ما را در شبکه های اجتماعی

تعمیر-سوراخ-شوفاژ

تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ

در این مطلب قصد داریم مشکلاتی که برای شوفاژ و رادیاتور شوفاژ مطرح است را بررسی کنیم و به این مسئله بپردازیم و ارائه راه حل برای تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ . مهم ترین مشکلی که ممکن است برای کسانی که از شوفاژ برای گرمایش منزل یا محل کار خود استفاده می کنند؛ آب دادن رادیاتور شوفاژ است.

آب دادن رادیاتور شوفاژ ممکن است به دلایل گوناگون مانند به کار بردن مواد بی کیفیت یا وجود جرم داخل رادیاتور رخ دهد. همین مسئله باعث شده است که نگهداری و تعمیر شوفاژ از اهمیت زیادی برخوردار باشد. علت آب دادن رادیاتور شوفاژ می‌تواند از جنس لوله‌ها و یا اسیدشویی نامناسب باشد.

در این مقاله سعی ما بر آن بوده است که موضوعات مرتبط با گرم نشدن شوفاژ را جمع آوری کنیم، اگر شما نیاز به تماس با تعمیرکار شوفاژ، تعمیر شوفاژ در مازندران و محل و یا اعزام تعمیرکار شوفاژ به محل زندگی خودتان ، دارید، پس با بدادم برس تماس بگیرید.

به تعمیر شوفاژ نیاز دارید ؟ برای تعمیر شوفاژ یا اعزام تعمیرکار شوفاژ به صفحه خدمات ما سر بزنید.

 

علت سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ

سوراخ شدن رادیاتور معمولا به علت فشار بالای آب گرم و همچنین دمای بالای اب بوجود می آید. معمولا رادیاتور ها در دو مدل یک تیکه (پنلی) و پره ای می باشند. رادیاتور های پنلی قابلیت تعویض قسمت سوراخ شده را ندارند و باید توسط تعمیرکار شوفاژ بررسی و رفع عیب گردند. در رادیاتور پره ای، می توان با تعویض پره معیوب مشکل را حل کرد. البته بشرط وجود داشتن مدل رادیاتور در بازار. همچنین توجه داشته باشید که تعویض پره فقط باید با هم مدل و هم ابعاد خود پره معیوب انجام گردد.

 

چگونه از سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ مطلع شویم؟

واضح ترین نشانه ای که ما را از وجود سوراخ در رادیاتور مطلع می کند آب دادن رادیاتور شوفاژ است اما نشانه های دیگری هم هستند که ممکن است به دلیل سوراخ شدن به وجود بایند که کمتر به آنها توجه می شود. نشانه هایی مانند:

  • سرد بودن رادیاتور شوفاژ
  • شنیده شدن صدای سوت يا زوزه از شوفاژ به دلیل هوا گرفتن
  • افت فشار پکیج دیواری
  • وجود نقاطی بر روی رادیاتور شوفاژ که سردتر هستند.

تعمیر سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ

در ابتدا تعمیرکار شوفاژ باید بررسی کند که میزان سوراخ شدن شوفاژ چقدر است در صورتی که میزان سوراخ رادیاتور شوفاز کم باشد می تواند با استفاده از چس به راحتی ان را تعمیر کرد. اما در صورتی که میزان سوراخ بزرگتر باشد شاید به توان به کمک چسب مشکل آن را حل کرد اما این راه موقت است و می بایست در اولین فرصت مشکل را به صورت اساسی حل کرد.

 

همچنین بخوانید:

چگونه هواگیری شوفاژ را انجام دهیم؟

 

راه حل های تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ 

  • تعویض  لوله‌های شوفاژ توسط تعمیرکار ماهر
  • تهیه رادیاتور جدید برای مکان مورد نظر
  • و راه‌حل نهایی تعویض شیر پایین رادیاتور است

تعمیرکاران شوفاژ مجموعه بدادم برس می توانند تمامی مشکلات مربوط به تعمیر شوفاژ شما را با کمترین هزینه و با کیفیتی فوق العاده حل کنند فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 

برای انجام هر گونه تعمیر رادیاتور شوفاز با ما تماس بگیرید

مطالب پیشنهادی

انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

نقاشی ساختمان در شمال
تزئینات ساختمان

نقاشی ساختمان در شمال

نقاشی ساختمان در شمال شامل چه مواردی می باشد؟ نقاشی ساختمان در شمال می‌تواند شامل موارد زیر باشد: نقاشی دیوارهای خارجی ساختمان: این نوع نقاشی‌ها

بیشتر بدانید>>
محوطه سازی در شمال
بازسازی ساختمان

محوطه سازی در شمال

محوطه سازی حیاط شامل چه می باشد؟ محوطه سازی حیاط شامل انجام فعالیت‌های مختلفی است که هدف آن تغییر و بهبود ظاهر و استفاده از

بیشتر بدانید>>
طراحی کف حیاط ویلا در سال 1402
بازسازی ساختمان

طراحی کف حیاط ویلا

طراحی کف حیاط ویلا شامل چه می باشد؟ طراحی کف حیاط ویلا شامل عناصر زیر می‌باشد؟؟ با ما همراه باشید. طراحی کف حیاط ویلا شامل:

بیشتر بدانید>>