با ما در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید

ارتباط از طریق واتس اپ

تعمیر-سوراخ-شوفاژ

تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ

در این مطلب قصد داریم مشکلاتی که برای شوفاژ و رادیاتور شوفاژ مطرح است را بررسی کنیم و به این مسئله بپردازیم. مهم ترین مشکلی که ممکن است برای کسانی که از شوفاژ برای گرمایش منزل یا محل کار خود استفاده می کنند؛ آب دادن رادیاتور شوفاژ است.

یکی از مشکلات رایجی که در سیستم گرمایش شوفاژ ممکن است به وجود بیاید آب دادن رادیاتور شوفاژ است که ممکن است به دلیل گوناگون مانند به کار بردن مواد بی کیفیت یا وجود جرم داخل رادیاتور رخ دهد. همین مسئله باعث شده است که نگهداری و تعمیر شوفاژ از اهمیت زیادی برخوردار باشد. علت آب دادن رادیاتور شوفاژ می‌تواند از جنس لوله‌ها و یا اسیدشویی نامناسب باشد.

در این مقاله سعی ما بر آن بوده است که موضوعات مرتبط با گرم نشدن شوفاژ را جمع آوری کنیم، اگر شما نیاز به تماس با تعمیرکار شوفاژ ، تعمیر شوفاژ در محل و یا اعزام تعمیرکار شوفاژ به محل زندگی خودتان ، دارید، پس با بدادم برس تماس بگیرید.

به تعمیر شوفاژ نیاز دارید ؟ برای تعمیر شوفاژ یا اعزام تعمیرکار شوفاژ به صفحه خدمات ما سر بزنید.

 

علت سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ

سوراخ شدن رادیاتور معمولا به علت فشار بالای آب گرم و همچنین دمای بالای اب بوجود می آید. معمولا رادیاتور ها در دو مدل یک تیکه (پنلی) و پره ای می باشند. رادیاتور های پنلی قابلیت تعویض قسمت سوراخ شده را ندارند و باید توسط تعمیرکار شوفاژ بررسی و رفع عیب گردند. در رادیاتور پره ای، می توان با تعویض پره معیوب مشکل را حل کرد. البته بشرط وجود داشتن مدل رادیاتور در بازار.و توجه داشته باشین که تعویض پره فقط باید با هم مدل و هم ابعاد خود پره معیوب انجام گردد.

 

چگونه از سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ مطلع شویم؟

واضح ترین نشانه ای که ما را از وجود سوراخ در رادیاتور مطلع می کند آب دادن رادیاتور شوفاژ است اما نشانه های دیگری هم هستند که ممکن است به دلیل سوراخ شدن به وجود بایند که کمتر به آنها توجه می شود. نشانه هایی مانند:

  • سرد بودن رادیاتور شوفاژ
  • شنیده شدن صدای سوت يا زوزه از شوفاژ به دلیل هوا گرفتن
  • افت فشار پکیج دیواری
  • حس شدن نقاطی بر روی رادیاتور شوفاژ که سردتر هستند.

تعمیر سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ

در ابتدا تعمیرکار شوفاژ باید بررسی کند که میزان سوراخ شدن شوفاژ چقدر است در صورتی که میزان سوراخ رادیاتور شوفاز کم باشد می تواند با استفاده از چس به راحتی ان را تعمیر کرد. اما در صورتی که میزان سوراخ بزرگتر باشد شاید به توان به کمک چسب مشکل آن را حل کرد اما این راه موقت است و می بایست در اولین فرصت مشکل را به صورت اساسی حل کرد.

راه حل های تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ 

  • تعویض  لوله‌های شوفاژ توسط تعمیرکار ماهر
  • تهیه رادیاتور جدید برای مکان مورد نظر
  • و راه حل نهایی  تعویض شیر پایین رادیاتور است

تعمیرکاران شوفاژ مجموعه بدادم برس که در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف فعالیت می کنند می توانند تمامی مشکلات مربوط به تعمیر و سرویس لوازم خانگی شما را با کمترین هزینه و با کیفی فوق العاده حل کنند فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

برای انجام هر گونه تعمیر رادیاتور شوفاز با ما تماس بگیرید

26705349   و      26705389

انتشار در شبکه های اجتماعی:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :