با ما همراه باشید

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان در تهران | بازسازی منزل | تعمیرات ساختمان

آّیا شما هم به فکر بازسازی ساختمان‌تان هستید؟ آیا موقعیت مکانی آپارتمان خود را دوست دارید و به جای تغییر دادن موقعیت خود به دنبال تغییر فضای داخلی منزلتان هستید؟ در بسیاری از موارد به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب و یا نزدیکی محل زندگی به محل کار و مدرسه بچه‌‌ها ما حاضر به جابه جایی نیستیم؛ در عوض به دنبال بهترین راه برای بازسازی ساختمان خود می‌گردیم تا اصطلاحا دستی به سر و روی محل زندگی خود بکشیم. 

بازسازی ساختمان موارد متنوعی را شامل می‌شود که مهم ترین آنها عبارت‌اند از: بازسازی مطب و کلینیک، بازسازی داروخانه، بازسازی آشپزخانه، بازسازی سرویس بهداشتی، بازسازی اتاق خواب، بازسازی حیاط، بازسازی کف و سقف ساختمان. امروز قصد داریم تا در بدادم برس صفر تا صد بازسازی ساختمان و مراحل انجام کار را به شما توضیح دهیم. لطفا تا انتها همراه ما باشید. 

بازسازی ساختمان در تهران از صفر تا صد با تیم بدادم برس. بازدید و برآورد هزینه به صورت کاملا رایگان

 

محیط خانه بایستی محل آرامش و آسایش تمامی افراد خانواده باشد. همه‌ی ما بعد از اینکه چندین سال در یک خانه یا آپارتمان زندگی میکنیم فضای آن برایمان تکراری و خسته کننده می‌شود. همه‌ی ما تنوع را دوست داریم و مایلیم با مناسب‌ترین هزینه محیط زندگی خود را زیباتر و بهتر کنیم. دلایل هرکدام از ما برای بازسازی ساختمان می‌تواند با دیگری متفاوت باشد. به عنوان مثال،‌ فرزندان من بزرگ شده‌اند و هرکدام تمایل دارند تا اتاق خواب جداگانه برای خود داشته باشند؛ یا ممکن است حمام و سرویس بهداشتی منزل من صدای همسایه را به خاطر نم و رطوبتی که در سقف ایجاد کرده،‌ درآورده باشد. 

آیا تا به حال به فضاهایی از خانه که بلا استفاده مانده‌اند فکر کرده‌اید؟ فضایی مانند زیرزمین و یا تراس می‌توانند بسیار کاربردی باشند اما در معماری و ساخت و سازهای قدیمی به آنها چندان توجهی نشده است. استفاده حداکثری از فضا و متراژ ساختمان مهم‌ترین چیزی است که بایستی در هنگام بازسازی ساختمان به آن توجه کنید. 

شما هنگامی که دست به بازسازی ساختمان می‌زنید، می‌توانید بهترین تغییرات را متناسب با سلیقه و نیازهای خود اعمال کنید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که آپارتمان یا منزلی را خریداری کرده اما از قسمتی از طراحی آن ناراضی بوده باشید. حالا زمان آن رسیده است تا محل زندگی خود را آنطور که دوست دارید متناسب با سلیقه و نیازهای خود تغییر دهید. در این میان بایستی به دنبال شرکت‌های بازسازی ساختمان باشید که بهترین خدمات را با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ارائه میدهند. 

بازسازی ساختمان یک کار اصولی است که بایستی توسط تیم مجرب و با تجربه انجام شود. مسائلی مانند تخریب دیوارها، گودبرداری، بازسازی نما و انجام هرگونه تغییرات داخلی به محاسبات بسیار دقیق نیاز دارد. قبل از انجام هرگونه اقدام در جهات بازسازی ساختمان حتما با کارشناس مربوطه در این زمینه مشورت کنید و در صورت تمایل از شرکت بدادم برس مشاوره تلفنی و حضوری رایگان دریافت نمایید. 

 

بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی و نوسازی ساختمان همیشه یکی از تقاضاهای صاحبان خانه‌های مسکونی و مکان‌های تجاری وهمینطور دفاتر و محل کار بوده است. بازسازی ساختمان عملیات ترمیم و مرمت است که به منظور افزایش عمر یک بنا انجام می‌شود. بازسازی خانه و محل کار جنبه‌های مختلفی دارد و برای شروع، بررسی‌های کامل توسط متخصصان مربوطه انجام می‌شود. مشکلات ساختاری ناشی از فرسودگی و گذر زمان بایستی برطرف شوند. بازسازی ساختمان به منظور ایجاد تغییر هر چیزی در یک بنا انجام می‌شود که احتیاج به تعمیر دارد.

بازسازی ممکن است جزئی یا کلی باشد. جزئی به این معنی که بازسازی را فقط برای قسمت خاصی از منزل یا محیط کار، مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … به کار ببرید. اما همیشه بازسازی ساختمان جهت ترمیم انجام نمی‌شود. گاهی بازسازی را برای زیباتر شدن فضا نیز استفاده می‌کنند. اخیرا بازسازی مطب و کلینیک و همینطور داروخانه نیز بسیار انجام می‌شود. از آنجایی که حجم مراجعه‌کنندگان آنها در طول سال بسیار بیشتر از گذشته است، بازسازی این مکان‌ها بسیار اهمیت دارد. 

انواع بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان به دو بخش بازسازی داخلی و بازسازی خارجی تقسیم بندی می‌شود. بازساری داخلی شامل بازسازی آشپزخانه، بازسازی کف و سقف ساختمان، بازسازی اتاق خواب و همینطور بازسازی سرویس بهداشتی است. بازسازی خارجی شامل بازسازی حیاط، بازسازی تراس و بازسازی نما می‌شود. شما برای انجام هرگونه تغییرات در منزل خود در قسمت‌‌های گفته شده بایستی دست به بازسازی اصولی بزنید. 

برای بازسازی داخلی آپارتمان و محل کار دانستن و پیاده سازی اصول طراحی داخلی ساختمان بسیار ضروری و بااهمیت است. یک طرح خوب حداکثر استفاده را از فضا می‌برد و با علم طراحی خود زیباترین محیط را برای شما به وجود می‌آورد. در بخش طراحی،‌ تجربه مهم‌ترین فاکتور است که با پیوند خوردن با علم روز بهترین نتیجه را ایجاد خواهد کرد. 

در موارد بسیاری تنها با چند تغییر کوچک می‌توان کارهای بزرگی در خانه و محیط کار کرد. به عنوان مثال، شما می‌توانید رنگ دیوارها را تغییر داده و یا از کاغذ دیواری برای پوشش دیوارها و یا حتی ترکیبی از این دو استفاده کنید. آیا تا به حال به تغییرات بزرگی که با بازسازی کف ایجاد می‌شود، فکر کرده‌اید؟ نصب پارکت و یا کفپوش می‌تواند تغییرات اساسی در محیط خانه و دفترکار ایجاد کنند. اگر فضای شما کوچک است حتما از رنگ‌‌های روشن برای کف سازی استفاده کنید. رنگ‌‌های تیره محیط شما را کوچک‌تر و گرفته‌تر نشان می‌دهند. برای بازسازی هریک از قسمت‌‌های خانه و همینطور فضاهایی مانند مطب، کلینیک و داروخانه به طور مفصل در ادامه صحبت خواهیم کرد. 

بازسازی مطب و کلینیک

باتوجه به زیادشدن تعداد مطب‌ها و انواع کلینیک‌ها در سطح شهرهای بزرگ لازم است تا این مکان‌ها نسبت به بازسازی ساختمان خود اقدام کنند. امروزه به عنوان مثال، در کلینیک‌های زیبایی منحصر به فرد بودن و زیبایی محیط حرف اول را می‌زند. در بسیاری از موارد ممکن است خرابی یا نم‌زدگی در سقف وجود داشته باشد. حتی ممکن است اتاق انتظار بیمار و رسپشن در گذشته غیرجذاب طراحی شده باشد. همه‌ی این موارد می‌تواند با یک طراحی اصولی و به روز بهبود پیدا کند. شرکت بدادم برس یکی از مجموعه‌های موفق در زمینه بازسازی انواع مطب و کلینیک است که برای اطلاعات بیشتر در این زمینه  می‌توانید وارد لینک زیر شوید. 

برای آشنایی بیشتر با بازسازی انواع مطب و کلینیک وارد لینک زیر شوید. 

 

بازسازی مطب و کلینیک

بازسازی داروخانه

آیا داروخانه‌ها هم نیاز به بازسازی دارند؟ پاسخ به این سوال قطعا بله است. یکی دیگر از مواردی که تعداد مراجعه به شرکت‌های بازسازی ساختمان زیادی را در بر میگیرد همین داروخانه‌ها هستند. صاحبان داروخانه‌ها بیش از پیش پیگیر تغییر و تحول در این محیط‌ها هستند. بازسازی داروخانه می‌تواند میزان استفاده از فضا و زیربنا را افزایش داده و هم‌زمان محیط بهتر و بهداشتی‌تری را برای کارکنان و مراجعه‌کنندگان ایجاد کند. در بسیاری از موارد به دلیل فرسودگی بنا، ممکن است مشکلات لوله‌کشی و تاسیسات نیز وجود داشته باشد. در دارو‌خانه‌های قدیمی معمولا جایگاه انتظار استانداردی برای مراجعه‌کنندگان در نظر گرفته نمیشد که این مسئله در طراحی‌های امروزی بسیار بیشتر به آن پرداخته می‌شود. برای آشنایی بیشتر با اصول طراحی و بازسازی داروخانه می‌توانید وارد لینک زیر شوید.

بازسازی داروخانه با بهترین متریال در کمترین زمان با بدادم برس

 

بازسازی آشپرخانه قدیمی

آشپزخانه قلب هر ساختمان است و زیبایی و نوع دکوراسیون و قفسه ها و کابینت های آن در زیبایی و دلنشین بودن خانه تاثیر بسیار زیادی دارد. بازسازی آشپزخانه یکی از موارد بازسازی ساختمان است که می تواند تغییرات چشمگیری در دکوراسیون داخلی منزل شما بوجود آورد. اگر قصد بازسازی آشپرخانه‌تان را دارید بایستی نسبت به چند نکته بسیار حساس باشید.

مهم ترین قسمت تغییر دکوراسیون آشپزخانه مربوط به تغییر کابینت هاست. کابینت‌‌ها اصلی ترین قسمت در آشپزخانه هستند و کیفیت آنها بسیار اهمیت دارد. شما برای بازسازی کابینت‌های آشپزخانه‌تان می‌توانید از چوب،‌ ام دی اف، های گلس،‌ ملامنیه و … استفاده نمایید. هر یک از این متریال‌ها بسته به طرحی که انتخاب ‌می‌کنید می‌تواند استفاده شوند و هزینه بازسازی کابینت با هر یک از آنها متفاوت است. 

برای بازسازی آشپزخانه موارد دیگری از جمله عوض کردن رنگ و کاشی دیوارها، تغییر سرامیک یا کفپوش، تزیینات سقف و کناف و آرک نیز انجام می‌شود. تمامی این تغییرات بسته به سلیقه و نظر شما صورت خواهد گرفت. شما می‌توانید سبکی مدرن،‌ نئو کلاسیک و یا حتی تماما کلاسیک برای آشپزخانه‌‌تان انتخاب کنید به طوری که با بقیه قسمت‌‌ها و وسایل منزل شما هارمونی داشته باشد. 

برای آشنایی بیشتر با بازسازی آشپزخانه روی گزینه زیر کلیک نمایید.

 

بازسازی آشپزخانه

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق‌ خواب نیز یکی دیگر از موارد بازسازی ساختمان است که بایستی کاملا اصولی و تحت نظر افراد متخصص اجرا شود. اتاق خواب یکی از قسمت‌های مهم آپارتمان است چرا که ما چیزی حدود 8 ساعت در شبانه روز را در آن سپری می‌کنیم. اتاق خواب محل استراحت و بازپس گیری انرژی است و فضای آن بایستی باعث ایجاد احساس آرامش در ما شود. شما می‌توانید سبک اتاق‌خواب‌تان را مطابق با سلیقه خود مدرن، کلاسیک و یا ترکیبی از این دو نوع انتخاب کنید. 

یکی از کارهایی که برای بازسازی اتاق خواب می‌توانید انجام دهید اضافه کردن اشکاف و یا کمد دیواری است. اگر فضای اتاق خوابتان کوچک است میتوانید از اشکاف‌های چند منظوره استفاده نمایید. برای تغییر رنگ دیوارها فکری بردارید. سرویس خواب و یا دیگر وسائل خود را تعویض کنید. دقت داشته باشید که وسایل و طراحی داخلی فضای شما بایستی با یکدیگر هماهنگی داشته باشند در غیر این صورت منظره بسیار بدی را ایجاد خواهند کرد. 

برای آشنایی بیشتر با بازسازی اتاق خواب و ایده‌های جدید در این زمینه روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

بازسازی اتاق خواب بازسازی اتاق خواب

نوسازی و بازسازی کف ساختمان

یکی از کارهایی که در زمینه بازسازی ساختمان وجود دارد، نوسازی کف ساختمان و آپارتمان است. برای بازسازی کف ساختمان باید موارد مختلفی را مد نظر گرفت. مهم‌ترین موارد عبارت‌اند از:

 • میزان مساحت کف فضا
 • توجه به مسائل گرمایش و سرمایشی
 • ایجاد حس زیبایی (زیبایی شناسی معماری
 • میزان بودجه مشتری
 • سلیقه مشتری

انواع کفپوش هایی که برای بازسازی و نوسازی ساختمان استفاده می شوند عبارت‌اند از:

 • کف پوش سنگ
 • کفپوش موزاییک
 • کف پوش پارکت
 • کفپوش موکت
 • کف پوش سرامیک
 • کفپوش های پی وی سی (PVC) یا پلاستیکی
 • و…

شما بعد از انتخاب نوع کف پوش،‌ بایستی برای برآورد هزینه و زمان انجام آن با یک تیم اجرا کننده و حرفه‌ای ارتباط برقرار کرده و انجام آن را نهایی کنید. تیم بدادم برس خدمات نصب هرگونه پارکت و کف پوش را ارائه می‌دهد که برای گرفتن مشاوره رایگان می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید. 

برای آشنایی بیشتر با خدمات بازسازی کف ساختمان به صفحه زیر مراجعه کنید.

 

بازسازی کف ساختمان

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

حمام و سرویس بهداشتی از جمله قسمت‌هایی است که بازسازی آن از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا علاوه بر جنبه زیبایی که دارد از لحاظ بهداشتی نیز باید داری استاندارهای مناسب باشد. تمامی اعضای خانواده از حمام و سرویس بهداشتی استفاده می‌کنند در نتیجه محیط آن بایستی کاملا تمیز و به دور از هرگونه آلودگی باشد. کاشی‌های شکسته و کهنه محیط بسیار خوبی برای رشد انواع میکروب‌‌ها و قارچ‌ها هستند. 

کف‌سازی حمام و سرویس بهداشتی بسیار اهمیت دارد چرا که هرگونه اشکال در این موارد باعث آسیب به سایر طبقات و خسارت به سایرین میشود. زیرسازی مناسب و اصولی برای حمام و سرویس بهداشتی، عایق کاری دیوارها و … از جمله مواردی است که بایستی با حداکثر کیفیت انجام شود. در برخی از موارد فرسودگی و یا ترکیدگی لوله می‌‌تواند مشکل زا و آسیب زننده باشد. مواردی که مربوط به ترکیدگی و پوسیدگی لوله می‌شوند باعث هدررفت زیاد آب و هزینه‌‌های بالا برای پرداخت قبوض می‌شوند. در مواردی حتی موجب خسارات بیشتر و فرو ریختن بخشی از ساختمان می‌شوند. از این رو پیشنهاد می‌شود که بازسازی ساختمان در قسمت حمام و سرویس بهداشتی در صورت ضرورت هرچه زودتر انجام شود.   

راه‌های زیادی برای بازسازی حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد. به عنوان مثال شما می‌توانید به کمک رنگ، پارچه، کاغذ دیواری، کفپوش و تزیینات مناسب، هویت و چهره‌ی جدیدی به حمام ببخشید. اگر قصد نصب کردن توالت فرنگی و یا وان را در حمام خود دارید،‌ حتما برای انجام اصولی زیرساخت‌ها و لوله‌کشی آن با کارشناسان بدادم برس به صورت رایگان مشورت کنید.

جهت درخواست بازسازی حمام و سرویس بهداشتی کلیک کنید.

 

بازسازی حمام

بازسازی و زیباسازی محوطه و حیاط

حیاط خانه‌ یک نعمت است که زندگی آپارتمان نشینی از ما سلب کرده است. همه‌ی ما که در کودکی در حیاط پدربزرگ و مادربزرگ بازی و رشد کرده‌ایم و قدر نعمتی مانند حیاط را می‌دانیم. حیاط مزیت‌های بسیار زیادی دارد که یکی از آنها امکان برگزاری دورهمی‌های شاد، دوستانه و خانوادگی است. تمامی این خوبی‌ها زمانی دوچندان می‌شود که ما حیاطی تمیز، زیبا و باصفا داشته باشیم. اگر شما هم حیاط دارید و به دنبال این هستید که آن را به شیوه‌ای مدرن و یا حتی سنتی بازسازی کنید، بایستی بگوییم که تیم بدادم برس آمادگی کامل دارد تا در این زمنیه بهترین خدمات با بهترین کیفیت را در کوتاه‌ترین زمان به شما ارائه کند. 

 

بازسازی حیاط و استخر  

بازسازی استخر ساختمان

آیا شما هم دارای استخر و جکوزی در خانه هستید و برای تعمیر و بازسازی آن نیاز به کمک دارید؟ بازسازی و مقاوم سازی استخر، سونا و جکوزی یک کار کاملا تخصصی است که بایستی تحت نظر کارشناس مربوطه انجام شود. پیاده سازی تاسیسات و موتورخانه استخر و همینطور مخازن بتنی آب آشامیدنی کاملا حساس هستند. تعمیرات خرد استخر مانند نصب رینگ جکوزی و لوله کشی استخر، آب بندی و رنگ کاری انواع استخر نیز از جمله کارهایی هستند که برای بازسازی استخر می‌توان انجام داد.   

 

طراحی و بازسازی ساختمان

 

اقدامات شرکت بدادم برس در راستای بازسازی و تعمیرات ساختمان به شرح زیر است :

 • نوسازی و بازسازی آپارتمان
 • تخریب ساختمان
 • مشاوره بازسازی منزل
 • بازسازی نمای ساختمان
 • بازسازی و تعمیرات داخلی ساختمان
 • بازسازی خانه قدیمی
 • بازسازی خانه های کوچک
 • برآورد هزینه بازسازی ساختمان
 • بازسازی ساختمان در تهران و اطراف تهران
 • بازسازی ساختمان‌های اداری

مراحل بازسازی ساختمان با بدادم برس

1. مشاوره با تیم فنی بدادم برس

اولین قدم برای شروع بازسازی و تعمیرات ساختمان، مشورت با متخضضیان تیم بدادم برس خواهد بود و در صورت نیاز از محل مورد نظر برای بازسازی بازدید به عمل خواهد آمد. برای اینکه بدانید بازسازی شما چقدر هزینه به دنبال خواهد داشت و از همه مهم‌تر این که چه راهکارهایی قرار است استفاده شود، لازم است با متخصصان ما در بدادم برس مشورت کنید. مشاوره با این کارشناسان از جنبه دیگری نیز حائز اهمیت است. گاهی اسکلت ساختمان به قدری فرسوده است که بازسازی بدون بررسی های اولیه و نظر کارشناسان می تواند خسارات جبران ناپذیری به شما وارد کند.

2. تخریب اصولی ساختمان توسط تیم مهندسی بدادم برس

پس از انجام بررسی های اولیه و دریافت مشاوره از کارشناسان باتحربه ما، وقت آن رسیده که بازسازی ساختمان شما انجام شود. بازسازی ساختمان با تخریب آن آغاز می شود. تخریب ساختمان بر اساس نظر صاحب خانه به صورت جزئی یا کلی صورت می گیرد. ممکن است شما نخواهید کل ساختمان را تخریب کنید و تنها بازسازی بخش کوچکی از آن مد نظرتان باشد. تخریب ساختمان اگر به صورت اصولی و با رعایت قوانین تخریب انجام نشود می تواند خطرات جانی و مالی متعددی در پی داشته باشد. از این رو لازم است کارشناسان مربوط به این حوزه با دانش و تجربه به این کار بپردازند.

3. آغاز ساخت بر اساس نیاز مشتری

در آخر نوبت به این می رسد که مراحل ساخت طبق نظر کارشناس و صاحب ملک انجام شود. مرحله ساخت با توجه به نیاز و سلیقه مشتری انجام می شود. در این مرحله باید ایرادات و مشکلات ساختمان مد نظر قرار گرفته شود تا بازسازی به خوبی انجام گیرد. در این مرحله معمولا از اجزای آماده مانند دیوار های آماده، استفاده می شود. این کار در کاهش هزینه ها به شدت موثر است. علاوه بر این بر سرعت انجام کار نیز به شدت افزوده می‌شود. بعد از مراحل زیر ساخت، نوبت به نازک کاری و ظریف کاری های ساختمان می رسد. گچ بری و گچ کاری، نورپردازی، استفاده از سقف کاذب و انجام هرگونه تزئینات ساختمان مانند پتینه کاری و نقاشی در این مرحله صورت می گیرد.

 

مراحل بازسازی ساختمان

 

چرا باید یک ساختمان را بازسازی کنیم؟

بازسازی ساختمان همیشه به دلیل فرسودگی و گذر زمان طولانی در یک محیط انجام نمی شود. گاهی خستگی از محیط و ایجاد کمی تنوع باعث می شود افراد به بازسازی خانه هایشان روی بیاورند. در این قسمت تعدادی از دلایل بازسازی خانه را آورده ایم که البته محدود به این موارد نمی شوند و دلایل بازسازی خانه و آپارتمان بیشتر هستند:

 • بازسازی ممکن است به دلیل قدمت ساختمان و گذشتن چند سال از عمر احداث هر ساختمانی انجام شود تا به این شکل از تخریب بیشتر و فرو ریختن ساختمان جلوگیری شود.
 • بازسازی می تواند به دلیل وجود مشکل در قسمت هایی مانند لوله کشی ساختمان انجام شود.
 • نارضایتی مالک خانه از پلن ساختمان و دکوراسیون آن و ایجاد تغییرات متناسب با سلیقه خود 

هزینه بازسازی ساختمان در تهران چقدر است؟

برآورد هزینه در تهران توسط تیم و بعد از بازدید از محل انجام می‌شود. در صورتی که قصد دارید برای بازسازی اقدام کنید، با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا شما را با یک کارشناس باتجربه برای تخمین هزینه بازسازی خانه کلنگی و قدیمی مرتبط کنیم. نکته ای که در بدادم برس همواره در همه خدمات ما مورد نظر قرار گرفته، ارائه خدمات با بهترین کیفیت و کمترین هزینه برای مشتریان است. مشتریان ما لایق بهترین‌ها هستند.

چرا بایستی بدادم برس را برای بازسازی ساختمان انتخاب کنید؟

 • مشاوره و بازدید از محل مورد نظر شما به صورت رایگان
 • اجرای بازسازی منزل و محیط کار شما با کمترین هزینه‌ها
 • بازسازی منزل در تهران با بهره مندی از تیم حرفه‌ای
 • برآورد هزینه بازسازی و تعمیرات به صورت رایگان
 • ارائه بهترین ایده برای بازسازی منزل
 • اجرای بازسازی منزل صفر تا صد
بازسازی ساختمان شامل چه مواردی میشود؟
 • بازسازی آشپزخانه
 • بازسازی سقف ساختمان
 • بازسازی کف ساختمان
 • بازسازی سرویس بهداشتی
 • بازسازی نما ساختمان
هزینه بازسازی ساختمان چقدر است؟

تیم حرفه ای بدادم برس برای برآورد هزینه بازسازی ساختمان از منزل شما به رایگان بازدید کرده و هزینه نهایی بازسازی ساختمان را به شما اعلام می کند.

بازسازی ساختمان در چه محدوده ای ارائه می شود؟

برای بازسازی ساختمان در سراسر تهران و اطراف تهران می‌توانید با ما تماس بگیرید.

                                                                   

انتشار در شبکه های اجتماعی:
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

7 پاسخ

 1. سلام و روز بخیر.
  من واحد 170 متری دارم و قصد دارم یه بازسازی مدرن انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

 2. سلام
  با شماره تلفن های مجموعه تماس بگیرید و موارد بازسازی را توضیح دهید. در صورت نیاز یک کارشناس برای مشاوره بازسازی ساختمان به محل اعزام می کنیم تا با بازدید دقیق از محل مشاوره لازم برای بازسازی آپارتمان و هزینه بازسازی منزل را اعلام کند.

 3. سلام
  وقت بخیر
  میخوام کف خونه رو پارکت کنم
  کلا ۷۰ متره خونه
  هزینم چقدر میشه حدودا؟

 4. هزینه پارکت کردن کف بسته به نوع پارکتی که انتخاب می کنید متفاوت است. دستمزد انجام این کار برای هفتاد متر حدود 4 میلیون خواهد بود و هزینه پارکت هم طبق مدلی که انتخاب شود، و قیمت آن، محاسبه می شود.

 5. سلام کارتون و‌تبلیغ تون فوق العاده عالیه،من مهندس معمار هستم شش سال در امریکا کالیفرنیا با یک دیزاینر بسیار خوب کار می کردم چند ماهیست ایرانم شاید رفتم طول بکشه اگرمایل بودید در کنارتان کار باز سازی و.دیزاین داخلی ‌فنگ شویی که برای آرامش وفراوانی رزق وروزی وارتباطات عاطفی خانواده مفید هست همکاری داشته باشم با حداکثر ۲۰روز کار مفید ،یک خانه غیرقابل تحمل رو به خانه ای زیبا وبا آرامش تبدیل خواهم کرد ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :