار پکیج با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند. بعد از تماس با ما ، نزدیک ترین تعمیرکار به محل شما اعزام می شود. از این رو می توانید مطمئن باشید که در مدت زمانی کم، تعمیر پکیج تان انحام می شود.

 

 • ایاب و ذهاب رایگان سراسر تهران

یکی از مواردی که باعث محبوبیت مجموعه ما شده است، ایاب و ذهاب تعمیرکاران به محل است. در صورتی که ساکن تهران باشید تعمیرکار پکیج ما تنها هزینه سرویس پکیج و تعمیر پکیج را از شما دریافت خواهند کرد. هزینه رفت و آمده آن ها به منزل و محل کار شما از طرف شرکت به آن ها پرداخت می شود و شما هزینه ای از این بابت نمی پردازید.

 

 • هزینه تعمیر پکیج طبق نرخ اتحادیه تعمیر پکیج

هزینه تعمیر پکیج در تهران در بدادم برس طبق نرخ اتخادیه تعمیر پکیج محاسبه می شود و می توانید مطمئن باشید که تعمیرات پکیج و سرویس پکیج با کمترین هزینه ممکن انجام می شود.

معمولا هزینه تعمیرات پکیج بر اساس مدل پکیج، مشکل آن و میزان زمانی که برای تعمیر نیاز دارد محاسبه می شود. هزینه تعمیرات پکیح پس از تشخیص و عیب یابی پکیج توسط کارشناس مشخص می شود. گاهی نیاز به تعویض قطعه ای از پکیج است و هزینه خرید قطعه حدا از اجرت تعمیرپکیج با مشتریان محاسبه می شود.

اگر سرویس کار پکیج به محل تان اعزام شود و به هر دلیل کار تعمیر و سرویس پکیج انجام نشود و یا تعمیرکار پکیج فقط برای کارشناسی در محل حاضر شود، هزینه ای بابت کارشناسی از مشتریان دریافت می شود. در غیر این صورت هزینه ای جدا از خرید قطعات و اجرت زحمات سرویس کار پکیج جزو هزینه تعمیر پکیج نیست.

 

سوالات متداول خدمات تعمیر پکیج در تهران

 

خدمات تعمیر و سرویس پکیج در چه محدوده ای ارائه می شود ؟

تعمیرات تخصصی پکیج بدادم برس در سراسر تهران ارائه می شود.

هزینه تعمیر پکیج در تهران چقدر است؟

این هزینه به نوع دستگاه و خرابی بسیار بستگی دارد اما بدادم برس تعمیر پکیج با کمترین هزینه را ارائه می دهد.

چه برندهایی شامل خدمات پکیج بدادم برس می شوند؟

تعمیرکاران پکیج بدادم برس تمام مدل ها و برندهای پکیج را تعمیر می کنند.از جمله خدمات ما :
تعمیر پکیج بوتان – تعمیر پکیج ایران رادیاتور- تعمیر پکیج گلدیران – ایساتیس و …

خدمات پکیج بدادم برس چگونه ارائه می شود؟

با ما تماس بگیرید. آدرس و مشکل پکیج تان را به ما بگویید. بعد از تماس با ما، تعمیرکار مربوطه با شما تماس گرفته و زمانی را برای مراجعه به محل تان، با شما هماهنگ می کند.

آیا خدمات پکیج بدادم برس دارای گارانتی و فاکتور است ؟

بله . برای خدمات تعمیر و سرویس پکیج فاکتور رسمی شرکت به همراه ضمانت کیفیت خدمات ارائه می شود.

 

بدادم برس بعنوان یکی از شرکت های برتر در حوزه خدمات تاسیسات ساختمانی با تکنسین های ماهر در خدمت شما عزیزان می باشد. فقط کافی است با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

 

صفحه رسمی بدادم برس را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام بدادم برس
.

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

38 پاسخ

 1. ممنون از لطف شما. رضایت شما دلگرمی ماست.

 2. سلام. پکیج فقط ایران رادیاتور‌ و‌ بوتان رو تعمیر میکنید؟

 3. سلام.
  مدل های مختلف پکیج رو تعمیر میکنیم. از هر برندی استفاده می کنید ، می تونید برای سرویس و تعمیر پکیج با ما تماس بگیرید.

 4. با سلام
  ممنون از مطلب مفیدی که گذاشتید. تا قبل از اینکه این مطلبو را بخونم چیزی در مورد پکیج نمیدونستم. اما الان اطلاعاتم خیلی بهتر شد.

 5. ممنون از لطف و اعتمادی که به ما دارید

 6. سلام،
  مرسی از اطلاعات مفیدی که در اختیار ما گذاشتید
  بسیار عالی و مفید بود، کار منو راه انداخت
  واقعا از شما سپاسگزارم

 7. ممنون از این که مطلب ما رو مطالعه کردید و به ما لطف دارید.

 8. با سلام. سوالی داشتم
  اینکه میگن پکیج رفت و برگشتیه یعنی چی؟

 9. به این معنی که آب از پکیج به سمت رادیاتور هدایت می شود و بعد از کاهش دمای آب مجددا به پکیج جهت گرم کردن برگشت داده می شود.

 10. رسوب زدایی دستگاه پکیج استهلاک دستگاه را بالا می برد؟

 11. سلام. خیر از این بابت مشکلی وجود ندارد.

 12. سلام، مرسی از مطالب مفیدی که گذاشته بودید

 13. با سلام وعرض ادب خدمتتون من یک مدیر مدرسه دریک روستا پکیج رادیاتور مدل L36Ff که ارور 99می زند لطفآ بدادم ن برسید چون هوا سرد راهنمایی کنید ممنون میشم

 14. سلام وقت بخیر.
  بهتر هست با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و مشکل را برای کارشناسان مان توضیح دهید تا به درستی و دقت راهنمایی تان کنند
  021-26705349
  021-26705389

 15. چه باحال. ندیده بودم یه شرکت تاسیساتی اینقدر باحال باشه و علمی کار کنه. در ضمن من یه بار برای تعمیر پکیج خونه تماس گرفتم وقتی به من گفتن تا کمتر از یکساعت دیگه، سرویسکارامون تماس میگیرن، توی دلم گفتم ، شما هم خالی میبندید ولی جالبه که کارشناستون یک ربع بعد زنگ زد و یکساعت بعد هم اومد برای تعمیر. دمتون گرم و خداقوت

 16. سلام.
  من یک پکیج دارم و هر روز یه مشکلی داره. اما جدیدا خاموش میشه. ممنون میشم بفرمائید چه عواملی باعث خاموش شدن اون میشه

 17. سلام.
  آقای مغانلو خاموش شدن پکیج تون دلایل مختلفی میتونه داشته باشه. امکان داره تو لوله ها هوا وجود داشته باشه یا پکیج نیاز به رسوب گیری داشته باشه. عواملی مثل فشار گاز و آب نیز در این مورد تاثیر گذار هستند.
  بهتر هست تماس بگیرید تا کارشناسمون با سوال هایی که ازتون میپرسن، مشکل رو تشخیص بدن و راهنماییتون کنن.
  ممنون

 18. ممنون از اینکه نظرتون رو در میان گذاشتید با ما

 19. نظر لطف شماست. خوشحالم که راضی بودید از عملکرد مجموعه.
  امیدواریم برای خدمات دیگر هم ما رو قابل بدونید.

 20. حدود هزینه تعمیر پکیج چقدر هست ؟ یعنی برای کمترین ایرادات پکیج، @هزیه تعمیر پکیج چقدره ؟

 21. سلام. هزینه تعمیر پکیج به مارک و مشکلی که داره بستگی داره. لطفا دقیق تر توضبح بدید تا بتونیم راهنمایی تون کنیم. یا با کارشناسان ما تماس بگیرید جهت مشاوره هزینه تعمیر پکیج

 22. سلام
  پکیج ما بوتانه . چند روزه که پاب سرد شده و پکیج چراغ قرمز نشون میده. مشکل چیه ؟ برای حلش باید از تعمیرکار پکیج کمک بگیریم ؟

 23. سلام. این مورد نیازی به تعمیر پکیج ندارد. فشار پکیج رو چک کنید. این عدد معمولا باید بین 1 تا 2 باشد. اگر فشار آب کم هست روی 2 هم میتونه باشه. این موردی که شما گفتید احتمالا فشار پکیج رو صفر هست. بایدا هواگیری پکیج انجام بدید. در این مطلب هواگیری پکیج آموزش داداه شده.
  اگر مشکل تون برطرف نشد، تماس بگیرید تا تعمیرکار پکیج بفرستیم به محل تون.

 24. سلام. دیروز تعمیرکارتون آقای حدادی تعمیر پکیج ایران رادیاتور انجام داد برای ما. قشنگ مشکلو فهمیدن. اومدن درست کردند. ممنون از به دادم برس

 25. ممنون از لطف شما. باعث افتخار ماست که از خدمات تعمیر پکیج ما راضی بودید.

 26. سلام
  پکیج ایران رادیاتور داریم. وقتی روشنش می کنیم صدای تلق تلق میده. یک تعمیرکار برای تعمیر پکیج ما اومد . دو روز صدا نمیداد باز دوباره صدا میده. لطفا راهنمایی کنید.

 27. مطلبی داریم به اسم صدای پکیج
  انواع صدای پکیج را توضیح داده ایم. می تونید به این مطلب مراجعه کنید. اگر مشکل رو پیدا نکردید تماس بگیرید یکی از کارشناسان رو برای تعمیر پکیج تان به محل اعزام کنیم.

 28. با سلام
  میخواهم حداکثر دمای پیشفرض مجاز تعریف شده برای پکیج را به 50 تغییر دهم تا در هنگام تنظیم دما بصورت دستی با لاتر از 50 نتوان گذاشت روش آن بصورت کلی چگونه است و با چه قسمتی از پکیج می توانم اینکار را انجام دهم ؟
  تشکر از وقت و راهنمایی شما

 29. سلام
  با ولوم تنظیم دما می تونید این کار رو انجام بدید

 30. سلام و تشکر فراوان از راهنمایی شما
  پکیج ما دمراد مدل نیترو هستش که کلید داره و دیجیتال است . و منظور من این است که همان ولومی که شما می گویید هنگام تنظیم دما بصورت دستی دیگر هرچه کلید مثبت را برای افزایش دما فشار دهیم بالاتر از 50 درجه نرود

 31. اگر هدفتون محدود کردن افزایش دما هست، که با زدن کلیبد، دما از حدی بیشتر نشه، به احتمال زیاد این کار قابل انجام نیست.
  اگر تلفنی با کارشناس درباره این موضوع صحبت کنید، بهتر متوجه منظورتون می شوند. ممنون

 32. سلام ممنون از پاسخ شما
  پیرو نظر شما ممکنه تلفن یکی از کارشناسانتون که روی پکیج دمراد نیترو (صفحه کلید دیجیتال) تجربه بیشتری داره معرفی کنید

 33. با شماره های
  021-26705349 و 26705389 تماس بگیرید. راهنمایی تون می کنند.
  ممنون

 34. تماس گرفتم دوستی که گوشی را برداشت گفت بعدا تماس بگیرید وبعدا هم کسی جواب نداد 🙁

 35. سلام پکیج بوتان مدل svدارم ارور e9 میده آب گرم مشکلی ندارد ولی شوفاژ گرم نمیشه .لوله ها وشیرها را هم برسی کردم .بعد صدای شرشر آب هم از سمت شیر پرکن میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>